Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Pirms 41 minūtēm , versatile teica:

Davaj, izliec par sevi

A davaj izliec pats savu! Āksts. :DPilnīgi kreizī loģika. Tātad, izteikt viedokli par kādu, kurš, piemēram publiski pliks staigā apkārt un publicē par to stāstus un bildes, varu tikai tad, ja pats gribu sevi publiskā apskatē izlikt internetā?

Jebkuram, izliekot personīgu informāciju publiski, ir jārēķinās ar dažādu attieksmi un to, ka šī informācija var tikt apspriesta. 

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 8 minūtēm , versatile teica:

Nu davaj, padiskutējam - kurš no jums ir bijis akreditēts vēstnieks kādā valstī? Labi, štrunts - tas sarežģīti. Kādas valsts goda konsuls Latvijā vismaz? Kurš? Neviens?

Tad jau Tu Rūdolfu Brēmani arī uzskati par krutu džeku?  :D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Visi tie, kam patīk stiprā roka, varas vertikāle, cilvēku dalīšana pareizajos un nepareizajos pēc no pašiem cilvēkiem neatkarīgām pazīmēm, cenzūra, žurnālistu dalīšana labajos un sliktajos, acu pievēršana uz "savējo" grēkiem, utt.

Just now, Regisss teica:

Rūdolfu Brēmani arī uzskati par krutu džeku

Ko es varu pateikt - slīpēts viņš 200% ir. Un ir sasniedzis, darījis un runājis ar cilvēkiem, kādi mums mirstīgajiem forumā sapņos nerādās.

Labi vai slikti izmantojis savas iespējas, tas jau ir subjektīvs vērtējums.

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Jebkuram, izliekot personīgu informāciju publiski

Atgādināšu, ka notika oficiālo fotogrāfiju apspriešana, kuras cilvēks neizvēlējās izlikt vai neizlikt.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Ko es varu pateikt - slīpēts viņš 200% ir. Un ir sasniedzis, darījis un runājis ar cilvēkiem, kādi mums mirstīgajiem forumā sapņos nerādās.

Labi vai slikti izmantojis savas iespējas, tas jau ir subjektīvs vērtējums.

Pamosties... viņš ir krāpnieks un pajols totālākais... pošmīžu ceļa veidotājs... pidoru (orku) atbalstītājs... zaglis...

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 7 minūtēm , alusbundza teica:

kaut ko nelabu sarijies

Nu davaj, ko es nepareizu pateicu?

Es tikai teicu, ka sanākt pusanonīmiem onkuļiem kopā internetā un apsmiet citus cilvēkus - dajebkurus - nav īsti viņiem pašiem glaimojoši.


Es piem varētu iezviegt par vīriešiem, kam iedoti bābiešu vārdi - skaidrs tak, ka vecākiem bija milzu vilšanās par procesa iznākumu.

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Pamosties... viņš ir krāpnieks un dīvainis totālākais... pošmīžu ceļa veidotājs... pidoru (orku) atbalstītājs... zaglis...

Nekur neapgalvoju pretējo. Es viņam blakus vilcienā nesēstos.

Lasi, kas uzrakstīts. Neko citu.

Labots - versatile
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Oho! Tātad no paša cilvēka nav atkarīgs, ja šis savu guļamistabu izliek publiski. 🤣

Galu galā viss tak negriežas ap lgbt. Tāpat ierēcu par Mūrnieci vai Burku, lasot virsrakstus.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Nekur neapgalvoju pretējo. Es viņam blakus vilcienā nesēstos.

Lasi, kas uzrakstīts. Neko citu.

Viņš tagad arī Jaunlatvijas projektu bīda... kopā ar vēl pāris īpaši "apdāvinātajiem"... 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ko tieši no savas guļamistabas viņa ir izlikusi publiski? Bildes? Video? Onlyfans? Kaut kā neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Es piem varētu iezviegt par vīriešiem, kam iedoti bābiešu vārdi

Iezviedz. Kas traucē? Bet tas gan nebūtu empātiski😉, ne jau viņi izvēlējās, atšķirībā no tiem dīvaiņiem, kam patīk publiski mantas kratīt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Regisss teica:

Viņš tagad arī Jaunlatvijas projektu bīda... kopā ar vēl pāris īpaši "apdāvinātajiem"...

