Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tiem kas filmē 4K. [..]

...a.k.a. - gandrīz katrs telefons cenā virs 400-500Eur mūsdienās. 

 

Visi joprojām jāj uz "megapikseļu viļņa" - telefonu ražotāju mārketinga departamenti liek saviem inženieriem izstiepties vai sarauties, lai tikai no tālruņa dabūtu ārā 4k, ko ierakstīt telefona specenē, lai smukāk izskatītos uz veikala plaukta blakus īFonam - neskatoties uz to, ka tā nabaga Droīda  čipsets lētākos modeļos gluži vienkārši nav spējīgs to video normāli sakompresēt reālajā laikā.

 

Attiecīgi nāk ārā tie vājprātīgā izmēra video faili uz n-tajiem GB pa 10 minūtēm, kaut gan no kvalitātes tam video nav ne smakas, jo sensors un lēca netiek līdzi.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tak nezinu, cik te telefoni tagad filmē 4K. Te kāds pieminēja, ka 128GB būšot pilni ātri filmējot 4K, pat ja telefons nefilmē 4K :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Skatīt manu komentāru vienu uz augšu. Nevajag pat 4K, pietiek ar sūdīgu video kompresiju lētākos tālruņos, lai to atmiņu aizdirstu viens un divi.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tad skatīt 4 komentārus uz augšu, ka 256 tur neko neglābs un jāskatās sākt ar 512

Link to comment
Share on other sites

Ja cenas starpība nav pārāk liela - jā, viennozīmīgi jāņem lielākais, ko var atļauties. Tas gan var būt problemātiski, piemēram, Āboltelefonu gadījumos, kur par katru atmiņas dubultošanu ir jāpiemaksā virs 100-150Eur. Tad gan labāk to cenas starpību investēt kādā mākoņservisā (kaut vai tajā pašā iebūvētajā Apple iCloud, par kaut kādiem 2-3Eur mēnesī), kur tās visas bildes automātiski uzlādējas, lai nav jāiespringst par iekšējo tālruņa kapacitāti.

 

P.S. Lielai daļai Androīdu taču var nopirkt kaut kādu 128-256GB SD karti un iestumt iekšā. Problēma atrisināta.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

whatsapu/telegramu/messnedžeru gadiem ilgā čatu vēsture

Nu, ja cilvēks nevīžo to vēsturi iztīrīt laiku pa laikam, tad pats vainīgs

Link to comment
Share on other sites

@ivo    Jāatzīstās, ka agrāk es arī ik pa laikam taisīju svarīgajiem čatiem eksportus, nesvarīgos tīrīju, čatu media folderus tīrīju, utt. Bet, tad kādā momentā es sapratu, cik tomēr ir ērti, ka vajadzības gadījumā, kad kāds klients uzraksta pēc gada vai diviem, un uzdod kādu jautājumu par objektā uzstādītajām iekārtām, ir tik ērti, ka var čata vēsturē turpat uzreiz pascrollēt atpakaļ un paskatīties objekta bildes/rasējumus un toreiz izrunātās lietas, neceļot augšā visu dokumentāciju no arhīva. Tomēr noderīgi... 😕

Labots - Artanis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Artanis teica:

Nevajag pat 4K, pietiek ar sūdīgu video kompresiju lētākos tālruņos, lai to atmiņu aizdirstu viens un divi.

Nav tur sakara ar lētumu - lai 4 k būtu normāla kvalitāte kompresējot onlainā ar hardwarisko encoderi, kuru izmanto telefoni, bitreits ir gandrīz 2x lielāks kā pēc tam pārspiežot advancētāk. Dronam vispār ir kosmosā, var mierīgi 3x mazināt.

Link to comment
Share on other sites

Šovakar pie tējas tases laikam būs jāpiesēžas arhīvu pārskatīšanai un zipošanai.

Link to comment
Share on other sites

@ivo izšķīries jau ko meitai ņemsi?

ja pašām ābols, kādēļ meitai neābolu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Regisss teica:

izšķīries jau ko meitai ņemsi?

Laikam jau tomēr s20/s21. Lielas steigas nav jo esošais vēl darbojas puslīdz OK. Viņai tā epizodiski uznāk vēlme pēc jauna telefona, bet tad atkal uz kādu laiku atlaiž :D Varbūt tik uz gada beigām nomainīšu. Ābolu viņa tā īsti nemaz negrib, pieradusi pie android. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Ābolu viņa tā īsti nemaz negrib, pieradusi pie android. 

