Jump to content

.AMR


Guest Arny
 Share

Recommended Posts

Varbut kadam ir bijis sakars ar failiem .amr man konkreti interese programma ar kuras palidzibu var mp3 konvertet uz .amr failiem ir kadi varianti, esmu izmeginajis daudzas progas bet kaut kas tur isti nenotiek, varbut kads var ieteikt kadu labu progas nosaukumu ???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AMR ir vispār sūdīgākais audio formāts ever. Kādu vēl tur var prasīt kvalitāti?!

Link to comment
Share on other sites

Pirms izteikt spriedumus par ever/forever, moš derētu painteresēties par pielietojumu? Kā mobilā melodiju formāts tas ir gana labs.

 

Atbilde uz jautājumu ir Nokia Multimedia Converter.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir Siemens truba, tad pamēģini Mobile Phone Manager - tur bija visai labs tool's, caur kuru bieži vien nāca ārā pat ļoti labas kvalitātes (priekš amr) troksnis. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pirms izteikt spriedumus par ever/forever, moš derētu painteresēties par pielietojumu? [..]
Vilk, visu cieņu, bet nu kur izņemot melodiju/diktafona ierakstu AMR var bāzt mūsdienu jaunatnes pārstāvis?! Tātad vēlreiz pastāvu par savu teikto - drausmīgs formāts - vienīagis pluss ir izmērs.
Link to comment
Share on other sites

To jau es arī saku, ka šim mērķim tas kalpo gana labi. Mūziku tādā neklausīsies, bet uz telefona, kas neprot citus skaņas atdarināšanas formātus, tas būs gana labs. Salīdzinot ar citiem formātiem, tas ,protams, nav labs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...