Jump to content

Veca, laba, lēta (~200 eur) Thinkpada vai tā alternatīvas (XPS, Surface, ...) iegāde 2023. gadā - kuru ņemt?


138
 Share

Recommended Posts

Kungi, man ir ievajadzējies lētu un ne pārāk antīku pārnēsājamu rakstāmmašīnu, kura spēj izturēt arī mazliet neakurātu pārnēsāšanu, proti, korpuss un eņģes nav izgatavotas no papīra un plastilīna vai tiem identiskas izturības materiāliem. Man ir nerūsoša mīlestība pret Thinkpadiem, bet neko jaunāku par X260 es neesmu lietojis. X1 Carbonus arī neesmu. Nešaubos, ka X270, kuram korpuss ir identisks X260, man neliks vilties, bet Wintekā ir arī daži citi interesanti piedāvājumi, kurus diemžēl nav iespējams pirms pirkuma aptaustīt:

 

Thinkpad X390 Yoga

(€205, grade C, FHD IPS touch, 8365U 6249 papagaiļi :king2:, 8GB DDR4-2400 soldered on, 256GB NVMe nepielodēts :king2: , 2 x USB 3.0 Type A, USB 3.1 Gen 1 Type C, Thunderbolt 3, miniEthernet, combined audio jack, microSD card reader (to var pieciest), HDMI)

 

Microsoft Surface Laptop 2

(€248.75 grade C vai tāds pats grade B €300, 3:2 2256 x 1504 :king2: IPS touch, 8350U 6227 papagaiļi :king2:, 8GB LPDDR3-1866 soldered on 😐 , 256GB NVMe soldered on, viens, viens! USB 3.1 Type-A 😐 , Mini-DisplayPort, 3.5-mm audio jack, Surface Connector)

 

Microsoft Surface Book 2

(€215, grade B, 3:2 3000 x 2000 :king2: IPS touch, 7300U 3684 papagaiļi, 8GB LPDDR3-1866 dual channel soldered on, 256GB NVMe nepielodēts :king2:, 2 x USB 3.0 Type-A, SD reader :king2:, 3.5 mm stereo jack, USB 3.1 Gen 1 Type-C, Surface Connector un laikam nekādas video izejas 😐 ? un nekāda ethernet)

 

Dell XPS 13 9350 Touch 13.3″

(€216.25, grade A :king2:, FHD IPS touch, 6200U 3000 papagaiļi 😐 , 8GB LPDDR3-1866 soldered on, 256GB NVMe nepielodēts :king2: , Thunderbolt 3/USB 3.1 Type-C Gen 2, 2 x USB 3.0, combo audio, SD reader :king2:)

 

Noteikti gribu IPS, 3:2 vēl labāk, tačskrīns ir foršs bonusss bet nav obligāts. Tā kā man patīk visādas perversijas, arī iespēja kompjūteru salocīt 360 grādos, man, protams, patīk. Gribētos arī baterijas vai piemēram SSD nomaiņas iespēju bez cirvja un zāģa pielietošanas, šajā aspektā abi Surface sūkā, XPS un Yogai relatīvi īzī izskatās, atskrūvējams vāks kā vecajos laikos.

Un varbūt jums ir zināms, vai kādam no šiem nav dzelžos iestrādātas kādas īpašas riebeklības, kas apgrūtinātu dzīvi ar linuksu?

Ņemt man X390 Yogu un būs man laime?

 

Vēl budžetā iekļaujas arī T460, T470, T480, T490, T495s, X1 Carbon 4th gen un 5th gen, arī jau minētais X270, tas arī ir viss kas Wintekā no T un X thinkpadiem šobrīd ir, un vēl latitūdes visādas, ar sesto, septīto, astoto paaudzi. Bet Yoga ir 360 grādos salokāms!! 😍

Link to comment
Share on other sites

Ja patīk perversijas, tad surface book

Ļoti ļoti kvalitatīvi nostrādāts. Remontēt murgs. Kaut gan budžets tāds, ka laikam remontēt tāpat dārgāk par pašu laptopu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

Ja patīk perversijas, tad surface book

Patīk, jā, bet varbūt tev ir gadījies arī Yogu dzīvē redzēt, un ir argumenti, ar ko Surface Book krutāks/perversāks?

