Jump to content

Kā atkauties no brālēna? HELP!


Guest shark
 Share

Recommended Posts

Paligaaa! Manc braleenc atbraucis ciemos UZ VAIRĀKĀM DIENĀM! No taa sikaa aaksta tak nevar tikt valjaa, visu laiku velkas liidzi, prasa speleet kompi un staasta ko tik nav sadariijis kaukadaas flash spelites speleejot Zb man jau tas siikais ir reaali, es pat vienc muuziku nevaru paklausiities bet atsleega durviim man nav, bet varbuut ir veerts ar kaukadam naglam tas durvis aizsist? KA TIKAI MIERS aaaaaaa....

Help! Kā tikt no tā sīča vaļa??? :x

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • klf

    5

  • w00t

    5

  • Destructo

    5

Guest shark

Lūdzu reāli izpildāmus ieteikumus :lol: viņu nav iespeejams kaukut citur aizvilkt, nekas cits viņam neinterisee :?

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Negribu to dariit ar vardarbiibu, pēc tam var sanākt kašķis ar vecākiem... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nomierini nervus, un ja tu pats izmanto kompi tikai muuzikas klausiishanai un geimoshanai, palaid to siici pie kastes. Nedomaaju, ka esi taads egoists lai nabaga mazo braaleenu liktu aiz aiznaglotaam durviim. Un meegjini sarunaat ar vinju, ka savas flash speeliites vinsh varees speeleet tik un tik ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

bljaad, džeks atvelkaas no riita kad es guļu un diic kompi speleet, nu labi lai paspelee, paiet divas stundas es saku lai shis lien nost, shamais peec 5min akal klaat lai do speleet ZB :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Ar izpratni vajag, ar izpratni. Ja Tev kastes mājā nebūtu, arī pie brālēna šitā prasītos droši vien.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

paskai,ja vinsh neaiztiisies prom iedosi galvaa..varu dereet,ka buus uzreiz prom ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Viņam ir kaste pie muteres darbā un tur jau viņš sēž visu laiku pēc skolas...

Link to comment
Share on other sites

Ar šo topiku tu tikko lieliski parādīji cik sīks esi pats. Da nu dabiski ka sīkais tev vilksies pakaļ, un tāpēc jutīsies kruts. Tas ir normāli, tā ir vienmēr. Tu tur neko nevari darīt.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Pff...ka paliku pie sava braaleena mums arii siici vienu uzgruuda, tb vinja kkaads rads...nu ta gaaja valjaa Artiii...tev konterstraiks ir, Artii... chali no riita atstaajaam maajas un piekodinaajaam lai daudz nespeelee...atnaakam 20.00 chals veel pie kompja...prasam ko ir eedis..vienu jogurtinju pa dienu...psc... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Skops es nēsmu, man prosta viņš besī... kapēc? Grib lai visu vinjam dod un pac tevi pasuuta nahuj kad pienāk laiks, nu vienkārši negribu VIŅAM dot!

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

A tu palaid auto shut down... :) Un saki, ka kompis nojuudzaas speeleejot speeliites!!! :twisted: :twisted: :twisted: I'm evil! :D

Link to comment
Share on other sites

Manuprat, nekaada sakara ar pasha vecumu tur nav, taadi uzmaaciigie siichi var katru novest liidz baltkveelei. Pie manis arii ir padziivojis viens siiks rada gabals. Es parasti gulju liidz ~10 - 12. Shis 6 no riita ienaak manaa istabaa un saak diikt lai atljauju paspeleet pc, pa miegam nomurminu: dari ko gribi man vienalga, liec man mieru, etc. Shis panjem un iesleedz pc...uff, kaa es tad satrakojos, kad windowsa logon skanja noriibina visas malas + peec tam jaaklausaas trauceejoshajaa datora siiconjaa (mans pc ir supa-dupa skaljsh) :evil:

GRr...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

mhhhhh, es gribu lai muuzika skan :lol: izraut kompim kaukaadu vadu un pateikt ka sapliisa jau nav maaksla :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uzliec shut down temp ljoti zemu. taaka jebkura 3d aplikaacija momentaa paarestartees kompi.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Laikam prosta buus windai jauzliek parole un jaaiet araa :roll:

savu kompi viņam vienam neatstaašu, jau tagad, kamēr es uz veici biju aizgaajis, šis bija kautkaadu klaviatuuras izkartojumu čakareejis... :?

Link to comment
Share on other sites

Guest shark
Uzliec shut down temp ljoti zemu. taaka jebkura 3d aplikaacija momentaa paarestartees kompi.

Vinjsh spēlē 2D :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

shitaa bija vienreiz pie coma viens nodzivoja visu nedelju negulejis gandriz ar paris maizes klaipiem un paris 5l udens bacokiem pie datora kad tiko Heroes 3 bija iznacis :lol: tapec majas vajaga turet vairakus datorus, lai nesanak nekads interesu konflikts :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest shark
atrubii netu!!!

laikam būs jaizrauj visi vadi no kompja BACK un lai šis brinaas :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Pret Flash speeliiteem un draugiem.lv chist labaak izrauj netu i vsjo...;)

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

laptops ir fāterim, bet tas jau kaa sunc uz siena kaudzes :mrgreen:

Labi, sarunaaju ar draugu ka shodien varu padziivot pie vinja :lol:

Es nu uz kaadu laiku pazuudu! Paldies par atbildeem :lol::)

Link to comment
Share on other sites

Cik izskatās pats esi tieši tāds, kā tavs brālēns! Bez kompja nevari padzīvot! Lai jau mazias izbauda priekus, vai tad tev zhēl! Iepriekš atrunā noteikumus, kas kur un kā, ko drīkst un ko nē! Pats dari kautko lietderīgāku!

Link to comment
Share on other sites

priecājies, ka sēž pie kastes nevis blandās apkārt līmi ostīdams un zāli pipējot.

Link to comment
Share on other sites

izved vinju aaraa lai iepaziistas ar citiem siikajiem,citaadi vinjam nav ko dariit pie tevis kaa tikai pie komja seedeet!

 

a kad vinjsh aizbrauks prom tad peec kaada laika pazvani vinjam un pasaki ka kompi esi paardevis! mozz vairs nebrauks pie tevis! :D

Link to comment
Share on other sites

Bija man vienreiz feins screenserver, paraadaas Blue Screen un tad raadaas ka Win retarteejas... un no taa iziet vareeja ar Ctrl+Alt+Del, shitaa es ciiniijos koyaas pret vienu kaiminju kas visu laiku dirneeja pie mana PC! Paliidzeeja! Vish ierauga ka Win "uzkaaries" un gaaja prom! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...