Jump to content

Windows 11


shadow118
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Microsoft ar vienu no pēdējiem atjauninājumiem sabojāja Device Security / Local Security Authority Protection. Lai gan neuzkrītoši nemanīju rīkjoslā, jo paslēpts system try, vai kā saucas. Atverot Windows Security pirmais kas nāca prātā Quick Scan. Bet tomēr ne, zem Device Security > Core Isolation. Lai gan ir ieslēgts visu laiku uzrāda la nepieciešams restartēt datoru. Bet pēc restart diemžēl nekas nemainās.

 

onjbftf5wnba1.png?width=518&format=png&a

 

Iespējams kādam palīdzēs iekopējam Terminal:

reg add HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa /v RunAsPPL /t REG_DWORD /d 2 /f;reg add HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa /v RunAsPPLBoot /t REG_DWORD /d 2 /f;

 

Restartējam datoru.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
raivix95

Ja uz jautājumu "Kā palielināt produktivitāti?" viņš atbild ar ieteikumu lietot Dark Mode, tad nopietni tas nav. Windows kļūst arvien interesantāks gīkiem un arvien mazāk interesants jūzerim parastajam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

Nedaudz padalisos ar pozitivu noskanu, par Surface Pro X. Lai cik butu, kas neatzis, bet Surface Pro X un Windows 11 ARM strada sasoditi labi. Starp citu par Android programmam, tas strada varetu teikt bez emulacijas.

 

135086311_Screenshot2023-06-25020745.thumb.png.bdba5998de8757cc7ff7cbcaf391f106.png

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Viss nav tik vienkārši.
https://www.expertreviews.co.uk/microsoft/1411480/microsoft-surface-pro-x-review

Citēt

... Surface Pro X is essentially a giant smartphone ...

Nieka  13 collu planšete, ar ARM proci un klavieri, portatīvā cenā.
Par to naudu labāk uzreiz nopirkt kārtīgu portatīvo.

 

Kā mīnusi - nav USB-A, nav austiņu/mikrofona ieejas/izejas.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 52 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Par to naudu labāk uzreiz nopirkt kārtīgu portatīvo.

 

Nu tā ar nav absolūtā taisnība, it īpaši ja laptopu lieto kā laptopu. Batterijas laiks ir vienkārši nesalidzināms.

Nav lietota tas Surface, bet ja piemēram salīdzina M2 ar Inteli, tad kamēr Intelis piesprausts pie vada tikmēr protams OK un sakauj M2. Atrauj vadu un Intelis knapi kust, kamer nekādas izmaiņas M2. Domājams ka ar to Surface līdzīgs stāsts.

 

Pirms 59 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Kā mīnusi - nav USB-A

Tad nu problēma, nopērc USB A -> USB C vadu. :D

Sen jau lielākai daļai jēdzīgu laptopu nav USB-A, tā jau mazliet vēsture.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Par vēsturi nezinu, man viss ir USB-A: pele, flash atmiņas, ārējie HDD bakupiem, mobilajam vads arī no Type-C telefonā uz Type-A datorā spraužamais gals.

 

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Batterijas laiks ir vienkārši nesalidzināms.

Tas ir vienīgais parametrs, kur ir kaut kāds progress tam datora izstrādājumam. Bet te drīzāk būtu jāmērojas ar mobilajiem, mans HUAWEI P40 Lite ieliks kloķi tam Surfeisam baterijas laika ziņā. :D  Un Android app-i darbojas bez emulācijas.

 

Ja man jāizvēlas, tad es nedomājot ņemu šādu (kāds man arī ir) Asus ZenBook Pro 17, neskatoties uz cenu.

Ekrāns: 17,3 collas (man nevajag otru monitoru, lai normāli strādātu). Windows 11 Pro x64. Normāls procesors - AMD Ryzen 7. Portatīvais ir pietiekoši liels, lai klavierei būtu arī numpads un iekšā kārtīga baterija, kuras kapacitāte mani pilnīgi apmierina, precīzi gan neesmu mērījis, bet tās ir daudzas stundas. Te gan jāpiezīmē, ka portatīvais dators pārsvarā ir pie vada aiz UPS ar AVR.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Tas ir vienīgais parametrs, kur ir kaut kāds progress tam datora izstrādājumam.

