Jump to content

Vajdzīgs padoms universalas tālvadības pults iegādei.


Tontons
 Share

Recommended Posts

Suminājums.

 

Pa cik viss iet uz priekšu un sadzīves tehnika ienāk dzīvokļos arvien vairāk, tad sāk piegriezties vairākas tālvadības pultis vienā istabā. Šajā brīdi ir četras pultis vienā istabā.

Pagaidām, izvēle ir "kritusi" uz šim pultīm.

Philips SRU 9600/10

Logitech Harmony 555

 

Galvenās prasības no pults.

Ar vienu pogas spiedienu tiek ieslēgti nepieciešamie agregāti. Piem, nospiežot DVD, tiek ieslēgts DVD, TV un pārējie ar DVD saistītie agregāti. Tas pats ar SAT. Kā arī, ar vienu pogas spiedienu viss tiek izslēgts.

Viegli apkalpojama un saprotama netehniskam cilvēkam.

 

Kāds ir atsauksmes par manis iepriekš pieminētājām pultīm?

Varbīt ir citas alternatīvas?

 

Vairāk, kā 60Ls par pulti negribētu atdot. (šis nav pirkšanas sludinājums)

 

Īsumā viss.

Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

universaalaas pultis savu populiaritaati ieguva apmeeram 94. gadaa

kopsj taa laika nekas jauns NAV izdomaats

derees dajebkura universaalaa pults, kaut par 20 ls.....

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

nnez. vai pats tups kā vannas korķis vai tehnika/pultis negrib sapāroties. Bet tādu full control kā tu vēlies, bez jebļām pirms katra pogas spiediena dabūt man nav sanācis.

p.s. sekss man ir bijis ar četrām universālajām, sākot no 20ls beidzot ar 80. sekss ar visām vienāds.

Link to comment
Share on other sites

OK.

Jauns, ne jauns, bet mazliet ir piegriezies ntās pultis darbināt uzreiez.

Nospied vienu pogu, tad paleciens un nākamās pults-pogas spiediens. :)

Gribu visu ar vienu pulti. :D

 

Varbūt, kāds var iedot kādu linku palasīties, par manis nosauktajām pultīm?

Link to comment
Share on other sites

Man pasham ir philips sru 9600 neko sliktu newaru teikt, laba puults ar touch toun ekraanu laba man patiik un uzrokas labi gulj, eerta

Link to comment
Share on other sites

IMHO patiesi vajadzēs kaut kādas programmējamās. Es senos laikos esmu mazliet ar citāda veida universālo tālvadības verķi strādājis. Tur bija diezgan ko noņemties, kamēr viss sāka klausīt... :roll:

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

:)

 

ņemoties ar pultīm man ķirbī ieskrēja mūza un atstāja vēsti: kura pults der visam - der sievasmātei.

Link to comment
Share on other sites

Es atradu tādu NAD HTR2 pulti. Ir viss, kas tev interesē. Normāls izmērs, kārtīgas pogas, un dara visu, ko vajag. Tā ir apmācāmā pults- nav nekādu ražotāju kodu, presetu utt.

Logitech gan nepērc! Rokās nevar noturēt, pogas nespiežas, brr.

Link to comment
Share on other sites

Google negrib Latvijā meklēt NAD HTR2.

Viens viedoklis par Logitech. Paldies.

 

Manis minētās pultis ir programējamas (cik noprotu).

Ar programējamām es saprotu, pieslēdz pie kompja un saliec uzstādijumus.

Link to comment
Share on other sites

tās logitech pultis ir pat ļoti ok. tām ir ļoti liela atbalstāmo iekārtu datubāze. neko daudz programmēt nevajag, viss notiek pieslēdzot to pulti kompim...tas caur netu iehavo nepieciešamās aparatūras atbalstu utt. faktiski, cilvji, kas nodraboja ar "gudrajām" mājām, bieži vien izvēlās tieši tās.

es šo problēmu atrisināju nedaudz savādāk. man visa sadzīves tehnika ir samsung ražojuma ar anynet atbalstu, taka es ar vienu tv pulti varu kontrolēt visas iekārtas (mājas kinīti, dvd rakstītājs, pašu tv)...ar vienas pogas spiedinu var pāriet uz citu iekārtu, vai arī piem tv skatīšanās laikā uzreis sākt ierakstu utt!

Link to comment
Share on other sites

Man tehnikas ražotāji ir dažādi.

No 10mit gadus veca sony muzikas centra līdz pāris mēnešu vecam Philips LCD TV.

Tā ka, vajag ar plašāku atbalstāmo ierīču klāstu.

Link to comment
Share on other sites

Google negrib Latvijā meklēt NAD HTR2.

Viens viedoklis par Logitech. Paldies.

 

Manis minētās pultis ir programējamas (cik noprotu).

Ar programējamām es saprotu, pieslēdz pie kompja un saliec uzstādijumus.

 

Nu ja tu vēlies programmēt ar kompi, un tādā veidā padarīt savu dzīvi interesantāku, uz priekšu ar logitech.

