Jump to content

Karstā gaisa fēns


Ivars.d
 Share

Recommended Posts

Atkarībā kādam mērķim. Ja izmantos gadā 2 reizes, tad uz verķi nav jēgas tērēties. Ja nopietnāk, tad gan jau ir.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stasss said:

Atkarībā kādam mērķim. Ja izmantos gadā 2 reizes, tad uz verķi nav jēgas tērēties. Ja nopietnāk, tad gan jau ir.

Gadà 1x reizi. Varbūt 20m2 kràsa noņemšanai.

Link to comment
Share on other sites

Lētāko verķi un miers.
Kaut gan 20 kvadrāti priekš šādas nodarbes ir daudz. 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Nu esmu, bet šādas funkcijas aparātā īsti nevaru iedomāties izteiktu atškirību starp noname un brenda verķi. Ja tomēr tāda ir, tad pardon..

Link to comment
Share on other sites

20 m2 rupji sakot tas ir 5 durvis.  Es laikam pēc pirmajiem 2m2 devos pirkt kārtīgu fēnu.  Slinkums meklēt, to lēto mēslu varētu atdot par pāris aliņiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , kaads teica:

Es laikam pēc pirmajiem 2m2 devos pirkt kārtīgu fēnu.

Tad stāsti atškirību. Pašam interesē.

Man šādiem darbiem nav pacietības, tāpēc lielas lietas ar šo verķi darījis neesmu.

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Lētie netur.

Man mājā ir vislētākais tā laika iespējamais verķis, kurš griežas jau gadi 15 pie dažādām vajadzībām. Tāpēc man arī tāds viedoklis..

Link to comment
Share on other sites

20 kvm ir nopietns apjoms fēnam. Man no seniem laikiem ir Black&Decker. Garantijas laikā remontēju. Grādi laikam 800. Ja patīk grillēt, tad fēns ir labs ogļu aizdedzinātājs, nevajag petroliju tērēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Stasss teica:

Ok, izturība. Kas vēl?

Lētais laikam bija kaut kāds Ferm, aprakstā liekas 550vai 600 gradi liekas, baigi ilgi bija jācepina, lai krāsa nāktu nost. nebija pacietības man tik daudz :D , tad nopirku Steinel ar temperatūras regulēšanu un termometru. Cita aršana, varēji iestatīt grādus cik vajag + vesela kaudze ar uzgaļiem. Tagad neatceros uz cik grādiem liku, lai smuki krāsa nāktu nost un nedegtu, bet uz maksimumu noteikti tas nebija. 

Bet mūsdienās ar to lai ņemties, nu nezinu. Nu ja ir kaut kādas renesanses laikmeta ozola durvis  un tās pēc tam krāsosies tad jā, bet savādāk diez vai.

Link to comment
Share on other sites

Vai nav jēgas iznomāt?  Bet ja pērc , tad tādu kam var regulēt temperatūru un ar koferi. Beigsi grīdu, kādreiz noderēs kur citur, tipa pasildīt plastmasu lai salocītu vai ari kam citam, kad vajag, nosacīti, precīzu temperatūru. Latvijā  kaut kādi ir, bet ja grib lētāk , tad no Aliexpress. Ja tas nav maizes darbs, tad neredzu jēgu vienreizējam pasākumam kādu ''bosh''.

Vēl viena lieta- man ir līdzīgs šim- baigi ērti ka temperatūras regulēšana nevis spaidot pogas (visādiem krutiem firmu), bet grozot to aizmugures riņki. Nu paši varat iedomāties ''gaismas regulators'' kam lai ieregulētu spožumu , jāspaida pogas vai vienkārši pagriez regulatoru. Nu nevajag , celtniecības fēnam, tik precīzu temperatūru kā lodēšanas. Galvenais ka fiksi vari uzlikt ko vajag, nevis baksties ar pogām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , oxygen teica:

Nu nevajag , celtniecības fēnam, tik precīzu temperatūru kā lodēšanas.

Gan jau kāds restaurators nepiekrītīs ;)

Link to comment
Share on other sites

pie viena iegādājies instrumentu kas līdzīgs mazam trīsstūra kaplim. Ar to ērti kasīt nost nodedzināto krāsu, nededzinot paša nagus

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kaads teica:

Lētais laikam bija kaut kāds Ferm

 

pirms 11 stundām , Stasss teica:

Ok, tad par savu iepriekš pausto nokaunos..

