Jump to content

Bezvadu putekļu sūcēja batereja


andrisb1980
 Share

Recommended Posts

andrisb1980

Sveicināti!

Iegādājos internetveikalā Hanseatic VC-PD510-2 bezvadu putekļu sūcēju.

Par cik pagāja diezgan ilgs laiks pēc pirkšanas,kamēr vispār tika sākts lietot.

Tapēc atgriešana vairs nebij spēkā.

Secināju faktu ka akumulators galīgi netur.

Turbo režīmā knapi 10 minūtes.

Secināju ka akumulatoru atsevišķi nopirkt var tikai kautkur Vācijā un uz LV piegādes opciju nav.

Tapēc nolēmu pasūtīt atsevišķi sešas (18650) tipa  baterijas un tārlodēt.

Bet nu mans darbības plāns neies krastā.

Kautkāda strāva pieiet,itkā darbojās,bet ne turbo rezīmā.

Un uzlāde arī laikam nenotiek.

Pēc parametriem,lādējoties jādeg sarkanai gaismiņai,bet pieslēdzot pie lādētāja,sarkanā gaismiņa pārslēdzas pēc dažām sekundēm uz zaļo.

Varbūt kāds zin kā problēmu risināt?

 

Kautkāds murgs ka atsevišķi nevar nopirkt batereju.

 

 

 

173-3.jpg

hanseatic-vc-pd510-2.jpg

s-l1600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Šis putekļus mākonī glabā?

Pirms 26 minūtēm , andrisb1980 teica:

Kautkāds murgs ka atsevišķi nevar nopirkt batereju.

Laipni lūgts efektīvajā pasaulē?

Vai Tavi 18650 elementi ir ar tādiem pašiem parametriem kā oriģinālie?

Risinājums - veidot lādētāju Taviem 18650.

 

350W

21.6V aķi

2 A*h

cik tad minūtes Tu gribi? Viss ir pareizi.

 

Tu ieliec 18650 ar lielāku kapacitāti, bet lādēšanas kontrolieris paliek iepriekšējais. Neesmu ar šiem saskāries, bet domāju, ka tas ir būtiski.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Athlons
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

putekļus mākonī glabā?

pa ļubomu, tas ir kāda efektīvā slapjais sapnītis...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Athlons teica:

efektīvā slapjais sapnītis

Pļa, ja vēl RAID5...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Pirms 35 minūtēm , Jurkins teica:

Šis putekļus mākonī glabā?

Laipni lūgts efektīvajā pasaulē?

Vai Tavi 18650 elementi ir ar tādiem pašiem parametriem kā oriģinālie?

Risinājums - veidot lādētāju Taviem 18650.

 

350W

21.6V aķi

2 A*h

cik tad minūtes Tu gribi? Viss ir pareizi.

 

Tu ieliec 18650 ar lielāku kapacitāti, bet lādēšanas kontrolieris paliek iepriekšējais. Neesmu ar šiem saskāries, bet domāju, ka tas ir būtiski.

Nu ne jau 10 minūtes darbības laiks.

Tad jēga vispār no tāda darbības laika?

Un komplektā vēl grīdas mazgājama birste.

Ko tu gribi teikt?

Vienā diena ir paredzēts sūkt putekļus,tad lādēt un nākama dienā mazgāt māju?

 

Un kā nez var uzmeistarot tādu lādētāju?

Standartā bija 2000mah,iebāzu baterijas ar daudz lielāku kapacitāti.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 7 minūtēm , andrisb1980 teica:

Standartā bija 2000mah,iebāzu baterijas ar daudz lielāku kapacitāti.

 

Pirms 7 minūtēm , andrisb1980 teica:

Ko tu gribi teikt?

Da pļa... mūsdienu problēma - pilnīgs izglītības trūkums. Ko tad Tu gribi ar 2 A*h baterijām? 8 stundas sūkt? Ieliki lielākas, bet uzlādes kontrolieris palika tas pats. Pilnīgs, ne tikai izglītības, bet arī loģiskās domāšanas trūkums. 😉 Piedod, nekā personīga. Nu vari mēģināt skatīties kaut kur aļikā pēc kontroliera 6 baterijām. Es uzjautāšu kolēģiem otrdien telefona numuru čomam, kurš nodarbojas ar šādu problēmu risināšanu.

