Jump to content

Garantijas taloni


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Kādām (datortehnikas, protams) precēm jādod garantijas talonus? Tādas pārdomas radās, kad man Prolainā (Proline) iedeva DVD-RW maisiņā un izsita čeku...

 

Un vēl līdzīga lieta - pirms vairākiem gadiem pirktajam HDD sāk rasties bed bloki. Garantija vēl pusgadu ir. Bet tas sīkais sūda veicis šķiet pa šo laiku ir nogājis pa burbuli. Oficiālās pārstāvniecības LV Maxtoram laikam nav. Risinājumi?

Link to comment
Share on other sites

a) esmu pircis 636 veikalos gan rūteri gan tīklenes gan cieto .. vienmēr tika izsniegts čeks - tas darbojas arī kā garantija ... nes preci atpakaļ kopa ar čeku .....

b) ieej www.proline.lv un paskaties numuriņus un pazvani, dāmas mīļi visu paskaidros .... ceru, ka no cietā nav noplēsta lapiņa ar cietā ID ... ja ir noplēsta tad neko neizdarīsi....

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Attiecībā uz Proline viss ir ok.

 

Bet, runājot par disku, protams, ka nav noplēsta. Bet cita ķibele - garantijas talonu viņi man neizsniedza, bet čeks pa šo laiku laikam kaut kur nolīferējies, bet, ja arī būtu, tad ko tas man dod, ja tā bode ir ciet, bet oficiālais Maxtor pārstāvis Latvijā nav? Kur griezties?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja čeka nav, tad griezies kaut vai karuselī. Bez čeka Tevi var pasūtīt pat tad, ja bodīte nebūtu noziedējusi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...