Bet pulti, kas tomēr pilda funkcijas un ir pietiekami gudra tad nad ir laba izvēle. Es to nopirku Unisons veikalā uz Ģertuūdes ielas. Macro ir, apgaismojums ir vispār esot arī atsevišķi nopērkams kabelis priekš PC, un kaut kur dabūjams softs. Manuprāt lieki, bet tomēr.

Ar cieņu,

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām, ir divi slikti un viens labs viedoklis par Logitech.

Viens labs viedoklis par Philips.

Divi labi viedokļi par NAD (tikai pa Latviju man "nemeklējās" :( )

 

Vēl ir kādi ieteikumi un viedokļi?

Link to comment
Share on other sites

tikai un vieniigi par logitech , pats lietoju Logitech Harmony 525 , esmu ljoti apmierinaats ar pirkumu , cena ap 45ls , eerta programeshana caur datoru, saprotama pat parastam lietotaajam .

 

ja veel kas interesee tad jautaa ,

 

shij pultij vieniigi nav z-wave atbalsts nav radiopagarinaataajs ,kas naak tikai daargajai 885 , bet manaam pashreizeejaam vajadziibaam pilniigi pietiek , tiek izmantota Sony AV receiver ,Dreambox, TV SamsungLCD un DVD playera vadiishanai

 

pults pati sasleedz visas ieejas izejas taa kaa esi saprogrameejis

 

P.S pultij ir zili izgaismots LCD info displejs , kaa arii izgaismotas pogas

56015.full.jpg

izlasi sho http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=1466

 

 

 

veel liels pluss ir logitech 5gadu garantija :wink:

Labots - Xplod
Link to comment
Share on other sites

šito var ieprogrmēt tā ka uzpiežot pie. "tv skatīšanos" ieslēdzas tv, resīvers un skaņu regulē resīverī un šauda kanālus tv nepārslēdzot režīmu

 

cerams ka uztvēri domu

Link to comment
Share on other sites

aha , ne tikai iesleegt ,bet arii resiiverii paarsleegt ieejas :wink:

Labots - Xplod
Link to comment
Share on other sites

Guest abc

Pagaidām, ir divi slikti un viens labs viedoklis par Logitech.

Viens labs viedoklis par Philips.

Divi labi viedokļi par NAD (tikai pa Latviju man "nemeklējās" :( )

 

Vēl ir kādi ieteikumi un viedokļi?

 

Tāda apmācāma NAD pults nāk līdzi arī NAD L54 DVD resīverim, Unisonā tirgojas, tur var aiziet paskatīties. Varbūt viņi var dabūt to arī vienu pašu. Te links uz aparāta lietotāja instrukciju, tur arī daži vārdi par pulti. http://www.manualnguide.com/download/manua...uct-manual.html

Link to comment
Share on other sites

lietoju logitech 525

- ciparu pogas tieshaam tizli spiezhaas, mazas ljumiigas neforshas

- kodu aatrumu cauru pakalju var sareguleet

- (taads nosaciits) programmeejaas tikai caur pc

+ liela db, iespeeja manuaali no esoshas pults samaaciit

+ iespeeja macro salikt (jebkaadaa?) garumaa

 

praktiski apmierina shiibriizha vajadziibaam - naakosho njemshu kas ar pc maak runaaties shurpu turpu liimenii

Link to comment
Share on other sites

mja,

1 taas pogas iisti neizmantoju tapeec to par - neuzskatu

2 a kas ir domaats kodu aatrums ???

3 man jau liekas ka tas ir + ka programmeejas caur datoru, tas ir labaak nekaa spaidiit simtpadsmit ciparus pultii

Link to comment
Share on other sites

kodu aatrums - ar kaadu intervaalu pults suuta paartrauktos signaalus. defaultais ir laikam sekunde. attieciigi spaidot kaadu pogu jamaa reagjee ar pauziiteem.

Link to comment
Share on other sites

Es atradu tādu NAD HTR2 pulti. Ir viss, kas tev interesē. Normāls izmērs, kārtīgas pogas, un dara visu, ko vajag. Tā ir apmācāmā pults- nav nekādu ražotāju kodu, presetu utt.

Logitech gan nepērc! Rokās nevar noturēt, pogas nespiežas, brr.

 

Taatad taa.

1) tagad sakaraa ar jauno resiiveru seeriju (755/765/775) ir jaunaa HTR-3, kas unisona maajaslapaa maksaa 42Ls. 785-ajam resim ir pults ar displeju. Varbuut, ka ir veerts uzzvaniit uz unisonu par htr-2, varbuut kaada par leetaaku cenu ir aizkjeerusies.

2) Kaa nav razhotaaju kodu? ir! vismaz resiivera instrukcijaa ir lapa ar kkaadiem kodiem, razhotaajiem, modeljiem or smth. Ievadi kaada aparaata kodu uz pults un no probljem ar vadiibu.

Tomeer ar savu plazminieku nemaaku sajuugt :( tik vien kaa iesleegt un izsleegt. varbuut neesmu iedziljinaajies pietiekami, bet funkcija "learn" nenjeema pretii. varbuut kko ne taa dariiju.

