Jump to content

Nokia N95 - apspriežam !


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Lieta tada, nesen pardevu savu nokia N93 un igadajos N95, vis bija briinishkiigi lidz saku instalet programas kuras biju lietojis uz N93.. tatad palaizhu instalacijas failu smarts uzprasa vai tiesham velaties uzstadit sho aplikaciju nospiezhu yes..... paiet sekundes 7 un izlec tads teksts "certificate error contact the aplication suplier"

 

vai nu "certificat is not vaild"

 

vis butu nieki ja tadas kludas mestu tikai uz paaris aplikacijam, bet 99% ko meiginu uzinstalet met vienu vai otru kludu ara :(

 

paris aplikacijas piemeram

 

TomTom Mobile v6.02 S60v3 SymbianOS9.1 Cracked-BiNPDA.sis

DivX Player 0.88 | OS 9

SmartMovie 3.40 | OS 9

 

un ta taalaak...

 

isak sakot nevaru uzlikt neko ko man vajag...

 

bij iznemums atlava uzlikt 2 speeles

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesen kļuvu par laimīgo (vai varbūt nelaimīgo) Nokia N95 lietotāju. Telefons tika atvests kā prezents no ārzemēm, un tāpēc, pirmais darbs pāršūt, lai būtu arī Latviešu valoda. Ar to nekādu problēmu. Tad prieks par kvalitatīvo multimēdiju. Viss skan un rādās tip top.

 

Un visbeidzot nedienas ar GPS it kā jau viss strādā, BET, kārtīgas kartes ir tikai Rīgai un dažām lielākajām pilsētām. Ielu virzieni ar nav norādīti. (Nezin vienvirziena ielas).

 

Arvienvārdsakot ilgi rakņājoties pa netu atradu alternatīvu MGmaps Links ārzemēs kas strādā ar Nokias iebūvēto GPS. Un atkal BET, kartes, atkal tās kartes - lādēt no neta dikti lēni un ja nav pieejams Wi Fi arī dārgi. Ir iespēja lietot offlain kartes. Mēģināju tā arī darīt, bet nekā, darīju visu kā pamācībās teikts bet telefons karti nerāda un viss.

 

Tad nu jautājums - varbūt kāds ar šo ir saskāries? Vai varbūt ir kādā cita alternatīva?

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Nokia N95 jau kadu labu laicinu un nedelu atpakal atgriezos no 3 nedelu celojuma pa eiropu kur patesteju N95 GPS speejas , un secinajums ir viens 1 - Var lietot tikai parvietojoties ar kajam. 2 - Kautcik erti var lietot tikai pilsetu uetvaros. 3 - Pa cik sis GPS strada caur gprs tad atkariba no valsts kura tu esi ari datu paarraides izcenojums/atrums ir cits ( daargi sanak ) 4 - biezi nevar atrast pasreizejo GPS poziciju nezinamu iemeslu deel. 5 - Atlautos brauksanas virzienus vins tesam nezin un tas braucot ar masinu ir milzigs miinuss. Vienvard sakot pats esmu vilies ieks to GPS ,vins der tikai pastaigajoties ar kajam pa kadam pilsetam vai varbut vel celojot ar velo , bet ta padarisana ir leena ! Visa kopuma Nokia N95 ir arkartigi labs telefons , erts lietosana , kvalitativs muzikas playeris un ekrans , viss tiesam ir labi .... tikai sis GPS jautajums man liekas galigi jeels un lietojams tikai cilvekiem ar labiem nerviem :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu pozīciju man nosaka OK un signālu tur labi, gan kājām ejot, gan mašīnā braucot. Bet visādi citādi piekrītu.

 

Tādēļ jau meklēju alternatīvu softu kuru lietot. Tas MGmaps izskatās labs, bet kā lai šo dabū pie dzīvības ???

Link to comment
Share on other sites

ķīniešu craps :) kur N95 nav pat tuvumā stāvējis kad jamo ražoja :) moš meitenēm iestāstīsi ka tev ir coolakais N95 :)

Link to comment
Share on other sites

Biju rakstijis jau ieprieksh par sho problemu... uz telefona nevareja uzlikt 99% no tam progam ko man vajadzeja... telefons blava kad sertifikatsir novecojis vai nepareiz...

gudri cvilveki ieteica programmu parvaldee nomainit settings.. ta ari izdariju... sertifikatu parbaude izsleegta instaleshana iesleegta.. nu ko tagad varu instalet 10% programu ko veelos :( :( :evil:

meiginaju ieinstaleet Route66.Mobile.v7.3.486.N95 uzrada ka sertifikats nav pareiz bla bla bla bla

 

besi ara telefons tisham ir suds... gps 3no10,batereja 0 no 10,foto 6 no 10

isak sakot uzputa ziloni no oda!