 

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Kaut gan budžets tāds, ka laikam remontēt tāpat dārgāk par pašu laptopu.

Ja "remontēt" ir "nomainīt baču", tad, ja tas ir izdarāms noskrūvējot vāku nevis izjaucot pusdatoru, tad nav dārgāk, piemēram Yogai

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

No pieminētajiem visdrīzāk ņemtu to XPS. 

tik pa 200e, tad viņam tiešām jābūt grade A.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , 138 teica:

bet varbūt tev ir gadījies arī Yogu dzīvē redzēt, un ir argumenti

360 bav redzēts, nevar salīdzināt.

Nezinu par Jogu. Zinu tik, ka Microsoft taisa savas ierīces ļoti labi.

Kaut korpusa sakausējums.ekrans arī ļoti 👌

Bet tādēļ arī starta cena tāda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Surface Book bus labakais saja segmenta, ja velies lietot ari ka planseti. Ir bijis lietosana un tikai pozitiva pieredze. Ja veletos sobrid iegadaties Surface Book, tad neizveletos, novecojis dizains, touchpads mazs un lieli ramji. Bet tava situacija, jaa noteikti Surface Book.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

No pieminētajiem visdrīzāk ņemtu to XPS. 

tik pa 200e, tad viņam tiešām jābūt grade A.

Ir argumenti, ar ko viņš labāks par pieminētajiem, vai, piemēram, par X1 Carbon 4th gen / 5th gen?

 

1 stundu atpakaļ, noname teica:

Surface avoid, viņam konstrukcija neparedz nekādu remontu vai vispār atvēršanu.

Nu ne tā ka vispār un nekādu, bet salīdzinājumā ar nosauktajiem Yogu un XPS jā. Bet 3:2 ekrāns! 😍

Visvairāk par surface man ir nemierīgs prāts par šo ⬇️, varbūt tev ir kaut kas zināms?

pirms 3 stundām , 138 teica:

vai kādam no šiem nav dzelžos iestrādātas kādas īpašas riebeklības, kas apgrūtinātu dzīvi ar linuksu?

 

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Zinu tik, ka Microsoft taisa savas ierīces ļoti labi.

Book versijai savienojums starp planšeti un klaviatūras daļu arī ir labs un izturīgs uztaisīts, vai varbūt nemīl intensīvu un neakurātu lietošanu?

 

Pirms 51 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Surface Book bus labakais saja segmenta, ja velies lietot ari ka planseti.

"kā planšeti" bez klaviatūras lietot nav baigā vajadzība, bet iespēja pabakstīt ekrānu ar pirkstu šad un tad ir kruta.

Varbūt ir zināms, kā tačskrīnu, nezinu, draiveri utt., sadzīvo ar linuksu ("linuksu priekš cilvēkiem" = ubuntu = mint, nekāds hardcore)? Šajā ir kaut kādas atšķirības starp surface/yoga/xps/citiem?

 

Hmm, vēl ir šāds variants:

218977515_Screenshotfrom2023-07-2323-53-29.png.64b8a9e0f74c5f6ef96d8eb2f66e8eab.png

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 16 minūtēm , 138 teica:

Ir argumenti, ar ko viņš labāks par pieminētajiem, vai, piemēram, par X1 Carbon 4th gen / 5th gen?

 

Nekas tur nebūs sliktāks vai labāks, abi tā laika premium laptopi. XPS tanī laikā bij kompaktākie priekš izmēra. Pa lielam kādus pēdējos 10 gadus esu lietojus gandrīz katras paaudzes XPS, nav ne vainas. Ne velti populārākie laptopi programmētāju vidū. Skaties vai austiņu izeja nav izjāta, tās viņiem diezgan vārgas.

Bet nu tur salīdzināt īpaši speceni 10 gadus veciem laptopiem? Skaties kurš 'izjāts' mazāk. Tur arī lielākā cenas sastāvdaļa būs.

Visādi citādi, ja CPU/RAM/SSD +- vienādi, tad kādu tu tur atšķirību gribi atrast? Visi labi (ja labā kondīcijā). 

