Jump to content

TV un RADIO jaunumi -2024


Māšuks
 Share

Recommended Posts

inteens

Neesmu inženieris, bet jooopcik, gribētu šo dzīvē redzēt,bet vēl labāk, uzšvempties augšā.

Šis šķīvis man patīk, labi, ka nepakāsām

Irbenes lokators un Zvaigznīte - Spoki - bildes 2

Link to comment
Share on other sites

biomass979
Pirms 8 minūtēm , inteens teica:

Neesmu inženieris, bet jooopcik, gribētu šo dzīvē redzēt,bet vēl labāk, uzšvempties augšā.

Šis šķīvis man patīk, labi, ka nepakāsām

Irbenes lokators un Zvaigznīte - Spoki - bildes 2

Tev kautkāda veca bilde trāpījusies,pagaišgad Irbenē bijām,redzējām....

Link to comment
Share on other sites

Didzis
inteens

nu.. labāk, lai labi stāv, nekā pa lēto atdots tolmetam, vai kam citam .

Neko daudz tādu vēsturisku monstru nav palicis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

25.04.2024. , 06:00, Racer teica:

Tas nu gan būs ļoti ērti, ņemot vērā, ka lietotni Replay viņi nevis salaboja, bet izvāca no Play veikala. :D

Jā, aplikācija vairs neatbilda veikala tehniskajām prasībām. 
Ņemot vērā, ka mums nav aplikāciju programmētāju, šobrīd veicam ārējo piegādātāju apzināšanu, lai izveidotu aplikāciju.
Link to comment
Share on other sites

e = d

Tajā lokatorā augšā tikt vairs nelaiž. Jo tagad ir piešķilts izmantošanai. Es tur esu bijis un pa šķīvi staigājis, bet tas bija pirms vairāk nekā 10 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

base7

NEPLP iecerējusi rosināt divus priekšlikumus:

1) Latvijas elektronisko mediju programmās atļaut reklāmu tikai latviešu valodā,

2) Jaunas Latvijas radio programmu apraides atļaujas izsniegt tikai apraidei latviešu valodā.

Starp citu, raidīšanas licenses ir jāatjauno ik pēc 8 gadiem. Krievu valodas dziesmas netiks aizliegtas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

NEPLP ir zem NA tupeles vai nē? Formāli neatkarīgs, jā, bet faktiski?

1) ir galīgi ok, vismaz salīdzinājumā ar Nacionālās drošības koncepcijas punktu izrubīt krievu valodu no sabiedriskajiem medijiem. 2) - nu tā.

Link to comment
Share on other sites

base7

Uz Astra (28.2E) satelīta esošajam transponderam (11553, H), kur atrodami Lielbritānijas nekodētie mūzikas kanāli "Clubland TV" un "Now Rock" ir izmainīts tehniskais parametrs no 22000 uz 23000.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

base7
pirms 2 stundām , 138 teica:

NEPLP ir zem NA tupeles vai nē?

Ja tā būtu, tad FM viļņos neatrastos tādas stacijas kā Radio Roks, Avtoradio, EHR Rus hīti, SWH+, Alise+, Rēzeknes Radio un citas, kur tiek atskaņota tikai krievu mūzika.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 11 minūtēm , base7 teica:

Rēzeknes Radio un citas, kur tiek atskaņota tikai krievu mūzika.

Vai man vienīgajam šķiet, esmu piefiksējis, liekas, ka vairāk šīs stacijas uzradušās, DE arī.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 14 stundām , Didzis teica:

brīvām FM frekvencēm

Kādas problēmas, domāju, ja sāksi traucēt šīs frekvences neviens tevi nost nesitīs, bij kaut kādi tur likumi, bet pasaki ka Krievs tevi iegāzis.

Link to comment
Share on other sites

M@R$$
pirms 15 stundām , Didzis teica:

Neesmu NA atbaltītājs, bet es visas tās krievu stacijas ar visām viņu atskaņotajām častuškām aizliegtu. Tad nebūtu problēmas ar brīvām FM frekvencēm. Nafig Latvijā vajag tik daudz krievu radiostacijas.Nepatīk latviešu valoda, brauc dzīvot pie Putina uz roģinu. Klausies častuškas un grauz savas semuškas.