 

HTR-2

Jaapiebilst, ka taa ir eertaakaa pults, ko pagaidaam esmu redzeejis un lietojis.

+ pogu izgaismojums

+ 3 pogas rindaa, liidz ar to nevar neko sajaukt (daudzaam pultiim ir 4 rindaa)

+ ar pulti on the fly var reguleet resiivera surround/center/subwoofer skaljumu

 

- apgaismojums rij bachas :mrgreen: nopirku laadeejamos.

 

Un ja kaads grib, varu notirgot ar visu resi T743, buus feina pults :mrgreen:

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

Taatad taa.

1) tagad sakaraa ar jauno resiiveru seeriju (755/765/775) ir jaunaa HTR-3, kas unisona maajaslapaa maksaa 42Ls. 785-ajam resim ir pults ar displeju. Varbuut, ka ir veerts uzzvaniit uz unisonu par htr-2, varbuut kaada par leetaaku cenu ir aizkjeerusies.

2) Kaa nav razhotaaju kodu? ir! vismaz resiivera instrukcijaa ir lapa ar kkaadiem kodiem, razhotaajiem, modeljiem or smth. Ievadi kaada aparaata kodu uz pults un no probljem ar vadiibu.

Tomeer ar savu plazminieku nemaaku sajuugt :( tik vien kaa iesleegt un izsleegt. varbuut neesmu iedziljinaajies pietiekami, bet funkcija "learn" nenjeema pretii. varbuut kko ne taa dariiju.

 

HTR-2

Jaapiebilst, ka taa ir eertaakaa pults, ko pagaidaam esmu redzeejis un lietojis.

+ pogu izgaismojums

+ 3 pogas rindaa, liidz ar to nevar neko sajaukt (daudzaam pultiim ir 4 rindaa)

+ ar pulti on the fly var reguleet resiivera surround/center/subwoofer skaljumu

 

- apgaismojums rij bachas :mrgreen: nopirku laadeejamos.

 

Un ja kaads grib, varu notirgot ar visu resi T743, buus feina pults :mrgreen:

 

Par kodiem runājot, laikam jau ir kaut kādi kodi, bet principā tā ir "learning" pults. Jēga ir tad, ja ir pieejamas oriģinālās pultis. Tu saki, ka nestrādā ar tavu plasmu? Nesaprotu, paņem oriģinālo plasmas pulti un iemāci NAD pulti, saliekot tās kopā ar "deguniem". Agrāk pat nenojautu cik ērti tas ir. Visas savas pultis esmu iemetis skapī uz ilgiem laikiem! :) Un to Logitech mēslu varu kādam par piecīti uzdāvināt, man tā mētājās tur pat kopā ar pārējām.

Ar cieņu

Link to comment
Share on other sites

Guest mastins

Nedaudz citāds jautājums!

Vai šīs te universālās apmācāmās pultis ņem arī viasat thomson kasti? Zinu gadījumu, kad lētāka, pre-programmed pults, nevarēja atbilstošu kodu atrast.

paldioes!

Link to comment
Share on other sites

mastins:

Cik tagad ir vākta infa, tad lielākai daļai pulšu ir t;ads navarots, kā "apmācība". Tipa, ar orģinālās pults palīdzību "apmāci" jauno pulti saprast vecās pults kodus.

devila pults ir par "ļoti smieklīgu" cenu.

 

Pagaidām favorītos ir izvirzījusis Logitech Harmony 555

Link to comment
Share on other sites

brot,

taa kaa tv izmantoju praktiski tikai dvd filmu luureeshanai, tad esmu par slinku, lai meegjinaatu veelreiz maaciit tai pultij kko :D Un iesleegt/izsleegt tv ar to pulti var taapat.

 

offtopic - ieliku sludinaajumu par sava resivera pardoshanu, bet man raadaas "Uzrādītā kļūda bija:

Atvaino, nav dažu pieprasīto datņu. Ja tu mēģināji apskatīt pavedienu, iespējams, ka tas ir pārvietots vai izdzēsts. Lūdzu, ej atpakaļ un mēģini vēlreiz!"

Es kko ne taa izdariiju? :roll:

Labojums - tagad viss ok.

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

devil:

Tikai cena nepatīkama,kas neiekļaujās līdz 60Ls

Pricing and Availability

The Harmony One is expected to be available in the U.S. and Europe beginning in February for a suggested retail price of $249.99 (U.S.).

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem, kas palīdzēja ar padomu.

Ir iepirkta Logitech Harmony 555.

 

Klapējam topiku ciet, ja priekšniecība tā vēlās. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemāku/nevar TIK viegli nokonfigurēt, kā gribētos. Jau trešo vakaru (pa pāris stundām vakarā) cīnos, lai normāli pults darbotos, kā man vajag. Ta viena lieta nobrūk, tad kas cits nesanāk. Nesenāk, kā ir rakstīts. tipa, 15 min un viss darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...