 

Pirms 16 minūtēm , 138 teica:
pirms 3 stundām , 138 teica:

vai kādam no šiem nav dzelžos iestrādātas kādas īpašas riebeklības, kas apgrūtinātu dzīvi ar linuksu?

 

Nu ja tev interesē Linux, tad XPS kā reiz arī būs labākais variants, jo jau no fabrikas ar tādu nāk (aka programmētāju goto laptops, nu pēc macbookiem :D ).

 

Ja gribēsi kautko 'mainīt', tad viņiem visiem tev būs jāpērk jauna mātene, jeb visas 'iekšas' vienā gabalā. eBeyā netrūkst.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Surface Book sadzivo loti labi ar Linux gan BSD. (BSD sistemas uzstadisana vajadzeja vairak piestradat, lai darbotos ok. Ja teemee uz OpenBSD, tad bus dazhas lietas kuras diemzel sistema neatbalsta.) Darbojas pat pildspalva. Neesu meeginajis daudz linux, bet Gnome ar Wyland nu nekadi nedabu normali DPI. Vai nu par lielu vai par mazu. Nevar uzlikt 120, 150, vai 170. Iestatijumos Gnome piedava tikai 100 vai 200. KDE to prot labak bet ari isti ne lidz galam. Es tieshi par 3:2. Tas ir risinams izmantojot X11 (xorg).

Labots - INTRASERVERNET
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir tā kā krievu sakāmvārdā par vēlmi apēst zivtiņu, nu it kā visvairāk gribas tomēr Yogu, bet raustos par grade C, jo grade C var arī būt kāds beigts pikselis (tā man paši wintek čaļi ir teikuši), ko es ļoti negribu, bet man ir izdevīgāk ņemt uz uzņēmumu, a tad man nav 14 dienu atteikuma tiesību. Savukārt pie XPS 9350 man nepatīk viņa relatīvi mazskaitlīgākie papagaiļi, un grade A man īsti nav vajadzīgs, pie maniem lietošanas paradumiem tikuntā viņš ātri pārvērtīsies par grade B vai C :D

Ideāli būtu grade B ar maksimumu papagaiļu, bet tad objektīvi vienīgais variants >=6000 papagaiļiem par <=250 eur sanāk šitais:

pirms 22 stundām , 138 teica:

Microsoft Surface Book 2

(€215, grade B, 3:2 3000 x 2000 :king2: IPS touch, 7300U 3684 papagaiļi, 8GB LPDDR3-1866 dual channel soldered on, 256GB NVMe nepielodēts :king2:, 2 x USB 3.0 Type-A, SD reader :king2:, 3.5 mm stereo jack, USB 3.1 Gen 1 Type-C, Surface Connector un laikam nekādas video izejas 😐 ? un nekāda ethernet)

 

Vēl wintekā ir:

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Gen) Grade B Core i5-7300U 16GB 256GB FHD (1920x1080) €227.50 3684 papagaiļi nu arī nav baigi daudz

Lenovo ThinkPad T470 Touch Grade B Core i5-7300U 24GB 512GB FHD (1920x1080) €218.75 tie paši 3684 papagaiļi

Lenovo ThinkPad T480s Grade B Core i5-7200U 16GB 512GB FHD (1920x1080) €243.75 3395 papagaiļi

– bet nu nav neviens no šiem trim nekas baigi pārāks par iepriekšminēto XPS 9350

 

vēl viņiem ir čupa visādu T4xx ar 1366x768, bet nu nē

 

un vēl ir tas X1 Tablet 2018 lombī skrīnšotā, drusku ārpus sākotnēji plānotā budžeta, bet taču labs dīls?

