Jump to content

Overnight Sensations skaļruņi


Jensijs
 Share

Recommended Posts

pirms 8 stundām , ImissimI teica:

Jā, bet vai tu ir jetijs vai nē?

Oj, nē. Jetijs nav es. 

Link to comment
Share on other sites

Izskatās labi - Baltā/gaišā būs  nobeiguma krāsa ? oriģinālā saitē ir citu darinājumi  - man patīk labāk kā ar ala bronzas/zelta skaļruņiem izskatās tumši korpusi, bet tas ir individuāli :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , osscar teica:

Izskatās labi - Baltā/gaišā būs  nobeiguma krāsa ? oriģinālā saitē ir citu darinājumi  - man patīk labāk kā ar ala bronzas/zelta skaļruņiem izskatās tumši korpusi, bet tas ir individuāli :)

 

 

Baltais tikai gruntējums.

Plāns krāsot matēti melnu korpusu un priekšā likt krietni tumšāku riekstu koka finieri. Vēl jāizdomā kā to rieksta finierējumu apstrādāt. Gluži lakot negribas, jāpameklē LV kaut kāds 'wipe on' poliuretāns vai kas tāds. 

 

Lai arī brīdī, kad pieliku testa frēzēto priekšiņu pie balti gruntētā korpusa arī tur kau kas man iepatikās, ar vien plāns palikt pie tumšā dizaina. 

Lai paliek gaišās idejas kam nākotnē. :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nafig jāčakarējas ar gruntēšanu un krāsošanu? Varbūt labāk būtu veikt virsmas apstrādi, lai iegūtu carbona pārklājumu?

 

 

Ja pārāk sarežģīti, sākotnējo priekšapstrādi var veikt ar ugunskura palīdzību.

 

 

Un vispār, pēc priekšapstrādes ugunskurā, var atstāt dabīgā karbonizējuma stāvoklī, jo tà pēcapstrāde paredzēta pingvīniem, kad mājās valkā baltus cimdus..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jensijs said:

Baltais tikai gruntējums.

Plāns krāsot matēti melnu korpusu un priekšā likt krietni tumšāku riekstu koka finieri. Vēl jāizdomā kā to rieksta finierējumu apstrādāt. Gluži lakot negribas, jāpameklē LV kaut kāds 'wipe on' poliuretāns vai kas tāds. 

 

Lai arī brīdī, kad pieliku testa frēzēto priekšiņu pie balti gruntētā korpusa arī tur kau kas man iepatikās, ar vien plāns palikt pie tumšā dizaina. 

Lai paliek gaišās idejas kam nākotnē. :D 

Ja gribās pavisam matētu, lineļļas (pernicas) beice ir štelle. Nezinu gan, kā uzvedās uz finiera.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

būtu veikt virsmas apstrādi, lai iegūtu carbona pārklājumu

Varbūt pamēģini veikt savu ieteikto virsmas apstrādi, bet uz skaļruņa korpusam izmantotās MDF loksnes? :D Pēc tam neaizmirsti padalīties ar iznākuma fotogrāfijām, vai vismaz to pelnu čupu, kas būs palikusi tur pāri, mhh...

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Jensijs teica:

Vēl jāizdomā kā to rieksta finierējumu apstrādāt.

Shellac/French polish var apsvērt

 

 

Labots - ImissimI
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es teiktu ka nav ko čakarēties = vienkārši melna/tumša krāsa - matēta vai lakota - gaumes jautājums.

dažiem ražotājiem ir/patīk lakotas kastes - baigie pirkstu nospiedumu un putekļu magnēti - bet smuki izskatās. yamahai piem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Super! Krietns laiks pagājis, kopš esmu redzējis tik lielisku projektu.

P.S. Nažfinierim patīk bišu vasks. Paliek pusmatēts, 1 kārtā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Mõbijs teica:

Super! Krietns laiks pagājis, kopš esmu redzējis tik lielisku projektu.

P.S. Nažfinierim patīk bišu vasks. Paliek pusmatēts, 1 kārtā.


Skandu priekšas paneļi beigu beigās ar tungas eļļu. 
Bet plaukta nekrāsotās daļas apstrādātas ar Osmo 3062 (kaut kāds German stuff - tipa eļļa ar cietajiem vaskiem). Domāju, ka būs baigais wow, bet vai nu nav īstais pielietojums vai arī kaut ko ne māku izdarīt. Ja būtu jādara otreiz - noeļļotu ar tungu, atstātu nožūt/sasūkties kādas 2 ned un tad nolakotu ar Unica Super 20 no Tikkurila. 

Bišu vasks ir laba doma. Jāpatur prātā citiem projektiem. 

Labots - Jensijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...