Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

Ant_LV

Tagad tik pārliecinies pie parādu piedzinējiem un pie pašas Bites, ka viņiem pret Tevi pretenziju nav. Obligāti rakstveidā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vispār tas nav mans pasākums, bet paziņas, es tikai palīdzu izķepuroties. Bet tākā viņš ir pirmās grupas invalīds un ar galvu, tad sačakarēta kredītvēsture tikai pasargātu viņu no nevajadzīgam finašu improvizācijām 10 gadu tuvā nākotnē ;) Tas Bites līgums bija pilnībā viņa iniciatīva un darbība. Es tikai palīdzēju terminētā līguma darbības laikā veikt ikmēneša maksājumus i-bankā, lai nav jāpārmaksā par bankas operācijām.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mjurijs
(labots)

Ja kam interesanti kas bus pec 8 maija ar BiFri.

Bus jamaksa abonesanas maksu 1,5Ls menesi par "bezmaksas" sarunas Bites tikla, uz citiem tikliem 6 sant, sms 3 sant.

Labots - mjurijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Touareg

mjurijs damn, vecīt, tu man patīc, to es saprotu, jo citādi, lai kā es centos BITE ne e-pastā, ne twitterī neko neatklāja. Tik, bik nesapratu 3sant par sms uz visiem tīkliem(tagad 4 sant(LMT/TELE2), 1sant (BITE)?

Link to comment
Share on other sites

mjurijs

Bites tikla zvani un sms bezmaksas, uz citiem tiklie 3 sant, un vel 20Mb

Link to comment
Share on other sites

raffaello
(labots)

varbūt būs labāki piedāvājumi internetam? jānogaida 8 maijs.

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Bites tikla zvani un sms bezmaksas, uz citiem tiklie 3 sant, un vel 20Mb

Pag, nedaudz nesapratu, tie, kas maksās to 1.5Ls/meen tiem buus veel tie 20MB un sms uz visiem tīkliem 3 sant + BITE tīklā bezmaksas?

Ja pareizi sapratu, tad esošie BiFri klienti būs ieguvēji, jo 4 sant vietaa maksās 3 sant par 1 sms uz citiem tīkliem un BITE tīklā vispār par brīvu, kā arī bezmaksas 20MB(cerams, ka mēneša garumā var iztērēt)kopā daudz labumu.

Link to comment
Share on other sites

mjurijs

Pag, nedaudz nesapratu, tie, kas maksās to 1.5Ls/meen tiem buus veel tie 20MB un sms uz visiem tīkliem 3 sant + BITE tīklā bezmaksas?

Ja pareizi sapratu, tad esošie BiFri klienti būs ieguvēji, jo 4 sant vietaa maksās 3 sant par 1 sms uz citiem tīkliem un BITE tīklā vispār par brīvu, kā arī bezmaksas 20MB(cerams, ka mēneša garumā var iztērēt)kopā daudz labumu.

 

Ja tu pareizi saproti

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Paldies lietotājam mjurijs, bez viņa šī saruna nebūtu iespējama.

 

Lai nu kā, zvanot uz 1601 un ejot uz BITE salonu, man teica, lai gaidu 9. maiju un man neatbildēja laipni,piemēram, atvainojiet, bet nav mums šādas informācijas, tā vietā viņi tēloja, ka nesaprot, ko jautāju un teica, ka viss būs 9. maijā.

 

 

P.S. Pēc tā visa man palika slikti un BITE ir sadragājusi tās reputāciju manās acīs, vienvārdsakot tas pats LMT/TELE2.

 

P.P.S. Vai nav galīgi vienalga, ko taads pokemons kā es saku vai daru, es uzskatu, ka ir vienalga.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Ar veselību nevar jokot. Kad būsi iepazinis savu rumpi, turi kabatā zāles un instrukciju, lai garāmgājēji zin tabletes iebāzt mutē, kad atradīs Tevi guļam.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Touareg, vai tik tu pats neesi savu reputāciju sadragājis būtistu acīs...