Ražotājs:Lenovo ThinkPad X1 Tablet

Modelis:20KKS34601

Procesors:Intel(R)Core(TM)i5-8350U 1,70Ghz

Cietais disks:250GB

Operatīvā atmiņa:8GB

13.00 inch 3:2, 3000 x 2000 pixel :king2:

€290

6227 papagaiļi

 

šitie paši papagaiļi par tādu pašu naudu ir arī wintekā, sestajā karbonā:

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) Grade B Core i5-8350U 16GB 256GB (izšķirtspēju šobrīd nezinu bet tur laikam nevar būt nekas cits kā FHD vai 1440 x 2560 un jebkurā gadījumā IPS vai ne? :read:) €293.75

 

Teorētiski, vajadzētu būt iespējamam samedīt arī kādu XPS 9360, bet wintekā ir tikai Touch versija, neinteresants grade C, 8550U, 5931 papagailis, par €320.00 un ne-touch, grade A, 7560U, neinteresanti 3723 papagaiļi, neinteresanta cena €377.50 :(

 

pirms 10 stundām , INTRASERVERNET teica:

Ja teemee uz OpenBSD, tad bus dazhas lietas kuras diemzel sistema neatbalsta.)

Nē nē, tu ko :D

pirms 19 stundām , 138 teica:

"linuksu priekš cilvēkiem" = ubuntu = mint, nekāds hardcore

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Instrumentu, bet ar maksimumu papagaiļu pret cenu 🤑

Tad kapēc tu uz premium ultra portabļiem skaties?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz premium tāpēc, ka īsti nepatīk plastmasa, un eņģes, kas izjūk, utt.

Uz ultraportabļiem tāpēc, ka <= pusotru kg kaut kā patīkamāk apkārt nesāt nekā divus. Bet ne-premium biznesa 13nieks kā 5320 arī būtu pieciešams, tik viņam tas pielodētais rams, ehh. Es viņu dzīvē apskatījos, jā plastmasa, tomēr nav sajūta ka turi rokā mīkstu, siltu sūdu.

Varbūt uz E/L Thinkpadiem jāpaskatās?

 

Lenovo ThinkPad E490 Grade B Core i3-8145U 8GB nepielodēts 2 sloti :king2: 128GB SSD FHD (1920x1080), nez viņš noteikti ir IPS vai var arī nebūt?, €135, 3819 papagaiļi, izklausās tīri pieņemams priekš savas cenas

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un kuram ultra-portablim tev nebūs pielodēts RAM? Priecājies ka SSD vēl nav pielodēts.

Ņem 16GB un miers, ko tu tur taisies vēl upgreidot? Tāpat tu tiem kam var 'upgreidot' vairāk par 24/32 neieliksi un 32 tev maksās vairāk kā tas laptops.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja velies planu, gan ari izturigu, bet ar iespeju upgradot RAM tad Thinkpad T4X0s seerija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Ņem 16GB un miers, ko tu tur taisies vēl upgreidot?

16 pielodēti GB būtu ok, mani neapmierina pielodēti 8 vai mazāk.

 

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

grade B / 8350U 6227 papagaiļi / 16GB / 500 GB / €237.50

šis bija paslīdējis garām, ir ok dīls, paldies :good:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Ja velies planu, gan ari izturigu, bet ar iespeju upgradot RAM tad Thinkpad T4X0s seerija.

T490s Grade B Core i5-8265U 6020 papagaiļi 8GB 256GB SSD €268.75

 

7490 arī ir apgreidojams rams, viņš gan ir drusku smagāks par T490s, bet it kā mazliet labāks dīls

 

@INTRASERVERNET @AndrisBB jūs gan jau zināt, 7xxx latitūdēm un T4xx(s) thinkpadiem no apmēram kaby lake (vai pat senāk?) 100% ir IPS, vai kā? Kuriem thinkpadiem un latitūdēm var būt gan IPS, gan TN?

Wintek, sātani, aprakstā neraksta izšķirtspēju, bet to no viņiem ir iespējams uzzināt, taču paneļa tipu viņi paši nezin, sekojoši ar, piemēram, 1366x768 X270 var sanākt ieberziens, jo viņam var būt gan IPS, gan TN. Turklāt thinkwiki, kur visas eksistējošās opcijas būtu ērti apskatīties, nav apdeitots ar thinkpadiem jaunākiem par skaileiku, un latitudewiki neeksistē :(

 

Tikko pārsteigts atklāju, ka arī ābolus reizēm var dabūt par nieka 5 centiem par papagaili:

1652818902_Screenshotfrom2023-07-2423-39-04.thumb.png.cd2c97ef3e5cbafbfe730b0e829c3750.png

 

https://everymac.com/systems/apple/macbook_pro/specs/macbook-pro-core-i7-2.2-15-iris-only-mid-2014-retina-display-specs.html

