Jump to content

Jasper, Ferm, Parkside utml. lētie elektroinstrumenti


midix
 Share

Recommended Posts

Kura firma ražo izturīgākus un ērtākus elektroinstrumentus? Konkrēti runa ir par leņķa slīpmašīnām un vibrācijas multiinstrumentiem.

 

Zinu, ka "skopais maksā divreiz" un varbūt labāk pirkt Bosch, DeWalt, Makita utt. Taču, ja instruments tiks lietots pāris reizes gadā, tad nez, vai ir vērts atdot 100 EUR, ja to pašu var dabūt par 50 EUR.

 

No tā, ko izraku, šķiet, ka Jasper ir tīri Depo zīmols, tāpēc droši vien kāds tīri Ķīnas izdomāts ražojums ar Jasper iepakojumu.

Parkside esot kaut kāds sakars ar Vāciju un Einhell, par kuru neko nezinu.

Ferm izcelsme ir Nīderlande un sola 3 gadu garantiju - tad jau firma it kā kaut cik uzticas savam ražojumam.

 

Protams, visas detaļas jebkurā gadījumā droši vien nāk no Ķīnas, tāpēc viss atkarīgs no tā, kāda konstrukcija, kāds ražotājs, kāda kvalitātes kontrole.

 

Kopumā sliecos uz Ferm. Piemēram, https://ferm-diy.com/en/multi-tool-280w-in-bmc.html 

 

Vai kāds varbūt var pārliecināt, ka ir labāki varianti zem 50 EUR?

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Esmu iepircis veselu kolekciju ar Grunder aparātiem no Ksenukai. 
Nesūdzos, darbojas labi un ērti.

Akumulatori gan laikam ne sūda netur, bet par cik viss notiek l, kur pie rokas lādētājs, tad nav traki.

 

Un pa lielam šāda tēma jau te ir.

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , midix teica:

Protams, visas detaļas jebkurā gadījumā droši vien nāk no Ķīnas, tāpēc viss atkarīgs no tā

...kāds MĀRKETINGS.

Esmu pārliecināts ka tie visi ir 100% Ķīnas ražojumi. Tāda vai citāda saistība ar Eiropu ir tikai izplatītājam.

 

pirms 2 stundām , midix teica:

Vai kāds varbūt var pārliecināt, ka ir labāki varianti zem 50 EUR?

Fleksim, ja ar vadu - pameklēt lombardos jaunu vai MAZlietotu zilo Bosch/Makita/..., kaut vai zaļo Bosch vai Skil (tad būs zem 30 eur).

Jasper fleksi esmu lietojis un tas bija briesmīgs (vibrācija, troksnis jaunam). Nedomāju ka Ferm ir labāki. Esmu turējis rokās beigtu Ferm kaut ko, neatceros, fēnu vai urbi vai fleksi vai vairākus. Par Parkside, šķiet, tepat kāds bija rakstījis ka tie ir tie paši Edward (par Jasper mazliet labāki ķīnieši), vai es jaucu?

 

Multitooļi ir retāki, nelieku lielas cerības lombardos atrast. Pameklē cik maksā jauni Skil, tādu esmu lietojis, likās ok, varbūt nav daudz dārgāk par tevis nosauktajiem ķīniešiem.

Pie pilnīgas bezizejas es multitooli varbūt arī ņemtu Parkside, jo pieļauju varbūtību, ka Lidla garantija ir mazāk žīdiska nekā depo "Jūs šo esat INTENSĪVI lietojis, garantija nav spēkā".

 

 

 

Just now, 138 teica:

Par Parkside, šķiet, tepat kāds bija rakstījis ka tie ir tie paši Edward (par Jasper mazliet labāki ķīnieši), vai es jaucu?

Nē, laikam nevis Parkside bet tas ko ksenukai tirgo, Grunder vai vēl kaut kas cits tas bija?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lildam parksaide ir tikai zīmols kādam ķīniešu ražojumam. Tur pamatā esot OK tie parkside, bet var visādi gadīties, kā nu paveicies ar atbilstošo ķīniešu rūpnīcīu. Gan jau pārējiem lielveikalu zīmoliem tā pat.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Tiem visiem aparātiem vājā vieta ir akumulatori, visādi citādi visi viņi ir lietojami aparāti nepastāvīgai lietošanai.

Neparvelt var aļikā pasūtīt ķīnas aparātu, iemest Makitas aķi, un strādās godam ka nemetas.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 1 stundas , 138 teica:

pameklēt lombardos jaunu vai MAZlietotu zilo Bosch/Makita/ fleksi

Ja lietošanā pāris reizes gadā, būs gana labs. Multivibrators..nah viņu vajag, ja taisnas rokas.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Par 50EUR vismaz pirms dažiem gadiem varēja nopirkt 125mm Makitas fleksi ar vadu. Ja reiz budžetu tādu esi uzrādījis par devaisu.

Pats lietoju Skil vadu štrumus - flekši, figūrzāģi, slīpmašīnas. Kā hobijistam ir gluži ok. Ko nevar teikt par visiem Jasper, Ferm un citu veikalu brendiem.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Insekc
Pirms 15 minūtēm , inteens teica:

Multivibrators..nah viņu vajag, ja taisnas rokas.

