Jump to content

chaina sniega pūtēja ass


spameris
 Share

Recommended Posts

čau,

 

Pa ziemu taisi ratus, pa vasaru kamanas :D . Izdevās pa ziemu saliekt chaina sniega pūtējam to assi kur tās lāpstas stāv uzliktas virsū, bija tām lāpstām kautkāds nosaukums, kuru neatceros. Jautājums, kā vis sakarīgāk viņu iztaisnot, pasildīt un uzlikt uz laktas un ar āmuru ? Nav tā ka tur baigā nozīme būtu 0.01mm, bet tas kas video ir pa traku, šķiet čakarē to pārējo mehānismu.

 

tip šāds.

image.thumb.png.c04af854d06b562ff6714dfafeed8e39.png

 

 

Labots - spameris
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
(labots)

Assi vajadzēs jaunu. Ja nevēlies saskarties ar citām problēmām nākotnē.

Pirms 7 minūtēm , spameris teica:

tip šāds.

 

No liekas vibrācijas var sev veselības problēmas dabūt arī.

 

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Ieliec virpā un ar āmuru to ''ķīnas asi'' iztaisno. Vibroslimību amatieris, savās ziemas takās, nevar paspēt iegūt.

Tad jau no vibratora arī meičām, un ne tikai, būtu jāpiesargājās.😀

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 2 stundām , jacobs teica:

meičām, un ne tikai, būtu jāpiesargājās.

Ir jau arī, tā ir atkarība un normālu vairs negribas.

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Ieliec virpā

Cik daudziem no mums ir mājās virpa?

Link to comment
Share on other sites

jacobs
1 stundu atpakaļ, PC_RAT teica:

Cik daudziem no mums ir mājās virpa?

Vēļ mazāk ir tādu, kam mājās ir līkas asis?😀

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 16 minūtēm , jacobs teica:

kam mājās ir līkas asis?

Es tak saku kā jāpērk jauna.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Tavs padoms apmēram; Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko!😀

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nojā*os ar depo pūtēju 3 sezonas, vairs negribu.

Tad troses pārtrūkst, tad siksnas lido viena pēc otras, tad zobrats reduktorā nobirst, tad pārejas sabirst, da nu to visu.

Ar detaļām tam ķīnietiem bija katastrofa, zobratu gaidīju vairāk kā pusgadu, domāju jau, ka nemaz pat neatnāks.

Tagad paņēmu husi, masīvs, smags, grūti pierast, bet ar detaļām toties nebūs problēmu. 

Skaties vai nav kas līdzīgs hektam vai kādam kaut cik zināmam nosaukumam. Toreiz zobrats arī man laikam bija no hekta. 

Link to comment
Share on other sites

zeds
pirms 4 stundām , jacobs teica:

Ieliec virpā un ar āmuru to ''ķīnas asi'' iztaisno. Vibroslimību amatieris, savās ziemas takās, nevar paspēt iegūt.

Tad jau no vibratora arī meičām, un ne tikai, būtu jāpiesargājās.😀

Ne ne ne. Āmuru  labāk neizmantot.

Rekur ir tehnoloģija kā taisno motocikla dakšu, es domāju tavu asi apmēram tāpat var darīt. Bez instrumentiem to diez vai varēs izdarīt kvalitatīvi jo uz aci taisnot nav laba ideja.

https://www.youtube.com/shorts/GLNqG9gOoLk

 

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 16 stundām , PC_RAT teica:

No liekas vibrācijas var sev veselības problēmas dabūt arī.

Bet par ko tad es te cepos.

 

Pirms 42 minūtēm , zeds teica:

kvalitatīvi jo uz aci taisnot nav laba ideja.

😁

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 59 minūtēm , zeds teica:

Ne ne ne. Āmuru  labāk neizmantot.

A tu tā, kā es rakstu par to ''kīnas asi'', vai līdzīgi, pats esi mēģinājis?