Pilnībā piekrītu Didzim. Sen bij laiks tos slāvu aurotājus piegriezt. Žēl ka tikai tagad, pēc kara sākuma, šīs tēmas palika aktuàlas. Kād agrāk teicu, ka nevaru panest tos slāvu aurotājus, daudzi skatījās ar nesaprotošu aci...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , M@R$$ teica:

Pilnībā piekrītu Didzim

Es ar pievienojos, kas var sadabūt aparatūru?

Cik lielu antenu vajag?

 

Link to comment
Share on other sites

base7
pirms 2 stundām , PC_RAT teica:

Kādas problēmas, domāju, ja sāksi traucēt šīs frekvences neviens tevi nost nesitīs, bij kaut kādi tur likumi, bet pasaki ka Krievs tevi iegāzis.

Nu tad sāc un rādi mums pārējiem piemēru. Atkal sākas tukšas runāšanas. 

Vajag uzreiz piegriest skābekli visām stacijām, kuras skan krievu mūzika, nevis čakarēties ar sīkumiem (reklāmas latviski, jauni konkursi tikai uz lv stacijām, utt.)

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 12 minūtēm , base7 teica:

Nu tad sāc un rādi mums pārējiem piemēru.

Varētu apgaismot par sodiem, cik atceros nebija mazi par šo.

Pirms 13 minūtēm , base7 teica:

Sākas tukšas runāšanas.

Foruma loģika ir 40 uz 60 % tukša runāšana, no pļāpāšanas ne par ko rodas idejas.

Pirms 15 minūtēm , base7 teica:

Vajag uzreiz piegriest skābekli

Labprāt paklausītos par iespējamajiem risinājumiem.

Link to comment
Share on other sites

base7

Radiostacijas "Retro FM" (FM94.5) pleilistē parādijušās arī pa kādai latviešu dziesmai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , base7 teica:

Ja tā būtu, tad

NA kultūras ministru laikā mierīgi notika gan Jaunais Vilnis, gan devītie maiji.

 

pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

nevaru panest tos slāvu aurotājus

Kas tevi ar varu spiež klausīties? Ja skan sabiedriskā vietā, neej uz to vietu. Ja skan taksī - palūdz izslēgt vai pārslēgt vai ieliec taksistam vienu zvaigzni.

Link to comment
Share on other sites

base7
26.04.2024. , 17:34, base7 teica:

Uz Astra (28.2E) satelīta esošajam transponderam (11553, H), kur atrodami Lielbritānijas nekodētie mūzikas kanāli "Clubland TV" un "Now Rock" ir izmainīts tehniskais parametrs no 22000 uz 23000

Aizmirsu piebilst, transponders tagad pārslēgts no DVB-S/QPSK uz DVB-S2/8PSK. Latvijā signāla līmenis kļuvis spēcīgāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
(labots)
pirms 4 stundām , Tuubijs teica:

Tu pa nedēļu te esi vairāk hujņu sadzinis

2 nedēļas. 😄 

pirms 4 stundām , Tuubijs teica:

Tu pa nedēļu te esi vairāk hujņu sadzinis un saspamojis nekā es pa gadu kopā ņemot

Tev jāpacenšās, redz ka pats novērtē, esi kādam aizmugurē. 🙂

Labots - PC_RAT
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

M@R$$

Hihi, atceros kādreiz N85 arī bij FM raidītājs, daudz jautru brīžu sagādāja man, kad signāls kādā auto vai mikrobusiņā bij pavājš 🤪

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons

Sveiki, klau kā tur beidzās ar to Šlāgerkanālu un Mūzikas video? Kā lai palaiž to streamu m3u uz savu android box?

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , Racer teica:

Jautrāk ir nomodulēt ar Latvijas radio 2 strīmu, krievu kaimiņi būs sajūsmā.

Nez, ko pats teiktu, vienā rītā pamostoties ar raģio šansōn savas iecienītākās stacijas vietā.

