Jump to content

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

versatile

Nu apmēram tādus ņedaļepķepus jau arī veido.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Vajag vismaz vienu, kur var rakstīt da jebko. Tapēc + @Raimonds1

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Liela (ļoti) daļa no jaunās "mūzikas" ir "audio fail".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
(labots)
Pirms 26 minūtēm , Jurkins teica:

Liela (ļoti) daļa no jaunās "mūzikas"

Es neteicu, ka neizmantoju mp3 savām vajadzībām. Ir kas vel izmanto, bet procentuāli mazāk nekā pirms 15 gadiem.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

17.04.2024. , 22:50, Jurkins teica:

Efektīvais Biķis (Latvijas finieris) atkal iznācis "ēterā" ar savu kārtējo raudugabalu.

 

Labi, Jurkin. Un tomēr tas saplāksnis ir produkts ar augstu pievienoto vērtību (atšķirībā no kamīnmalkas). Biķu ģimene nav savākusi visu uzņēmumu sev, tur ir pāri par 400 akcionāriem. Nevar salīdzināt ar šķēlēm un lembēm. Ir 6 vai 7 reāli darbojošas rūpnīcas reģionos, tiko atvēra Kuldīgā. Ir stādaudzētava, ir blakusprodukta betulīna ekstrakcijas laboratorija un ražošana. Ir reālas rūpnīcas Igaunijā un Somijā.

 

Es personīgi LF uzskatu par Latvijas veiksmes stāstu un nedomāju, ka šo vajadzētu nievāt. Pazīstu tur daudzus cilvēkus, visi ir meža nozares patrioti. Man domāt, ka veiksmes formula viņu gadījumā ir tā, ka uzņēmums nenonāca viena prihvatizētāja rokās, bet tika pašu darbinieku izpirkts.

 

Un kāpēc gan nevarētu būt viedoklis PRET "zaļo patvaļu". Piedod, bet tie lielie bļāvēji ala Rotbergs, Ķerus un līdzīgie. Cik tad ģimenēm šie kungi ir devuši darbu un peļņas iespējas? Var jau klapēt visu koksnes pārstrādi Latvijā ciet, bet ko iesaki tiem daudzajiem tūkstošiem cilvēku darīt? Programmēt? To, ko mākslīgais intelekts nupat izkonkurēs? Visādi citādi saplākšņa ražošana ir "reālais sektors" un roboti vēl ilgi tur neko nespēs padarīt. Jā, domāju, ka pēc gadiem 50 Latvijā lielākā daļa mežu būs selekcionēti un mākslīgi stādīti. Vai tas uz globālā fona ir tas sliktākais?

 

Es par stipru Latviju! Un Tu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , msp teica:

zilā vaļa locekļa āda tumbu apdarē

Es sākšu veidot boot.lv spārnoto teicienu blociņu. Vispār jau tā arī ir - agrāk klausijāmies uz normālām 90- niecēm, tagad kaut kādi sūdi lombardā nopirktas kolonkas un grab.

Link to comment
Share on other sites

Zin kur viss lielākā netaisnība Latvija? Slimības lapas.

Kāda velna pēc ja es saslimstu man tagad pašam sev jāmaksā nauda par to dēļ tā ka es pats sevi algoju un nodarbinu?

Tās 10 Dienas ir viss lielākais stulbums ko varēja ieviest mūsu valsts.
Godīgi būtu tas ka no pirmās slimības dienas tev maksā no tā cik esi iemaksājis VSAOI.

 

Atkal jasponsorē visi citi ar saviem nodokļiem kas uz tām lapām uzdzīvo un valsts nevar sakārtot godīgu sistēmu.

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

No pieredzes, ko esmu guvis, pāris gadus audzējot dārzeņus birztalas  tuvumā un pēc tam šo "lauku" vairs nekopjot, varu pateikt, ka ideāla stādu audzētava ir uzarts un noecēts lauks un stādi smuki sasējas paši. Steriem.

 

Pēc tam, protams, kādam būtu jāveic pārpiķēšana.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , msp teica:

Es par stipru Latviju! Un Tu?