 

varbut kads kautko var ieteikt ka atrisinat to problemu ar sertifikatiem rrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu ja buutu taisnaakas rokas, varbuut buutu taisnaaks telefons...

Un buutu jau nu savaldiijis savus hormonus!

Link to comment
Share on other sites

Nezodz ja nemāki!

 

Atslēdzot gan sertifikātu pārbaudi, gan ieslēdzot programmu instalēšanu, ir iespējams palaist visas programmas.

 

Vēl vari pats pārrakstīt sertifikātu(ir tagad tādas mazas programmiņas, ar kurām es nedalīšos ar tevi)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Grūti iedomāties cilvēku,kurš var šādu telefonu atļauties un kuram vienlaicīgi tāds arī patiešām būtu nepieciešams,parasti jau funktieris ir sekojošs: lūk šis ir nopietns verķis,jo tajā viss ir iekšā un es esmu nopietns vecis - tātad man ir jābūt tādam verķim,jo es tacu varu tādu atļauties.

 

Pašam tāds ir,pirmstam bija N93,personīgi man šis aparāts patiešām ir reāli noderīgs,jo pārsvarā viss kas tajā ir iekšā man patiešām lietderīgi noder,un lai gan arī katra šāda ierīce atsevišķā tās veidolā savu konkrēto funkciju neapšaubāmi pildīs dudz reižu kvalitatīvāk un produktīvāk,tomēr manas nodarbošanās specifikas dēļ es nevaru atļauties visu laiku staipīt lidzi kaudzi ar dažādiem verķiem,un manā gadījumā ir labāk samierināties ar kvalitāti,un nevis finansiālu,bet gan citu apsvērumu dēļ.Tacu cilvēki parasti šādu telefonu uztver kā laba materiālā stāvokļa apliecinājumu vai "zīmēšanās"rīku.

 

,un pareizi arī dara,jo īstenībā jau šis telefons tiešām ir galvenokārt priekš lašarām,kuriem nepieciešams pazīmēties,un kuri nesaprot,ka naudīgs vecis staigās ar pavisam vienkāršu telefonu,lai tikai zona laba un batereja nenosēžas svarīgas sarunas laikā,bet savukārt gimenes atpūtu fotogrāfēs un filmēs ar kādu pusprofesionālu kameru un autiņā viņam būs speciāls GPS aprīkojums un wifi iespējas netiks ierobežotas normāla laptopa vietā stundām ilgi pi*oties ar mazu ekrānu un neērtu džoistiku un klavas vietā izmantojot ciparu taustiņus(nu absurds kaut kāds,jābūt dzīvības un nāves jautājumam lai šādi kautko darītu web lapās!!!!!),u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav ko padzirdējis par n95 jaunu FW?Pagaidām jaunākā pieejamā ir 12.0.0.13. APAC(Āzijas versijai) ir 12.0.0.14.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tāds pats kā ne 8gb versija tikai:

 

Ekrāns mazdrusciņ lielāks ( par o.2 collām)

Nav kameras aizbidnis(tobish kameras aizsargs)

tā rezultātā ielikta lielāka(jaudīgāka) baterija

 

usjo.

Link to comment
Share on other sites

B*je, kaa tas NC var muldeet. 3 miljonu apgroziijums? What a fuck? Draudzenei ir Nokia N95. Vina lieto un nesuudzas. Kamera ljoti laba. Radio. Vairaak neko nepateikshu neesmu iipashi peetiijis. Pasham HTC Tytn pirkts paari par 500 ls. So what? Katrs perk mobilo pec saviem apsverumiem. Apgroziijums IBIO!!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

nemaksā tynt tādu naudu :) tagad ir iznācis Eten 800simatais, labs izskatās !

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Murmulis

Katrs pērk pēc saviem apsvērumiem gan, bet tieši tā tas arī ir - lielākajais daļai tas ir domāts kā normāls pagarinātājs uz citu fona - ōōō, kāds tev telepons.

nav te runa par normāliem smārtiem, kurus tad arī ņem cilvēki, kam tas ikdienā ir nepieciešams (visādi e-pasti, nets un vēl 1000 lietas, ko es nemaz i nezinu).

Bet šos klučus pērk daudzi jaunieši, lai stundām drellētu savus smirdīgos mp3 (arī starpbrīžos, kad ar klasesbiedriem aiziet aiz skolas uzpīpot), tādus mp3, kurus skaņas kvalitātes dēļ kvalitātes vajag nolaist podā līdz ar visu to trubu.