 

Ja Bite nolēmusi, ka paziņos 9. maijā, tad tur nekā slikta nav. Katrs veido savu biznesu tā, kā grib. Nav iemesla uzbrukt Bites darbiniecei. Ne arī slikti palikt.

Kad Bite sāka reklamēt sarunas par velti visu mūžu, arī bija klāt datums. Pēc tam vēl viens datums. Gan jau ka diezgan daudzi nopirka vairāk, nekā viņiem tajā brīdī vajadzēja. Tad Bite pateica, ka vienmēr (neatceros gan precīzi, ar kādiem vārdiem, tomēr man šķiet, ka toreizējais paziņojums ir pretrunā ar tagadējo un ir kaitējums Bites reputācijai).

Starp citu, vai esi gatavs likt galvu ķīlā, ka būs tā, kā mjurijs raksta? Un latviešu valodā daudzskaitļa otrās personas galotne nav -iet.

Labots - Klusu
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Es vienkārši uzskatu, ka šī saruna ir labs pierādījums tam, ka es un arī citi cilvēki ir melni un maziņi, mūs neciena neviens, mūs tikai izmanto visi pēc kārtas, man pat neatbildēja uz jautājumu par piedāvājumu, bet paņirgājās par mani, visas reizes pasakot vienu un to pašu, proti, lai es gaidu 9. maiju, it kā viņa nedzirdētu, ko es patiesi prasu.

Man jau reāli bija žēl tā operatore, es taču saprotu, ka BIE vadība visiem, droši vien, draud ar atlaišanu, ja tiek izplatīta konfidenciāla informācija, bet tā jau nav viņas vaina, kāds jau sen pasteidzies visiem pa priekšu.

 

P.S. Es jau neesmu vainīgs, ka pati BITE ir nopludinājusi informāciju.

 

P.P.S. Esmu samērā emocionāls tāpēc man ļoti svarīga ir attieksme, bet te es sajutos bezspēcīgs.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Pag, nesapratu tad līdzšinējiem būs vēl jāmaksā kaut kāda abonēšanas maksa, lai turpinātos "bezmaksas sarunas"? Tjipa uzmetiens kaut kāds? :black eye:

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Nē, līdzšenējie runās kā iepriekš visā BITE tīklā bezmaksas, uz citiem 6 sant/min un sms laikam būs 3sant uz visiem tīkliem, bet tas jānoprecīzē par tām īsziņām.

 

Ar veselību nevar jokot. Kad būsi iepazinis savu rumpi, turi kabatā zāles un instrukciju, lai garāmgājēji zin tabletes iebāzt mutē, kad atradīs Tevi guļam.

Ar šo Tu tagad pats atdzīsti, ka pats LMT nav iepazinis savu rumpi un nerīkojas ētiski, jo aiz muguras dažiem dod Īpašo 4, bet dažus uzskata par muļķiem un sūta tik prom.

 

P.S. Atvainojos visiem, ieskaitot BITi, kurus esmu kaut kādā mistiskā veidā aizskāris, gan jau lietotājs Parasts(BITE darbinieks) visu paskaidros.

Labots - Touareg
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sacepās... Es pilnīgi neko sliktu nesaskatu faktā, ka Bite darbinieki, negribot riskēt ar darbu, atsakās izteikt jebkādus komentārus. Tas, ka informācijas druskas noplūda, nepadara informāciju automātiski par publiski atslepenojamu!

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Te tie ir pilnīgi oficiāli jaunie BITE/BiFri tarifu plāni

 

* Starta tarifs. Fiksēta ikmēneša maksa - 0 Ls. Zvani - 6 sant/min uz visiem Latvijas tīkliem. SMS - 3 santīmi uz visiem Latvijas tīkliem. Datu pārraide - 3 sant/MB.

