Jump to content

Fano.in


gyidix
 Share

Recommended Posts

Dobermanis

Jau sen meklēju pirmās "Kobras" sezonas latviešu valodā - konkrētāk 1.- 9. sezonu. Man ir visas pārējās, bet šīs tikai vāciski un krieviski.

Un vēl Sipenieces šovus - "Valstī Viss ir Kārtībā", "Savādi Gan", "Ak Kungs''. No tiem varu atrast tikai klipus, bet svarīgi  tieši dabūt pilnās sērijas. 

Varbūt kādam ir kaut kas no tā aizķēries, vai var ieteikt kur meklēt? Ļoti vajag.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

RudolfsP
(labots)
Pirms 8 minūtēm , Dobermanis teica:

Jau sen meklēju pirmās "Kobras" sezonas latviešu valodā - konkrētāk 1.- 9. sezonu. Man ir visas pārējās, bet šīs tikai vāciski un krieviski.

Un vēl Sipenieces šovus - "Valstī Viss ir Kārtībā", "Savādi Gan", "Ak Kungs''. No tiem varu atrast tikai klipus, bet svarīgi  tieši dabūt pilnās sērijas. 

Varbūt kādam ir kaut kas no tā aizķēries, vai var ieteikt kur meklēt? Ļoti vajag.

 

Varbūt vari padalīties ar kobras sezonām? Kuras tev ir? Varbūt varam par kādu atlīdzību?

 

Varbūt tev arī ir Medikopters 117 sezonas? Man ir 1.sezona.

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Māšuks
1 stundu atpakaļ, Dobermanis teica:

Jau sen meklēju pirmās "Kobras" sezonas latviešu valodā - konkrētāk 1.- 9. sezonu. Man ir visas pārējās, bet šīs tikai vāciski un krieviski.

Un vēl Sipenieces šovus - "Valstī Viss ir Kārtībā", "Savādi Gan", "Ak Kungs''. No tiem varu atrast tikai klipus, bet svarīgi  tieši dabūt pilnās sērijas. 

Varbūt kādam ir kaut kas no tā aizķēries, vai var ieteikt kur meklēt? Ļoti vajag.

 

Arī piesakos. ja nu kādam ir.

Link to comment
Share on other sites

Dobermanis
2 hours ago, RudolfsP said:

Varbūt vari padalīties ar kobras sezonām? Kuras tev ir? Varbūt varam par kādu atlīdzību?

 

Varbūt tev arī ir Medikopters 117 sezonas? Man ir 1.sezona.

 

Liekas, ka kaut kur bija, bet tikai vāciski gan. Tev ir latviski?

Link to comment
Share on other sites

RudolfsP
Just now, Dobermanis teica:

 

Liekas, ka kaut kur bija, bet tikai vāciski gan. Tev ir latviski?

1.sezona jā. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
norico

Vai kāds lūdzu varētu man atsūtīt ielūgumu uz šo trekeri? Jau iepriekš pasakos.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Neesmu drošs, ka tie ielūgumi vēl kādam bez administrācijas vispār vēl ir iegūstami. Kādreiz varēja pret ziedojumu, bet pēdējā reizē mani uzmeta un neko neiedeva. Bet jāpalūr...

Link to comment
Share on other sites

norico

Esmu gatavs arī noziedot, ja nu kas.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
(labots)
Pirms 53 minūtēm , darklight teica:

Neesmu drošs, ka tie ielūgumi vēl kādam bez administrācijas vispār vēl ir iegūstami. Kādreiz varēja pret ziedojumu, bet pēdējā reizē mani uzmeta un neko neiedeva. Bet jāpalūr...

vecie vipi var. tur pēdējā laikā tik šķērsām viss aizgāja ar to ziedošanu par vip statusu un tagad vairs vipu pa piečuku nedabūt. bet kā jau teicu, uzraksti @Rudiger

 

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Lūdzu  ielūgumus vairs neprasīt. Kopš pēdējās FANO īslaicīgās pazušanas ielūgumus it kā izsūtu, bet...neviens nesaņem.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

mickys

Tieši tā, šobrīd ielūgumus nosūtīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

eh, tad jau titāniks uzsācis savu ceļu būs.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kas tajā fano tik īpašs?

Vaitad jēdzīgu torrentu trakeru trūkst, ka tur jāziedo, jālūdzas ielūgumus utt.

Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tajā fano tik īpašs?

Saturs ar LAT ierunāšanu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

M@R$$
Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tajā fano tik īpašs?

Esmu patriots, pēdējais vietējais trakeris.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Cik atceros, tad pat 'ziedu laikos' tur tolkam nekā nebij. Sen jau paroli/loginu aizmirsis esu.

Tik brīnos ka vēljoprojām kāds lūdzas ielūgumus uz viņu 😂

Link to comment
Share on other sites

maize
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Shōgun ir?

Ir,

komentārs pie vienas sērijas:
"Ps. 3 Sērijas un nav bijis neviens melns vai geju samurajs, kas priecē.  Netflix šādu nekad neuztaisītu."

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tad jau viss ir 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Shōgun viss super, tik puiši gariem matiem un kleitās staigā </sarkasms>

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

jema
26.03.2024. , 21:52, Anonīms Alkoholiķis teica:

Shōgun viss super, tik puiši gariem matiem un kleitās staigā </sarkasms>

Un daudz tautas tā staigā un nav ne vainas, kau skoti, tur tu aŗī ko saredzi, vai man tagad sarkazms jāpieraksta ka tu blat esi pidaras!