Ir vietas (istabas stūris), kur tikai ar tādu var daudz maz akurātu caurumu izveidot, vai kanalizācijas caurulei galu nogriezt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jainit
Pirms 18 minūtēm , Kazarms teica:

Par 50EUR vismaz pirms dažiem gadiem varēja nopirkt 125mm Makitas fleksi ar vadu.

joprojām var nopirkt.. nu gandrīz Makitu . Makita MT M9503R 46Eur .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Insekc teica:

Fleksi ņem šo, nenožēlosi.

Vairāk vatu nekā Makitai, bet Makitai arī nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Jasper reduktors ir taisīts no kaut kā līdzīga ne pārāk izturīgam plastilīnam ar metālisku spīdumu.

Ir divi zaļie boši, pirkti ar apmēram 10 gadu starplaiku, vecais ir labāks, šķiet, ka jaunajam reduktors nomirs daudz ātrāk.

 

Pilnīgi noteikti, ka ķīniešiem ir labi instrumenti, bet vai šie atnāk līdz mums... nezinu, baidos, ka cena tiem nebūs ļoti stipri zemāka par pierastajiem brendiem.

Salīdzinot aķu makitu ar no Aļika pasūtīto "likeAMakita" ar oriģinālo makitas aķi, pat nezinu īsti kā pieklājīgi pateikt. Ok, varbūt neveiksmīgi pasūtīju.

 

Šis nepalīdzēs, bet pieminēšu... aizvakar no aļika atnāca oglītes ap 1993. gadu pirktam fleksim Agojama. Pirku Rēzeknē Rebira veikalā. Strādā kā zvērs.😁

 

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Pilnīgi noteikti, ka ķīniešiem ir labi instrumenti, bet vai šie atnāk līdz mums... nezinu

Huepar lāzeri :good:

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 6 minūtēm , Jainit teica:

nu gandrīz Makitu

Nē, nē, tikai ne sarkano Makitu. Man tāda kļūda viena arī mājas ir stāv. Tā kā man to flekšu ir kāds padsmits mājās, tad šo to saprotu no tiem visiem 😉

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
(labots)
Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Jasper reduktors ir taisīts no kaut kā līdzīga ne pārāk izturīgam plastilīnam ar metālisku spīdumu.

Sen tikko ievācoties pirmajā dzīvoklī nopirku lēto Jasper triecienurbjmašīnu, lai pieliktu pāris plauktus un bildes blokmājā, jo kā studentam nekam vairāk tobrīd nesanāca. Triecienmehānisms izbeidzās pie trešā 6mm cauruma dzelzsbetona sienā. Man viņa ir joprojām, lietoju visādām drāšu birstēm, bet izurbt kaut ko precīzi var aizmirst. Spēle patronai milzīga, reduktors gan jau arī drīzumā sabirs...

Labots - Kazarms
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Vai nu tas no tā, ka vecāks palieku 🤣, bet daudz patīkamāk ir strādāt ar to bošu, kuram ir tas "amortizējošais" rokturis.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, Kazarms teica:

Triecienmehānisms izbeidzās pie trešā 6mm cauruma dzelzsbetona sienā.

Man Rebira urbmašinai vēl joprojām triecienmehānisms strādā. Pirku vienā reizē ar minēto Agojamu ap 1993. Un patronai neteiktu, ka īpaša lufte. Tā lūk - psrs mantojuma ražojums :haha:.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

...

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Vibro kaiti

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

vēl joprojām triecienmehānisms strādā.

Tas jau viss ir jāskaita darba stundās. 😉

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, jacobs teica:

ir jāskaita darba stundās. 

Oj, vecīt! 😁. Cik šis ir pacietis pusmetrīgo (ne gluži) 10mm betona urbi... Bet, jā. Protams.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , midix teica:

Vitalombardā Merķeļa ielā ir tāds lietots par 15 eur. Bez kofera, bez slīpēšanas uzlikas, ar vienu zāģēšanas asmeni un neko vairāk. Ieslēdzu un nesapratu vai viņš izklausās pieņemami vai nē. Šķiet ka Skil bija klusāks. Bet tie ir 15 eur! Autor, ieej, paskaties, varbūt der.

 

Cik viņi vispār jauni maksā un kur nopērkami? Es redzu tikai kaut kādā nesaprotamā veikalā par 107 eur.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
(labots)
Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Man Rebira urbmašinai vēl joprojām triecienmehānisms strādā.

Man no Rebīra ir tikai ripzāģis mantojumā no vectēva. Savu darbu it kā dara, bet baisi neērts, ja salīdzina ar modernajiem ražojumiem, pat lētajiem Skil.

