Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

Parasts

Es zina, ka VIL ir tuvs LMT. Es saprotu, ka savējais vienmēr liekas labāks un tas ir normāli. Ka savējo aizstāv, tāpat. Bet nu pēdējais komentārs bija smieklīgs. (gandrīz neesmu bijis forumā vairāk kā gadu, nezinu kas vēl sarakstīts).

 

Ja palaišanas dienā ir problēmas ar mājaslapu vai jaunie tarifu plāni vēl liekas neskaidri, vai ir grūtāk (tā nemaz pat nebija) sazvanīt klientu apkalpošanu - ir jāmaina operators? Smieklīgi.

 

Vai arī es esmu dīvains, jo uzskatu, ka cilvēkam ir jāpalīdz nevis jāuzbāžas tikai ar savu. Liekas, ka tehnisks cilvēks varētu saprast - lielas pārmaiņas, būs tak tā lapa un darbosies. Tāpat daudz jaunas informācijas - paskaties, papēti un būs ok. Ja nebūs, jā, ir iespējas runāt ar operatoru vai arī mainīt uz izdevīgāku.

Ja es redzu/lasu vai man prasa, ko darīt, ja LMT SIM karte neaktivizējas, iPhone nedarbojas - es nesaku, nāc uz Biti, pērc Blackberry un viss darbosies, bet gan palīdzu ar padomiem un ieteikumiem no savas pieredzes. Un zinu arī citus, kas dara tāpat.

 

Vai arī šis izteikums Twitterī bija tieši "kā naglai uz galvas" (autors, cik zinu arī ir boot.lv):

"Bite "Mēs varam palīdzēt!" Tele2 "Mēs nezinām savus pakalpojumus!" LMT "Mums viss ir kārtībā, problēmas ir tikai Tev!" #klientu_serviss"

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja palaišanas dienā ir problēmas ar mājaslapu vai jaunie tarifu plāni vēl liekas neskaidri, vai ir grūtāk (tā nemaz pat nebija) sazvanīt klientu apkalpošanu - ir jāmaina operators? Smieklīgi.

 

Tavā blogā ir ievietots bites youtube rullītis, kurā dota atsauce uz 170 tarifu plāniem Latvijā. Cilvēkiem tie nav skaidri, bet bite piedāvā gaismu tuneļa galā - trīs plānus.

[tāds sīkums, lai tos izmantotu, jākļūst par bites klientu]

Ir ļaudis, kam arī trīs priedes izskatās pēc džungļiem. Vai risinājums ir mainīt operatoru uz citu ar cilvēkam skaidru piedāvājumu? Nē, Taviem vārdiem, tas ir smieklīgi.

 

Es to saucu par konkurenci.

 

P.S. Atruna: esmu bijis un esmu ilggadējs LMT un Tele2 klients. Regulāri bez kavējumiem apmaksāju abu šo operatoru piestādītos rēķinus. Gadu jau esmu arī Lattelecom klients. Lieki piebilst, ka šo triju operatoru piedāvātais pakalpojumu klāsts par noteikto cenu mani apmierina un tamdēļ šī sadarbība draud turpināties vēl kādus gadus. Tā ir atbilde replikai "VIL ir tuvs LMT".

 

(gandrīz neesmu bijis forumā vairāk kā gadu, nezinu kas vēl sarakstīts).

 

Laika posmu starp 10. maiju un 11. aprīli sauc par mēnesi nevis gadu. :)

 

Tavu pēdējo postu datumi BOOT forumā:

11 April 2011 - 09:54

08 March 2011 - 14:54

28 February 2011 - 17:20

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu: ja operators pasliktina esošā līguma nosacījumus, Tev ir tiesības izbeigt līgumu bez soda sankcijām.

Nāc uz LMT, un varēsi izvairīties no šādiem pārsteigumiem

Pie LMT nav nepatīkamu pārsteigumu, mhmhmhmhm...

