Jump to content

Aliexpress 2021 год Осторожно! Продавец: HomeUse Store - мошенничествo!


Art66
 Share

Recommended Posts

Pirms 30 minūtēm , jema teica:

Tu gadījumā nejauc ar DPS?

nē, DHL kaut kā tur dalījās, lēnajā un ātrajā. Neesmu baigi iedziļinājies, nav būtiski bijis piegādes laiks. 

Vienreiz pasūtījām  ar čomu no viena un tā paša veikala (vācija), vienā un tajā pašā dienā preces (dažādas), kas bija pieejamas  uzreiz. Veikals piedāvāja UPS un DHL piegādi. Es izvēlējos upsi. čoms DHL. Mana paka par  četrām dienām atnāca ātrāk.  

Link to comment
Share on other sites

2021.07.19. , 20:54, jema teica:

Šodien saņēmu preci kas LV ielidoja 1.07, bet prkta maijā, nekādas muitas, meitene arī aprasījās kā tā!

Es domāju tās mantas kas pasūtītas pirms 1jūlija nodoklis nav jāmaksā.Es arī vienu saņēmu pasūtītu maijā,bet saņemtu jūlijā.Nodoklis nebija jāmaksā.Vēl divas stāv ap to laiku pasūtītas[pareizāk jūniju]Latvijā jau otrais mēnesis aiziet,kad kaut kur mētājās.Redzēs plēsīs vai nē nodokli.Pēc manām domām nevajadzētu.

pirms 22 stundām , raiviic teica:

Ja sūti pa pastu, tad nebrīnies. Kaut kad bija sižets TV, par pārpildītajām noliktavām. Nekad neko ar pastu neesmu sūtījis, vai nu kurjers DHL, EMS, vai kas nu kad pieejams( stulbākais ir Seller's Shipping Method - ES), vai uz Vācijas piegātāja noliktavu un tālāk DPD vai Omniva. No Vācijas pienāk 3 - 4 dienu laikā, no šķībačiem uz Vāciju, kā nu kuro reizi - ir bijis no pāris nedēļām līdz 2 mēnešiem.

Ir preces kuras eiropas noliktavās pagaidām nav.Un tas DHL vai EMS dažām labām precēm,kuras nemaksā daudz prasa nenormālu piegādes maksu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , goicis teica:

nodoklis nav jāmaksā

vids tak sen jau pateica, ka neatkarīgi, kad pasūtīts, pēc 01.07. nodoklis ir jāmaksā, ja nav pie pirkuma maksāts.

 

https://lvportals.lv/e-konsultacijas/23201-vai-bus-jamaksa-pvn-ja-sutijums-izsutits-pirms-1-julija-2021

 

te gan pieminēta nianse.. kad sūtījums šķērsojis ES robežu, kā visi zinām.. no Ķīnas īsti pa taisno uz LV nesūta, varbūt tas dažus ir paglābis no pvn.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...