Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

Viens telefons ir ar līgumu uz 24 mēnešiem, bet otrs (lasīt dāvana par latu) bez līgumssaistībām. Līdzīgi, kā pie urlas nopirku mobiļņiku

 

Par LMT, varbūt tagad ir mainījusies situācija. Bet šeit sanāca, ka pēc 9 mēnešiem un nav jābūt vairākiem numuriem (manā gadījumā viens numurs)

 

Par jaunajiem tarifiem pacentās foruma biedri, kaut gan visu laiku nāk sms par izmaiņām bites kantorī.

 

Godīgi sakot nav pretenziju nedz pret Tele2, nedz pret LMT. Šobrīd man izdevīgāk ir pie Bites. Vienkārši tracina VIL-a hyper aktivitāte ar LMT lobēšanu. Bez maz vai gatavs stutēt šo to un taisīt viņiem kafiju.

Varbūt man sākt šeit lobēt Vaļas tantes svaigās bulciņas, kuras tirgo jau 3. nedēļu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aizgāju uz GC pie Biteniekiem. Izvēlējos sev mobilo telefonu.

Meitene pajautāja cik ilgi esmu Bites klients. Atbildēju, ka novembrī būs gads. Uz ko pretī saņēmu atbildi, ka man pienākās mobilais telefons par zemāku cenu. Sīkums, bet patīkami. Tomēr starpība izrādījās veseli 10 LVL.

Tālāk vēl viens patīkams jaunums. Izrādās man jau labu laiku pienākas bezmaksas telefons (jāsamaksā vienc lac). Tā kā man ir cilvēks, kam ir BiFri karte, bet sanāk mainīt SIM kartes, tāpēc paņēmu arī otru trubu par vienu latu.

Un vēl viens patīkams jaunums. Izrādās mans līguma nosacījumi ir novecojuši. Ir pieejami jauni nosacījumi. Papildus nāca bezmaksas sarunas bites tīklā nodēļas nogalēs; draugi pakalpojums (skuju zin, kas tas ir), tad zemāki tarifi.

Pirms tam 3 gadi ne sūda no LMT puses. Tika reizi mēnesī rēķins.

 

 

Nu varētu au BITE mums pakomentēt, kas un kā. Vismaz Ventspilē meiteņi neko nezin pateikt, izņemot, ka lētāk ir ņemt trubu uz akciju. Mājas lapā ar nekā!

Labots - edmundos
Link to comment
Share on other sites

Avots: Nozare.lv, 2009.10.21

 

Virsraksts: "TG Mobile" īpašnieks "Telekomunikāciju grupa" pieprasa maksātnespēju

 

Kas lēni nāk, tas ilgi nāk.

Tiesa pasludinājusi "TG Mobile" īpašnieka "Telekomunikāciju grupa" maksātnespēju , Nozare.lv 2009.11.16

 

Madonas rajona tiesa 10.novembrī pasludinājusi SIA "Telekomunikāciju grupa" maksātnespējas procesu no 16.oktobra. Minētais uzņēmums līdz šā gada augustam Latvijā piedāvāja mobilos sakarus ar preču zīmi "TG Mobile".

 

Kā ziņots, maksātnespējas pieteikumu bija iesniedzis pats uzņēmums, un tiesa bija ierosinājusi maksātnespējas lietu. Par administratoru tika iecelts Artūrs Gēgeris.

 

LETA jau ziņoja, ka šā gada vasarā "Telekomunikāciju grupa" paziņoja, ka ir nolēmusi reorganizēt savu uzņēmējdarbību. No 15.augusta uzņēmums pārtrauca sniegt mobilo sakaru pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Bitei neoficiāli mazcenas līgumi beidzas ātrāk

viss karājas no pieslēguma - vienam gada laiks tiek uzskatīts par 8 mēn

otram 24 mēnešu vietā pietiek ar 18

 

bet protams visu izsaka klients kā tāds ...

