Jump to content

Kur, kā, un kādu MAC'u iegādāties?


Artanis
 Share

Recommended Posts

ugu, arī esmu dzirdējis ābolos tjipa ieraksti pirmo vārdu un šim ļauj strādāt, tas pats pabeidz teikumu - raksta sacerējumus/kursa darbus/pat dzeju, bet ja maigi pārvelk ar plaukstu pār ābola simbolu un ieraksa lapu skaitu, tad arī jāļauj viņam strādāt un šis pats izdrukā arī bak/maģ/doktora darbus :-D :-D

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

Guest macdude

Artanis, Mac-u labāk ņem tepat uz vietas, vai nu no Capital vai no ĀboluVeikala (aka xnet.lv) vai no bcss.lv

Ar Starlett vai iPodShop uzmanies - tur vējo nepārāk laba smaciņa.

Pērkot Mac-u šeit pat uz vietas Tev būs garantija, nebūs jācepas, ka kompis, kuru Tu būsi JAU NOPIRCIS kaut kur nezinkur, pa ceļam pie Tevis tiks vai nu sabojāts vai pat nozagts.

Ja iesi likumīgus ceļus ar loģistikas firmām, visām apdrošināšanām un nodokļiem, cena iznāks tā pati, ja pat ne lielāka.

Ja runa ietu par lietotu dzelzi - tad varētu pastīvēties...

 

Personīgi es, tad kad domāšu par kāda no savu Mac-u nomaiņu, pirkšu JAUNU Mac-u tepat latvijā. :)

 

NC, Hacintoš ir tas pats, kas no forda fiesta mēģināt uztaisīt Bentliju. It kā riteņi ir veseli 4, un visi tieši līdz zemei... tomēr samopals, lai cik tas neizskatītos advancēts un kruts, NAV tas pats, kas rūpīgi nostrādāts brends. Nu ir tiem dzelzīšiem kaut kāda pozitīva aura, ir! :)

nosauc kaut vienu iemeslu kadel i zveleties abolveikalu vai citus lv veiklus neka www.apple.com kas shipo :) uz lv

Labots - macdude
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Vecais, man pilniigi pie kaajas, kas tas par meeslu

iepirkt tikai taapeec, lai izmeegjinaatu kautko jaunu???

nu piedodiet

pie kam manaa skatiijumaa tas buus un paliks meesls....

 

aa - peljpiizdinja ir kkaads 12" lcd....

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga ko LTC pircis vai nee.. Ar to ligumu domaju ka vini piedavās apple produkciju tais savos veikalos..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un njefig te makistiem ar putaam aizstaaveet savus meeslus

tie meesli karaas tiesji taapat kaa pc, softi gljuko tiesji taapat

un vsjo

pats esmu pameegjinaajis, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

nosauc kaut vienu iemeslu kadel i zveleties abolveikalu vai citus lv veiklus neka www.apple.com kas shipo :) uz lv

 

 

...pa ceļam no ASV tas dators var vienkārši pazust... bez pēdām. Ja ieberzīsies ar loģistikas firmu - naudiņu būsi pazaudējis neatgriezeniski.

Kopš kura laika Apple kaut ko šipo uz LV??? :shock:

 

D_L, šī sadaļa saucas "Apple Macintosh datori un cita produkcija". Ej uz savu windozes sadaļu un bļausties tur!

 

Un nefiga tu neesi pat redzējis Mac-u... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

cieniijamais lietotaaj Vecais, ne juus mani taisiijaat, ne juus mani reguleesiet

pie kam sjis posts tiek rakstiits no sisteemas uz kuras griezjas bsd un, kaa visiem labi zinaams, macos pamataa ir tiesji unix sisteemas kernelis

jautaajumi veel ir?

mle

Link to comment
Share on other sites

Vecais,tava pārliecība sāk atgādināt reliģisko fanātismu... un reliģiskie fanātiķi nekad nav izcēlušies ar gudrību.