Pirms 7 minūtēm , andrisb1980 teica:

Nu ne jau 10 minūtes darbības laiks.

350/21.6 = 16.3A

Lai sūktu vienu strundu un izlādētu līdz nullei (kas nekad nenotiek😉), vajag 16.3A*h bateriju. Tev ir 2 A*h. Vēl ir jautājumi? 10 min. ir ļoti labs rezultāts.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Just now, Jurkins teica:

 

Da pļa... mūsdienu problēma - pilnīgs izglītības trūkums. Ko tad Tu gribi ar 2 A*h baterijām? 8 stundas sūkt? Ieliki lielākas, bet uzlādes kontrolieris palika tas pats. Pilnīgs, ne tikai izglītības, bet arī loģiskās domāšanas trūkums. 😉 Piedod, nekā personīga. Nu vari mēģināt skatīties kaut kur aļikā pēc kontroliera 6 baterijām. Es uzjautāšu kolēģiem otrdien telefona numuru čomam, kurš nodarbojas ar šādu problēmu risināšanu.

Uzjautā gan!

Būšu pateicīgs.

 

Bet runājot par izglītību,ar izglītību man viss ir kārtībā!

Ir putekļu sūcēji,kuri ar 2ah bateriju sūc vismaz pusstundu.Skaidrs ka ne jau 8 stundas es sagaidu no tā brīnuma.

 

Tapēc padomā divreiz,pirms sāc kādam braukt auguma par izglītību.

Bet nu Latvijā tas jau populāri.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 3 minūtēm , andrisb1980 teica:

Ir putekļu sūcēji,kuri ar 2ah bateriju sūc vismaz pusstundu.

Nu tad šamiem ir attiecīgi vati. Dabā brīnumi nenotiek. Fiziku piepist vē nevienam nav izdevies. Internātā gan runā, ka Teslam esot izdevies. :haha:

Pirms 3 minūtēm , andrisb1980 teica:

Tapēc padomā divreiz

Vecīt 350W un 21,6V. Kāpēc jādomā divreiz? Tāpēc padomā, vai viss ar izglītību ir kārtībā. Nav uzbrauciens :haha:. Tāds es (maita) esmu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Jautājums, kāds ir tas turbo režīms? Tiešām ar nevienu citu režīmu neko nevar izdarīt?

 

Man arī turbo režīmā netur vairāk par 8 minūtēm, bet nu man vēl nav nācies izdomāt viņam pielietojumu, piesuucas paklājam tas sūcējs un viss.

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Nu tad šamiem ir attiecīgi vati. Dabā brīnumi nenotiek. Fiziku piepist vē nevienam nav izdevies. Internātā gan runā, ka Teslam esot izdevies. :haha:

Vecīt 350W un 21,6V. Kāpēc jādomā divreiz?

Tapēc ka es Tev vēlreiz atkārtoju.

10 minūtes nav pusstunda,kā tas ir paredzēts.

Loģiski padomājot,tad kāda mārrutka pēc vispār tādu putekļusūcēju ar 10 minūšu darbību būtu jēga ražot?

Ja reiz esi tik ietiepīgs un uzskati to par normu!

Just now, Zin... teica:

Jautājums, kāds ir tas turbo režīms? Tiešām ar nevienu citu režīmu neko nevar izdarīt?

 

Man arī turbo režīmā netur vairāk par 8 minūtēm, bet nu man vēl nav nācies izdomāt viņam pielietojumu, piesuucas paklājam tas sūcējs un viss. 

Jā.

Arī ar parasto režīmu neko daudz izdarīt nevar

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 4 minūtēm , andrisb1980 teica:

Ja reiz esi tik ietiepīgs un uzskati to par normu!

Da joptvai! Mani tur kādā sakarā iepin?Ja efektīvais Tev saka, ka 350 W motors no 21.6V aķa ar 2 A*h strādās pusstundu, tad jautā efektīvajam, kāpēc nestrādā. Vai savam fizikas skolotājam.