Tas taču arī ir viens no svarīgākajiem parametriem laptopam, ja lieto viņu kā laptopu un nestaipa visur vadu līdzi.

Grozies kā gribi, visiem x85/64 CPU patēriņš ir liels, ARM tur saliek viņu vienos vārtos.

OK, tas konkrētais Qualcomm nav tur pēdējāko i5/i7 līmenī, bet standarta offisa tāskus pilda un lielākajai daļai cilvēku pilnīgi pietiekams.

 

Ja gribi kautko i7/i9 līmenī, bet joprojām ar labu batterijas laiku, tad Apple tur ir līderos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 18 stundām , HIGH-Zen teica:

Nieka  13 collu planšete, ar ARM proci un klavieri, portatīvā cenā.

Par to naudu labāk uzreiz nopirkt kārtīgu portatīvo.

 

Ir pieejami ari niknaki datori lietosana, bet par Windows ARM un to, ka var teikt, ka bez emulacijas darbojas Android programmas, iespaidojos no MacBook Pro M1. Patika cik raiti Windows ARM sistema darbojas un lidz shim manis nepieciesamas programmas ieskaitot x86/64 bitu emulacija darbojas pat teiksu loti labi. Tapec ari tika iegadats Surface Pro X. Brother printeris darbojas, nebija nepieciesams shamanju darbibas. Kautkad ir doma padarboties ar WSL.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
25.06.2023. , 21:56, HIGH-Zen teica:

precīzi gan neesmu mērījis

Speciāli izmērīju. Skatoties youtube video un brovzējot netu.

No 80% līdz 20% pagāja 5h. Tātad 100% - 20% - 20% ir 60%. 100% būtu (100x5)/60=8,33h tātad aptuveni darba dienu izvelk.

Aprakstā ir vēl vairāk:

Citēt

The long-lasting 76 Wh battery with up to 14-hour of battery life means you can spend more time working and creating, and less time charging!

 

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Sežu pie 2 datoriem, uz viena Windows 11 jau vairāk par gadu.

 

100% kodēts algojot kautkādus indiešus kas pusi laika pavadija braukājot ar boltu, Vista bija stabilāka un labāks OS kā šis sūds kur viss ir puspabeigts un visskautkas vienmēr nopišās, visādi servisi tiek salauzti ar updates etc. veljoprojām nav iespējams sataisīt to ka pazuda izvēle izveidot New Folder pec viena update pagašgad.... jalieto CMD lai tik folderus taisītu.

Visi tie apvienotie settingi utt. tā pat nav līdz galam apvienoti un daudzos settingos atverās vecie logi un viss sabāzts galīgā vienā vietā kur jaspiež lieki klikšķi

 

Microsofts ir palicis par galīgu ateju

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Laxe teica:

Vista bija stabilāka un labāks OS kā šis sūds

  Nez, ir W11 jau kopš release candidate, tiek dzenāti pro grafikas un video apstrādes softi - esmu aizmirsis kā izskatās zilie logi, viss darbojas. Iespējams problēmas ir ar "lielveikalos" pirktajiem, man W11 pro un visi nopietnie softi legālie.

pirms 1 stundas , Laxe teica:

pazuda izvēle izveidot New Folder

 Pazuda pelei labā poga :devil:? Kas var būt vēl ērtāks/ātrāks veids izveidot jaunu mapi vienalga kur? Tiek veidotas gandrīz katru dienu, lai saliktu kārtējo sabildēto foto vai video materiālu, nekad nav bijusi problēma.

pirms 1 stundas , Laxe teica:

Visi tie apvienotie settingi utt. tā pat nav līdz galam apvienot

 Par šo gan piekrītu joprojām dažreiz nākas meklēt kur kas tagad atrodas .