Visas o/s ir pakļautas saviem gļukiem un problēmām.Tā ka nevajag uzskatīt,ka MAC ir vienīgā panaceja.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

tolx, man nav nekāda fanātisma.

Es esmu izdarījis SAVU izvēli un tas arī viss.

 

Vienkārši kaitina, ka tiek izteikts viedoklis, tikai izteikšanas pēc. Vienkārši izsakās - pilnīgi nezinot par ko iet runa. Tas nerada labu iespaidu.

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Lūk par vecumu diemžēl kļūdies... ar saprašanu problēmu tā kā nebūtu.

un pazīstot d_l personīgi,man viņa zināšanas un nostāja ir pietiekami labi zināma.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

sēžot pie mac'a man katris piektais klikšķis sanāca ar to pirkstu, ko es pēc pieredzes esmu gatavs rādīt visai, netoleranto, mac'istu sektai.

Link to comment
Share on other sites

tolx, raugi, pēc Taviem kategoriskajiem izteikumiem var padomāt, ka ir darīšana ar jaunuli, neņem ļaunā.

Es neko nesaku par d_l zināšanām.

Tu taču piekrīti, ka nevienam NAV tiesības kādam citam indivīdam uzspiest kas ir pieņemams un kas ir nepieņemams. Es saprotu, ja Artainis būtu nopircis bisi un būtu apšāvis visa kvartāla suņus. Nu, tas būtu kaut kā dikti neforši. Bet viņš grib PATS uzzināt kā ir darboties ar atšķirīgas platformas datoru, šajā gadījumā tas ir Mac. Vai tad tas ir kaut kas slikts??? :roll:

 

Piemēram es pats ~15 gadus esmu darbojies ar windozes kompjiem, esmu pāris gadus mājās eksperimentējis ar linux. Un tagad esmu izdarījis izvēli par labu Mac. Nu un kas tur slikts? Vai tas, ka es protu apieties ar windozi, linux un Mac? :|

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet es joprojām esmu "wiiiii!!!" fāzē. Nu jau pusgadu... :roll:

 

Ļoti atvainojos, ja TEV tas rada nepatiku.

 

 

...vēl labāk būtu, ja Tu nemaz nepameklētu Apple Macitosh datoriem veltītu sadaļu, nebūtu tās preteklības jālasa. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Apsēstība un nekas vairāk. Gļuko āboļi tapat kā parasti datori. Un neredzu jēgu par āboli mest ārā šitik drausmīgas summas. Vecais sen jau bija laiks iziet no savas "wiiiii!!!" fāzes. Kaitina tomēr. Ja nav kur naudu likt tad okej, bet nebāzies ar savu viedokli visiem virsū.

Labots - Dayshiftsupervisor
Link to comment
Share on other sites

Apsēstība un nekas vairāk. Gļuko āboļi tapat kā parasti datori. Un neredzu jēgu par āboli mest ārā šitik drausmīgas summas. Vecais sen jau bija laiks iziet no savas "wiiiii!!!" fāzes. Kaitina tomēr. Ja nav kur naudu likt tad okej, bet nebāzies ar savu viedokli visiem virsū.

 

Nevaru! :roll:

 

Ja Tevi kaut kas kaitina, aizej uz konsultāciju pie psihoterapeita. :mrgreen: ...vai vienkāršāk - NEAPMEKLĒ vietas, kur kaut kas TEVI var nokaitināt. :wink:

 

Es nevienam nebāžos virsū ar savu viedokli... es cenšos ienest gaismu tumsas valstībā. :grin:

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Vecais.. kur ?

Tas ka tev tā gribas domāt.. tas nenozīmē ka tā tas ir.

Macisti vienkārši īedomājās no sevis dikti izredzētos un pārākos.. kad viņiem atver acis uz skarbo realitāti.. tad viņi paliek nervozi..

Tā mētāties ar tukšām frāzēm viņiem patīk.. kā nonāk līdz tehniskai sarunai.. saraujas mazi un neredzami.