 

Kā tad ar mazcenas mobilā ikmēneša maksas ieviešanu? Pirms tam nemaksāju neko un vienā jaukā dienā +2Ls mēnesī.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

baltaisguru

Pie LMT nav nepatīkamu pārsteigumu, mhmhmhmhm...

 

Kā tad ar mazcenas mobilā ikmēneša maksas ieviešanu? Pirms tam nemaksāju neko un vienā jaukā dienā +2Ls mēnesī.

 

tele2 un bite nav jāmaksā par mazcenas telefonu?

tavs stāsts noteikti ir tāds.... bija mazcenas tel. paņems un par to tu neko nemaksāji papildus. beidzās termiņš un paņēmi jaunu mazcenas, par kuru jau tev tika piestātids +2ls mēnesī.

ir vel viens variant par ko tev tika piestādīts +2ls....

bija tev tur kaut kāda formula + mazcenas, protams nekādas papildus maksas par mazcenas tu nemaksāji, tad parādījās "vienādais" uz kuru tu, noteikti, pārgāji un tad ieraudzīji reķinā +2ls

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Nejauciet mazcenas ar nomaksas.

Tas kā katrs to traktē ir tikai mārketinga triks. Starp citu tele2 un bite ļoti sen atteicās nomaksas telefonu saukt par mazcenas. LMT vēl joprojām turpina. Un cash^ būs viens no tiem kurš uzķērās. Noliecu galvu tik laba mārketinga priekšā. Ja ir ko jāt ir jājāj, malači. ;):D

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

"Mazcenas" ir LMT preču zīme. Citiem operatoriem šo terminu izmantot nebūtu ētiski.

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Neprecīzi izteicos - pēdējais ieraksts (vai daži) nenorāda uz to, ka esmu sekojis šeit visam tieši Tevis teiktajam. Un esmu redzējis visas muļķības, noteikti ļoti daudz ir izlaists - par to arī prieks.

 

Es nerunāju par reklāmām, bet par Tavu, kā vienkārši cilvēka, vienmēr vienādo - Nāc uz LMT. Ir problēma, nāc uz LMT? Tavam operatoram nedarbojas mājaslapa, nāc uz LMT? Telefonam izlūza poga, operators ir slikts, nāc uz LMT un pērc iPhone. Un tā tālāk, tālāk, tālāk.

 

Nu bet protams - LMT viss ir tikai labi, LMT nekad nekļūdās. Visas problēmas ir citiem un tiem cilvēciņiem, tiem no kuriem iekasējam naudu. Bet kamēr maksā, tikmēr labi.

 

Man nav nekādu pretenziju pret LMT. Patiesībā es vienkārši nezinu kāds ir LMT. Jā, Twitterī atbild negribīgi un gadās, ka nelaipni, bet nu ok, lai jau. Citi saka, ka viss ir labi, forši. Bet VIL, LMT ir tik ideāls, kā Tu to stāsti? Nav, taču - neviens nav ideāls.

Labots - Parasts
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lūdzu pieturēsimies pie topika virsraksta!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Parasts

Starp citu, kā rakstīts bite.lv, top arī jaunā manabite.lv pašapkalpošanās lapa. Gaidām! :)

Link to comment
Share on other sites

Mājas lapa briesmīga. Viesabonēšanas tarifus diemžēl atrast neizdevās..

Nav mainījušies.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams - LMT viss ir tikai labi, LMT nekad nekļūdās. Visas problēmas ir citiem un tiem cilvēciņiem, tiem no kuriem iekasējam naudu. Bet kamēr maksā, tikmēr labi.

 

Man nav nekādu pretenziju pret LMT. Patiesībā es vienkārši nezinu kāds ir LMT. Jā, Twitterī atbild negribīgi un gadās, ka nelaipni, bet nu ok, lai jau. Citi saka, ka viss ir labi, forši. Bet VIL, LMT ir tik ideāls, kā Tu to stāsti? Nav, taču - neviens nav ideāls.

 

LMT šobrīd pēc pieslēgumu skaita lielākais operators Latvijā (virs miljona dvēseļu).

Gribi teikt, ka puse Latvijas ēd negaršīgas bulciņas?