Vai uzreiz iegādājies sevis pieminēto aprīkojumu?😀

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
1.05.2024. , 22:01, spameris teica:

Jautājums, kā vis sakarīgāk viņu iztaisnot, pasildīt un uzlikt uz laktas un ar āmuru ?

Nēzinu  kā jūsu galā ar spečukiem,bet mūsu galā ir ! Nezin kur tu  sniegu ņēmi,bet par Zāles deficītu mums nekad  nav bijis jasūdzās! Atgadījums: Zāles stumjamais ar  to slaveno 4 taktu motoru,stumjamais partners,ar savācēj kasti.Nažu asse,kloķenes gals....ir garais -gadījas iemaukt armatūrā,no tā mometnta sāk purēt vis pļaujamais!!! Ar vainu griezos zāģu veikalā kurā ir  serviss....Tur pateica ka jamain kloķne! Tas ar darbu 200 eiro,to pļāujamo dabūju par 40 eiro,nodomāju,lai iet ieskrieties,man neizdevīgi-piemetot vēl 200 nopērk jaunu....! Izrādas mūsu apkārtnē ir  zāģu spečuks,zvaniiju večukam ,bet runa par zāģi,sarunā panesās  runas par to  zāles pļaujamo ka asssi saliecu !Večuks īsi un konkrēti atbildēja ,nolej tam pļaujamam eļļu un ved šurp-tā  ar izdarīju!Otrā dienā kā nekas nebūtu bijis! Servisi sukas klusē,ka var  šos iztaisnot-tev sadirš ka jaunu ielikuši,patiesībā iztaisno!Kā parast,nekā personīga,tikai bizness!

Večuks bija veicis manipulācijas lai tas neatkārtotos! Nazim ir katrā pusē divi tapiņu caurumi un par vidu skrūve kas to nazi tur !Kronšteinam uz kloķenes gala tās tapas noslīpētas nost,nazis prosta uz skrūvi turās...iemaucot kādā priekšmetā  nazis izslīd līdz ar to ass nav saliekta! Mīnus tāds,ja sanāk  kur iemaukt nazis izslīdējis,būs bišku japieliek pūles lai nazi noskrūvēt,jo izslīdot skrūve pievelkās,bet risinājums visu to padarīšānu sasmērēt ar  solidoolu lai  tas pasākums ir maigāks!Darbojas jau tešo gadu,bet večukš,spečuks  gan ir  vecs un jau pašvaks,žēl 80 gadaskaitlis !

Arī ir risinājums,uzraujot  pļaujamo sāk šķaudīt un līzd ar to starterauklu izrauj no rokas pat tā ka var satraumēties,ir ārstējams bez servisa!

Labots - biomass979
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

zeds

jacobs: neesmu, pat nemēģināju. Es nezinu kā ir jāmāk sist lai to dabūtu gatavu. Nav priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , zeds teica:

Nav priekš manis.

Viss jaunais takš jāizprovē. 😁

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 51 minūtēm , zeds teica:

Nav priekš manis.

Nu, redzi, es toties atšķirībā no daudziem, parasti nemācu, neiesaku to, ko pats neesmu paprovējis, un ne tikai reizi.😉

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

ko pats neesmu paprovējis

Tad labāk ar āmuru? Es saku, ka jaunu vajag.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Jā, katram savs. Tikai es visu mūžu nostrādājot ražošanā, kur dīkstāves ir parasti ar smagām sekām, esmu pieradis uzreiz pieņemt, intuitīvi optimālākos lēmumus. Mēs, redzi, ar tevi dzīvojam dažādu dimensiju pasaulēs.😉

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Var jau būt.