 

Starp citu.. tas ka Apple pāgāja uz PC dzelžiem.. tas ir ābola glābiņš.

Ar savu ekskluzivitāti viņi ilgi nebūtu vilkuši.

Tas jau ir sen pārbaudīts un vispār brīnums kā Apple tik ilgi izdevās noturēties.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Nezi' KĀPĒC windozisti ir TIK naidīgi un nervozi? :wink:

Jo MACisti viņūs tādus padara!? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

think different - tas lūk daudziem, laikam pat ejot pa ielu un iedomājoties, ka visi apkērtējie ir spiesti sēdēt pie smirdīgās windōzītes, tā paceļ pašapziņu, ka oj ooj...

 

Es esmu citādāks, es esmu gudrāks par pārējiem... :mrgreen:

 

Un runa ir ne tikai par šito, bet par visām pārliecībām, kas savā būtībā ir ļoti subjektīvas...

 

Ā un cenu kopsumma jau ar pagarina pati par sevi...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Neviens no klatesošajiem nav naidīgs un kur nu vel nervozs. P.S Nepieskaitu sevi pie windowzistiem.

 

Smagi sakāpis čalim galvā.

Labots - Dayshiftsupervisor
Link to comment
Share on other sites

Khe jautri jums te iet. Manas domas ir tāds, kādēļ tad jāpērk Mac, ja uz tā tāpat griezīs xp :mrgreen: Labi var uzlikt i xp, i putnu, bet kada velna pēc to vajaga, ja mājas stāv viens IBM, tad mac paliek priekš OS X un miers mājās. Jā ir labi tie Mac, bet mans budžets neļauj pagaidām iegādāt tādu aparātu, bet gribētos :(

Link to comment
Share on other sites

Arča, nav tik traki, kā Tavs salīdzinājums ar kurpēm par $1500.

 

Es izvēlējos Mac, jo man ir divi jaunāko klašu vecuma sīči. Un lai es īsā laika periodā nepārvērstos par staigājošu nervu kamolu, nepārtraukti instalējot un pārinstalējot un konfigurējot viņu sajātos datorus drudžaini sāku štukot kā no tiem kreņķiem izvairīties.

 

Tā kā pats esmu diezgan ilgi bijis hardcore windozists (~15 gadi), biju pat izstrādājis plānu kā tām winkastēm salikt baigi sekjuros permišenus, lai sīči plosītos tikai pa savām silēm vien. Vienbrīd bija doma likt uz viņu kastēm linuxu vai bsd... bet es tomēr neesmu TIK cietsirdīgs. Problēma bija arī visāda no I-neta ievazājama draza. Vienu pīsli jau nācās celt augšā, kad sīcis bija "kaut ko nospiedis" un AV tika diseiblēts... abidna! Es tak nevaru/nevēlos viņiem nepārtraukti stāvēt klāt...

 

Un tad sanāca padarboties ar vienu Mac-kasti. Tā kā tās lietotājs bija gana pieredzējis, viņš varēja sniegt izsmeļošas atbildes uz visiem maniem jautājumiem. Jautājumu man bija oj, oj, oj cik daudz... gan par drošību, gan par softiem, gan par sistēmas stabilitāti un iespējamajiem gļukiem.

 

Tad es padzīvojos pa Mac-istu forumiem. Kādu gadu dzīvojos. Pētīju, salīdzināju, štukoju.

Un tad patrāpījās pa ķērienam viens nedārgs eMac-s. Nopirku. Nolēmu: "Davai slēgšu savu pīsli ārā, izjaukšu pa detaļām, lai nekristu kārdinājumā to ieslēgt. Palietošu, ka kādu nedēļu TIKAI Mac-u..." Ticiet vai nē, bet pagāja nedēļa, divas, trīs... atcerējos par savu pīsli tikai tad, kad ievajadzējās dažus gadus atpakaļ fočētās bildes. Sadabūju bildes un turpināju lietot Mac... Tad ienācās vēl viens - iMac G5, tad MacBook, tad PowerBook... Lai nu kā, bet nu jau pusgadu par pīšļiem vairs nedomāju... NEMAZ nedomāju.