 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 16 minūtēm , raiviic teica:

Kas var būt vēl ērtāks/ātrāks veids izveidot jaunu mapi vienalga kur?

CTRL + SHIFT + N ?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko Jūs tu māja, darat, man offisā aktīvie 76 win10, 25 win11, un naratīvs vienkāršs, visi gada laikā jābūt win11, mamma saka lēnām vilkšu, bet uz win11 viss iet stabīli! Ir izņēmumi, vienā dārgā softā, jo lv pusē dauņi sēž, naudu kāš, bet neko nedomā jau pāris gadus! win11 dators labāk ēd!

 

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 11 stundām , raiviic teica:

Iespējams problēmas ir ar "lielveikalos" pirktajiem, man W11 pro un visi nopietnie softi legālie.

Man Win 11 Pro jau kā pusgadu rullē bez problēmām. UI ir nedaudz savādāks, bet nekas kritisks. Tad jau Linux pāreja no Gnome 2 uz Gnome 3 ir lielāka problēma, liela daļa jūzeru ciest nevar Gnome 3. Uz VirtualBox-a ir lielveikalos pirktie Win 11 Pro, tie gan mēdz uzkārties. Laikam jāpērk jauni :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , AndrisBB teica:

CTRL + SHIFT + N ?

 Ar peli 2x uzspiest ar vienas rokas pirkstiem, tavā piemērā ar vienu roku, ja vien neesi kāds ģitārists, pianists u.c., kam pirksti no gumijas, tas nav izdarāms, lai uzspiestu N vajag otru roku. 

 2. Pie atvērta softa (Photoshop, DaVinci Resolve u.c.), kurā daudz kas ērti darāms ar "karstajiem taustiņiem", jaunas mapes vietā var gadīties sačakarēts darbs.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man personigi loti patik ka Windows 11 gan izskatas, gan ka darbojas. Start izvelne ir vienkarsaka, taa teikt nav win 10 dizaina ieziimees. Vienigi, kas tiesam nu loti, ta teikt kretine, ka sveigi uzstadita sistema nak ar ieklautam "gramiem, spotify, tiktokiem utt." Nu ne visi lieto un ne visiem interese. Protams ir 2 veida risinajumi, viens attinstalejam, vai nu perkam Windows Pro For Workstations. Un interesanti ka var nocakaret atjauninajums labo peles taustinu opciju mapes izveidosanai. Ka tik nav kads softs drizak apaksa. Es domaju piemeram kad nopirku M720 peli, piesledzot pie datora Logitech loti kaisligi velejas lai es uzstadu sava datora. Protams ka man nu nekadi nevajag, jo nezinu kaa var uzlabosies peles lietosana uzstadot papildus programmu.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 31 minūtēm , raiviic teica:

Ar peli 2x uzspiest ar vienas rokas pirkstiem, tavā piemērā ar vienu roku, ja vien neesi kāds ģitārists, pianists u.c., kam pirksti no gumijas, tas nav izdarāms, lai uzspiestu N vajag otru roku. 

Es arī nespiežu ar vienu roku.

Tas ir diezgan universāls shortcuts, dažnedāžadās softwārēs strādā - vainu jaunu failu, tabu, logu utt uztaisīt. Tapēc pirksti ietrenēti automātā to uzspiest. CTRL+SHIFT jau pa lielam kreisās rokas pirksti vienmēr tur, tad tik attiecīgi ar labo roku kāda konkrēti komanda vajadzīga. Ja intensīvi diendienā kautko dara, tad visas ALT+TAB, CTRL+SHIFT+P utt ir vienkārši tā ietrenētas, ka tur pat nedomā, tas notiek automātiski.