Neesi dzirdējis vārdu "mārketings"?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jainit
1 stundu atpakaļ, andrisb1980 teica:

Secināju ka akumulatoru atsevišķi nopirkt var tikai kautkur Vācijā un uz LV piegādes opciju nav.

Ir starpniekservisi, kuri pieņems tavu preci savā noliktavā un par ciešamu summu piegādās uz Latviju ar opcijām "pakomāts/kurjers/saņemt pie viņiem".  piem. perceu 0.5-1kg paciņa DE-LV 5.49 + pakomāts 2.99/kurjers 3.99/0 Eur par saņemšanu Vestienas ielā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Jainit, atsūtīs šim tādu pašu 2A*h aķi, kurš tāpat nestrādās pusstundu... :haha:

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980

Labi!

Sapratu ka te nav jēgas risinājumu meklēt.

Turpinat ieņirgt tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Paskatījos. 80 € sūcējs.

Nez, liec kaut mašīnas akumulatoru klāt, nekādus brīnumus negaidi.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 30 minūtēm , Jurkins teica:

Pilnīgs, ne tikai izglītības, bet arī loģiskās domāšanas trūkums. 😉 

Lai cik derīga būta atbildes pārējā daļa, bet nu neuz*irst nevarēja. Nu na*iga? Latvieša temperaments spraucas pa vīlēm ārā? Bootisti, jptvai...

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Erm, man gadus 20?! uzdāvināja CD magnetolu ar radio un kaseti, tumbas lielas, cipari virsū vispār no kosmosa. Pagriežu bik skaļāk un viss pasākums izbeidzās… pagāja gadi, apguvu mazliet fiziku, skolā sāka džeki disenes dzenāt, bij intresanti un tā un tad kkādā brīdī parādījās intrese pašam arī ar to nodarboties. Vadiņš te, vadiņš tur, a šito te nē… un tad tāds, Jauki, ko tie omi, wati un volti darija tai fizikā neskatoties uz stabīlu 6 tur?!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 15 minūtēm , andrisb1980 teica:

Sapratu ka te nav jēgas risinājumu meklēt.

Izskatās, ka Tu neko neesi sapratis.  Risinājums ir pareizs lādēšanas kontrolieris Taviem akumulatoriem. Ar 2 A*h 10 min. ir perfekts rezultāts. Bet, ja nesaproti, ka fiziku appist nevar, tad neko.😉

Pirms 16 minūtēm , raivix95 teica:

Nu na*iga?

 

Pirms 38 minūtēm , Jurkins teica:

Tāds es (maita) esmu.

 

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Just now, Jurkins teica:

Izskatās, ka Tu neko neesi sapratis.  Risinājums ir pareizs lādēšanas kontrolieris Taviem akumulatoriem. Ar 2 A*h 10 min. ir perfekts rezultāts. Bet, ja nesaproti, ka fiziku appist nevar, tad neko.😉

Man gan patīk,ka man pasaka tieši to acīs,kādi ir mani trūkumi,nevis dīvānā sēžot otrpusekrānam.

Saprotu ka arī tev jēga nav skaidrot.

Varu tev nolikt priekšā līdzīgu aparātu ar vienādiem parametriem un tas darbosies divreiz ilgāk.

Bet tu jau mums ofigennais Einšteins jebiomatj.

Un tas ka es šeit meklēju tieši risinājumu,tad arī kādu,kas var to "kontrolieri" nomainīt vai arī kas tur jādara,nevis katrā komentārā gudri izrunāties par izglītības trūkumu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ielaidos ar indigo fiziķiem dialogā... 🤣 Pats vainīgs!

Vēlreiz. Tu saproti ka 16A no 2 A*h baterijas pat 10 min. nevar dabūt! Tātad arī par 350W Tev dirš! Ja nesaproti, tad ej atpakaļ uz skolu. Izglītotais, bļin!

