Jump to content

IL-2. Uzspēlējam ?


ElbruS
 Share

Recommended Posts

Vēlētos zināt, cik daudzi te spēlē IL-2 Online (nezinātājiem:labākais un slavenākais otrā pasaules kara lidmašīnu simulātors) ?

Es nerunāju par IL-2 Sturmovik 1946, bet gan par džentlmeņu komplektu - PF + FB + AEP un v4.04m. :mrgreen:

Uzraujam kādu vakaru ? A to jau piegriezās ar visādiem ķīniešiem / poļiem spēlēt. :mrgreen:

 

Spitfire 1943+ FTW !

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Kas ir IL-2 ? :shock:

Nezini, kas ir IL ? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Nu MIG gan laikam zinat ?

Link to comment
Share on other sites

Kaa es varu zinaat ja speeles nespeeleeju??? Kas man dariit nav ko kaa studeet speeles taa ir taa, tas ir par to utt...

Link to comment
Share on other sites

Es toch negribu gari lasiit, izskaidro man mirstiigajam kas tas ir IL-2

 

Izlasi savu virsrakstu

 

IL-2. Uzspēlējam ?

Link to comment
Share on other sites

Spēle ir nosaukta slavenas otrā pasaules kara krievu lidmašīnas vārdā. Kāda jēga. Ja tu spēlētu IL-2, tad tu automātiski visu saprastu. Tie, kas spēlē, zin, tāpēc problēmas nebūs. Acīmredzot, ar tevis dogfighti neiznāks. :mrgreen:

 

Nu būtu tākā jāzin, kas ir IL, LA, YAK, MIG, vismaz. Tač Boeing un MIG zinat, ne ? Pietam, katrā trešajā krustvārdu mīklā prasa IL / MIG / LA.

 

IL-2 Shturmovik jeb Ил-2 Штурмовик bija slavens krievu bumbvedējs iznīcinātājs otrajā pasaules karā. IL vēl tagad ražo aviolainerus.

 

Un IL-2 ir labākais un slavenākais WW2 Flight simulātors.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

īsti nesaprotu kapēc tu spele sito sapachoto versiju? man vienkārši pieriebas tos pachus vilkt un likt tapec speleju 1946 bet kadu laiku neesmu vinju spelejis.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc vajag novilkt megapatču (visi patči līdz 4.04m), ierakstīt kādā matricā un nolikt plauktā. :)

1946 nav vairs tas. Online džentlmeņu komplekts ir izplatītāks un tie reaktīvie - emoticon-0119-puke.gif

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Bez džoistika (vecais pārāk izļurkājies), tikai ar FB un bez tīkla kaujas iemaņām, bet gatavs uzspēlēt varbūt kaut kad nedēļas nogalē. Bet jūs jau laikam mani pasūtīsiet... :? Ja ne citādi, tad varu lidot uz Štukasa vai bumbvedēja, kur var izlīdzēties arī tikai ar klavieri. Savā laikā šito baigi rāvu vaļā, ļoti patika. Arkāžu ļetalkas uzreiz noriebjas, bet IL-2 nekad neapnika, cik atceros...

 

IL-2 vispār ir labākais mūsdienu WW2 aviācijas simulators, to jau nu gan vajadzēja zināt.

Link to comment
Share on other sites

Gamez.lv, IMO, par tādām spēlēm nerunā.

Link to comment
Share on other sites

Multiplayerā diemžel nesanāks, bet topiks radija interesi vēlreiz uzspēlēt, vai varētu pateikt ko ir jāspēlē, versiju/paču ziņā, un kur to dabūt? Ja nav grūti protams :p

 

Man uz rokām ir tikai oriģinālais 1C IL-2 Sturmoviks :-)

Link to comment
Share on other sites

Vēlētos zināt, cik daudzi te spēlē IL-2 Online (nezinātājiem:labākais un slavenākais otrā pasaules kara lidmašīnu simulātors) ?

Es nerunāju par IL-2 Sturmovik 1946, bet gan par džentlmeņu komplektu - PF + FB + AEP un v4.04m. :mrgreen:

Uzraujam kādu vakaru ? A to jau piegriezās ar visādiem ķīniešiem / poļiem spēlēt. :mrgreen:

 

Spitfire 1943+ FTW !