Link to comment
Share on other sites

Nedēļu vecs paziņojums :

„Bite Latvija“ uzrāda augstāko klientu apmierinātības rādītāju Baltijas valstīs - http://www.bite.lv/lv/about/media/pr/2009/show/1781

 

Latvija ir līderis klientu apmierinātības jomā, savukārt „Bite Latvija“ ir apmierinātības līderis ar 82,5 punktiem 100 ballu skalā un ar 89 punktiem līderis klientu lojalitātes ziņā, pārspējot visus pārējos mobilos operatorus ne tikai pēc šī gada rezultātiem, bet arī pēc visu pēdējo 5 gadu rādītājiem.

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

paziņa PIRMS 3 gadiem izveidoja virtuālo Mobilo tīklu vienā no Krievijas pilsētām. Tagad viņa tīkls ir apmierinātības līderis ar 100 punktiem 100 ballu skalā un ar 100 punktiem līderis klientu lojalitātes ziņā, pārspējot visus pārējos mobilos operatorus ne tikai pēc šī gada rezultātiem, bet arī pēc visu pēdējo 3 gadu rādītājiem.

Tikai viens sīkums - viņam bizness ne īpaši labi vedās un tā arī strādā ar ~60 klientiem - toties līderis.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
NormaalsCilveeks

Atkal kārteijais murgs no Bites

 

atceraties ka

 

ja jums ir subsidēts mobilais telefons - tad laiks kamēr ir atslēgts numurs sakarā ar telefona zādzību PLUSOJAS līgumam

 

oj cik mēs atkāti oj cik mēs visu apskaidrojam klientam

 

ja jūs esat iekrituši uz to ka viņi saka ka var pusgadu pirms 24 mēn beigam paņemt jaunu subdsidēto - tad palikušais laiks plusojas klāt un tāpat ir jānomaksā visspēc pilnas programmas 24+6 mēn , kas ir īpaši sāpīgi tagad ar jaunajiem subsidēto tarifiem

piemēram vecais bija 2ls mēnesī samaksāja 18 men nevis 24 pa 2ls un paņēma jaunu pa 4ls mēn - tad tāpat papildus dabūs maksāt "itka par veco" +6x4 ls

 

oj cik mēs atkāti oj cik mēs visu apskaidrojam klientam

Link to comment
Share on other sites

NC, milzīgs paldies par informāciju un brīdinājumu.

Par to mēnešu pieskaitīšanu zināju, bet par summām nebija ienācis prātā.

Ar mazceņiem tagad pavisam piesardzīgi jārēķina līdz.

Link to comment
Share on other sites

NC, Tu droši vien vienkārši paņēmi telefonu,kuram mēneša maksa ir 4Ls(tagad tādi arī ir, kā sapratu no bite.lv). Ja ņemtu 2Ls mēnešmaksas telefonu, tad tikai nomaksātu 24x2Ls un tos 6pēdējos mēnešus vienkārši būtu Bitei piesiets ar mēneša maksu,bet ne maksu par telefonu.

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
NormaalsCilveeks

sīks novērojums

savlaik 2005 gadā ņemot Bites pieslēgumu mans KlientaID bija 3.6xx

(būtība tas ir datubāzes primary key)

uz šo gadu sievišķis pārcēla numuru ar ID 1.376.7xx

 

protams tas nenozīmē ka Bitei ir 1.3M klientu

bet tas nozīme ka tik reizes tai ir bijusi unikāli kundes

ok meibī aizgājusi-atnākusi atkal

bet tas nekrata enīvejs 5 gadu laikā "apgrabstīt" pusi latvijas nav slikti ...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

protams nē - man domāt ap 100k labi ja būs

bet enīvejs tas ir rādītājs cik daudz apgrābsta

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir iespējams, ka klienta numurus nepiešķir pēc kārtas, bet tagadējiem jaunajiem abonentiem pēdējais vai vienalga kurš cipars ir kontrolcipars.

T.i., piem., ja pēdējais ir kontrolcipars, tad pēc 1314232 varētu sekot nevis 1314233, bet 1314243. (Cipari pagrābti no gaisa, jebkura sakritība nav tīša.) Vēl pieļauju tādu varbūtību, ņemot vērā, ka visos manis redzētajos Latvijas Bites rēķinos telefona numuru priekšā ir 371, ka centrālā datubāze ir kopīga Latvijai un vēl kādām valstīm.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Leshij

 

100k 5 gadu laikā ir pieticīgs rādītajs

es pat domaju patiesībā pieskaitot Bifri ir kudi vairāk ...