Link to comment
Share on other sites

 

Kādi varētu būt iemesli, kāpēc man būtu vēlams atturēties no šīs 9 gadus vecās krāsniņas? Liekas labs dīls, priekš ābola. wintekā ar 4870HQ bet citādi ar identisku spec šim maksā €385, grade B.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Iespejams kludos, bet standarta komplektacija Thinkpad T480s no rupnicas nak ar TN matricu. Nomainit uz IPS nav gruti un nemaksa dargi. Par izskirtspeju bija FullHD. Atgadinasu ka T480s viens RAM nak ielodets, maksimalais cik dabuju un stradaja bez zilajiem logiem bija 40Gb RAM. Un MacBook Pro 2015 un zemak nekada cena nav verts nemt, bet ja loti velme uz Intel MacBook Pro tad neko zemak par 2018 noteikti ne.

Labots - INTRASERVERNET
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Un MacBook Pro 2015 un zemak nekada cena nav verts nemt, bet ja loti velme uz Intel MacBook Pro tad neko zemak par 2018 noteikti ne.

Jo?

Kas man nestrādās?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nav jautajums, kas nestradas, bet vai ir verts ieguldit tik veca datora. Otrkart vinam baterija nebus diez ko laba, treskart OS X atbalsts beidzies. Protams ir Dosdude1 software patch. Un ceturtkart ekrana stikla pret atspiduma parklajuma izdilsana, vai kato teikt. Un nomainit to izmaksas datora cena.

stainagte_3476650b.jpg?imwidth=1280

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Var pat teikt ka neko vecāku par 2017. gadu (Vai vispār tos ar Inteļiem). Nu ja gribi saņemt arī updeitus.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ari 2017 gada modelis jau ir var teikt pedejais gads, kad sanem atjauninajumus un lielo OS pareju. Draudzenei piemeram MacBook Pro M1 CTO + Apple Care lidz 2024 gadam, doma tirgot jau sogad, kamer vel cena ir +/- ok un iegadat septembri MacBook Pro ar M3 Max ja itiks izlaists. Ta teikt 3 gadi nu jau var teikt bus 4 gads, ir ilgs lietosanas laiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Wintek, sātani, aprakstā neraksta izšķirtspēju, bet to no viņiem ir iespējams uzzināt, taču paneļa tipu viņi paši nezin, sekojoši ar, piemēram, 1366x768 X270 var sanākt ieberziens, jo viņam var būt gan IPS, gan TN.

Wintekā, kā jebkurā interneta bodē, var 14 dienu laikā atadot atpakaļ.

 

Link to comment
Share on other sites

Wintek labāk ir prasīt, lai iedod pašlaik pieejamos modeļus - ir atšķirības ar web lapā redzamo.

ja interesē konkrēta sērija, parasti atsūta xls ar visiem pieejamiem variantiem un attiecīgi cenām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , uldise teica:

ja interesē konkrēta sērija, parasti atsūta xls ar visiem pieejamiem variantiem un attiecīgi cenām.

jā, man ir tāds ekselis :)

 

pirms 4 stundām , ju teica:

Wintekā, kā jebkurā interneta bodē, var 14 dienu laikā atadot atpakaļ.

jā, bet

pirms 18 stundām , 138 teica:

man ir izdevīgāk ņemt uz uzņēmumu, a tad man nav 14 dienu atteikuma tiesību

 

pirms 13 stundām , INTRASERVERNET teica:

treskart OS X atbalsts beidzies. Protams ir Dosdude1 software patch.

Labi, nevar vecākam makam uzlikt visjaunāko OS (bez jātnes ar dosdude paču), bet kas ir tas, kas uz vecākas OS nestrādās vai būs caurs? Piemēram, uz Catalina, kas iznāca tikai pirms 4 gadiem (un jau ir caura un nelietojama?) un kuru var uzlikt pat uz unibody MBP, vai Big Sur, kas oficiāli atbalsta minēto mid 2014 MBP?

