Jump to content

Tele2 sakaru problēmas.


Stasss
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Domā optiku? Optiku neviens negrib vilkt dēļ kokiem. Jau vairākas reizes mēģināts pieteikties, tad atbrauc montieris, paskatās uz kokiem, precizāk saknēm, izspriež ka tad vajag atļaujas rakt, tas maksā dārgi, un pasaka, ka neko nevar izdarīt, nav izdevīgi, nekad neatpelnīs. Optikas sadales kaste jau pāris mājas tālāk ielas malā ir.

Bet nu LTE6 strādā OK.

Varbūt, kad nebūs ko darīt tad jāpamēģina 5G rūters, kolēģim vien mētājoties bez pielietojuma, bet tas iekštelpu rūters. Nez vai būs īpaši ātrāks kā izmantojot mobilo telefonu par rūteri. 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

27.05.2023. , 13:59, AndrisBB teica:

nav lielas vēlmes maksāt 400 - 500 par rūteri

Pa tādu naudu jau var radiolinku sarunāt ar stabilu internetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jā, bet lietotus 5G rūterus var dabūt pa 100-200eur tā kā..

 

nav Tele2 bet gan Bite

 

un pa pusvenspili staigājot 5G ir super,

 

photo_5785179815542897507_y.thumb.jpg.417ffeb17bd595dcc33e5d6765a5e3f6.jpgphoto_5785179815542897508_y.thumb.jpg.a4964f97773df72736351814b4f8505b.jpg

 

un 4G ar ir uzlabojies paldies Erricon!

 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
DJWoX

Par Tele2 runājot 

Šie mega tempos laukos liek jaunās 5g n28 700mhz stacijas bez dss

 

Reāli viņiem ir plašākais n28 pārklājums Latvijā 

 

Ātrumi visai labi 100-350mbps noteitki vajag paskaties varbūt ir vērts migrēt no lmt vai bites ja t2 iedot labu piedāvājumu. 

 

 

 

Pilsētas kur ir N78 3.5ghz vidēji ātrums 400-700mbps arī nav slikti salīdzinot kā bija pirms divi gadi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Nu nezinu gan. Pēdējā laikā sanāk vairāk dauzīties apkārt ikdienā pa pieRīgu, un ar to internetu Telei te ir kaut kā gaužām bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

Viena lieta ir dauzīties apkārt pa "Pierīgu", pavisam cita - dzīvot "Pierīgā".

 

Manos laukos 20min brauciena attālumā no Rīgas nav daudz variantu - vai nu satelīts, vai mobilais internets. Par kaut kādu kabeli var nemaz nesapņot, ja nu vienīgi pa elektrības kabeļiem.

 

Kad ievācos pirms kādiem 10 gadiem, biju paņēmis uz testu LMT - ap pl.3 naktī lietojams, bet pa dienu vairāk 2-3 Mbps bija grūti izspiest. Ar Tele2 nekādu problēmu, jebkurā laikā bija 20-30 Mbps. Tagad ar svaigāku rūteri (kaut kāds 5G) 50-70 Mbps skaitās norma (tas pats Tele2). Rūtera novietojums gan patizls, signālu traucējošs. Ja būtu veiksmīgāks novietojums, varbūt būtu vēl lielāks ātrums.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

@Stasss tev tur izskatās pavisam slikta zona, jo arī UL galīgi slikts.

Bet Jūrmalā LMT arī pa dienu un vakaros viss slikti. Pārgāju uz biti, tur pat ar 4G pilnīgi pietiek - pāri 100

Link to comment
Share on other sites

Stasss
1 stundu atpakaļ, ju teica:

@Stasss tev tur izskatās pavisam slikta zona, jo arī UL galīgi slikts.

Bet Jūrmalā LMT arī pa dienu un vakaros viss slikti. Pārgāju uz biti, tur pat ar 4G pilnīgi pietiek - pāri 100

Es iemetu tā tikai, uzskatam. Pa dienu daudz kur sanāk būt, un tiek novērots, ka ir bēdīgs internets un grūtības komunicēt. Baltezers, Ādaži, Vangaži, Mārupe, Babīte

Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 2 stundām , Stasss teica:

un grūtības komunicēt.

Nez vai tur Tele pie vainas būs... 🙄

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)
Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

Nez vai tur Tele pie vainas būs... 🙄

Joku(Pēteris) 😀
 

 

 

Labots - Stasss
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Moš torni apgreidoja? Man pie mājas ar to nesen darīja, kaut kā biju iedomājies, ka tas notiek ātri, bet nē, vīri nepilnas 2 nedēļas kāpelēja augšā-lejā, kamēr darījās, bieži bija gļuki gan ar sakariem, gan ar internātu. 

Arī T2.

Tagad viss čotka strādā.

 

Screenshot_2024-06-12-12-03-33-77_79d0ff8f9752a3fc32487e6d62330a6a.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

base7

Tele2 no nākamā mēneša laikam cels cenas saviem pakalpojumiem.

Jāatgūst 5G bāzes stacijās ieguldītie līdzekļi.

Link to comment
Share on other sites

Jainit

Ar kautkur pirms mēneša apgreidoja torni, ieviesa 5G un b7, tagad pat noslogotākajos vakaros 4G +/- 150Mbps, naktīs ap 270 (rūteris huaveijs b818). Pie tādiem apstākļiem man nav žēl piemest 0.75 Eur klāt rēķinam.

Link to comment
Share on other sites

base7
1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

man nav žēl piemest 0.75 Eur klāt rēķinam.

Būs jāpiemet +2.00€,

pensionāriem +1.00€,

pensionāriem, kuri vecāki par 95 gadiem -0.50€. 

Link to comment
Share on other sites

Jainit

Man, tāpat kā daudziem citiem , kuriem ir "zemletes" piedāvājums, sadārdzinājums Bezlimita mājas internetam ir 0.75 Eur. Tagad saprotamāk? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

base7

Es te biju domājis visus tos, kuriem nav nekādi zemletes piedāvājumi. 

Man vienam pensionāram eiro pielika un papildus internetu 1.50gb mēnesī. Es jau teicu, tagad jāpērk glaudāmais telefons, lai izmantotu netu. Šamējam parastais podzinieks.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 23 minūtēm , base7 teica:

Es te biju domājis visus tos, kuriem nav nekādi zemletes piedāvājumi. 

Man vienam pensionāram eiro pielika un papildus internetu 1.50gb mēnesī. Es jau teicu, tagad jāpērk glaudāmais telefons, lai izmantotu netu. Šamējam parastais podzinieks.

mana muča iestādīja lādētāju kaut kur, biju savu veco xperia xz2 atdevis - ar atliektiem galiem šai pietiek. aizgāja uz salonu un iesmērēja kaut kādu a klases samsūdu tā vietā, lai lādētāju un šņori iedotu.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
12.06.2024. , 15:46, base7 teica:

Tele2 no nākamā mēneša laikam cels cenas saviem pakalpojumiem.

Jāatgūst 5G bāzes stacijās ieguldītie līdzekļi.

Ar pirmo jūniju cenas ir paceltas, tiesa gigabaiti netam ar klāt pielikti.

Link to comment
Share on other sites

Krumba

Ja tur runa ietu par  terabaitiem, tad varbūt būtu jēga no tāda labās gribas žesta, viss pārējais ir BŠ, un savu superpiedāvājumu kompensēšana.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...