 

tele2 vienu brīdi zīmējas ar 1.1M klientu

ok LMT ir mazāk bet enīvejs ap 6-800K grozas ...

Link to comment
Share on other sites

Bifri varētu būt izmantota signalizācijās , kur Bites ienākumi 1Ls uz trīs mēnešiem .

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Gints_lv

 

tikai nevajag ļaļa

nolikt kautko visi gudri - izprast tur vajag smadzeni

 

Bifri ir IDEĀLS pieslēgums visiem kam ienākoso zvanu attiecība ir ap 10:1 un vairāk

jo tikai bifri un ZZ dod bonusu par ienakošajiem zvaniem

ņemot vērā ka ZZ ir daudziem, tad bifri ar savu mazo klientu kopu ruļē asfaltu

un būtībā tu mēnesī vēl nopelni nevis izterē naudu par sarunām ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiks!

Vēlamies apgāzt šo "mītu". Klientu uzskaites sistēma nedarbojas pēc lineāra klientu skaitīšanas principa. Gluži savādāk, numuri tiek automātiski ģenerēti sistēmā, līdz ar to šie skaitļi neko nevar atspoguļot.

Tava Bite

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

BiteLV

 

oj nu nevajag ...

bik no datubāzēm ko rubīju gan ...

un ja "ģenerētos aftomātīčeski" tad visiem būtu predefinēts random cipars "XXX.XXX.XXX.XXX" ar ko pietiktu simtu gadiem

bet kā rāda dzīve tad i treju ciparu klienta ID jumsim ir i 4ru i piecu i blabalbla tālak ...

 

nu nav tur nekā predefinēta ir trula PrimaryID sistēma kas ņem pēc kārtas integer ciparu no nelietotā indeksu lauka !

 

protams tie ļemoni kas tagad uzrādas nav nekāds rādītājs reālu klientu skaitam

bet enīvejs nav slikts sākums :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
NormaalsCilveeks

Nu ko Bite nepārsteidz pārsteigt ...

tagad šie izdomājuši ka klientiem kam ir BITE5 pieslēgums mobilais pārvedums ir papildus maksā nevis "iekļaujas piecītī" kā bija līdz šim

no sērijas mainam spēles noteikumus spēles gaitā un uzšpļaut uz klietiem un līgumiem ...

 

kašķis iet pilnā sparā un izskatās ka nāksies trobeli izvazāt pa sakaru inspekciju un patērētājiem ...

 

ja godīgi pat LMT nav atļāvies tik daudz sprēgāt mainot pieslēguma iespējas

ja godīgi vienīgais ko "uz ādas izjutu" ir balss pasta atrubīšana

 

Bite nu jau n-to reizi ko noslēpj un izmaina ...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiks!

Paldies par uzmanības vēršanu šai tēmai, tomēr uzskatam, ka Tavs komentārs ir pārspīlēts. Ja n-tās reizes ir kādas neskaidrības, aicinām vērsties Bites klientu apkalošanas centrā, vai zvanīt uz klientu centru, kur katrs klienta gadījums un jautājums tiek izskatīts.

Bite 5 mobilā pārveduma izmaiņas bija tehniska kļūme, kas ir novērsta.

Arī turpmāk mobilais pārvedums ir iekļauts Bite 5 piedāvājumā.

 

Tava Bite

 

quote name='NormaalsCilveeks' date='09 February 2010 - 20:36' timestamp='1265740608' post='1310430']

Nu ko Bite nepārsteidz pārsteigt ...

tagad šie izdomājuši ka klientiem kam ir BITE5 pieslēgums mobilais pārvedums ir papildus maksā nevis "iekļaujas piecītī" kā bija līdz šim

no sērijas mainam spēles noteikumus spēles gaitā un uzšpļaut uz klietiem un līgumiem ...

 

kašķis iet pilnā sparā un izskatās ka nāksies trobeli izvazāt pa sakaru inspekciju un patērētājiem ...