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)

laikam jau pamēģināšu ar presi pataisnot, līdzīgi kā tur tajā video, tikai bez tā mikrometra, iztikšu ar garu lineālu uzliekot virsū paralēli.un skatoties, kur neskaras klāt ass. Svētdien būs pirmais mēģinājums, ātrāk nesanāk laika :D . Es te pa brauzēju netu, neizdevās pat īsti atrast to asi, visādus karbuļus, tās špilkas kurām vajadzēja nolūst var dabūt, asi ar visu reduktoru ar atradu līdzīgu, bet ne to ko tieši vajag. Gan jau ka pie pārdēvēja ar var pasūtīt, man bail ka labākajā gadījumā pirms ziemas sākums saņemšu un tad vēl izrādīsies nepareizo atsūtījuši.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)
pirms 11 stundām , kaut_kaads teica:

Nojā*os ar depo pūtēju 3 sezonas, vairs negribu.

interestanti gan, kas man no ķīniešu tehnikas bijis arī ir tad tur trose noplīst, kautkāda plastmasa salūzt, bet ar motoriem gan nekad neviena problēma nav bijusi, viņiem tie motori kautkādi baigi līdzīgi visiem tiem ķīniešiem, sākot no zāles pļāvēja beidzot ar ģeneratoru.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Edis7
1 stundu atpakaļ, spameris teica:

laikam jau pamēģināšu ar presi pataisnot, līdzīgi kā tur tajā video, tikai bez tā mikrometra, iztikšu ar garu lineālu uzliekot virsū paralēli.un skatoties, kur neskaras klāt ass. Svētdien būs pirmais mēģinājums, ātrāk nesanāk laika

Varu ieteikt meistarus, kuri uz virpas velk ārā ar precizitāti līdz mm 1/100 daļai. Darbnīca šiem ir angārā, ja no Miera iel. pārbrauc pāri tiltam virzienā uz Meža kapiem, no tilta nogriez uzreiz pa labi , tālāk taisni un redzēsi kr. pusē metāla angāru.  Es savas laivas Hondas motoram pie šiem remontēju dzenskrūves asi. Rezultāts  Ok, un viņi paņēma simbolisku samaksu par darbu.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
pirms 7 stundām , spameris teica:

interestanti gan, kas man no ķīniešu tehnikas bijis arī ir tad tur trose noplīst, kautkāda plastmasa salūzt, bet ar motoriem gan nekad neviena problēma nav bijusi, viņiem tie motori kautkādi baigi līdzīgi visiem tiem ķīniešiem, sākot no zāles pļāvēja beidzot ar ģeneratoru.

 

Taisnība. 

Dzinējs bija cik atceros lonkins, tas gan nevienā brīdī nelika par sevi manīt, karburatoru nebiju tīrījis ne reizi, pēc vasaras stavēšanas ar roku pieleca ar pirmo reizi, elektrisko starteri vispār nebija jēga lietot, jo pieleca vienmēr uz sitiena. 

Pārējais gan, kā jau teicu bija briesmīgs izpildījums. Dzlezis ap izmetēju bija tik plāns, ka ar akmenīšiem bija izsisti caurumi, abās riepās bija jāliek kameras jo saplaisāja gumija un laida gaisu, vadības rokturi bija diezgan stingri jāspiež un stipri jātur, pa šneku gar visām šķirbām pūta garam sniegu ģīmī, liku gumijas blīvējumus, lai samainītu siksnu vieglāk bija atskrūvēt visu aparātu uz pusēm, skrūvju vītnes plānajos plastmasos aprāvās pēc otrās reizes un pievilkt vairs nevarēja, ai, pat pusē neesmu... 

Link to comment
Share on other sites

zeds
pirms 16 stundām , jacobs teica:

Nu, redzi, es toties atšķirībā no daudziem, parasti nemācu, neiesaku to, ko pats neesmu paprovējis, un ne tikai reizi.😉

Jacobs: man ir zināma pieredze mehānuikā un ja es zinu ka kaut ko darīt nevajag pirms pamēģināšanas tas nozīmē , ka es mācos kā lietas dara pareizi dara pirms sabojāt dārgu detaļu. Asis normāli netaisno ar āmuru. Viss. 

