Jump to content

3D Max apmācība


Makros
 Share

Recommended Posts

Varbūt nevietā nerunāsi?

Visu var iemācīties, ja nēesi stulbs. Ja tu nevari iemācīties, tā ir tikai tava vaina.

Nav ko cilvēkam borēt te kautkādu h...ņu. Loģiski, ka labāk ir aiziet uz apmācībām un izdot baigo piķi un tad saprast, ka tas nav tev. Ņemos ilgi un neuzskatu, ka neko nemāku.

Link to comment
Share on other sites

Riekstiņš

NS ko tu vari lamāties? vai tad čalis teica, ka ar to nodarbojās (pelna naudu)? viņš vienkārši grib iemācīties. Un pašmāčibas ceļa var ļot daudz ko iemācīties, jo tagad internetā ir tik daudz informācijas. Ja šāds jautājums būtu uzdots pirms ~5 gadiem, tad jā - meklējam kursus.

Link to comment
Share on other sites

OK, paldies!

 

Ar Kogru mulsina tas, ka viņi prasa, lai tev būtu 3D Max priekšzināšanas, a tādu nav :( Ja nu vienīgi AutoCAD's...

 

Starp citu, vai iespējams dabūt lauzto 3d Max, vēlams pēdējo versiju? Un vai tāda vispār pilnvērtīgi strādā?

Link to comment
Share on other sites

Riekstiņš

3ds Max nav ArhiCad. Tie "nedaudz" atšķiras.

Protams, ir labi, ja ir iespēja apgūt kādu programmu (to pašu 3ds Max) kursos, es arī to gribētu. Bet tas nenozīmē, ka bez kursiem tu neko neiemācīsies. 3ds Max ir ļoti populāra programma, tutoriāļi ir uz katra stūra. Un smeļamies informāciju no lv lapām - CGImage

Labots - satek
Link to comment
Share on other sites

Satek,

 

Tu nokļūdījies, es minēju AutoCAD, kas nāk no tās pašas mammas Autodesk. ArhiCAD, piekrītu, ir pavisam cita proga, vai pareizāk sakot konkurents.

 

OK, paldies visiem. Apskatījos CG... Droši vien vērts pacīnīties, pirms padošanās Kograi :-D

Link to comment
Share on other sites

Riekstiņš

OK, paldies visiem. Apskatījos CG... Droši vien vērts pacīnīties, pirms padošanās Kograi :-D

 

Lai veicas, tikai nepadodies!

Link to comment
Share on other sites

NC: FYI - es neesmu bijis nevienos programmēšanas kursos, kuros būtu kaut ko būtisku iemācījies! 100% pašmācība. OK, pēdējā laikā esmu apmeklējis pāris M$ kursus, bet tas ir saistībā ar sertifikāciju, nevis zināšanām (kaut arī šādus tādus sīkumus jau arī var uzzināt). Tā kā nenovērtē pašmācību par zemu. ;)

 

Nu, tiesa - es ar programmēšanu sāku ņemties pirms 10 gadiem. :p

Link to comment
Share on other sites

haha

 

NormaalsCilveeks, kur pakaaasi to mazo "NE" suudinju savam ubernikam priekshaa?

 

3ds max augstaa liimenii Latvijaa var apguut vieniigi pashmaaciibas celjaa vai arii sarunaajot kaadu jau esosho guru.

 

Bet kursos ar var mieriigi iet, ja meerkis ir ieguut pamatzinaashanas, nevis kaartiigi izurbties cauri maxim. Plus arii taads, ka lielaaks dzinulis tieshaam iet un maaciities, jo jaapikjo ar pienaaciigi.

Labots - Antons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...