 

ja godīgi pat LMT nav atļāvies tik daudz sprēgāt mainot pieslēguma iespējas

ja godīgi vienīgais ko "uz ādas izjutu" ir balss pasta atrubīšana

 

Bite nu jau n-to reizi ko noslēpj un izmaina ...

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

 

Vai šeit arī nav kļūda? Krievu versijā rakstīts, ka internets viesabonēšanā maksā sākot no 0.30 Ls/st. ?

 

cjlbtx9822exe4mvcw.png

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

BiteLV

 

Paldies par uzbraucieniem "Ja n-tās reizes ir kādas neskaidrības"

šādi izteikties vari par penzi kurš mazpisānos dzīvo !

 

pati ĻOTI LABI zini par ko iet runa un saproti, ka BITE izrīkojas vairāk nekā mauciski pret visiem BITE5 abonentiem

leišos šo tarifu plānu jau likvidēja tagad dara visu lai izbesītu vietējos ...

 

šī lieta ies auKstos toņos tici nu man sauļuk ...

un runa iet par klientu 1376767

 

P.S. Pāldies dievam es esmu no Bites tiešā veidā attiecies un tik vien tur būšu kamēr bifri pārpalikumu iztērēšu ...

Labots - NormaalsCilveeks
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

to NC.

 

Cik esmu ievērojis šajā forumā, Tu esi vienīgais cilvēks kurš kādam var kaut ko aizrādīt vai izdarīt "uzbraucienus". Ja kāds cits tevi palabo, vai saka pretēji tavām interesēm, tad seko pamatīga negaisa vētra. Ja esi normāls visurvisgudrais cilvēks, tad arī uzvedies cilvēcīgi..

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Telekomunikāciju granda "bites" aizstāvēšana ir nevietā. NC runā skaidru valodu, un par to cepuri nost viņa priekšā!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

BITE čakarē nedaudz prātu, bet pārējie operatori, kurus es lietoju pirms tam, to darīja vēl trakāk un man, piemēram, vienalga, vai pie LMT un TELE2 kaut kas tagad ir mainījies...

Link to comment
Share on other sites

NC, Vai tad vēl kaut kas ir nepareizi ?

 

Tu rakstīji, ka tiek izņemts mobilais pārvedums no Bite5 minimālās summas.

Bite atbildēja, ka bija kļūda, mobilais pārvedums paliek tāpt kā bija un būs Bite5 minimālajā maksā.

 

VIL, kas tā par skaidro valodu ? Ja klients izsaka pretenziju un operators to atzīst, novērš. Lietotājs turpina bļaut. Tā ir skaidra valoda?

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

VIL, kas tā par skaidro valodu ? Ja klients izsaka pretenziju un operators to atzīst, novērš. Lietotājs turpina bļaut. Tā ir skaidra valoda?

 

Mana replika ir saistībā ar foruma biedra komentāru par NC uzbraucieniem. Ja viņš nav insaiders, tad viņam nevar būt zināms par NC-Bites lietas virzības gaitu un līdz ar to nav morālu tiesību apkarot patiesības paušanu publiskā telpā.

 

Vai NC dara labi, atstāstot atrisinātas lietas sākuma apstākļus, ir cits jautājums.

=====================

Morāle: neapkarosim citu cilvēku mēģinājumus izpausties publiskā telpā!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

nekādas oficiālas atbildes no Bites patreiz nav (termiņš gan ir 5diena)

nekāds pārrēķins par janvāri arī nav veikts ...

 

tā teikt pagaidīs 5dienu un ja ne - tad pirkstus vingrinot skicelēšu zajavu sabiedriko pakalpojumu komisijai un ptac

 

ZB šī visatļautība ...

Link to comment
Share on other sites

Pārrēķinu vai tad neveic nākamajā rēķinā(sanāk, ka tad būtu jābūt martā)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Nju ko viss ok ...

tikko no BITE tapa saņemts meils ar atvainošanos par to ka vecie BITE5 pieslēguma abonenti ir piečakarēti šogad ar mobilo pārvedumu ...

 

cepuri nost - savas kļūdas atzīt var tikai spēcīgie ...