Ja man kāds dotu piecīti par katru reizi, kad es to esmu no cilvēkiem dzirdējis, tikai pusgadu vēlāk klausoties, kā viņi beigu beigās fano pārgājuši uz Ābolu...

Pašam te ofisā bija divi kvēli Droīdu fani, kas nekautrējās katras telefoniem veltītās sarunas vidū iespraust pa kādam komentāram, ka "Ābolus pērk tikau muļķi, un tas ir fuj, pē, kaka". Sagadījās, ka vienam uzdāvināja īFonu, un otram izdalījām kā darba telefonu. Surprise, surprise - tagad, divus gadus vēlāk, abi apgalvo, ka nekad uz Droīdu atpakaļ nepāriešot. :) 

 

Ja kabata nespiež, un nav akūtas vēlmes tālruni customizēt un pēc tam ar to jāties, tad manuprāt Āboli ir lieliski telefoni. Bet nu - kam māte, kam meita.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Artanis teica:

Ābolu

Artanis, tev pašam ābols? Kaut kā atmiņā, ka kādreiz tev bija androīds... Varbūt nepareizi atcerējos...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

ka kādreiz tev bija androīds..

Visiem aifonistien kādreiz bija Androids, tieši tāpēc viņi viņus kā zobu sāpes atceras 😂

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Vai kaunas atzīt, ka ir pārmaksājuši un kļūdījušies... :D

  • Patīk 1
  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

kā zobu sāpes atceras 

Bļin, izrādās man visu laiku sāp zobi.😁

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Bļin, izrādās man visu laiku sāp zobi.😁

Nopērc ābolu, jutīsi kā bez tām dzīvot 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jūs vēl papļāpājiet te par Intel vs AMD, NVIDIA vs ATI, Windows vs Linux, KDE vs Gnome, Vim vs Emacs utt utjp, citādi tūliņ te vairs nebūs ko lasīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Vismaz būtu uzrakstijis kādus konkrētus piemērus. Bet nevis ko abstraktu, tjipa ātrāk iet. Skaidrs ka iet ātrāk, ja salīdzina ar 3x lētāku verķi.

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Nopērc ābolu, jutīsi kā bez tām dzīvot 😁

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Vismaz būtu uzrakstijis kādus konkrētus piemērus.

Kur vēl konkrētāk. Zobi sāp - zobi nesāp.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Realitāte jau tāda ka nekas īpaši labāks tur nav. Nu varbūt kautkāda viena vai otra lieta, bet atkal zaudē kautkamā citā.

Ja jau būtu tik labs, tad jau sen būtu no tirgus izspiedis citus spēlētājus. Bet to nav izdevies izdarīt pat hi-end galā.

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad nopirku Huawei P9, tad biju sajūsmā un sapratu, ka iepriekšējais telefons bija zobu sāpes. Pēc P9 nopirku Xiaomi Poco F3 un atkal biju sajūsmā un likās, ka P9 salīdzinoši bija zobusāpes (Jā, es ar Huawei P9 nostaigāju līdz 2021. gadam )

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

Tak sen jau 100 reižu iztirzāts - ja nauda nav problēma un gribi "izņem no kastes un lieto" telefonu, kurā viss +/- būs līmenī - Ābols ir labākais no iespējamajiem variantiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jāsalīdzina konkrēti.

Tur pieņemsin iPhone 13 ir labāks par Pixel 7, jo .....

Savādāk salīdzina p... ar p....

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , AndrisBB teica:

Realitāte jau tāda ka nekas īpaši labāks tur nav.

Man vnk patīk padzīt velnu, kad sākas šīs reliģiju cīņas...tas arī viss..😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tad jāsalīdzina konkrēti.

Jā. Citādi tā neriktīgi sanāk, it kā būtu viens modelis ābols un viens modelis androīds, tad nu visi izstrīdas, kurš no tiem labāks.

Pirms 11 minūtēm , martinno teica:

Ābols ir labākais no iespējamajiem variantiem.

Kurš ābols. Āboli vairāki.

Es saku, labākais ābols ir mini

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko es varu pateikt par ābolu ir ka M1 CPU ir labāks par visu Intel/AMD šņagu.