Kas Tavuprāt ir "stipra Latvija"? Vieta, kur bērzi aug kā sīpoli dobēs, tiek novākti reizi n gados un viss iespējamais tiek monetizēts? Jā, tāda ir vispasaules tendence. Zinu. Un zinu, ko vidējā statistiskā potrebļaģa skatījumā nozīmē "dzīvot labi".

Nē, netaisos taisīt revolūciju 🤣, īstenībā ir diezgan pofig. Nedomāju, ka vēl 50 gadus mūsu "civilizācija"(?) ar šādu saimniekošanas veidu izvilks. Un, ja izvilks, tad tā būs vienkārši nožēlojama eksistence uz līzinga.

Tāpēc tas, ko rakstīju otrajā daļā - par to, ka es atļautu privātajiem darīt dajebko "savā mežā", nebūt nebija sarkasms.

Ak jā, kamīnmalka. 🤣 Absolūti neesmu sajūsmā. Drīzāk otrādi.

 

p.s. Jā, Tev pilnīga taisnība. Ar šķēlēm salīdzināt nevar. Ar šķēlēm var salīdzināt tikai vistu mēslus.

1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

Zin kur viss lielākā netaisnība Latvija? Slimības lapas.

A vot par šito piekrītu. Tāds sociālisms nav bijis pašos briesmīgākajos padomju gados.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 2 stundām , msp teica:

Programmēt? To, ko mākslīgais intelekts nupat izkonkurēs?

Programmēt vajadzēja 30 gadus atpakaļ. Tad tagad, iespējams, programmētu to AI 😉. Bet tad mēs bijām "tilts", "šveice" un sazin vēl kas un eksaktās zinātnes mums nafig nevajag, mācamies dziedāt, dancāt un rakstīt liriskas esejas un visi bija juristi, ekonomisti un banku darbinieki u.t.t.

Bet lielākā problēma ir tā, ka mēs aizvien neesam gatavi atzīt, ka bijām idioti. Protams, mainīt pagātni nevar un ne jau vajag tagad plēst matus un kaisīt pelnus uz galvas, bet, ja neatzīstam savas kļūdas, tad vai varam runāt par nākotni?

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 3 stundām , PC_RAT teica:

Es neteicu, ka neizmantoju mp3 savām vajadzībām. Ir kas vel izmanto, bet procentuāli mazāk nekā pirms 15 gadiem.

@PC_RAT,😉 Tu laikam nesaprati manu smalko :haha: humoru. Liela daļa no tagadējās mūzikas (piedodiet, mans viedoklis, kurš var nesaskanēt ar citu viedokļiem :)) ir "epic audio fail", bet kāds "file type" ir pilnīgi vienalga.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Tu laikam nesaprati manu smalko

Laikam aizgāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

Laikam aizgāja.

Burtu un vārdu spēle😁. Nevarēju neizmantot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag klausīties to, kas nepatīk, un nebūs kreņķu un nevajadzēs sūdus mētās uz pārējās pasaules, kas klausās tev nepieņemu mūziku, diez vai tu pats būsi tāds etalons, no kura visiem piemēru ir jāņem!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Sveiks, @jema! Es neklausos speciāli. Bet sanāk dzirdēt tāpat. Un, kā jau izteicos, tas ir mans viedoklis. Un man pofig, vai kādam esmu etalons vai nē. Un nevajag ņemt piemēru. Piemēram, man ļoti patīk Madonnas dziesmas līdz pat "Music". Šis un tālākais ir pilnīga pretdabīga kakofonija  (mans viedoklis).

Vecīt, un man šķiet, ka šāds forums ir vieta, kur paust savu viedokli nevis slavināt valdību un pastāvošo iekārtu, ne? 😉

Jā, un kreņķu nebūt nav. Ierēciens gan. Piemēram uz mūsu Eirovīzijas cerību es nespēju skatīties bez smiekliem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paklausies izcilu Latviešu mūziku

 

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

a kas slavināt savu zemi, ir grēks? Vajag nodirst?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jema teica:

a kas slavināt savu zemi, ir grēks?