* Bite 1,5. Fiksēta ikmēneša maksa - 1,5 Ls. Iekļauts - neierobežoti zvani un sms Bites tīklā, 20 MB datu pārraidei. Zvani uz citiem Latvijas tīkliem - 3 sant/min. SMS uz citiem Latvijas tīkliem - 3 santīmi. Datu pārraides cena pēc iekļauto 20 MB iztērēšanas - 3 sant/MB.

* Bite 3,5. Fiksēta ikmēneša maksa - 3,5 Ls. Iekļauts - 350 zvanu minūtes uz visiem Latvijas tīkliem , 100 sms uz visiem Latvijas tīkliem, 50 MB datu pārraidei. Iztērējot kaut ko no iekļautā - 3 sant/min zvani, 3 santīmi sms, 3 sant/MB.

* Bite 8,5. Fiksēta ikmēneša maksa - 8,5Ls. Iekļauts - 1000 zvanu minūtes uz visiem Latvijas tīkliem, 250 sms uz visiem Latvijas tīkliem, 150 MB datu pārraidei. Iztērējot kaut ko no iekļautā - 3 sant/min zvani, 3 santīmi sms, 3 sant/MB.

Link to comment
Share on other sites

150mb datiem tikai. aprīlī man aizgāja 468mb. Par zvaniem,sms ir ok, jo ir uz visiem ne taa kaa lmt un telei savaa tiklaa tikai.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Junie tarifi ir ļoti labi it īpaši Bite 3,5, tikai Internets ļoti dārgs, agrāk bija lētāks 100 MB bija par 1.01LS tagad jau 1.25Ls, tad 500 MB bija par 3.02Ls tagad jau par 3.75Ls un 2GB 4ls vietā jau visi 5Ls. :mda:

Link to comment
Share on other sites

Blackberry tarifu riktīgi nocenojuši. Tas priecē. Laiks papurināt lmt.

Link to comment
Share on other sites

Lopelis

Viss ir baigi forši, taču, vai ir kādas izmaiņas viesabonēšanas tarifos ?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ne visiem vajadzīgs internets mobīlajā.

Būs tagad labs variants kur pārmesties no Meteorīta, ja nepagarinās par akcijas 4 latiem.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir baigi forši, taču, vai ir kādas izmaiņas viesabonēšanas tarifos ?

Šķiet, ka paliek dārgākie joprojām.

 

Ko par šo saka vil?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Blackberry tarifu riktīgi nocenojuši. Tas priecē. Laiks papurināt lmt.

Neesmu manījis, ka LMT tirgotu blekberijus. Vai Tev ir kāda cita info?

P.S. Es iesaku izvēlēties iPhone vai iPad. Labi verķi.

Labots - VIL
  • Patīk 2
  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

VILis jau kritīs un stāvēs par savējiem :>

 

Bet bites jaunumos nepatīk, ka nav bezmaksnieks visiem jaunajiem tarifiem starp bites klientiem.

 

Labākie draugi. Fiksēta mēneša maksa - 1,25 Ls. Iespēja pieslēgt 5 draugu Bites numurus, ar kuriem sarunas būs bezmaksas.
Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

LMT diezin vai pazeminās tarifus, jo viņiem jau tāpat labi, abonementi ir un vēl jau, ja LMT 2007. gadā bija rekordliela 63.4 miljoni latu peļņa, tad 2010. gadā peļņa bija tikai nedaudz vairāk kā 32 miljoni latu. Kaut gan neko jau nevar zināt kā viss izvērtīsies.

 

Man personīgi ļoti patīk BITE 3,5 plāns, ļoti patīkami, ka bez 350min uz visiem tīkliem par 3.50Ls/mēn iekļautas ir arī 100sms uz visiem tīkliem un 50 MB datu pārraidei.