:D

Lai būtu godīgi: OS gan salīdzinot ar Linuxu, mazliet caur dibenu. Bet viss strādā (lielākoties).

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@vvv    Jā, bija gan man Droīds - savulaik lietoju HTC Desire un bija baigais prieks - biju norūtojis, uzlicis custom launcherus, pat te forumā postēju visādus tutoriāļus kā uztaisīt offline kartes ar navigāciju, utt, utjp. Bet pēc tam sanāca palietot ceturto iPhone, un kopš tā laika personīgie telefoni ir bijuši tikai Āboli. 

 

Lai nekļūtu par kaut kādu reliģiozu fanātiķi un Ābolu kulta pārstāvi es regulāri paralēli dabūju palietot dažādus Androīdus - darbā izstrādājam arī mobilās aplikācijas, kā rezultātā vienmēr ofisā mētājas apkārt Androīdi dažādās cenu kategorijās, un ir iespēja vairumu populāro modeļu, gan budžetnieku, gan flagmaņu, pačamdīt. Diemžēl neviens no viņiem nav spējīgs radīt to ērtības un "it just works" sajūtu, ko Āboli.

 

Un atsevišķas lietas (kā piemēram jobnutās iebūvētās reklāmas visādos Xiaomi un citos šķībacaino brendu telefonos, vai Samsung centieni pārdot papildus virtuālās klaviatūras) man vispār liekas kaut kas neiedomājams, un tā dēļ vien es nekad mūžā nepirktu tālruņus ar šo brendu launčeriem...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jūs galīgi jau a*u*e*i, lasīt vairs nemākat? Atkārtošu :)
Ja nauda nav problēma un gribi "izņem no kastes un lieto" telefonu, kurā viss +/- būs līmenī - Ābols ir labākais no iespējamajiem variantiem.

Es nevienā brīdī neteicu, ka 13 iPhone būs labāks par S33 Samsungu vai 7 Pocophone vai 19 Pixeli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

Āboli ir lieliski telefoni.

Tāpēc jau man pēdējos 5 gadus ir ābols un sievai arī ;) 

Pirms 23 minūtēm , vvv teica:

labākais ābols ir mini

tiem kuri vēl jauni un ar izcilu redzi, varbūt. Ja vien tie mini nebūtu apgraizīti daudzos parametros, atšķirībā no "pilnajām" versijām.

Manos gados visu laiku prasās lielāku ekrānu lai bez brillēm var izlasīt. Tāpēc arī pulksteni negribu jo kāda jēga, ja tajā mazajā ekrāniņā tāpat neko īsti izlasīt nevarēs :D

Link to comment
Share on other sites

Varbut es kautko esu palaidis garam. Bet es ari iznemu Pixeli no kastes un lietoju. :D

Nav nekada iPhonu ipasiba

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , martinno teica:

Ja nauda nav problēma un gribi "izņem no kastes un lieto" telefonu, kurā viss +/- būs līmenī - Ābols ir labākais no iespējamajiem variantiem.

Paņēmu Androidu pa £1100 (nē, nav Samsung), ar - it jus works :)

Nu jā, varēju pirms iPhone modeļiem pieejams, uzstādiit tik revolucionāru lietu kā "always on display", tur daudz izvēles bija kā kustomizeet, nācās mazliet galvu palauzt :(

Vēl arī jādomā bija kā lai māja neaizdegas no 80w lādēšanas :((( 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, man ir arī mikroskopu kamera. Šahs un mats, iphonisti 😄👌

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Lasu un nesaprotu... bet laikam pats vien vainīgs, jo nespēju sakarīgi noformulēt savu domu.

 

Es nemēģinu salīdzināt konkrētus aparātus no Android vai Āboļa sortimenta. Jā, līdzvērtīgas vērtības Android telefons būs tikpat kvalitatīvs/veiktspējīgs (vai pat kvalitatīvāks/veiktspējīgāks) kā Āboļa tālrunis, bet prastam cilvēkam ir vienkāršāk iegādāties jaunāko Ābolu (pro, ne pro, u.t.t - nav būtiski) ar 99.99% varbūtību, ka saņems flagmaņa cienīgu un pilnībā funkcionējošu iekārtu ar viegli uztveramu un lietojamu OS.

 

P.S.
Es neko nesludinu, man nav Āboļa telefona.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...