Jump to content

HDTV video


SLAAPE
 Share

Recommended Posts

Ienācās filma ar ša'diem parametriem:

Video: MPEG4 Video (H264) 1280x720 23.98fps

Audio: AAC 48000Hz 6ch 4608Kbps

palaižot filmu sanāk slaidšovs - CPU noslodze 100%, QuickTime paņem 97000 K atmiņas.

Dators P4 2400GH, RAM 768MB, video onboard 64 MB

Ko varat ieteikt. lai viss darbojās.

post-472-1166433997_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Izskatās pēc Matrix filmas, vari mēģināt Media Player Classic vai ko citu bet tavs dators ir par vāju priekš HDTV

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nū... es jeļi jeļi varu skatīties uz savas Celkas 1,5ghz ar Cyberlink Power DVD (ja ir iesleegts Nvidia PureVideo hw acceleration)... skatīties var normāli tik pa reizei drusk ieķeras...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Uz mana hlama 1920 x 1080 HDTV ar VLC bez jebkādiem papildus kodekiem iet, CPU noslodze ~5-25%.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

CoreAVC kodeks + MPC speeleetaajs ~ 95 %, ka buus OK. :wink:

 

Bet iespeejams arii, ka 2,4 Ghz buus bik par iisu... Var naakties arii nedaudz paklokot, ja gribaas perfektu iznaakumu. Man ar P4 2,8 Ghz ir filmas, kas riistaas... :?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tika jaudīgs CPU vajadzīgs? 1440x1080, 8417kbps skatījos uz Turion 1.6 ghz, gan ne pilnu filmu, treileri, bet ilnīgi bez raustīšanās..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man līdzīga bēda-

laptops

Celeron1700 Hz

video 16 mb

Ram 720

uz viņa HD 1080x720 materiāls iet bez problēmām. CPU noslodze 20-25 %

 

Uz mājas kompja

Celeron 1200

Ram 256, pēc tam palielināju lidz 640 (efekts bija 0)

Video 128

tas pats video raustās, attēls vēl tā, galvenokārt skaņa. CPU noslodze 97-100%

 

Vai tiešāk tie tā nelielā atšķirība procesorā, neskatoties uz videokartes priekšrocībām, tā atslogo CPU???

Programmas itkā uz abiem tās pašas.

 

Varbūt ir kādi apsvērumi?

Link to comment
Share on other sites

Njaa, man arii HDTV ir pilniigi neskataams, lai gan neko daudz jau nevaru gribeeet uz P4 1.7 ghz un 64 mb video. Bet reiz pamegjinaaju vienu movie treileri, un mana PC diezgan smagi raustiijaas, bet to pasu treileri palaidu uz skolas kompja, kurs ir daudz suudiigaaks, un tam gaaja bez probleemaam, pie tam bez jebkaadiem kodekiem...

Link to comment
Share on other sites

Uz mana hlama 1920 x 1080 HDTV ar VLC bez jebkādiem papildus kodekiem iet, CPU noslodze ~5-25%.

Jaa, bet Tev jau nav H.264, vai ne?

 

tātad vajag Media Player Clasic

CCCP paka

AC3filter

 

Uzstādam visu un mēģinām, varbūt paliek labāk. Pirms tam, protams, visus vecos kodekus izdzēšam. ;)

 

Un, ja Jums tiešām kompis ir tik švaks, tad nevelciet h264 video. Velciet vai nu Xvid, Divx, MPEG2 vai VC-1

Labots - atikons
Link to comment
Share on other sites

Velciet vai nu Xvid, Divx, MPEG2 vai VC-1

DivX nu gan nevajadzētu, tas rij vēl vairāk CPU resursus nekā MPEG-4, it sevišķi, ja DivX settingos kvalitātes uzstādījumi ir uzlikti uz maksimumu. Optimālākais kodekss priekš video kodēšanas, kas dod labu attēla kvalitāti, ir un paliek XviD MPEG-4.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...