Atkarībā no situācijas, vienu folderi uztaisīt jau varbūt arī sanāks ātrāk ar peli. Bet sākot ar diviem + nosaukumiem, ar peli tas būs daudz lēnāk.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , raiviic teica:

  Nez, ir W11 jau kopš release candidate, tiek dzenāti pro grafikas un video apstrādes softi - esmu aizmirsis kā izskatās zilie logi, viss darbojas. Iespējams problēmas ir ar "lielveikalos" pirktajiem, man W11 pro un visi nopietnie softi legālie.

 Pazuda pelei labā poga :devil:? Kas var būt vēl ērtāks/ātrāks veids izveidot jaunu mapi vienalga kur? Tiek veidotas gandrīz katru dienu, lai saliktu kārtējo sabildēto foto vai video materiālu, nekad nav bijusi problēma.

 Par šo gan piekrītu joprojām dažreiz nākas meklēt kur kas tagad atrodas .

 

 

 

Pilnīgi viss legāls jo tas dators tikai darbiem, nestrādā pat neviens shortcuts kas visos windows vienmēr arī strādāja lai uztaisītu new folder.

 

Bet nu tu jau Shills kas neticēs, ej pagooglē nesmu vienīgais + cilvēki ir atraduši veidus kā mēģināt salabot bet nepalīdz visiem.

 

Windows 11 ir miskaste netikai deļ bugiem, bet tās visas izmaiņas ir tikai tapēc ka augšpusē microsoftam senīli kretīni domā ka šādi viņi var dabūt kautkādus apple lietotājus uz windowsu lietojot vislētākos indiešu developerus.....

 

O1lBRz8.png

Oh un tas slims cilvēks kurš domāja ka tas ir gudri ieviest 'Show more options' ar ekstra klikšķi ir viss lielākais izdzimtenis kāds varēja rasties... kur tādi indivīdi rodās tas ir pārsteigums... un tas Windows 11 ir pilns ar tādām izmaiņām....  iekš OS kas vienmer bijis produktivitātei

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

jo nezinu kaa var uzlabosies peles lietosana uzstadot papildus programmu

Bez peles programmatūras nevarēs izmantot kaut ko no peles papildiespējām...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@vvvisuma pastasti, kuras butu tas iespejas, kas uzstadot programmu man pelei uzlabos darbibu, vai iedos kadu bonusu?

 

Par jaunu mapes izveidi atruma divi linki.

Pirmaja vairaki risinajuma veidi:

https://www.windowsdigitals.com/windows-11-new-folder-missing-from-right-click-menu/

Otraja izmantojot registry:

https://skilltosky.com/fix-the-new-or-new-folder-option-missing-from-windows-right-click-menu

Link to comment
Share on other sites

Man savulaik bija M720, ne tagadējais modelis, bet vecais, neatceros vairs, bet bez logitech softa pilnvērtīgi peles iespējas izmantot nevarēja...

Tagad ir 3dconnexion Cadmouse, var bez softa darbināt, bet tad tā būs visai parasta pele, bez superīgās Radial Menu pogas, bez katrai programmai pa savam saiestatītām pogām utt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja man ta peles programma iespejos pelei nospiezhot sana izveleto pogu izdarit to pashu ko uz klaviaturas Alt+Tab, tad tiesam bus ieguvums. Kam ir uzstadits datora Logi Options+ dodiet zinamu, kaa ir ar shadu opciju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Ja intensīvi diendienā kautko dara, tad visas ALT+TAB, CTRL+SHIFT+P utt ir vienkārši tā ietrenētas, ka tur pat nedomā, tas notiek automātiski.

Tieši tāpēc šad tad gadās uzsākt MS Teams zvanu ar nez cik kolēģiem tieši tad, kad tas nu nemaz nav vajadzīgs :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , INTRASERVERNET teica:

Ja man ta peles programma iespejos pelei nospiezhot sana izveleto pogu izdarit to pashu ko uz klaviaturas Alt+Tab, tad tiesam bus ieguvums. Kam ir uzstadits datora Logi Options+ dodiet zinamu, kaa ir ar shadu opciju.