Tu par eirovīziju? Nopietni? Es būtu lepns, ja LV oficiāli pateiktu - ejiet gudri izrunāties ar savu episki-gejiski-transvestītisko dolbajobismu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Reku paklausies

nu pie sēnītēm iespējams, ka nemaz tik slikts gabals nav!

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Madonnas

 

Pirms 1 minūtes , jema teica:

nu pie sēnītēm iespējams

Par ko iet runa?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 3 minūtēm , Laxe teica:

Reku

@Laxe, tas ir ārkārtīgi skumji, ja mūzika bez video ir nekas. Nu šajā gadījumā arī ar video ir nekas.:haha: Dziesma nekļūst par klausāmu tikai tāpēc, ka uz skatuves ir ohujennijs lāzeršovs un bars blondīņu ar garām kājām.(pļa, šeit pat tā nav)

Just now, PC_RAT teica:

Par ko iet runa?

Par sēnītēm. Bet jābūt baigi labām sēnītēm.😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Just now, Jurkins teica:

blondīņu ar garām kājām

Viņām jābūt smukām arī.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

Viņām jābūt smukām arī.

Vēl pasaki, ka gudrām.😁

Link to comment
Share on other sites

@Laxe jau jau ieliku vienu mūzikas gabalu, tad kāda huja pēc, viņš ir janomaina ar ko citu?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tu par eirovīziju? Nopietni? Es būtu lepns, ja LV oficiāli pateiktu - ejiet gudri izrunāties ar savu episki-gejiski-transvestītisko dolbajobismu.

 

Manis pēc tā draza lai notiek un tur darbojās. bet tam būtu jābut 100% privāti sponsorētam pasākumam.

Nevis simtiem tūkstoši tērēti katru gadu no budžeta.

 

Citēt

2022

Izdevums "Privātā Dzīve" vēsta, ka šogad kopējās Eirovīzijas izmaksas Latvijas Televīzijai bijušas nedaudz vairāk par 150 tūkstošiem eiro.

"Parasti LTV ieguldītā summa ir aptuveni 100 tūkstoš eiro, bet šogad tā palielinājās Covid-19 ierobežojumu un Eiropas Raidorganizāciju apvienības (ERA) prasību dēļ," izdevumam norāda LTV komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jema teica:

tad kāda huja pēc, viņš ir janomaina ar ko citu?

Apvainojās.

Just now, Laxe teica:

Manis pēc tā draza lai notiek un tur darbojās. bet tam būtu jābut 100% privāti sponsorētam pasākumam.

Precīzi.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

ka gudrām

Šis gan var izpalikt.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

Šis gan var izpalikt.

Protams. Galvenais, lai labs cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Visi mēs, savā ziņā, esam labi. Cits tikai sev, dažš labs citiem......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , PC_RAT teica:

Viņām jābūt smukām arī.

Vecis atbrauc uz svešu pilsētu, tur viņu vadā, rāda tur mauku tur arī laba mauku māja, šis prasa, a jums godīgas sievietes pilsētā ir? Ir, bet nu ļoti dārgas!

Par smukumu ir jāmaksā:yes4:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jema teica:

a jums godīgas sievietes pilsētā ir?

Godīgas ir tās, kuras prasa tik, cik ir vērtas?

 

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Just now, Jurkins teica:

Godīgas ir tās, kuras prasa tik, cik ir vērtas?

Ja pašvērtējums ir 0?

Link to comment
Share on other sites

Laikam, jo tik daudz sieviešu pie X6 stūres, diez vai augstākā ranga vadītājas

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 1 minūtes , PC_RAT teica:

Ja pašvērtējums ir 0?

vēl vairāk, ja pašvērtējums ir negatīvs, tad viņas vēl piemaksā tev.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pļa, nu tas Fredis ir super. Mēs te visa ģimene rēcam līdz asarām.

Pirms 1 minūtes , HIGH-Zen teica:

tad viņas vēl piemaksā tev.

LISPā mož tā ir, reālā vēl nav redzēts.:haha:

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

LISPā mož tā ir, reālā vēl nav redzēts.:haha:

Tad tu vēl neesi uzlicis sev Emacs :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dīvaina tev tā humora uztvere un gaume 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...