 

pirms 13 stundām , INTRASERVERNET teica:

Un ceturtkart ekrana stikla pret atspiduma parklajuma izdilsana, vai kato teikt

Vai tas ir raksturīgi konkrētiem modeļiem, vai visiem sākot ar kaut kādu gadu? Cik bieži tā gadās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , 138 teica:

jā, bet

Nevar aiziet saņemt pie viņiem uz vietas, un pirms pirkuma noformēšanas pārbaudīt, vai ir tas ko vajag?

Link to comment
Share on other sites

Kungi, vai šim X260 un šim EliteBook 820 G3 displeji jums izskatās pēc 768x1366 vai FHD, TN vai varbūt tomēr IPS?

820 G3 afaik ir iespējams vai nu FHD IPS, vai nu 768 TN, savukārt X260 var būt gan tādi, gan arī 768 IPS.

(Wintek šoreiz atceļas, man 💯 vajag aparātu uz šo vīkendu, no wintek var nepaspēt atnākt. Jāķemmē lombji un eseska.)

 

152064a78a95209ff6b2c33f94fd7839.jpg

4355fb9a7304a895ce26cb06c314fdb9.jpg

ecb55b291757f6c1a7cad1dff250a5ac.jpg

2482380bd66647df2456ccc5173f8a45.jpg

 

 

Pirms 2 minūtēm , ju teica:

Nevar aiziet saņemt pie viņiem uz vietas, un pirms pirkuma noformēšanas pārbaudīt, vai ir tas ko vajag?

Nevar, uz vietas viņiem nekā nav, viss sūtās no noliktavas kaut kur.

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc bildes jau maz ko var pateikt. Ja redzi to lapsi dzīvē - IPS bilde maz (vai nemaz) atšķirsies no gandrīz jebkura leņķa, TN - pietiek paskatīties mazliet ne pa centru un gaišums, arī krāsa mainīsies. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , 138 teica:

no wintek var nepaspēt atnākt

no teh.lv

?

Link to comment
Share on other sites

 

Lombī mētājas arī relatīvi pieņemams airis, it kā ne tik labs dīls kā tas 2015 MBP, bet ok cena priekš 2017 aira, parasti par viņiem grib >=300

 

Screenshot from 2023-07-25 14-39-22.png

c2d5b3850edabca034f90cdafedb409b.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:

no teh.lv

kosmoss

 

 

Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:
Citēt
 - Ražotājs: DELL
 - Paaudze: i-Series Gen.6
 - CPU tips: Intel Core i5
 - CPU modelis: Core i5-6200U
 - CPU frekvence: 2.3GHz
 - CPU Turbo frekvence: 2.8GHz
 - CPU kodolu/plūsmu skaits: 2/4
 - RAM apjoms: 8GB
 - RAM tips: DDR4
 - Diska apjoms: 128GB SSD
 - Diska tips: M.2 SATAIII
 - Ekrāna izmērs: 14.0"
 - Ekrāna izšķirtspēja: 1366x768
 - Video adapteris: Intel HD Graphics 520
 - CD/DVD: Nav
 - LAN: Gigabit
 - Wi-Fi: Ir
 - 3G/4G modems: Nav
 - Bluetooth: Ir
 - Kamera: Nav
 - USB 😄 Nav
 - USB 3.x: 3
 - USB 2.0: Nav
 - Video izejas: D-Sub;HDMI
 - Docking port: Ir
 - Baterijas tips: Li-Pol 4-Cell
 - Baterijas jauda: 62WHr
 - Svars: 1.76kg
 - OS: Windows 10 Professional

224 eiro par šito? :shok:

salīdzinājumam, wintek:

Dell Latitude 7480 14" Grade A Core i5-7300U 8GB 256GB SSD FHD (1920x1080) €208.75

un 768x1366 14nieku nēpaldies ne par kādu naudu

 

ja tas 5470 būtu ar FHD un zem 150 eur, tad varbūt varētu apdomāt

 

X260 kura bildi augstāk iemetu, uzzvanīju lombim, viņš ir FHD (tātad 💯 IPS, ja ticam thinkwiki) un maksā 170, braucu skatīties un visticamāk ņemt ciet

Link to comment
Share on other sites

Ir viņiem astronomiskas cenas, zinu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja iesi pats pa veičiem šurīt, tad tak vienkārši service tag apskaties un iegūglē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...