Jā, var. image.thumb.png.37245bd30c5e7403885f20a7fca5edb2.png

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , vvv teica:

Man savulaik bija M720, ne tagadējais modelis, bet vecais, neatceros vairs, bet bez logitech softa pilnvērtīgi peles iespējas izmantot nevarēja...

Tagad ir 3dconnexion Cadmouse, var bez softa darbināt, bet tad tā būs visai parasta pele, bez superīgās Radial Menu pogas, bez katrai programmai pa savam saiestatītām pogām utt.

 

pelēm kā G402/G903 un G502 ir iekšā sava atmiņa. Vienreiz jauzliek softs un tad parslēdzies uz peles iekšejiem iestatijumiem un saliec pogas/makrosus tad vari peli spraust jebkurā citā PC un bez logitech softa  tas atcerās visu ko biji salicis

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Lenovo E15 jaunākais modelis. Windows 11, nāk līdzi. Nedarbojas Teams ar pievienotu ekrānu - visu laiku nokarina savienojumu. Tiklīdz 2. ekrānu atvieno, viss darbojas normāli. Uz w 10 nav tādas problēmas ar 1 modeli vecāku kasti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , VebKamera teica:

Nedarbojas Teams

teams vispār ir šausmas, jo čakarē visu visādos veidos, it sevišķi ar austiņām, un it sevišķi, ja tās ir kaut kādas lētākas BT, pat laba zīmola. Tad citreiz atrast, kur tas teams mēģina skaņu padot, kad pēkšņi sanācis kaut kur citur pieslēgties (kāda sanāksmju telpā pie projektora)

Uz telefona man vispār čau pat ar vadu ausīm - skaļums nekāds. Uz jeb ko citu normāls skaļums, teams knapi var dzirdēt, regulē ko gribi. Pieslēdz citas, tur arī mikrofonu nesparot un tml.

 

Nez, pamēģini, varbūt tas pa hdmi vai displayport mēģina kaut ko uz ekrānu padot, t.i. pamēģini kabeli nomainīt, iespējams kaut kas tur ir.

Man viens HDMI vads bija labi sabojājies - ceļos no krēsla, pazūd savienojums ar ekrānu uz brītiņu. Sēstoties vai vis visādi kustinot, nekādi neizdodas atkārtot :) protams, samainīju vadu, problēma pazuda.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
27.06.2023. , 22:06, AndrisBB teica:

CTRL + SHIFT + N ?

 

28.06.2023. , 11:18, raiviic teica:

 Ar peli 2x uzspiest ar vienas rokas pirkstiem, tavā piemērā ar vienu roku, ja vien neesi kāds ģitārists, pianists u.c., kam pirksti no gumijas, tas nav izdarāms, lai uzspiestu N vajag otru roku.

vai arī F7 iekš Double Commander vai Total Commander. Arī NexusFile.

Lai ērti darbotos ar failiem var izmantot failu menedžerus, ja Windows Explorer neapmierina.

 

P.S.

Man uz Windows 11 Pro New Folder izvēlnes punkts nav nekur pazudis, viss ir savās vietās.

 

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Ctrl+Shift+N var arī ar vienu roku piespiest, turklāt vairākos veidos. Nevajag ne ģitārista, ne pianista, ne gumijas pirkstus. Tālāk jau katram savs - kādam ērtāk ir ar peli pa ekrānu braukāt un klikšķināties, citam - piespiest pāris pogas pussekundes laikā (kaut ar aizvērtām acīm, izmantojot abas rokas), vēl kādam - pukstēt par to, ka hotkeyu dēļ klaviatūra nav lietojama. Gan jau atradīsies arī kāds, kuram mkdir šķiet ērtāks nekā citi minētie varianti.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu ja pavada lielāko daļu laika terminālī, tad mkdir arī būs ātrāks/ērtāks, savādāk kamēr paņem peli, atver kautkādu failu pārvaldnieku, nonāc līdz vajadzīgajam folderim, tad klikšķini lai uztaisītu jaunu folderi :D

Terminālī tik mkdrir -> tab -> tab -> nosaukums un gatavs :D

 

Arī @raiviic iemīļotajam DaVinčiReslve mēs taisam speciālas klaviatūras, jo tā ir vienkārši produktīvāk pat video editēt, nekā ar peli bakstīties.