Un tieši tā - nopērk to milzeni, kuram ir miljons visādu fīču, bet lieto tikai lai paklausītos muzončiku iz mptrijoški, piezvanītu, aizsūtītu sms, 5 megapix kamera ar adatas acs objektīvu (uuuaauu) i sjo - pārējās 990 000 fīču paliek neizmantotas līdz telefona dabiskajai nāvei pēc kādiem 3 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

pārējās 990 000 fīču paliek neizmantotas - jā tā tas ir. Jāatzīst, bet tā tas ir.

 

Tā 5mpix kamera nu nav diezko labāka par 2/3.2mpx. Mūzikas ziņā arī švaks.

Sanāca uz savām ausīm izbaudīt kā skan w880i ipod un iphone. Mūzikas kārtošanas ziņā Iphone/Ipod pārāki, bet w880 līdzi.

 

Un korpusa kvalitāte. Plastamas gabals. Būtu ko līdzīgu kā 6300 ar metālu izveidojuši.

Tā īsti laikam vairāk symbiānis nesaista.

Lēnām viļos nokiā.

Labots - bide
Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju, ka esot kaut kādas N95 kopijas no ķīnas...

Kā tās atšķirt?

 

Kā tieši nez bet esmu redzējis tādu Ķīnas N95 kurā var ielikt 2 Sim kartes, savukārt iekšpusē rakstīts N93.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nopirku n95 un īstenībā esmu apmierināts ar tel.

gps strādā pietiekami labi, wifi arī nav ne vainas, kamera dienas laikā bilde ļoti laba, bet tomēr nav fotoaparāta kvalitātē. mūzikas atskaņotājs gan labāk patīk SE, Nokia bik čakarīgi, bet izturēt var.

par bateriju ar īsti nesūdzos, ja nelieto gps,pāris minūtes dienā wifi, tad 2as dienas tur ar mūzikas neregulāru klausīšanos, apt 2h dienā.

patika fīča, ka telefons saka kontakta vārdu- īstenībā diezgan labi izrunā visus.

Link to comment
Share on other sites

Gribu redzēt, kā pēc 3 mēnešiem strādās atbīdāmais mehānisms.

domaju ka ne sliktaak kaa n70(maneejam jau 1,5gadi un viss kartiba :) )

Link to comment
Share on other sites

MatissC tu esi :wacko: vai izliecies>?????

 

N70 nav slaideris, tas ir klasiskais telefons, mēs ruņajam par ekrāna atbīdošo mehānismu ne kameras...

Link to comment
Share on other sites

MatissC tu esi :wacko: vai izliecies>?????

 

N70 nav slaideris, tas ir klasiskais telefons, mēs ruņajam par ekrāna atbīdošo mehānismu ne kameras...

lab sorry sajaucu :cool:

tapat nedomaaju, ka vins iipashi nolietosies, ja jau domaats tam :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gribu redzēt, kā pēc 3 mēnešiem strādās atbīdāmais mehānisms.

 

nu tagad jau i pagājuši 3 mēneši kopš iegādājos šo tel, un viss strādā labi. ar telefonu esmu ļoti apmierināts, nenožēloju pirkumu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Edgars.

Iekšā itkā daudz, kas ir sabāzts - vajadzīgs un nevajadzīgs, kamera arī ir laba, tikai man pašam galvenais ir, lai varētu pazvanīt un aizsūtīt sms tāpēc man šis telefons īpašu sajūsmu neizraisa.

Pie tam diezgan neērti nēsāt kabatā lielā izmēra dēļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kur vispār šo telefonu var nopirkt ''Grey'' vai ''Sand'' krāsās? Apzvanīju kādus 20 interneta veikalus, intereses pēc aizgāju pat uz Alfas Elkoru un Trodeksu, bet visur tikai ''Plum''. Moš Latvijā ir ievesti N95 tikai Plum krāsā? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kā jau teicu - nokija zaudēja savu tēlu sākot ar nokia 6310.....jau šim mītiskajam modelim korpusa kvalitāte bija zem jebkuras kritikas.....par nākošajiem nemaz nerunājot...telefoni viendienīši....bet tāda ir tendence šobrīd...tel. tiek lietots max 1 gadu....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
sharapovs

probleema taada ka kameer updeitoju softwar man neatgriezeniski atsleedzaas usb un liidz ar to updeits netika pabeigst!tagad kad sleedzot iekshaa telefonu paradaas uzraksts nokia pat gaisma uz ekraana neiesleedzaas un to uzrakstu var nonjemt tikai iznjemot uz kaadu laiku bateriju!taatad miris!vai ir iespeejams glaabt ko maajas apstaakljos?

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...