 

 

 

tikaikamdēļ tas kašķis bij vajadzīgs ?

ok saprotu ka BITE5 peslēgumu maz

bet

ja jau maina nosacījumus ar jauno gadu

nu var tak normāli sadalīt visus vecajos/jaunajos "BITE5ciniekos"...

Link to comment
Share on other sites

Šodien saņēmu vēstuli no Bites.

 

Tajā iekšā bija divi BiFri numuri uz kuriem es no sava piesleguma numura varu zvanīt bez maksas. Savukārt no tas BiFri kartes Bites tīklā var zvanīt bez maksas :)

 

Vienīgais knifiņš, ka no viena pieslēguma numura es varu zvanīt tikai uz vienu no divām kartem bez maksas ;)

Link to comment
Share on other sites

Šodien uz savu Bites nummuru saņēmu sms no šāda nr. +447955151934

ar tekstu:

"Ludzu milas meitenes uztaisat est uz pl. 16:00. Un tad dosimies izbraukuma. :)"

 

:spiteful: kurš grib uzvanīt atpakaļ uz to nummuru? :dribble:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Tas ir vakardienas jaunums. Uzzvanīju šiem, papļāpāju, gandrīz jau pārgāju. Bet sarunas laikā konstatējām, ka par GPRS datiem maksāšana tāda neinteresanta - tikko ieej datu pārraidē, tā uzreiz rēķinam klāt 0.31Ls par GPRS dienas lietošanu. Nu jopcik, man vajag 10kb, lai apskatītu autobusa sarakstu, a šie man nodīrā 31 santīmu.

 

Vismaz LMT varu izvēlēties maksāt par MB daudzumu. Okartei arī par dienām.

Link to comment
Share on other sites

Killercompany

bitei arī var par patērēto.

ja tu settingos apn uzliec "wap" tad ir pa dienām nu 35sant pa dienu, 1ls pa nedēļu utt laiakm. ja apn tu uzliec "internet" tad ir pa apjomu. 60sant pa 1MB. 10kb tad droši vien sanāks kāds santīms mošk vai mazāk. šitāda fīča ir jau dažus mēn, bet es vienalg aizvācos prom no bites.. daudz gļuku viņiem. tagad esmu tele2 - pakalpojumi labāki, bet tīkla pārklājums DAFIGA sūdīgāks. laikam būs arī tele2 jāpamet.. jāiet pie LMT.

Labots - Killercompany
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Avots: Nozare.lv, 2009.10.21

 

Virsraksts: "TG Mobile" īpašnieks "Telekomunikāciju grupa" pieprasa maksātnespēju

 

Kas lēni nāk, tas ilgi nāk.

Tiesa pasludinājusi "TG Mobile" īpašnieka "Telekomunikāciju grupa" maksātnespēju , Nozare.lv 2009.11.16

 

Madonas rajona tiesa 10.novembrī pasludinājusi SIA "Telekomunikāciju grupa" maksātnespējas procesu no 16.oktobra. Minētais uzņēmums līdz šā gada augustam Latvijā piedāvāja mobilos sakarus ar preču zīmi "TG Mobile".

 

Kā ziņots, maksātnespējas pieteikumu bija iesniedzis pats uzņēmums, un tiesa bija ierosinājusi maksātnespējas lietu. Par administratoru tika iecelts Artūrs Gēgeris.

 

LETA jau ziņoja, ka šā gada vasarā "Telekomunikāciju grupa" paziņoja, ka ir nolēmusi reorganizēt savu uzņēmējdarbību. No 15.augusta uzņēmums pārtrauca sniegt mobilo sakaru pakalpojumus.

 

Turpinājums lietai:

 

Rīga, 14.apr., NOZARE.LV. Maksātnespējīgās SIA "Telekomunikāciju grupa" zaudējumi pagājušajā gadā bijuši 376 664 lati, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA "Lursoft" informācija.

 

2008.gadā kompānija strādāja ar 178 852 latu peļņu.

 

Pērn būtiski - no 3,42 miljoniem latu līdz 0,42 miljoniem latu jeb astoņas reizes - samazinājies "Telekomunikāciju grupas" apgrozījums.

 

Avots: nozare.lv, 2010.04.13

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...