 

"Neviens nav ideāls" - gribu redzēt, kā Tu vari pierādīt šo apgalvojumu. Dzejnieka vārdiem tas skan skaisti, bet praksē tas nav pierādāms.

Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

Atvainojos VIL un Parasts par iejaukšanos diskusijā.. :)

 

Par Biti. Tomēr nesaprotu biznesa loģiku.

2010. gadā tiek ieguldīta laba summa (17 MEUR?). Labi realizētā projektā nomainīts viss tīkls. Uz tehniku, kuras pamatfunkcija ir labu datu pakalpojumu nodrošināšana. Un pirmie palaiž 21 Mbit/s. Liekas - viss, lai kapātu datus. Tā vietā trīs tarifu plāni tiem, kas datus faktiski neizmanto.

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Parasts

Tu Saki?, dati ir nopērkami atsevišķi. Lai citi nepārmaksātu par to, ko neizmanto :)

 

VIL, SIM kartēm nav dvēseļu.

 

Bet nu skaidrs "LMT viss ir kārtībā, problēmas ir tikai man!"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

Tu Saki?, dati ir nopērkami atsevišķi. Lai citi nepārmaksātu par to, ko neizmanto :)

<<Sākot ar šodienu Bite piedāvās tikai 3 tarifus (un vienu starta tarifu), kuri būs absolūti vienādi kā priekšapmaksas, tā arī pēcmaksas lietotājiem.>>

Trīs sarunu plus piecus datu tarifus - tā tad arī vajag rakstīt! :)

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Paskaties Bites mājas lapā, ja tur vēl kaut kas ir atrodams - liela daļa no jaunajām (!!) bāzes stacijām ir 2G. Datu pakalpojumus Bite var pārdot tikai Rīgas, Jūrmalas un vēl dažu pilsētu iedzīvotājiem un loģiski, ka parastas sarunas + sms ir tas, ar ko pamatā jāpelna maizītei.

 

 

Par Biti. Tomēr nesaprotu biznesa loģiku.

2010. gadā tiek ieguldīta laba summa (17 MEUR?). Labi realizētā projektā nomainīts viss tīkls. Uz tehniku, kuras pamatfunkcija ir labu datu pakalpojumu nodrošināšana. Un pirmie palaiž 21 Mbit/s. Liekas - viss, lai kapātu datus. Tā vietā trīs tarifu plāni tiem, kas datus faktiski neizmanto.

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Parasts

<<Sākot ar šodienu Bite piedāvās tikai 3 tarifus (un vienu starta tarifu), kuri būs absolūti vienādi kā priekšapmaksas, tā arī pēcmaksas lietotājiem.>>

Trīs sarunu plus piecus datu tarifus - tā tad arī vajag rakstīt! :)

 

Bite.lv skaties papildpakalpojumu sadaļā. Ir arī citi pakalpojumi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jaunā Bites mājas lapa manā skatījumā ir kautkāds murgs.Kur pārklājuma karte?Jau vecajā lapā bija tikai karte (LMT var atrast visas bāzes stacijas adreses ar tajās izmanto tehnoloģiju)

Link to comment
Share on other sites

1601 saka , ka mājas lapa vēljoprojām ir pilnveides procesā - šonedēļ sakārtošot! :)

Link to comment
Share on other sites

Bet vispār - pa tēmu..

 

bites jauno tarifu iespaidā vēljovairāk apsveru iespēju oktobrī(kad beigsies t2 mazcenas(atvainojos, subsidētais) telefons) pāriet ar visu numuru pie bites..

 

pašlaik ir t2 brīvais 6 - aprīlī no paredzētajām 200 minūtēm norunāju 130(no kurām t2 veselas 10 :D), sms bija 10, bet gprs šobrīd ir atslēgts, jo nebij vēlēšanās maksāt par trafiku pēc jaunā(šī gada) tarifa..

 

pašlaik aci metu uz "BITE 3.5" - .