 

Par triecienurbjiem paturpinot, ir arī mantots kilovatīgs relatīvi lētais Manesmann. 2 dzīvokļi kapitāli izremontēti, jaunajā dzīvoklī virtuve pielikta (ap 50 8mm 15cm urbumi dzelzsbetonā vienā dienā) un salikts vēl viss pārējais. Savu darbu dara, padoties netaisās, bet nu arī šo par ērtu nenosaukšu. Traki vibrē un trokšņo. 1x 5 gados izurbt vairāk par 3 urbumiem ir ok, jo instrumentam dukas daudz un patrona nemet, bet labprātāk strādāju ar mazāk jaudīgu bet brendīgu instrumentu.

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Kazarms teica:

Man no Rebīra ir tikai ripzāģis

Šamo ilgu laiku izmantoju iemontētu galdā, kamēr nenopirku makitas galda zāģi. Makitas vienīgā priekšrocība - sagāžot nemaina pozīciju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Vispārīgi viņi lombardos ir krietni retāki par flekšiem, bet re, tur ir Bosch GOP250CE par 49 eur, izskatās padzīvojis, bet cena limonāde, jāskatās dzīvē. Black Decker tur ir vairāki sākot no 25 eur, tas ar būs labāk nekā Ferm.

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Bosch GBH 2-26 vecais zilais - jau gadus padsmit vismaz. Piedzīvojis daudz un dikti līdz pat 26mm betonā 40 cm , tiesa sākumā ar mazāku un tad pamazām lielāku. LAN tīklus velkot :) Laicīgi tik patrona jāiesmērē.

 

Link to comment
Share on other sites

@Gestapo @Zin... @Racer pārceliet šito visu uz blakus tēmu kura ir par tieši to pašu, un izdzēsiet šo komentāru :thank_you:

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

pusmetrīgo (ne gluži) 10mm betona urbi

Es vispār neiespringstu urbju garumos. Lūk, vajadzēja ielaist pagrabā pa jaunam 25mm plastmasas ūdens trubu. Perforatora urbi uz pusēm, 3/4'' trubu, kādu 1,5m starpā.

Sļips urbums grīdā, caur pamatiem, pa tiešo tranšejā. Un darbs ātri izdarīts.🙂Tas nekas, ka pāris reizes vēl vajag pārmetināt to urbi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

@Gestapo @Zin... @Racer pārceliet šito visu uz blakus tēmu kura ir par tieši to pašu, un izdzēsiet šo komentāru

Tagad ne tikai neveido normālas tēmas, bet pat adminiem prasa, lai kabina bezgalīgās tēmās! Psc! :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Tagad ne tikai neveido normālas tēmas, bet pat adminiem prasa, lai kabina bezgalīgās tēmās! Psc! :D

Tā ir identiska satura tēma, kura turklāt nav mironis. Ar ko divas ir labāk nekā viena?

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Līdzīga varbūt, bet pat virsraksti un autora problēma cita.

Link to comment
Share on other sites

Tu virsrakstu tālāk par "un" un visu topiku lasīji? Salīdzini ar šo tēmu un atrodi trīs atšķirības! :meeting:

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Viss ir pareizi. Šīs tēmas autors nav kabinātājs. Uz konkrētu jautājumu konkrētas atbildes.

Ja tēmā sākas kabināšana, tad tur vairs nav nosakāms ne sākums, ne gals, nav pat zināms cik reizes ir kabināts kaut kas klāt.

Bet šeit viss - īsi un kodolīgi.

Link to comment
Share on other sites

midix
Pirms 44 minūtēm , 138 teica:

Cik viņi vispār jauni maksā un kur nopērkami?

Depo ir https://online.depo.lv/product/361755  ar ražotāja garantiju (it kā) 3 gadi.

Nedzīvoju Rīgā, tāpēc iespēja dabūt labu lietotu instrumentu nav diez ko ērta.

Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 3 stundām , Kazarms teica:

no Rebīra

Latvijas -Rēzeknes ražotie ir nenokaujami, par ķīnas koppradakšn nepateikšu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , inteens teica:

Latvijas -Rēzeknes ražotie ir nenokaujami

Bija man 90tajos tā leģendārā triecienurbjmašīna, vēl ar pārslēdzēju uz triecienurbšanu korpusa augšpusē (jaunākam modelim bija pārslēdzējs korpusa sānā), diezgan slogota, vēl tagad darbojoša. Otrs instruments no viņiem bija Rebir fleksis, toreiz jaunums, tas gan nebija labs, divas reizes vedu uz garantijas remontu, pretī Centrālstacijai bija viņu veikals, zem veikala pagrabā servisa darbnīca.

Link to comment
Share on other sites

inteens
Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

 pretī Centrālstacijai bija viņu veikals, zem veikala pagrabā servisa darbnīca.

Pāris reizes sanāca tur iegriezties, pēc tam veikals bija Gogoļa ielā, blakus Salvatam, tur jau bija plastmasīgie verķi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , inteens teica:

veikals bija Gogoļa ielā, blakus Salvatam, tur jau bija plastmasīgie verķi.

A kur tagad pirkt ogles rebira štrumiem ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , midix teica:

Nedzīvoju Rīgā, tāpēc iespēja dabūt labu lietotu instrumentu nav diez ko ērta.

Lombardi ir arī ārpus Rīgas. Banknotei ir arī internetveikals. Garantiju dod. Uz pakomātu atsūta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...