Jump to content

Smieklīgu video / flash klipu kratuve (YouTube, Google utt.)


hero
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest helltonz

esmu visus redzējis tomēr man Walters vislabāk patīk viņam joki rupjii un smiekliigi. :mrgreen::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cik nu smieklīgi, bet pasmaidīt var.

 

http://www.draugiem.lv/video/?040182 vecmamma uzdanco.

http://www.draugiem.lv/video/?841197 ...

http://www.draugiem.lv/video/?342305 nu tas tāds nevisai smieklīgs, bet pie reizes iemetu.

 

http://s184.photobucket.com/albums/x212/ke...00052160349.flv te var palūrēt to omi.

Labots - key-abc
Link to comment
Share on other sites

tokra tavos vaardos nava sakariibas :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest Cietnis

inbox tur daudz un atri laadee soriit veel iereecu kur siikie bij podus sataisijushi, linku neuzliksu :)

Link to comment
Share on other sites

man vislabak patika vina domu gajiens..

57 000 * 57 000 + 683 * 683 + 57 000 * 683 * 2

 

:D

Link to comment
Share on other sites

unreal :)

Kādam varbūt ir aizķēries kāds video, kur džeks raksta pī skaitļus kas ir aiz komata? Man liekas ka kkāds Japānis varēja pāri par 10 tūkst aiz komata uzrakstīt.... ?

Link to comment
Share on other sites

Tā izdomātā sistēma ir reāli forša. Domāju, ka ar nelielu treniņu tas nav nemaz tik sarežģīti. Vot izdomāt, kā to visu saīsināt tik ļoti, lai vieglāk rēķināt gan ir sarežģīti :wink:

Pats pamēģināju ar 3 ciparu skaitļiem un nav nemaz tik traki.

Link to comment
Share on other sites

loshuliganos

Pameklējiet google vedic mathematic un atbilde būs rokā, tas ko mums māca skolās un universitātēs ir bleķis.

Link to comment
Share on other sites

Buutiibaa, jau blekis ir tas ko maaca skolaas saakuma klasees, jo ja cilveeka zemapzinaa ieseestos shaads reeknaashanas modelis, tad reekinaashana naakotnee buutu daudz vienkaarshaaka.

Link to comment
Share on other sites

Piemērs: 1234*2479 = A1*A2*10000+(A1*B2+B1*A2)*100+B2*B2,

i togo: A1*A2*10000=12*24*10000=288*10000=2880000

(A1*B2+B1*A2)*100=(12*79+34*24)*100=(948+816)*100=1764*100= 176400

B2*B2=34*79=2686

saskaitot: 2880000+176400+2686=3059086..

 

Reizinot kvadrātā ir vienāršāka shēma, atliek sareizināt tikai 3 divciparu skaitļus, jo A1*B2+B1*A2 abi ir vienādi..

 

LU prof. Andžans šo te mācīja mums ~1996.gadā kā netradicionālo reizināšanu, ko izmanto datoros.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Un tos 2 ciparu skaitļus elementāri dot ārā pa pāris sekundēm:

A1*A2*100+(A1*B2+B1*A2)*10+B2*B2

 

Piemēram: 72*72=4900+14*2*10+4=5184.. Tāds nieks vien..

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Es arī reiz redzēju vienu citu džeku šito pasākumu skaidrojam. Viņi izmanto dažādas formulas lai padarītu aprēķinus vienkāršākus smadzenēm. Nu, un, protams, treniņš skaitot kopā lielus skaitļus, un reizinot 2- un 3-ciparu skaitļus.

Link to comment
Share on other sites

Es tieši domāju par tiem vādiem kurus viņš iekļauj aprēķinos. Noteikti kāds algoritms kā pārvērš ciparus par vārdiem, lai vieglāk atcerēties :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
PlayingTheSaint
(labots)

Tiem,kas vēl nezin eksistē,tāds čalis:Angry video game nerd!!Viņš taisa review visu laiku debīlākajām spēlēm(pārsvarā snes),konsolēm un perifērijai.vienkārši norēkties var.Apskati iztaisīti diezgan kvalitatīvi toest nav debīlu prikolu,bet vienkārši ir debīlas spēles :D Saite šeit(ārzemēs).

Labots - Seph88
Link to comment
Share on other sites

HoPPeR

Biju redzeejis shito eermu kaadu laiku atpakalj :D tiiri interesanti paveerot vecaas labaas speeles(dalju pac esmu rukaajis, par kuraam bija filmeets reviews)

 

Vislabaakais moments man patika kaa shis atklapeeja Bugs Bunny Vienk. bez desaam vareeja palikt :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

saprotu ka katrai vecuma grupai, katram attīstības līmenim savs, bet nu tomēr...

Te viens no manis:

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

šitais mans mīļākais videoklips :D

 

P.S. vēljoprojām rēcu :D

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Autor tas klipinjsh jau vecs. Es vinju redzeeju jau kaut kur varaak kaa pusgadu atpakalj...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...