  • 350 min uz visiem tīkliem Latvijā
  • 100 SMS uz visiem tīkliem Latvijā
  • 50 MB interneta lietošanai

..un tas viss pa Ls 3.50 man ir vairāk kā izdevīgi! :).

 

Bet ne par to ir stāsts:

Paralēli sēžu arī uz LMT internets datorā 7(kā otrs - mobīlais interneta pieslēgums) - tie 10 GB mēnesī reti kad tiek pārtērēti un kad noslēdzu to beztermiņa līgumu - tas bij izdevīgākais ātruma/apjoma/cenas piedāvājums!

 

Ja negribu ķēpāties ar vairākiem rēķiniem, derētu arī to internetu uz biti pārlikt(svārtos starp 4GB pa Ls5,55 vai 15GB pa Ls9.59), bet..

 

Bet.. kā bitei ir ar HSDPA/3G sakariem manos laukos?..Ir te kāds no šī gala, kas var padalīties ar pieredzi izmantojot bites internetu?

 

:)

 

ps. lai nav jāzvana uz lmt info, jautājums VIL - lmt puļķi E1552 var izmantot ar bites karti?

pss. kaut kas ar formatējumu pie labošanas notikās..

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

ps. lai nav jāzvana uz lmt info, jautājums VIL - lmt puļķi E1552 var izmantot ar bites karti?

Nav ne jausmas. Drošākā metode ir pārbaudīt ar kādu bites karti. Ja Tev visas sarunas bez tām 10 min ir ar LMT, vari apskatīt pieslēguma veidu Mūsējie (par 4Ls 1000min un 1000SMS LMT tīklā).

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Livingston

j@nis, Bitei Jēkabpils rajonā ir viena 3G bāzes stacija (pašā Jēkabpilī), Aizkraukles rajonā neviena. Ja tā vienīgā BS ir tiešā redzamībā (nav priekšā meži utt.) dažu km attālumā, tad varbūt būs ok. Jātestē.

Link to comment
Share on other sites

druviesis

Kāds ir atradis, kur Bites jaunajā brīnumlapā var nosūtīt SMS no interneta? Jeb nebūs vairs tāda fīčā?!

Link to comment
Share on other sites

mjurijs

CITĀTS

 

pagaidam nav, pec tam bus

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

druviesis

CITĀTS

 

Paldies par atbildi, bet nu kaut kāds nonsenss, kāda jēga palaist jauno lapu, ja tā dara mazāk kā iepriekšējā…

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Kāds var paskaidrot, kas notiek, ja es tagad aktivizēju nesen nopirktu BiFri karti ( 0.90 Ls). Kādi termiņi, kur to vispār var uzzināt.

Vai man uzreiz piešķir starta tarifu? Ja piešķir, tad sanāk tā, ka mana karte būs aktīva, kamēr kaut viens santīms būs uz kartes, vai lietošanas termiņi tomēr ir ?

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos pārbaudīt ātrumu/zonu bites internetam..

 

* ir no bites salona saņemta SIM karte ar 0.90 Ls kredītu un 1 mēnēša derīgumu..

* ir bites interneta iestatījumi:

- Service Provider: Bite Latvia

- APN: internet

- Username: wap

- Password: wap

* ir kādreiz ar Okarti ņemtais Huawei E1552 modēms ar strādājošiem LMT iestatījumiem..

 

Pievienoju tam modēmam iestatījomos bites interneta profilu, ieliku bites SIM, modēms izmet error, ka invalīdu sim karte - zonu nerāda, pieslēgties nevar!

 

Jautājumi -

1 - vai tai bites sim internets ir speciāli jāpieslēdz vai arī viss notiekās, ja iekārtā ir vajadzīgie piekļuves iestatījumi? ieliku sim telefonā, pasūtiju bites iestatījumus un viss aizgāja!

2 - vai lmt modēmam var nepatikt neLMT sim kartes?

3 - ja pie vainas ir lmt modēma softs..vai ir kādas alternatīvas softiskā līmenī?