 

Link to comment
Share on other sites

jacobs

''Ķīniešu asi'' Cт3 izpildījumā var iztaisnot pat ar labu locekli pa to uzsitot.😀

Pirms 17 minūtēm , zeds teica:

Asis normāli netaisno ar āmuru.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 12 stundām , spameris teica:

laikam jau pamēģināšu ar presi pataisnot

Jā,taisnojas ar pressi,ja nemaldos ar vis parastāko samaģelku!

Labots - biomass979
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)

Taisnāk nekad nekas tur nav bijis, reduktors uz aci vismaz vairs nelēkā uz augšu un leju :D

 

 

 

 

 

Labots - spameris
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 3 minūtēm , spameris teica:

Reduktors uz aci vismaz nelēkā

Tas tak apsveicami.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 4 stundām , spameris teica:

Taisnāk nekad nekas tur nav bijis, reduktors uz aci vismaz vairs nelēkā uz augšu un leju :D

 

Tagat pa vasaru varēs ar šo kādā šausmenē filmēties!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 11 minūtēm , biomass979 teica:

kādā šausmenē filmēties

Šķeldu taisīt un pie ziemas sākuma atkal assi taisnot. 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
Pirms 32 minūtēm , PC_RAT teica:

Šķeldu taisīt un pie ziemas sākuma atkal assi taisnot. 🤣

Šķeldu,ja nu vienīgi no Kārkliem!

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , biomass979 teica:

Šķeldu,ja nu vienīgi no Kārkliem!

Mierīgi un pēc tam uz Rīgas vai Liepājas siltumu notirgot.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:

Mierīgi un pēc tam uz Rīgas vai Liepājas siltumu notirgot.

Kautkādi 17 vai tik 14 eiro kubā dabūs!Bija moments kad par 30 gāja!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
(labots)
Pirms 4 minūtēm , biomass979 teica:

Kautkādi 17 vai tik 14 eiro kubā

Ar to šķeld-snieggrābekli ilgi vajadzēs, lai kubu sasmalcinātu. Un benzīns noteikti daudz vairāk par 30 eur aizies.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:

Ar to šķeld-snieggrābekli ilgi vajadzēs, lai kubu sasmalcinātu. Un benzīns noteikti daudz vairāk par 30 eur aizies.

Tur nemaz nebūs standarta izmers,ar cirvi kapādams būs tuvāk vēlamajam izmāram!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
(labots)
Pirms 2 minūtēm , biomass979 teica:

Ar cirvi kapādams būs tuvāk vēlamajam izmāram!

Par šito nebiju aizdomājies 😂 Un benzīns ietaupīts - paldies par ieteikumu @biomass979.

Un ass vesela.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

jema

škeldu taisa ar nažiem, kā jūs rīdzinieki taisaties to iegūt ar sniga putēju, tas ir labs jautājums?

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 8 minūtēm , jema teica:

Rīdzinieki

Šis nav par mani, taču, vispār tas bija prikols.

1 stundu atpakaļ, biomass979 teica:

Tagat pa vasaru varēs ar šo kādā šausmenē filmēties!

 

1 stundu atpakaļ, PC_RAT teica:

Šķeldu taisīt un pie ziemas sākuma atkal assi taisnot. 🤣

 

Pirms 10 minūtēm , jema teica:

tas ir labs jautājums?

Var provēt improvizēt.

Link to comment
Share on other sites

jema

tak es jau pats par to rēcu, jo uzsvars bija :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

biomass979

Nu jā,šķeldas iegūšana ir smalka padarīšana,nedo dievs ja tai iekārta kāda armatūra patrāpās!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)

Jams laikam nejēdz kā iegūst šķeldu un to nianses,neiet runa par sīkiem perduļiem ,bet par ritīgu daudztonīgu iekārtu,arī nejēdz  cik nazis izmaksā!Un to ka  šķeldā var trapīties dažadi svešķermeņi,laikam brīnums!Piemēram Latvijas mēži kad  notur izvestos zarus lai apžūtu,ir  gudrenieki kas tajās kaudzes  iestumj vecas armatūras un ne tikai,lai tik sačakarētu tehniku,kādam tā sakitās izklaide! 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...