Jump to content

Googles karš pret Rasismu, un kā tie tagad manipulēs rezultātus.


Laxe
 Share

Recommended Posts

All searches for pictures where white is replaced with pictures with blacks.

Tex "White Couples" no longer showing white couples but instead pictures of black people.
Other search terms that are manipulated are: white people, happy families, woman, beautiful skin, nice hair etc ..

Google itself has gone out and told us that the changes have been made and that more come in the future.
The reason is that "camera technology" not "included" black and they are now compensating by removing white people completely from image searches.

Try to search for "White Couples" so you will see how the new Google looks.
Try Search for "White People", 1 picture of 30 is on a white, the rest is on black Africans.

Text is also manipulated.
If you type "White Couples" in Google search engine, Google suggests you to search:
White Coupules Black Baby
WHITE COUPULES ADOPT BLACK BABY
WHITE COUPULES GUNS.
WHITE COUPULES TORTURED AND KILLED

 

 

Sources - https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-10-19/google-quietly-tweaks-image-search-for-racially-diverse-results

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neatgriešanās punkts tiešām jau ir tālu aiz irsas... sevišķi fascinē bilde numur 4 🤣

2026751267_2021-10-2220_14_22-whitepeopleGooglemeklanaMozillaFirefox.thumb.png.37b142ce7e0f6e7e74f0c4aeecf3ca49.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

sevišķi fascinē bilde numur 4

nu tavs profila ģīmis ar nav izcils 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , alusbundza teica:

nu ....., kāpēc te tāds klusums ?,

................... . . nu .....,jaunbiedrs ,tēmas autors ar šādiem argumentiem uzsāka, es piem. gaidu adekvātu reakciju. Saprotams, moderātoriem arī jāpaguļ :D
Šeit "Rasisms" būs arī tālāk apspriests?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , alusbundza teica:

nu tavs profila ģīmis ar nav izcils 

pohuj tas ar viņa ģīmi. nav šeit geju parāde. Man tas jaunizceptais " antirasists"  un viņa personīgais viedoklis vairāk šobrīd interesē, nekā viņa norāde uz blūmberga ziņu  aģentūru .

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 6 minūtēm , Edis7 teica:

tas jaunizceptais " antirasists"

pfu ..., kurš tādu te vērā ņems 

Link to comment
Share on other sites

Jebkuru jāved uz pareiza ceļa. Nav svarīgi, barā tā ir aita vai auns :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau kādu laiku (6-7 gadi) baltie tiek taisīti par jaunajiem launajiem... 

 

Tā ir to kurus es saucu par žīdiem (bet vidējam politkorektuma samocītajam latvietim mute neveras, tas sauc par "globālo eliti", "varu" "superbagātie" vai citā mīlvardinā) lieliskā izdzīvošanas (un ne tikai ) stratēgija.... Cik lieliski ir ka var nonemt fokusu no atseviškiem indivīdiem un izklīdināt uz veselu grupu laužu - piemēram ebrejiem...  Tad vārīt visādus sūdus un kad nāk pelnītais pēriens - tad to dabon pauninieks joske no neretas un abrams no varsavas getto, bet barons rotschilds pa to juku laiku tik nostiprina varu.... 

Pasaule paliek mazāka, tuvāka - cilvēku vairāk.  Nu tas mērogs jāpaplašina - par zibensnovedēju jātaisa visi baltie kopa ....

 

Bet tas tur amerikaa, vajag kabināties no tās mulku imperijas nost - tā ir uz sabrukšanas priekšvakarā...  Žēl ka tik daudz informācijas tehnologiju ir no turienes, vajadzētu mazāk gugli lietot - bet ko?  Jandeksu?  Par krievu gerzavu arī neesmu starā ;/

 

Link to comment
Share on other sites

Šī tēma tapa ar kādu domu? Ar tādu, ka vienīgais meklētājs, pie tam tāds, kuru ar varu uzspiež - google, kaut ko uzdrošinās darīt ne tā kā kāds grib? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Edis7 teica:

jaunbiedrs ,tēmas autors ar šādiem argumentiem uzsāka, es piem

pirms 5 stundām , Edis7 teica:

jaunizceptais " antirasists"  un viņa personīgais viedoklis vairāk šobrīd interesē

Tu esi tik viegli uzliesmojošs, ka tev mūžīgi halucionācijas rādās tajā, ko kāds cits uzraksta (visos topikos). 
1. Tēmas autors neizteica nevienu argumentu

2. Viņš neviena vietā nepauda savu nostāju

Link to comment
Share on other sites

.

Pirms 2 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tu esi tik viegli uzliesmojošs, ka tev mūžīgi halucionācijas

tak nedegu,  esmu mierīgs,kā jūras govs  :) atļaušos aizrādīt, "halucionācijas"  vai šās tēmas autoram ir vienīgi ............                  šāds arguments un tālāk seko norāde uz blumberga ziņu aģentūru. Manuprāt tas ir truls spams. Ok, ja foruma moderators uzskata, ka šī ir ok tēma, tad tālāk tā turpinam.             !!!                     

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , vvv teica:

https://duckduckgo.com/

Šis jau labu laiku populārs

Pārlūka iestatījumos meklētāja dzini nomaini uz DuckDuckGo un nevajag tev googli

Nu jā to jau lietoju (vins gadijuma ari nav amerikanu) tāpat kā adblock browzeri, tāpat kā visur griežu cepuminus nost, desmitiem feiko epastu lai ielogotos guglplaya ja savadak nevar...zb tie infas vācēji.... Žēl tor browzeri neesmu apguvis vēl....

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Edis7 teica:

vai šās tēmas autoram ir vienīgi ............                  šāds arguments

Viņš tikai nocitēja mediju, kurā ir informācija par reālu Google izmaiņu savā meklēšanas algoritmā. Savu nostāju nepauda. Iespējams autoram tas liekas absurds un tāpēc gribēja padalīties?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi esmu ļoti vīlies Googlē, jo šādā veidā izteikti iziet no maniem racionalitātes rāmjiem.

Ja Google meklētājs ir instruments ar mērķi atrast vissaderīgāko informāciju internetā pēc lietotāja ievadītas meklēšanas frāzes, tad šī izmaiņa tikai bojā instrumentu. Kalkulātoru, kurš reizēm mēdz sareizināt kādu skaitli ar -1, pat nebrīdinot, man nevajag.

Nu neko, izmēģināšu DuckDuckGo.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , latscrap teica:

vins gadijuma ari nav amerikanu

Laikam, amerikāņu. Nav jau tas vienīgais. Esmu Qwant mēģinājis. Gan jau pilns ar visādiem.

Patiesībā bing arī nav ne vainas, ja google negribas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...