 

Mmm, tas ir ABSOLŪTI dievīgs simulators!!! Savulaik kādas pārsimt stundas būšu dažādās misijās nolidojis. Es biju iecienījis ME Bf-109G. Dažās misijās pat startēju kā algādzis ar privātu pelēki krāsotu Messeri bez atšķirības zīmēm, toties tam bija numurs YL-ROBIS. :-D Smieklīgākais bija kad sanāca lidot kādā krievu eskadriļas sastāvā. Baigi rēcīgie teksti parādijās. Viens krievs pat gribēja mani notriekt, tipa: drošs paliek drošs. Uz ko es viņam atbildēju, ka tas ir trofejas samoļots. Šis nomierinājās... ;-)

 

Baigi patika ME-262. Ar tiem varēja nomočīt da jebko. Vienīgi BAIGI jāuzmanās ar dzinējiem. Viena strauja vilkmes maiņa un gatavs - dvižoks liesmās...

 

Tagad gan neesmu kādus gadus 3 ar to ņēmies. Maz ka nav ātra I-neta, tad tagad esmu ar spēlēm izbeidzis uz visiem laikiem. Nav laika vairs ar to ņemties... :|

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Man uz rokām ir tikai oriģinālais 1C IL-2 Sturmoviks :-)

Mjā, man arī :cool:

Toreiz pirku ar domu, ka nu tik spēlēšu izslavēto IL-2, bet beigās ne visai aizrāva.

Tad jau LOMAC-s jautrāks tīklā :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mjā, man arī :cool:

Toreiz pirku ar domu, ka nu tik spēlēšu izslavēto IL-2, bet beigās ne visai aizrāva.

Tad jau LOMAC-s jautrāks tīklā :roll:

 

IL-2 nav jautrībai. IL-2 ir dzīves veids. Ja patīk lidmašīnas un lidošana, tad IL-2 TIK ļoti aizrauj, ka reizēm sāc justies kā reālās briesmās. Ir savulaik dažas reizes gadījies mukt no krievu bara (es parasti karoju vācu pusē). Iztelojies, tu lido bez munīcijas, ar sašautu vienu no eleroniem, sačakarētu asti un pāršautu bāku, zinot ka līdz aerodromam ir ~15 minūšu lidojums. Un te pēkšņi viens no sarkanajiem iemočī pa eļļas radiatoru un motors vienkārši iznīkst. Izmisīgi sāc lūrēt riņķī. WOW! IR!!! Uz 10-iem redzams kāds neitrālais aerodroms. Ar klusējošu un mežonīgi kūpošu motoru, griezdams mucas metos lejā, kādos 300 m iztaisnoju horizontu un strauji uzrauju degunu gaisā, noēdu ātrumu, izmetu vienu no aizplākšņiem, knapi novaldu (aizplāksnis ta palicis tikai viens) lidmašīnu, tad izlaižu šasijas un laižu lejā. Yeeehaaw!!! Skrejceļš ir tieši apakšā, vertikālais ātrums ka reiz ~7m/s. Yes, vēl mirklis un murgi būs beigušies. Bet kas tev deva... lidmašīna sāk degt. Palielinu vertikālo ātrumu. Nosēšanās sanāk smaga. Nolaužu kreiso šasiju, lidmašīna deg un sāniski šļūc pa pļavu blakus skrejceļam. Ātrums pavisam mazs. BEIDZOT!!! Esmu apstājies. Lecu ārā un skrienu prom. Nometos guļus zemē. Sprādziens!!! Viss... Esmu izdzīvojis... diemžēl lidmašīnas vairs nav.

 

Vecīši, šādās situācijās adrenalīns izdalās vienkārši litriem. Pēc tam ir sajūta ka patiesi esi atgriezies no nežēlīgas kaujas. :)

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Jaa ar sso es kaadreiz biju taa aizraavies, ka mani atraut no kompja nevareeja.

Ja atradiissu dzzentelmennu paku, tad noteikti, ka gribeessu paspeeleet onlainaa.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...