 

Ir sencim garāžā šitāds ar 2 temperatūras variantiem(laikam 70 un 600). Šad tad, kad savajagās, paņemu pastrādāt. Nu tipo kaut ko silda bet neko prātīgu, viss notiek drausmīgi lēni. Ok, plastmasu var biku uzsildīt, lai elastīgāka un termokembriku savilkt. Bet neko diži vairāk arī ne.

Pats noteikti pirktu kaut ko ar temperatūras regulēšanu un maksimāli lielāko jaudu, ko par savas cenas slieksni var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

Gan jau kāds restaurators nepiekrītīs

Restaurators, visticamākais, lietos   tipa šādu. Ir bijusi darīšana ar līdzīgu (jaudas). Vienīgais mīnus-nevar pagarinātāju (parasto, kas visās saimniecības bodēs) spolē. Nu sakusīs vadi, ja neizvilksi vadu visā garumā. Toties darbs... jauda zvērā, temperatūru pieregulē kādu vajag.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Stasss teica:

Man mājā ir vislētākais tā laika iespējamais verķis, kurš griežas jau gadi 15 pie dažādām vajadzībām.

līdzīga situācija... pirms padsmit gadiem iepirku kaut kādu Stern Austria :locomotive:pa padsmit latiem... joprojām kalpo... sildīt silda, nokūpējis nav...

vēl šogad divām durvīm krāsu nokasīju...

darba režīmi divi - lēna gaisa plūsma ar 350 grādiem un liela gaisa plūsma ar 550 grādiem... tas gan ir neērti... jo cietāku krāsu ņemot nost vajad tos 550 grādus, bet lielā gaisa plūsma traucē... protams, saprotu, ka pie lēnas gaisa plūsmas tā spirālīte nosviltu, bet tik un tā neērti... dārgākiem un nopietnākiem verķiem tādas neērtības, laikam, nav...

pirms 4 stundām , oxygen teica:

Nu nevajag , celtniecības fēnam, tik precīzu temperatūru kā lodēšanas

 

pirms 3 stundām , ju teica:

Gan jau kāds restaurators nepiekrītīs

nevajag jaukt P ar p... arī lodēšanas stacijas sākas ar primitīvām potenciometra "uz sajūtām" regulējamām un beidzas ar pogaini displejainiem šatla vadības paneļiem... attiecīgi arī cenu diapazons un pielietojuma mērķis...

pirms 2 stundām , Daiļais teica:

instrumentu kas līdzīgs mazam trīsstūra kaplim. Ar to ērti kasīt nost nodedzināto krāsu

pamēģināju, nepatika... nekas nepārspēj labu špahteļlāpstiņu, kaltu un plakano skrūvgiezi...

pirms 14 stundām , kaads teica:

Bet mūsdienās ar to lai ņemties, nu nezinu. Nu ja ir kaut kādas renesanses laikmeta ozola durvis  un tās pēc tam krāsosies tad jā, bet savādāk diez vai.

kāreiz tīrot vecas durvis par to aizdomājos... krāsas tīrīšana + pēc tam restaurēšana - koka ielāpi, špahtelēšana, slīpēšana... pa to laiku es varu pats tādas durvis no brusām uzzāģēt un finiera pildiņus uztaisīt... darbs nesalīdzināmi patīkamāks un rezultāts, iespējams, pat labāks...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad vajadzēja vienai telpai (ķiegeļu/apmetums) nodrāzt padomlaiku eļļās krāsas klājumu , tad nelīdzēja neviens elektriskais fēns. Nu atrisināju ar jumtu licēju degli. Tam jau jauda zvērīga. Ja nav koka būve/kas degošs apkārt, tad strādā pa pirmo. Bet par veco durvju krāsas drāšanu... pilnīgi piekrītu ka jaunas būs labākas . Pamēģināju fazendā- nu i nafig to laiku. Arī rezultāts ne pārāk , jo tāpat jāslīpē, bet pamēģini noslīpēt ja profils nav plakne.  Beigās rezultāts būs  būs daudz sliktāks kā pilnīgi jaunām. Ar šito var tik kādi restauratori, kad var ņemties ap vienu detaļu mēnešiem. Tik varat paši izrēķināt cik maksās ( darbs, materiāli). Nu sanāk zelta izstrādājums.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu dažas durvis un logus no n-krāsas kārtām atbrīvojis. Ja koka logi (pirmskara mājai) pēc tam kā jauni izskatījās no iekšpuses, tad durvis īpaši skatu neuzlaboja. Jāpadomā, vai durvīm ir kāda vēsturiskā vērtība, kokgriezumi, citādi daudz laika jāpatērē un rezultāts apmierinošs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...