Jump to content

Servers mājās!


ivarins
 Share

Recommended Posts

Tikai bez demagoģijas.

Jūs esat noslēguši līgumu ar ISP. Un, ja šajā līgumā ir rakstīts, ka nevarat uzstādīt serverus - tātad nedrīkst (ja ir iekšā - cīnieties un pierādiet, ka FTP serveris ir pseidogadījumskaitļu ģenerators). Ja vajag serveri, tad pārslēdziet līgumu ar ISP.

UN LASIET LĪGUMUS, KO PARAKSTAT! Neviens ar pistoli parakstīt nelika.

Ja ir iekšā, ejiet uz tiesu un pierādiet, ka tikāt maldināts (respektīvi ISP pārstāvis teica, ka varat likt serveri, bet līgumā teikts, ka nevarat). Bet līdz tiesas lēmumam darbojas noslēgtais līgums.

Dzīvē nav kā skolā, kur skolniekam ir tikai tiesības un nekādu pienākumu.

Link to comment
Share on other sites

Mits apkalpes teritorijā konkurence starp ISP ir tik dramatiska, ka aci nepamirkšķinot uzstādīju sev gan web gan ftp serveri. Ar viņu tīkla gļukiem un klibo PR man asara nenobirtu ja līgums tiktu lauzts, ātrums nekompensē downtaimus.

Hamachi mits tīklā vairs neiet, tas arī griež.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzīve liekās pārāk vienkārša, var to sarežģīt un darīt kā saka Aleksejs. Realitātē normālam ISP galīgi nevajadzētu kratīt nekomerciālu serveru izvietošana uz lietotāju datoriem, līdz tam brīdim, kamēr tie nesāk iespaidot tīkla darbību. Ja kāds mājās uzliks sev webserveri, kurš radīs mēnesī labi pārsimts MB trafika papildus tiem pārdesmit GB nedēļā dzenājot pronu, tak ISP pasmiesies un teiks lai tik niekojas tālāk, galvenais lai tikai laicīgi samaksā abonēšanu. Neies tak tāda štrunta pēc bojāt attiecības ar klientu.

Link to comment
Share on other sites

Zachary, tieši tā! Normālā situācijā ISP neko nedarīs, bet tikko ISP kāda mistiska ļaužu grupa atsūtīs iesniegumu par web serveri, kas šai ļaužu grupai nepatīk, (kurš mēnesī ģenerē kaut vai tikai 100MB trafika), tad tiks ieslēgti visi iespējamie līgumi.

Bet te ļaudis brēc par kaut kādām mistiskām tiesībām! Kādas tiesības, ja jūs no tām esat līgumā atteikušies? Un nē, servera izveide - tās nav tiesības, kuras ir automātiski un kuras tiek pielīdzinātas pamattiesībām no kurām ne ar kādu līgumu nevar piespiest atteikties.

Link to comment
Share on other sites

ES viņiem zvanīju un jautāju par šo jautājumu. Vīņi atbldēja, lai es nosūtot viņiem savu klienta numuru un kāda veida serveri es vēlētos likt, un viņi izskatīs.

Link to comment
Share on other sites

Nu a ko ta citu lai tev atbild, ja tu pats uzbāzies.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest beerzs

man taada lieta! gribu uztaisiit maajas lapu! un tureet to savaa serverii kompii! maajas lapa domaata klaniem speelju, cik tas reaali!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Taisi, turi uz sava komja. Cik tas ir reāli? A kādās mērvienībās? Es teiktu - ļoti reāli.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Bet ja nu pēkšņi vienu mēnesi ir 200GB trafiks? vai vēl vairāk? Viņi padomās, ka es tur sedoju visu laiku?

 

pasaki, ka aktivi p2p tiiklu lieto un vinjiem nava tiesibas ierobezhot tevi- cilvektiesibu parkapums- vinji ierobezho tavu briiviibu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Diez LTC arii liigumaa kkaadi aizliegumi ir, kad nedriikst serveri tureet?

ar adsl uploadu tureet serveri?

kaapeec ne, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...