Link to comment
Share on other sites

raiviic
26.03.2024. , 21:52, Anonīms Alkoholiķis teica:

tik puiši ... kleitās staigā

Staigā gan😁.

c.thumb.jpg.5d564c7ebce11076f3f53312ecc701e7.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pfff, kotad par šiem aizmirsuši?

 

147687539-athens-greece-may-01-2019-gree

 

 

 

 

Evzones-Uniform-Officer-Greek-Soldier-10

Link to comment
Share on other sites

optimuss
25.03.2024. , 12:10, AndrisBB teica:

Cik atceros, tad pat 'ziedu laikos' tur tolkam nekā nebij. Sen jau paroli/loginu aizmirsis esu.

Tik brīnos ka vēljoprojām kāds lūdzas ielūgumus uz viņu 😂

Vienmēr kāda bēda no sērijas "viss ir slikti" (c), uk ze best, bet tāpat kaut kā gribas katrā tofikā kaut ko ierakstīt. Nu nezinu, bet man jau šķiet, ka tev gribas atpakaļ pie nejēgām. Vai arī neesi spējīgs iedzīvoties tur, pie īstajiem angļiem.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nevaru īsti izlobīt, ko tu tur gribēju pateikt, bet nu viss uz pasaules ir relatīvs. Loģiski ka ja ir lielāki/labāki trakeri, tad mazāki un neaktīvāki liekas meh 😂 un ka nekā tur nav.

 

Kā kolēģis kurš dzīvo Tallinā parasti saka - dzīvošana identiska kā Latvijā, tikai labāk 😂 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Racer

Ja nevajag latviešu, vai latviski ierunātu saturu, tad nav jēga prasīt ielūgumu - nav ne ar ko citu īpašs trekeris. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

Loģiski ka ja ir lielāki/labāki trakeri, tad mazāki un neaktīvāki liekas meh 😂

Loģiski! Un tomēr.. tu esi aktīvs lietotājs šajā mazajā forumā kāmēr ir daudzi lielāki un ~labāki.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 2 stundām , Racer teica:

Ja nevajag latviešu, vai latviski ierunātu saturu, tad nav jēga prasīt ielūgumu - nav ne ar ko citu īpašs trekeris. 

nu tur forums arī ir, apmēram tikpat aktīvs cik šeit, izņemot korķīti un jurkinu.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Racer

Jā, par forumu piemirsu - šis tas interesants, bet nezinu vai Andža ar Google translate pavilks - valoda sarežģītāka kā būtā... :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
1 stundu atpakaļ, TOoMoOT teica:

Loģiski! Un tomēr.. tu esi aktīvs lietotājs šajā mazajā forumā kāmēr ir daudzi lielāki un ~labāki.

Pag, šitas tak ir lielākais tehnoloģiju forums 😂

Labots - AndrisBB
  • Ļoti patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

base7

Latviešu valodā lielākais. Tie kuri dzīvo trimdā, tiem to nesaprast :)

Starp citu no Baltijas valstīm tieši lietuvieši visvairāk ciena savu valodu. Viņi pat krievvalodīgajos  forumos savā starpā iemanās rakstīt savā valodā. 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kicker
pirms 1 stundas , base7 teica:

Latviešu valodā lielākais. Tie kuri dzīvo trimdā, tiem to nesaprast :)

Starp citu no Baltijas valstīm tieši lietuvieši visvairāk ciena savu valodu. Viņi pat krievvalodīgajos  forumos savā starpā iemanās rakstīt savā valodā. 

 

Pilnībā piekrītu, LT būts tonna reižu.., nav kā šeit veikalā uzreiz pāriet uz krievu valodu pārdevējs/a, tur, mauc kā gribi, paliks pie LT, ja nu liksi saprast, ka esi no Latvijas, tad savādāk..

Tagad gan ukraiņi šķiet padaudz arī tur, nesen uz pāris dienām pabiju gan Kauņā gan Viļņā, tik daudz krievu valodu tur nebiju līdz šim dzirdējis. Akropolē maksimā viens vel krieviski prasīja ačiū karti no rindas otra gala, nu tā, tur arī laikam sadomājušies, ka ar viņiem krieviski būtu jārunā, pretī latviski, nobolīja acis un aizgāja mļe. Leiši malači, latvieši gan tādi mīkstie, ka ļauj .īst uz galvas vatenim.

Ar kolēģi lietuvieti, dzīvo Viļņā, pa retam atbrauc uz ofisu, senāk šī tēma arī izrunāta, nostāja stingra valodas jautājumā, tāda visatļautība neesot..

Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Šito var novērot arī visādās aplikācijās kur kopiena taisa tulkojumus - bieživien ir leišu valoda, retāk esti, pieejama, bet letiņu nā un ni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
base7

Uzrakstīšu šeit. Kāds no jums nezina kur varētu atrast Latvijas humora seriālu Dzīvoklis? Viņu rāda iekš LTV1 (tur jau kāda 100+sērija), bet es gribu atrast no 1.sērijas. Gribētu saglabāt arhīvam.

Link to comment
Share on other sites

Ja man vēl ar pirkstu parādītu kā tajā lapā vispār var ko skatīties, būtu pavisam prīmā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...