Anihilējos no šīs sci-fi tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nopērc tam savam sūdam 18v 5ah bateriju un viss, būs Tev svētlaime :D

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Ielaidos ar indigo fiziķiem dialogā... 🤣 Pats vainīgs!

Vēlreiz. Tu saproti ka 16A no 2 A*h baterijas pat 10 min. nevar dabūt! Tātad arī par 350W Tev dirš! Ja nesaproti, tad ej atpakaļ uz skolu. Izglītotais, bļin!

Anihilējos no šīs sci-fi tēmas.

Ta pašol tu nahuj

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Just now, andrisb1980 teica:

Ta pašol tu nahuj

Boom! :D

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

Nopērc tam savam sūdam 18v 5ah bateriju un viss, būs Tev svētlaime :D

Un kā viņu pieslēgt?

 

Link to comment
Share on other sites

e = d
Just now, andrisb1980 teica:

Ta pašol tu nahuj

Vismaz beidzot kāds īsi un konkrēti pasaka to, ko citi te gadiem caur puķēm mēģina . 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 6 minūtēm , andrisb1980 teica:

Un kā viņu pieslēgt?

 

 

1 stundu atpakaļ, andrisb1980 teica:

 

Bet runājot par izglītību,ar izglītību man viss ir kārtībā!

 

Tu izstāsti man :D

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Pirms 3 minūtēm , Tuubijs teica:

 

Tu izstāsti man :D

Ko tev izstāstīt?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

OK, sēdies, divi!

1 stundu atpakaļ, andrisb1980 teica:

 

Bet runājot par izglītību,ar izglītību man viss ir kārtībā!

 

 

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Kā vienreiz, jau senāk, teica krievu politologs Belkovskis par savu tautieti, viszini Vasermani: Viņš zin pilnīgi visu, bet nesaprot neko.😀

Link to comment
Share on other sites

andrisb1980
Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Kā vienreiz, jau senāk, teica krievu politologs Belkovskis par savu tautieti, viszini Vasermani: Viņš zin pilnīgi visu, bet nesaprot neko.😀

Tas bij par mani domāts?

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Nē, tas tēmas fonam.😀

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

ggg97

Man pēc paskata identisks sūcējs. Tam 3 režīmi. Eco, parastais un turbo. Kaut ko efektīgi uzsūkt var tikai ar turbo un tur tas turbo tās pašas 10 min. Bet es viņu apzināti ņēmu, lai fiksi uzsūktu, ja kaut kas nobiris vai dīvānam pāri pārskrietu, nevis, lai visu māju piderasītu.  Ja atrodat veidu, kā tikt pie rezerves baterijas, arī man tas interesētu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 9 stundām , jacobs teica:

Kā vienreiz, jau senāk, teica krievu politologs Belkovskis par savu tautieti, viszini Vasermani: Viņš zin pilnīgi visu, bet nesaprot neko.😀

Biedr, esiet smagi kļūdījies abu kungu tautībā😁

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Nē, abi ebreji tur tā arī saucās: krievu politologi, krievu rakstnieki utml.😉

Link to comment
Share on other sites

kaads
Pirms 9 minūtēm , jacobs teica:

Es vairāk domāju, temējot uz ietilpīgiem akumulatoriem, par līdzīgu šādiem:

 

iemet aci Kuršhos, ja aksesuāri nāk komplektā, varbūt labs dīls 

 

image.png.fcefdf4373da63ada0832015ea67ce7f.png

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Topika autoram:  nopirkt Li elementus un salodēt..... Vispirms tiem elementiem ir jābūt kas paredzēti lielām strāvām ( maza iekšējā pretestība) . Protams, tie ir dārgāki. Tauta , kas nesaprot, skatās tik uz Ah un cenu. Rezultāts ir kāds ir, kad instruments ''ģībst'' no slodzes. Otrs , kad pirki vajadzēja vismaz papētit ko internets saka par konkrētu aparātu. Tiem ''nebrendu'' mēdz būt ka āķos stāv elementi, kas nu galīgi neatbilst rakstītajām pēc Ah .Palasi vairākos LIELOS specializētos forumos un skaidrs , ka šī manta ir draza vai, tieši otrādi, gandrīz tas pats , kā brenda, tik krietni lētāks. 