Labots - Touareg
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BITE 3.5 plāns ... ideāli priekš manis, piedod LMT ... es pakoju mantiņas ... vismaz kamēr nepiedāvās arī tās minūtes uz citiem tīkliem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tiek lietots kāds no iepriekšējiem Bite pieslēguma veidiem,tad kas tagad jādara?

Link to comment
Share on other sites

mjurijs

Ja tiek lietots kāds no iepriekšējiem Bite pieslēguma veidiem,tad kas tagad jādara?

 

lietot talak, viniem nekas nemainas

Link to comment
Share on other sites

mjurijs

Kā nemainās?Par ko tad visa brēka?Tikai 3 tarifi?

 

ja tev patik vecie tarifi tad vari palikt pie viniem (tikaj telefonu nepanemsi), ja nepatik vecie, tad vari izveleties no jauniem (atpakal pie veciem atgriesties nevar)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bite mājas lapa remontā,bet cik parasts.lv blogā rakstīts,tad tādu veco tarifu un priekšapmaksas karšu vairs nav un nebūs,bet būs tikai šie jaunie tarifu plāni 1,5;3,5;8,5 un viss-āmen!Nekādu iepriekšējo tarifu plānu,tādēļ arī gribēju zināt,kas jādara-sms jāsūta vai kas...Tikšu pie telefona,tad BITEi jāuzzvana.

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

Tikšu pie telefona,tad BITEi jāuzzvana.

Ja esi bites lietotājs, izvelc telefonu no kabatas.

 

Par tēmu: ja operators pasliktina esošā līguma nosacījumus, Tev ir tiesības izbeigt līgumu bez soda sankcijām.

Nāc uz LMT, un varēsi izvairīties no šādiem pārsteigumiem, kad lapa lejā, info nestrādā un nav skaidrības, vai esošais pieslēgums vēl dzīvs. Pie reizes vēl varēsi iegādāties sev tīkamu telefona aparātu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tur arī teikts, ka vecajiem klientiem nekas nemainās. Kamēr nenomainīsi uz kādu no jaunajiem, paliks vecais tarifs. Jaunu numuru ar veco tarifu paņemt nevari. Kas nav skaidrs?

Link to comment
Share on other sites

Bite savu info ar drusku sačakarējusi ja? Besī tās pogas visu laiku spaidīt kaut ko izvēloties un tā arī pie rezultāta nenonākot...

Link to comment
Share on other sites

Parasts
(labots)

Bite mājas lapa remontā,bet cik parasts.lv blogā rakstīts,tad tādu veco tarifu un priekšapmaksas karšu vairs nav un nebūs,bet būs tikai šie jaunie tarifu plāni 1,5;3,5;8,5 un viss-āmen!Nekādu iepriekšējo tarifu plānu,tādēļ arī gribēju zināt,kas jādara-sms jāsūta vai kas...Tikšu pie telefona,tad BITEi jāuzzvana.

 

Laikam neuzsvēru to, ka vecajiem viss paliek kā bijis, ja viena pašam negribās pārslēgties uz kaut ko no jaunā :) Ja gribi pārslēgties un tev nav termiņa līgums, zvani 1601, raksti twitterī @bitelv, raksti info@bite.lv vai ej uz salonu. Ja bija termiņa līgums ar telefonu, jāiet uz salonu.

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

Livingston

Diez cik ilgs laiks paies, līdz BiFri kārtējo reizi palielinās obligāto nodevu, lai ieinteresētu ņemt jaunos tarifus? ;)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

microlink
(labots)

Izskatās tiešām ļoti saldi piedāvājumi. Par mājas lapu runājot, tiešām sāk likties, ka šodien tik notepad ++ atvēruši,un veco index mapi izdzēsuši :mrgreen: . Mājas lapa pārāk pokemoniska, un man liekas nenopietna; Ceru ka neizcūkos arī self care mājas lapu :black eye:

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

Lopelis

Mājas lapa briesmīga. Viesabonēšanas tarifus diemžēl atrast neizdevās..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...