Jump to content

Canon Pixma MP160 problēma ar tinti


RDS
 Share

Recommended Posts

tātad leita tāda... printeris vienu briidi saaka nedrukaat sarkano krasu (tinte bija uzpildiita), aiznesu uz salonu kur pildiju, uzpildija pa jaunu, uz veitas izdrukaaja atteelu, viss normaali...(teica, ka paaraak maz bija printeets un tinte saakusi kalst)... nupat maajaas gribeeju printeet atteelu, bet tagad nedrukaa zilo... kas vareetu buut pa vainu ?

Link to comment
Share on other sites

ja aizkalst tad parasti 1. ko dara ir izdrukaa testa lapu ja nepatiik tad var parasti printerim pateikt lai tas pats notiiraas(manuaali zobos un uz priekshu) ja peec max 3 reizeem tas nepaliidz tad marsh atpakalj uz veikalu.

Link to comment
Share on other sites

Tātad tā:

1. Canon pixmas nedraudzējas ar neoriģinālajām tintēm, jeb, pareizāk sakot draudzējas tikmēr kamēr aizkalst un tad ir liels risks ka galviņai iestājas The Pizdjec - tas nozīmē, ejam uz bodi pēc jaunas pixmas.

2. Mēģini izņemt tintes, izvilkt galvu un atmērcēt siltā ūdenī. Varbūt sanāks, ja nē, tad visticamāk ka būs jāiet uz bodi.

 

P.S. Man savulaik nesanāca un rezultātā tiku pie jauna printera un mācības, ka jālieto oriģinālās tintes.

Link to comment
Share on other sites

taa kaa tas printeris maksaa ~ tik pat cik jauna tintes deva, tad nav ko iisti uztraukties.

 

Ir pat variants pirkt printeri kaartridzhu vietaa, jo tas dazhkaart maksaa mazaak par pilnu kaartridzhu komplektu(parasti jaunam printerim naak liidzi 1 komplekts).

Link to comment
Share on other sites

o.k. pameeginaashu to galvu izvilkt ;)

 

.......................

 

cik saprotu, tad galva ir taa shtelle, kuraa kartridzi liekaas iekshaa ?

Labots - RDS
Link to comment
Share on other sites

Galva, tā , ka VISPĀR nedrukā kādu krāsu , parasti neaizkalst. Aizkalst sprauslas (bet to katrai krāsai ir padaudz. Lai aizkalstu vienlaicīgi visas.... nu nav īpaši ilgi drukāts/galva ir stāvējusi nenoparkota)- ja sāk kalst , tad krāsa iet strīpām . Vai nu tinte beigusies vai kaut kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

paga ,vai tad mp160 nenāk tintes kasete ar visu drukas galvu? ne velti viņa padsmit latus maksā.

Link to comment
Share on other sites

Kā man stāstīja meistars Canon centrā, tad iekalstot tintei, bieži tiek neatgriezeniski sabojāts sildelements, kas atrodas sprauslā un galva ir metama.

Link to comment
Share on other sites

man canon pixma kādu laiku nostāvēja neuzpildīts kārtridžs, kad uzpildīju nedrukāja sarkano. dabūju taisīt deep cleaning vismaz 5 reizes un tad aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

pameeginaaju veel vairaakas reizes deep cleaning, tachu beigu beigaas vispaar nevienu kraasu nedrukaa

tas pats notika arii ar melno kraasu peec tiiriishanas :-( kas iisti vareetu buut pa vainu ?

Labots - RDS
Link to comment
Share on other sites

albatross

Man ir mazliet citāda problēma ar līdzīgu printeri - Pixma MP110. Tas sāk mest uzrakstu "waste ink absorber is almost full". Kas man būtu jādara, lai tiktu no tā vaļā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...