 

Faktiski pārbēgšana notika nedēļas laikā.

 

Turklāt šī pusgada laikā sīči lieto savus Mac-us. Es pat reizēm aizmirstu uzmest aci viņu kastēm. Galu galā - esmu 15 gadus bijis windozists, man vēl ļoti ilgi būs reflekss pārbaudīt, pielabot un uzpasēt.

 

Un nekas man īstenībā nav sakāpis galvā. Veči, izskatās, ka es esmu baigais fanātiķis-maniaks? Nu tā nav! Man pavisam nopietni joprojām ir "wiii!!!" fāze. Es gluži vienkārši mēģinu savu prieku neslēpt... Neņemiet nu ļaunā. :roll:

Bet man ar Mac-iem laikam ir paveicies drusku vairāk nekā ar pīšļiem.

Dabiski, gadās arī ar Mac visādi brīnumi, bet tie parādās kaut kā nu ļoti prognozējami... tipa, "Atkal sabakstīji? ŠE, SAŅEM GĻUKU!" :)

 

Dabiski, ka OS ir tā kas darbina LIETOTĀJAM vajadzīgās programmas. Es esmu mājas lietotājs un Mac MANAS vajadzības spēj nodrošināt 150% apmērā. Tas arī it kā viss...

Labots - Vecais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Dabiski, ka OS ir tā kas darbina LIETOTĀJAM vajadzīgās programmas. Es esmu mājas lietotājs un Mac MANAS vajadzības spēj nodrošināt 150% apmērā. Tas arī it kā viss...

protams, ka mac ir speeks, augstaakapskataamajaa citaataa to var redzeet pilniibaa!!!

ja man manis lietotaa os nodrosjina vajadziibas 100% apmeeraa, TAAAADDD MAAACCCCCOS nodrosjina 150%

un tagad pastaasti, Vecais, ka macisti ir par pilnu rubli......

Link to comment
Share on other sites

tev ir labi, a bērniem skolā jāstaigā ar Prada kurpēm kājās, kad citi apspriež jaunākās PC spēles un citas PC lietiņas

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Un par bērniem runājot - vieglāk ir iedot viņiem to, ko viņi sa*āt nevar, nevis iemācīt, lai ne*āj...

 

Nekā personiska... :roll:

Link to comment
Share on other sites

tev ir labi, a bērniem skolā jāstaigā ar Prada kurpēm kājās, kad citi apspriež jaunākās PC spēles un citas PC lietiņas

 

 

par šo man atkal jāuzjautrinās! :grin:

Link to comment
Share on other sites

uzjautrinies,uzjautrinies... bet attiecībā uz spēlēm... nē,nu ir jau visādi,ir sīči,kas par to neinteresējas nemaz,ir arī tādi,kam ļoti patīk.. tā ka,te tavs "vecums" pašam drusku iegriež.

 

un,jā... man čomam arī ir divi sīči.Vecākajam laikam 12 gadu bija.

Nu,protams,dators attiecīgi no tā cieš un vispār,bet... logi pa gadu noliekušies tā kā nebija,vienīgi piedrazoti ar visādiem failiem un tādā garā.Teiksim tām pašām spēlēm... kuras uz MAC nav vispār,cik man zināms.Tā ka neredzu te priekšrocību baigāko drošībā,ja tā tiek panākta,vienkārši atslēdzot kādu iespēju.

p.s. pēc logu pārinstalācijas (dažu,ar vīrusiem nesaistītu iemeslu dēļ),pa 4 mēnešiem viss tā kā normāli darbojas,ja neskaita to,ka desktops nosēts ar ikonām un ir redzami visādi mistiski shortcuti.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

Jā d_l, tu patiesi esi BAIGI naidīgs tipiņš.