 

:)

 

ps. kad biju bites salonā, man viņu darbonis teica, ka "nē, nē, ar lmt modēmu bites karti izmantot nevarēs - jāpērk pa nepilniem 60 latiem bites modēms(piedāvāja arī nomaksu uz pāris latiem mēnesī)"! viņam būs bijusi taisnība?

 

pss. es viņu varu formatēt, pārkopēt softu no bites modēma un cerēt ka internets ies?

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

paēnm no viņiem uz 3 dienām testa SIM ar visu modēmu :)

Link to comment
Share on other sites

2 - vai lmt modēmam var nepatikt neLMT sim kartes?

 

Jā, var nepatikt. Tāpat kā telefoni mēdz būt piesaistīti operatoram, tāpat arī USB modemi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dzirdēts, ka šos piesietos USB puļķus varot pārflashot uz ražotāja oriģinālajām FW bez piesaistes operatoram. Vajag tikai pagūglēt vai tepat forumā ir kādreiz dzirdēts, ka vietējie zina kā to dara.

Link to comment
Share on other sites

Sekojot, pāris postus augtāk, DJWoX dotajam ieteikumam..

 

* Šodien braucot uz laukiem, pa ceļam Aizkraukles Maximas Bites "salonā" paķēru līdzi izmēģinājummodēmu uz 5 dienām..(atzīšos - 5 dienas nevajadzēs..pietika ar šo vakaru :D)..

 

* Sāksim ar "salonu" - bite šoreiz laikam izdomājusi biku ietaupīt un salons šoreiz izpaužās kā galds, 2 krēsli un stiklots skapis priekš mobilajiem..un tas viss starp maksimas iepirkuma groziņiem, kasēm un smuki iekārtoto LMT klientu centru vienā no maksimas kabatiņām..

 

* Bites konsultante(ir manīti labāki) - jauna, slāviskas izcelsmes, ar stipri jūtamu akcentu runājoša, zinoša, bet mazāk ieinteresēta beibe ar gandrīz 3 cm gariem, lillā krāsotiem nagiem(neuzkrītoši apbrīnoju, kā viņa centās uzdrukāt izmēģinājuma līgumu :D)

 

* Modems(huawei k4505) bitei sanācis tāds plats un biezāks(lai gan smuks un ar ievelkamu usb štekeri!) kā LMT un T2 izmantotais E1552, kā rezultātā nevaru izmantot 2 blakus esošos usb portus datora aizmugurē.. :(

 

huawei-k4505-hspa-usb-modem_B1722555-20100517015416.jpg

 

* Pie intalācijas +- viss ok, ieliekam sim, piespraužam modemu, spiežam ok, next, ok, yes.., ievadam pin un viss notiekās..diemžēl nākas secināt , ka ārpus lielajām pilsētām bites internets ātrāk par EDGE neies..un negāja ar, un tas pats uz 2 strīpiņām..

 

* Morāle? Turpinu sēdēt uz LMT..un nesūdzos ;) ..vismaz pašlaik..

 

1309041046.png

Link to comment
Share on other sites

tā ar biti ir, jo viņi nelien tur kur nav cilvēku,

viņi tikai tur kur daudz tautas savādaķ jau nevar atpelnīt :(

arī Manā miestā 3g neredzēt ilgi

Link to comment
Share on other sites

viņi tikai tur kur daudz tautas savādaķ jau nevar atpelnīt :(

Kārtis galdā! - kur Tu esi redzējis Bitei peļņu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds nevarētu dažos vārdos apstāstīt numura portācijas specifiku? Vai esmu pareizi sapratis:

 

* aiziet uz jauno operatoru, uzraksta iesniegumu;

* gaida 5 dienas, tai laikā lieto veco operatoru;

* pēc 5 dienām vecais anulējas, liekam jauno SIM un turpinām ļurināt.

 

Pareizi? Nav tā, ka 5 dienas paliek bez sakariem?

Link to comment
Share on other sites

tajā galā bitei vispār staciju maz ir,nemaz pa 3g nerunājot... tur pat lmt liekas ar 3g bija problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...