   Un , pats galvenais - ja aparātam ir trīs dažādi režīmi, tad marketologi ierakstīs maksimālo jaudu, bet darba laiku pie minimālā jaudas ( sliktākā sūkšanas) režīma. Brīnumi nemēdz būt- akumulatoru putekļu sūcējs nav domāts 200 m2 mājas ģenerālai tīrīšanai . Bet savākt kad kas izbiris vai  izsūt gultas  matraci vai paklāju , ideāla manta. Piedevām , ja vajag ko uzsūkt , izbirušu vai dzīvnieku spalvas no grīdas, pietiek ar pašu vājāko režīmu, nevis maukt ar turbo. Tad arī strādās ''pusstundu'' nevis piecas minūtes. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 13 stundām , andrisb1980 teica:

Standartā bija 2000mah,iebāzu baterijas ar daudz lielāku kapacitāti.

Ja jau iebāzi Ķīnas 9800mAh baterijas tad, jau nav brīnums, ka darbojas tikai 10 min. Vajadzēja likt 27000mAh, tad darbotos arī 1/2h. Tādas gan grūti atrast, bet var mēģināt esošajām baterijām pašam ar flomasteru uzrakstīt vajadzīgo ietilpību. Dažreiz tas nostrādā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 54 minūtēm , oxygen teica:

vai, tieši otrādi, gandrīz tas pats , kā brenda, tik krietni lētāks.

Tu vairāk zinošs esi, un ko tu teiktu par šo piedāvājumu:https://dasbatteries.com ?

Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

   Es par samontētiem aķu blokiem neko īsti nezinu. Kad pašam vajadzēja skrūvgriezim 18V ko parbūveju no NiCad uz Li, tad ņemu elementus no šiem  un sametināju. Tik, ja metina  vai lodē ( kas tads nedrošs pasākums) , tad ir tie elementi jācenšās salikt ar puslīdz vienādu iekšējo pretestību, lai normāli strādātu. Nu tad vai nu visi elementi no vienas partijas. Tipa veikalā no viena iepakojuma vai arī jāņem vairāk kā vajag konkrētam blokam un ar kādu mēraparātu, tipa šādu, jāsalasa puslīdz vienādi elementi pēc iekšējās pretestības.

 Ta ka man vajadzēja diviem 18v aķiem un vēl šim tam pa vienam elementam, pirku no tā kantora  ''lietotus vairumā''( Reclaimed). Faktiski tie laikam ,gandrīz  jauni , tik kaut kas ne tā , ražotājiem metinot blokā. Ir sadalīti atsevišķi pa elementiem. Nu noplēstas tās savienojuma loksnītes, var redzēt tos punktus. Bet , tā , atbilst solītajam, toties cena vairāk kā laba. Vienīgi , no viņiem , piegāde maksā. Ja tik pāris, tad nav vērts. Ja vajag desmitos, tipa priekš elektro skrejriteņa, tad atmaksājās . 

 Kaut kādiem skrūvgriežiem vajag nu ne mazāk kā 20 ampēru slodzes strāvai. Bet tādam verķim, kā putekļusūcējs , kur , tiešam pamatīga strāva salīdzinoši ilgi/pastāvīgi, laikam max ko piedāvā pec tās slodzes strāvas.  

 Vispār, Aliexpress piedāvā tukšus dažādu populāru  instrumentu aķu kastītes. Pat ar iemontētu aizsardzibas/menedžēšanas (BMS) plati ( bez tādas labāk nemēģināt būvēt). Nu kam ir velme, var pats krāmēt iekšā kādus elementus gribās. Tipa šāds ''lego konstruktors''. Tik , ja nav pamatīga saimniecība ar vienā ražotāja aķiem, neredzu jēgu. Kā minēju , vajag savākt puslīdz vienādu parametru elementus. Vajag metināmo. Daži jau lodē, bet man tas liekas šaubīgs pasākums. Gan var sačakarēt elementu, gan mainās gabarīti, var neielīst vecaja kastītē vai jaunajā , no Aliexpress

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...