Jump to content

Screen-shotot lietotājus


Programmētājs
 Share

Recommended Posts

Man te jātaisa tūlis, kurš tur kaut ko dara, bet tā kā tas ir exe fails trajā tad iedomājos, ka viņam varētu pievienot bekdōriņu klāt un tipa spiegot userus, piemēram tā, ka apskatās, kas uz ekrāna notiek.

 

Jautājums vai tas ir legāli?

Vai juzeri ir par to jāinformē?

 

Vai vispār var legāli apskatīties ar ko lietotājs nodarbojas nepārkāpjot likumu?

Link to comment
Share on other sites

versatile

cik zinu, darbiniekus nedriikst.

citus userus? gan jau ka, ja licencee ieliek atsauci.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Uzņēmuma darbiniekus var novērot, informējot par to.

 

Ar citiem lietotājiem ir tāpat. Ja neinformēsi, tad tas būs likumpārkāpums, ja informēsi, tad šaubos ka kāds gribēs to softu lietot.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Tur jau tā probļēma tu pateiksi, ka ir šis skrīnšots un tad viņi nelietos to tūli un tas savukārt ir slikt.

Damn!, ko lai dara ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Skalds

likumīgi tas itkā nav....bet tur likumdošana jāpalasa! gan jau kautkā var apiet - sakarā ar darba drošību un utt meibi?

Link to comment
Share on other sites

Nju panjem uzmet garumgaro Agreementu kaukaadu pirms instaleeshanas un neraxti tak vienkaarshi 1 teikumu, ka 1)LIETOTAAJ, TU TIEC NOVEEROTS. uzraxi to smalkaak mazliet,iekljaujot to tajaa visaa progas apraxtaa... neviens tak nenejems un neurbs cauri visu to - nospiediis tik, ka piekriit un viss:D

Link to comment
Share on other sites

Man te jātaisa tūlis, kurš tur kaut ko dara, bet tā kā tas ir exe fails trajā tad iedomājos, ka viņam varētu pievienot bekdōriņu klāt un tipa spiegot userus, piemēram tā, ka apskatās, kas uz ekrāna notiek.

Ta lai apskatītos ar ko lietotājs nodarbojas nav vajadzīgi nekādi bekdoriņi, izmanto SysInternals PsTools iespējas. Tā ir daudzu, mazu, tīkla programmiņu kolekcija, ar kurām var darīt visvisādas darbības uz citām Windows tīkla mašīnām - izpildīt komandas, apskatīt palaistos procesus, servisus utt. Pie kam lietotājs nemaz nemanīs, ka tu skaties, ar ko viņš nodarbojas. Protams tev jābūt administratora tiesībām.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Tie ir mūsu darbinieki un ir vienalga kas licencē rakstīts. To jāzin ir tam, kas instalēs.

 

Tā kā nēesmu administrators tad tās progas PStūļi man neko nepalīdz.

 

Šī bija mana lielā iespēja pievienot spiegošanu, klāt tai progaj.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā nēesmu administrators tad tās progas PStūļi man neko nepalīdz.

Šī bija mana lielā iespēja pievienot spiegošanu, klāt tai progaj.

 

Tad tā spiegošana tiek pievienota sporta pēc?

Ja tu neesi administrators, tad gadījumā tie skrīnšoti nav vajadzīgi personiskai lietošanai?

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Starp citu tīkla administratori nav galvenie uzņēmumā vai arī galvenie IT darbinieki uzņēmumā, sou šāda funkcionalitāte varētu būt nepieciešama arī citiem (ne tikai IT) darbiniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...