Tā tāda urlu mentalitāte, smieties par tiem, kas nevar pretī neko pasākt.

Jā, reizēm kaimiņi arī klausās to, kas man nepatīk. Un uz Ziemassvētkiem saliek nesmukas lampiņas. Es tak neiešu tāpēc 3os naktī uz skapi rubiļņikus šiem noraut. Gan jau šiem ar ne vienmēr patīk tas, ko es daru vai klausos.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 8 minūtēm , versatile teica:

Jā, reizēm kaimiņi arī klausās to, kas man nepatīk.

Tas bija sen, klausījās viņi padomju kara dziesmas skaļi 9. maijā. Nereāģēja principiāli. 

 

Pirms 11 minūtēm , versatile teica:

Nez, ko pats teiktu, vienā rītā pamostoties ar raģio šansōn savas iecienītākās stacijas vietā.

Khem. Ātri tiktu skaidrībā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Es tak neiešu tāpēc 3os naktī uz skapi rubiļņikus šiem noraut. Gan jau šiem ar ne vienmēr patīk tas, ko es daru vai klausos.

Cik tu labsirdīgs... Vienā trepjutelpā mūzikas cienītājam nogāja ar āmuru pa automātiem... Tad gan kādu laiku bija miers.

 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
1 stundu atpakaļ, zeds teica:

Vienā trepjutelpā mūzikas cienītājam nogāja ar āmuru pa automātiem

Aizmirsi pieminēt "un gumijas cimdiem" rokās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , PC_RAT teica:

Aizmirsi pieminēt "un gumijas cimdiem" rokās.

Klāt ar sveci nestāvēju un detaļas nezinu  , bet standarta āmura kāta  20cm sausa koka 220v ir pietiekams izolators (nu vismaz manuprāt, intuitīvi).

 

Labots - zeds
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Agrāk ''topošie bootisti'' tomēr ''nogāja ar diodēm'' pāri drošinātājiem, nevis ar āmuriem, kā kādi āmurgalvas.😉

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

25.04.2024. , 19:59, inteens teica:

Šis šķīvis man patīk, labi, ka nepakāsām

Šīķvja, jeb antenas ir diametrs 32m. Šobrīd viņš funkcionē Zinātnei,kura saucas Astrofizika un ir saslēgts, kā interferometrs, starp citu ar vienu no lielākajiem EU tīkla interferometru reflekfektoru Irbenē. 
Jeb vienkāršā val. paskaidrojot, šī lielā bļoda ir atradusi pielietojumu un pēta šobrīd kosmosu :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , zeds teica:

20cm sausa koka 220v

Nekur nebija teikts ka 220 un vispār:

Parasti tīklā ir ap 235 v

Ja trāpa starp fāzēm ~380 v

Atkarībā no svārstībām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , versatile teica:

Kāpņutelpu samuraji, zinies.

Tas tak bij joks.

Un brīdinājums, lai pats neprovē a to var atrauties. 😂

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs jau no konkrētā personāža pretestības/izturības. Iespējams pilsētas leģendas, bet dzirdēts gan par elektriķi, kurš pieliekot pirkstus, varēja pateikt vai tur 220 vai 380, un arī par tādu, no kura lamuvārdiem (kad atrāvies) varēja pateikt ar kādu špani 😁.   Bet slēdžus, kontaktligzdas u.c. vienkāršas lietas, draudzenēm par šausmām, ja ir sausa koka grīda, mierīgi mainu neatslēdzot špani un joprojām dzīvs😁.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

zinies.

Atvainojos, ja kā aizskāru.

Pirms 12 minūtēm , raiviic teica:

mierīgi mainu neatslēdzot špani un joprojām dzīvs

Pēc manas pieredzes, to ar var darīt, pats vairāk par 400 V neesmu aizticis. Konkrēti norāvies neesmu, bet ielādes tiltu hidraulikas vadības paneļus pie štromes esmu mainijis.

Pirms 15 minūtēm , raiviic teica:

ja ir sausa koka grīda, mierīgi mainu

Kā var pārliecināties par ūdens koncentrācijas neesamību?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...