Jump to content

Auto lietuvaa


Jeasus
 Share

Recommended Posts

DARBO LAIKAS:

 

Pirmadienis 06.00-24.00 (pirmdiena)

 

Antradienis 00.00-14.00 (otrdiena)

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu kautkas šistāds:

http://ss.ss.lv/msg/lv/66/3297/131872/UXgAH01rRg==.html

Un pa aitlikušo naudu pieremontēt to kas remontējams.

Paziņa pirms gada šādu nopirka pa 1500 $ , gada laikā tikai ģenerators remontēts. Degvielas patēriņš arī nav pārāk astranomisks (vidējo kompis rādija ap 10).

Bet nu ar vecu auto ir kā paveicas.

 

10 Ls vidējais 3.3 motoram un pasmagam auto (droši vien ka 2 tonnas pašmasa) nu nebūs nekad. Varbūt kādos noteiktos ceļa posmos, pa šoseju kruizējot, var iegūt 10 l uz sotaku. Bet diez vai.

 

Un vispār par tādu naudu var mēģināt meklēt Mazda 626, vai Opel Vectra (šitam jāskatās vai nav rūsējos stipro). Kaut ko piečinijot varēs pabraukt kādu laiku. Vecās Vectras ir izturīgas, tikai rūsē maitas! Es būtu par Vectru - kāda 1992-1993 gada var meklēt, tikai labāk pie mums uz vietas, lai varētu pārbaudīt normālāk.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt zinat kādu jēdzīgu forumu kur varētu parunāt par lietota auto iuegādi?

 

Kopeeja foruma kur domaats runaat pa rlietotiem auto un to iegaadi nav!!! vislabaak ej katras markas auto lapaa un attieciigi lasi forumus un tad arii sapratiisi +/- ja ko konkreeti neatrod uzjautaa tieshi par to ko veelies zinaat.

 

www.audi-style.lv

www.bmwpower.lv

www.hondaclub.lv

www.mbclub.lv

www.vwclub.lv

www.vwgolfklubs.lv

www.opelclub.lv

www.calibra.lv

www.200sx.lv

Te vel ir visadu autoklubu adreses!

 

utt, praktiski jebkuram vaagjim var atrast forumu! shie ir tie ko no galvas zinu.

Labots - gReenS
Link to comment
Share on other sites

Offt... :

Un kā ar auto, kas atvesti no Francijas??

Sisti, franči nodzenājuši, stāvējuši ūdenī.. ???

Link to comment
Share on other sites

Pagaajusho vasar` man kaiminsh pa taisno no Vaacijas atveda Golf 3 `95... ja neskaita apdroshinaashanas, un pirmo paliidziibu autinjam (eljlja, siksnas..) pa sho laiku remontaa nav ieguldiits ne santiims.. iet kaa bitiite.. Leishos normaalu auto nedabuusi.. kur nu veel pa 1KLs..

Link to comment
Share on other sites

ZzigizZ

Tava cena 1KLs ir ieskaitot ES apdrošināšanu, ceļu, muitas nodokli? Ja tā, tad Tev tur NAV ko darīt, jo (ja nekļūdos) 15 gadīgam autiņam muita vien ir Ls 170,-. Pirms diviem gadiem Kauņā no treilera nocēlu 90-to gadu "burbuli" par puscenu no Latvijas tirgus cenas (atstāju tur EUR 2000+ pārējie maksājumi līdz teh.apskatei). Divi gadi, bet mašīna - ideāls! Es tikai gribēju ar šo visu teikt, ka tev ir jāņem nauda (tā vairāk) jābrauc ciemos pie brāļiem leišiem, jo kādam tur veicās, bet kādam- nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...