Jump to content

Bez zaimošanas, liekam vienīgi argumentus.


Edis7
 Share

Recommended Posts

Kā liekta plakne, ko tu muldi, zeme uz trīs ziloņiem stāv, taču no autrailajas cilvēki kritu, visiem tas ir zināms!

Link to comment
Share on other sites

Blads, Jūs visus uz sārta, kas pamatus lauž!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Tā kā Mēbiusa lenta, tikai uz visām pusēm.

Tur jau idejā ir Sātans! Daudz jau nezin, bet lentai nav puses :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Nu, re.

Nu ja, bet tad seko (ne vienmēr) malnais caurums un singularitāte un bišķi ceļojums laikā.

Vispār puses var būt tikai divas. Kas dod kopā vienu veselu. Tātad debess puses ir tikai divas. Nez, par kurām divām mums irš?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Tātad debess puses ir tikai divas. Nez, par kurām divām mums irš?

Viena pa labi, otra pa kreisi. Viss pareizi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

(ne vienmēr) malnais caurums

Oi ja runāsim par meitenēm, kas tagad ierobežotu iemeslu 'dēl savu melno caurumu neskuj, tur var tādi brīnumi būt, ka pieklājīgi zēni ģipst! Bet vai tas var būt IEMESLS nemeklēt atklājumus?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , camel teica:

varbūt arī bezgalīgi dažādas fizikas likumu variācijas

Kāpēc?

Ja visums ir bezgalīgs, tad tajā vajadzētu būt bezgalīgi daudz atomiem. Bet šaha kombināciju esot vairāk kā visumā atomu, tātad šahs ir bezgalīgāks par visumu. :D (Shannon number)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , ImissimI teica:

Ja visums ir bezgalīgs, tad tajā vajadzētu būt bezgalīgi daudz atomiem.

Kāpēc?

 

Pirms 46 minūtēm , ImissimI teica:

Bet šaha kombināciju esot vairāk kā visumā atomu, tātad šahs ir bezgalīgāks par visumu.

Šis apgalvojums nebija attiecībā uz redzamo visumu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , marrtins teica:

Kāpēc?

Ai, nu man vēl šodien jāpašij pa laukiem, tā es jums te visu izstāstītu par laiku, telpu, vakūmu, kvantu teoriju to kā pārtikli no nekā rodas utt.

Pirms 33 minūtēm , marrtins teica:

attiecībā uz redzamo visumu?

Nē, mana ome uztaisa gājienu kombināciju ar laidni uz zirdziņu, ko es iepriekš neredzēju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Topiks nav kādu laiku iezaimots.

2021.02.27. , 13:04, Jurkins teica:

Vai drīzāk mēs radītāju iedomājamies pēc sava ģīmja un līdzības

.. varam modelēt līdzības, atšķirības, seju modelēt līdzībās,..  bet  kontragumentu virzīšana bija,ir un būs.
To varam  uztvert kā dogmu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

https://cdn.discordapp.com/attachments/695664131843293315/808795191662084106/115555789_125799706_2833721916910454_2368589706873353345_o.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc pūčuku kastē iebāzi?

Link to comment
Share on other sites

Artanis
2021.02.26. , 21:46, Edis7 teica:

šobrīd fundamentālā fizika spējīga precīzi izskaidrot vienīgi +/-5% no Visuma matērijas

Nu lūk šeit arī rodas visa problēma - kā mācīja sākumskolā, fundamentālā fizika izskaidro 17.23% no visas matērijas. Tā ir, ka relatīvās kvantu mehānikas stundas bērnudārzā basto! Modernās izglītības sekas, mhhh.

 

Bet ja par tēmu - izskatās, ka autors lieto lielmolekulārās plastiskās šķiedras (tautā pazīstamas kā kaprona) izgarojumus iekšķīgā veidā...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2021.03.13. , 16:23, Artanis teica:

Bet ja par tēmu - izskatās, ka autors lieto lielmolekulārās plastiskās šķiedras

 Varbūt Tev par tēmu, ko tu leto, bet neattiecini  to uz citiem. Pastāsti labāk, no kurienes izvilki17,23%?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , Edis7 teica:

17,23%

Lai Tev būtu vēl viena negulēta, pārdomu pilna nakts.😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Lai Tev būtu vēl viena negulēta, pārdomu pilna nakts.

Tas kadrs 17,23% no savas *irsas izvilcis? Vai kā?  no kuras vietas, es viņam  pajautāju. ,bet man Poh*j amorālas tantes atbilde. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Dažādas irsas, dažādi procenti. Bet Tu pacepies, pacepies. 🤣

Link to comment
Share on other sites

2021.03.11. , 09:19, ivo teica:

Kāpēc pūčuku kastē iebāzi?

Nekādā gadījumā kastē neviens meža iemītnieks netiek bāzts,bet pūcei ir drošāk pēc kārtējās meža kailcirtes,kura tika veikta pierīgā u.c.Latvijā!

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Dažādas irsas, dažādi procenti.

1% nulle, ne vairāk veltu tam

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Es nespēju noticēt, ka tu nesaproti, ka tevi trollē no visām pusēm. Tu no savas tirsas izvilki kaut kādus 5%, es 17 - tieši tāds pats paskaidrojums attiecināms abos gadījumos. Bet galvenais neaizmirsti iedzert zāles, jo izskatās, ka šī saruna tev ir uzsitusi asinspiedienu.

Link to comment
Share on other sites

2021.02.27. , 11:55, raiviic teica:

Laiks ir relatīvs, vai tikai jau Einšteins nesacīja kaut ko par izliektu laiku/telpu. Kā arī - vismaz teorētiski, pārvietojoties ātrumā, kas tuvs gaismas ātrumam, laika ātrums mainās.

Bet - arī, ja pieņemam, ka kaut kas atrodas ārpus laika, arī tam kaut kad bija jārodas - bet kā varēja rasties vienalga kas, matērija/enerģija/ideja jo lai ko mums apgalvotu zinātnieki vai teologi - nu kā var eksistēt kaut kas, ja tas nav radies/radīts - bet no kā radies, vai kā radies Radītājs. OK, teologiem viss vienkārši, Dievs ir mūžīgs un visu radījis.

OK, pieļauju, ka kaut kas var nekad nebeigt savu eksistenci, bet kā var kas eksistēt, nekad neradies? 

  Tātad secinājums vienkāršs - šobrīd cilvēces prāta/zināšanu līmenis Visuma mērogos ir zīdaiņa vai embrija līmenī, lai cik augstās domās mēs paši nebūtu.

Patiesība,nekad nespēsim izprast visu ,jo uzināsim kautko jaunu tas radīs jaunus jautājums...

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...