 

Piemēram

davinci-keyboard-xl.jpg?_v=1602027670

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

raiviic

To klavieri esmu papētījis, bet ja klaviere maksā 2x vairāk kā pats softs :devil:, (attiecīgi $595 un $ 295) tad to jēga pirkt tikai, ja ikdienas janodarbojas ar videomontāžu. Man daudz vairāk darbs ar Photoshop, Lightroom, nu reizi, divas mēnesī kāds video, pietiek ar "karstajiem taustiņiem".

 

klav.jpg.5a191c29ff969f41f913a8810d5c8fe2.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tāds biznesa modelis, softs pa lielam tikai tāds papildus līdzeklis (pa lielam dod par velti), lai varētu pārdot dzelžus - kameras, switcherus, konsoles un citus verķus. Tur viss piķis. 600 bakši par klavieri, tas sīkums salīdzinot ar kopējām dzelžu izmaksām (viss studijas ekipējums), tiem kas kautko nopietni editē.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 46 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Nez ko darīs Windows 10 lietotāji?

Nu es esmu nonahrenizējis apdeitus kopš apmēram pagājušāgada ap šito laiku. Un dzīvoju bēdu nezinādams. Ieslēdzu datoru un šamais strādā nevis kā darbā - atnāc no rīta un apdeiti uzlikušies, sāc dienu ar visādu stulbu (Bila🤣)  jautājumu apstiprināšanu. Viegli tas nebija 🤣, apmēram tāpat kā "dzīvajos miroņos", dažas lietas neesmu nahrenizējis(apnika), bet palikusī draza tomēr nespēj ieslēgt atpakaļ visu pasākumu. Jā, nu nākamais dators gan jau neatbalstīs w10. Neraudāsim, uzliksim aktuālo un mēģināsim "salabot". Ja nevarēs... nu ko, nu dzīvosim kā ir. Bet pašlaik ir 2023. Nedomāju, ka pēc diviem gadiem man būs vajadzība mainīt datoru.

Un biedriem, kuri uzskata, ka Bils zina labāk, ko mums (jeb viņiem, pareizāk sakot) vajag uzreiz saku - variet nedzisināt muti (caur klavieri). Man pilnīgi pokuj, ko jūs par mani domājiet 😉.

 

skaips... nu tā vispār ir dziesma 🤣... darbabiedri konsekventi lieto...

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

To visu varētu pārfrāzēt tā - Bil, esi cilvēks un beidz savu jebļu ar saviem uzmanības pierādījumiem w10 šodien, tūlīt un tepat nevis ievelc to procesu vēl uz diviem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 55 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Nez ko darīs Windows 10 lietotāji?

Nu tā kā vēl joprojām atrodam ne tikai W7, bet arī XP (un lai cik neticami, pat mazohisti, W98) lietotāji, gan jau līdz kādam 2050. gadam W10 būs dzīvs :devil:.  

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

bet arī XP

Vakar noklonēju HDD->SSD savam "specdatoriņam" ar xp, kuram stāv iekšā EMU skaņaskarte speciāli audiodarbiem. Sen gan neesmu neko darījis, bet nekas labāks pie apvāršņa neparādās šajā lauciņā, tāpēc paliekam pie pārbaudītām vērtībām.

Uz w7 draiveru nebija, par w10 pat neinteresējos, jo karte ir PCI. Un kāpēc būtu jāinteresējas, ja viss perfekti labi iet. Tas vilktu uz apaļāku riteni.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

inteens

Vecās OS labi lietot offlainā, gugle katru reizi neķērc par neatbalstu.

Autodatu šad tad pabakstu, vēl bija vecā scania datubāze, kas neko , izņemot xpešku nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...