Jump to content

DBV-T bezmaksas digitaala televiizija


Recommended Posts

Kādu brīdi atpakaļ iegādājos LG 32LC56 televizoru ar DBT-T tjuneri, tjuneris atrada 25 testa kanalus, caur kuriem tiek raiditi dazadi sattelit televīzijas kanāli, taču tad televizors kautko nogļučīja un sāka slēgties ārā, tādēļ nācās veikt garantijas remontu.

Taču pēc garantijas remonta veikšanas iznāca vilties, jo tagad virs visiem 25 testa kanāliem televizors rāda nelielu uzrakstu NO CI MODULE, kas diezgan kaitina. Jautājums ir tāds kā to varētu dabūt nost un vai tā ir servisa vaina, jeb arī caur televīziju tiek raidīts signāls, kurš liek Televīzoram rādīt šo uzrakstu?

Link to post
Share on other sites

Šis paziņojums nozīmē, ka kanāls ir kodēts un TV pieprasa ielikt attiecīgas dekodēšanas sistēmas moduli ar karti.

Dīvaini patiesībā, pie mums pagaidām digitālie kanāli ir atvērti. Pamēģini "noresetot" tv un likt viņam meklēt digitālos kanālus par jaunu.

Link to post
Share on other sites

Kaadaa veida var noresetot TV? Meginaju parskanet kanalus, mainit valstis, bet nekas reali nemainijas. Ja vienigi LTv; LT7; Un TV5 nav sis uzraksts, bet bet visiem paareejiem gan ir.

Kretinee araa, vai varetu but ta ka taja servisa kautko nogriezusi vai ari sacakarejusi???

Apaksa bilde radas laba un kvalitativa, pie tam sakara ar to, ka dzivoju Tv tornja redzamibaa, tad signals ir stabils.

Link to post
Share on other sites

Digitālās televizijas "galvenā priekšrocība" ir iespēja iekasēt abonēšanas maksu un naivi cerēt, ka jaunie raidītāji Rīgas tornī būs uztverami bez maksas. Brīvi iet tikai raidītājs 38 kanālā, bet tas jau vairākus gadus strādā testa režīmā. Nav jau ko rādīt pa parastajiem analogajiem kanāliem, bet kā ieviesīs digitālo televiziju, tā par to pašu neko vajadzēs vēl maksāt.

Link to post
Share on other sites

Par to abonēšanas maksu. Es dikti šaubos vai šis projekts ies cauri. Jo ierobežotā piešķirto kanālu skaita dēļ ētera DTV būs pieejams daudz mazāks skaits programmu nekā tai pašā Baltcom/Izzi kabeļTV vai Viasata satelītTV. Un kurš gan par pārdesmit kanāliem maksās praktiski tikpat cik maksā Viasat vai Izzi (bāzes pakete tikai Ls4) abonoments. Tā kā Rīgā šis projekts diez vai ies cauri, un par laukiem arī ir lielas šaubas, jo tie, kas varēja atļauties, jau ir paņēmuši Viasat, bet kas nevar atļauties Viasat, nevarēs atļauties arī šo. Ētera DTV laiks jau ir stipri nokavēts, ko TV3 ar savu Viasatu ir veiksmīgi izmantojuši. Turklāt, ja DTV būtu ieviesusi valsts, būtu dotētie uztvērēji, bet tā kā tas projekts izgāzās, tad 60Ls par uztvērēju tie, kas skatās tikai ētera TV, proti pensionāri, diez vai varēs samaksāt, pat maksājot pa daļām+vēl abonentmaksa.

Link to post
Share on other sites

Bet vai kaads vidspaar izmanto maajas digitaalo TV, es domaaju bezmaksas 25 testa kanaalus + LTV 1, LTV7, TV5, LNT?

Gribeetu zinaat vai citiem TV modeljiem AR iebuuvetu DBV-T tjuneri arii radas kaads uzraksts?

Link to post
Share on other sites

Kā jau minēju vienā citā pavedienā,

man bildi rāda labu, bet pa virsu tai bildei tēvēkaste laiž uzrakstu - this service can not be displayed, because it is scrambled.

Link to post
Share on other sites

Atslaabstiet - Shmidre ir panjeemis pagaidu atljaujas testa rezhiimam. Visi shitie kanaali ir kaa siers slazdaa. :D Jamie tur experimenteejas uz nebeedu, bet bez jebkaadaam saistiibaam... Un vispaar, koncepcijaa ir paredzeets mpeg4, taapeec, ja mineetais kungs izbiidiis cauri savu megaprojektu ar mpeg2, tad ir skaidrs, ka lv ir banaanu valsts, kur tehnisko speciaalistu darbs ir kakim zem astes. :p

Link to post
Share on other sites

Mēģināju notestēt uz sava TV, kuram ir iebūvēts digitālais tuneris (Pioneer 507XD). Kanālus atrod kā Test1 līdz kaut kādam Test2x. Bet uzslēdzot uz kanāla skaņa ir, bet bildes nav, tikai pēc kādām 2-3 sek. parādās uzraksts "You are not autorized to view the conditional access programme" :( Kā lai to pasākumu piedabon darboties???

Link to post
Share on other sites

Kā jau minēju vienā citā pavedienā,

man bildi rāda labu, bet pa virsu tai bildei tēvēkaste laiž uzrakstu - this service can not be displayed, because it is scrambled.

 

 

Kaads tev TV modelis?

 

Laikam tad ieks TV nav viana bet vinji tiesam kautko kodee pa virsu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...