Jump to content

NTSC DVD uz PAL DVD


Gyrkis
 Share

Recommended Posts

Vienkarsi tie faili kas ir NTSC uz ekrana ir tadi ka zigzagi,vilnojas horizontali.

It ka vajadzetu tiesi tadu progu ar kuru var tikai vob formata failus parkonvertet no NTSC uz PAL

Link to comment
Share on other sites

Vienkarsi tie faili kas ir NTSC uz ekrana ir tadi ka zigzagi,vilnojas horizontali.

Skatoties cik daudz tev to NTSC disku ir, ja procentuāli daudz tad man sķiet lietderīgāk ir nomainīt DVD atskaņotāju uz to kas atbalsta NTSC, proti DVD atskaņotāji tagad nav dārgi.

 

Un vēl. Konvertējot filmas no NTSV uz PAL ar programmām tu labāku kvalitāti nepanāksi.... labāk ar to tiek galā TV, kurš spēj korekti rādīt NTSC. Arī atceries ka DVD-9 diskus (8,5 Gb) konvertējot uz PAL tu iztērēsi DVD-R DL matricās vairāk ne kā nopirksi kādu lēti atskaņotāju ar NTSC atbalstu (DL matrica maksā kādus 4-6 Ls ja nemaldos).

 

Man pašam ir ap 90% NTSC DVD disku un skatos ar Pioneer atskaņotāju kas izdot video tādā formātā kādā ir ierakstīt DVD un teļuks arī labi tiek galā gan ar PAL gan ar NTSC video signālu, pie tam NTSC gadījumā vēl taisa 3:2/2:2 Pull Down.

Link to comment
Share on other sites

Vienkarsi tie faili kas ir NTSC uz ekrana ir tadi ka zigzagi,vilnojas horizontali.
Tak ne jau NTSC/PAL formaats tur vainiigs, bet saucamais "interlacings".
Link to comment
Share on other sites

Tak ne jau NTSC/PAL formaats tur vainiigs, bet saucamais "interlacings".

Un ka to var izlabot....?

Link to comment
Share on other sites

nez.. man gan TV, gan DVD atbalsta NTSC/PAL... :) nekaadu probleemu nav bijis...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...