Labi, es varu uzrakstīt, ja TEV tas dikti patiks, ka winkaste manas vajadzības spēj nodrošināt par 1000%. Bet ko MAN tas dos? Nu, tie 1000%? KO MAN DOS? :roll: Nafiga man māju piestūķēt ar nesmukām, šņācošām, karstošām, bet ūberkūlām kastēm, kaudzi ar vadiem, monitoriem un "visādām PC lietiņām"? Es mājās esmu atnācis pēc darba un vēlos atpūsties, nevis strādāt par sisadmini.

 

Es esmu izdarījis SAVU izvēli. Un nevienam neko neuzspiežu. :wink:

Jūs varat to nepieņemt, man gar jums nav nekādas daļas! :-)

 

 

Joprojām uzjautrinos par: "PC spēles un citas PC lietiņas" :mrgreen: :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

jaa, Vecais, patiesiibaa tu esi taads drusciit bremzeets tipinjsj....

Link to comment
Share on other sites

Афтар, убей сибя ап стену!!

 

Windowzisti - nah no šejienes. Mieru. Apple sadaļa. Te sēžam un kaifojam, nu lūdzu netraucēt.

Link to comment
Share on other sites

uzjautrinies,uzjautrinies... bet attiecībā uz spēlēm... nē,nu ir jau visādi,ir sīči,kas par to neinteresējas nemaz,ir arī tādi,kam ļoti patīk.. tā ka,te tavs "vecums" pašam drusku iegriež.

 

un,jā... man čomam arī ir divi sīči.Vecākajam laikam 12 gadu bija.

Nu,protams,dators attiecīgi no tā cieš un vispār,bet... logi pa gadu noliekušies tā kā nebija,vienīgi piedrazoti ar visādiem failiem un tādā garā.Teiksim tām pašām spēlēm... kuras uz MAC nav vispār,cik man zināms.Tā ka neredzu te priekšrocību baigāko drošībā,ja tā tiek panākta,vienkārši atslēdzot kādu iespēju.

p.s. pēc logu pārinstalācijas (dažu,ar vīrusiem nesaistītu iemeslu dēļ),pa 4 mēnešiem viss tā kā normāli darbojas,ja neskaita to,ka desktops nosēts ar ikonām un ir redzami visādi mistiski shortcuti.

SLIKTI zini par speeleem, ej un ablomies TE

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu jau aiziet jums savstarpējos apvainojumos, bet patiesībā, ja visa problēma ir bērni, kuru dēļ tad visa šitā jezga un stila bīdīšana, lai tik kautko nesačakarē, tad nu atvainojiet - uztaisam tā - nav rociņu, nav cepumiņu...

 

Nebūs vindōzītes, nebūs problēmu.

 

Nu. nu...

 

Un tāpēc sīčiem negribēsies kautkur ielīst un kautko pačakarēt?

 

Tak kautkur jau tā vēlme tāpat nāks ārā...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

man vienkārši bail, ka pārejot uz MAC nekas nav jādara, tā var ielaisties dzeršanā, tauku audzēšanā , vai vēl trakāk pilnīgi uzburu skatu, kad pēc darba ar macbooku padusē visu laiku velta sev, jo kompī nav ko darīt, sāk staigāt manikīros/pedikīros, nenormāli kopt sevi, iemīlas sevī un paliek par narcisu ar Wii saucienu lūkojoties spogulī :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Афтар, убей сибя ап стену!!

 

Windowzisti - nah no šejienes. Mieru. Apple sadaļa. Te sēžam un kaifojam, nu lūdzu netraucēt.

 

Bet viņi kā krievi, lien un lien! Tipa Lavijā par oficiālo valsts valodu vajag krievu valodu.

 

...Apple Macintosh jādarbina ar windozi!!! Un NEDRĪKST būt citu OS, tāpat kā citu viedokļu! :mrgreen:

 

 

...

Un tāpēc sīčiem negribēsies kautkur ielīst un kautko pačakarēt?

 

Tak kautkur jau tā vēlme tāpat nāks ārā...

 

 

Skolā! Tur ir apmaksāts sisadminis. Lai šie drāž skolas windozi! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...