Es zinu. Bet tu man nees prasījis un es arī neesmu devis savu subjektīvo vērtējumu.
Bet kļūt (un vēl vairāk - būt) par vēstnieku prasa gana ilgu un neatlaidīgu darbu, arī veiksmi un vēl visu ko citu. Un tas ir neatkarīgi no nekā cita, tai skaitā personiskajām rakstura kvalitātēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , versatile teica:

Nu davaj, padiskutējam - kurš no jums ir bijis akreditēts vēstnieks kādā valstī?

Toč nojūdzies. Hmm, vai sadzēries Piektdienā... :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

viņa

Kāpēc tu viņu sauc «viņa», taču skaidri redzams, ka cilvēks grib būt «viņš».

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Tātad tagad grēks ir skaļi pateikt, ka es esmu vienkāršs, parasts baltais vīrietis, kuram ir sieva bērni, mazbērni, lai tikai kādu neaizvainotu?

Tev kāds to ir pārmetis? Ja kāds to pārmestu, būtu tāds pats kretīns kā tie, kas par svešām bildēm ierēc.

Gribi ierēkt par kādu? Tad paliec vārdu un uzvārdu apakšā savam tekstam. Citādi anonīms trollis vien esi un viedoklis - sūda vērts. Tieši tik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Bet kļūt (un vēl vairāk - būt) par vēstnieku prasa gana ilgu un neatlaidīgu darbu, arī veiksmi un vēl visu ko citu. Un tas ir neatkarīgi no nekā cita, tai skaitā personiskajām rakstura kvalitātēm.

Tas prasa tieši to pašu ko nokļūt kādas kompānijas galvgalī! ;)  Nekas īpašs... ja patīk un interesē ārlietas, tad darbojās. Mana klasesbiedrene tāda ir... Un no kursa viens pazīstams džeks... un?! Kas tur īpašs? 

Atšķirība tikai tā ka par en-miljonu kompānijas vadīšanu nevienam medaļu nedod... bet šādiem dod... viss...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Jūs te tagad nodarbosieties ar mentālo akrobātiku, par helmaņa balvu sacenšoties, tā vietā lai atzītu - nav vīrišķīgi anonīmi apņirgt citus? Tiešām?

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 3 minūtēm , jacobs teica:

Tātad tagad grēks ir skaļi pateikt, ka es esmu vienkāršs, parasts baltais vīrietis, kuram ir sieva bērni, mazbērni, lai tikai kādu neaizvainotu?

Piešūs visādu izdomātu fobiju sarakstu... :D 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Regisss teica:

en-miljonu kompānijas vadīšanu nevienam medaļu nedod

toties šitiem desmitus un simtus k gada bonusos nedod, bet tiem vadītājem dod :) katram savs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Zin... teica:

Nav vērts, diemžēl homofobisms Latvijā ir PSRS palieka.

Tārkā administrācija, mums te šad tad ir ne pa jokam homofobiski komentāri, kas jums nav bijusi problēma, bet tagad pēkšņi pasmīnēt par vienu butch ir briesmīgi slikti? Tad varbūt esiet konsekventi un dzēsiet visus tos komentārus un daliet vārnas un banānus treknāko komentāru autoriem. Var sākt ar otro komentāru šī topika pirmajā lapā:

 

Screenshot from 2023-03-10 22-31-06.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Citādi anonīms trollis

Krieviskajā tviterī kaut kad atpakaļ «labie krievi» sašūmējās par «anonīmajiem satīriķiem», es toreiz palasīju, kaut kā smieklīgi tas izskatījās. Ir vairāki tā saucamie «anonīmie satīriķi» starp krieviskajiem tvitera komentētājiem, kurus interesanti palasīt... Tikai tāpēc, ka «anonīms», nemazina vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

toties šitiem desmitus un simtus k gada bonusos nedod, bet tiem vadītājem dod :) katram savs.

Tādēļ jau saku - nekas īpašs... Patīk ārlietas... tas saista... cilvēks darbojās... nav nekas īpašs... tad jau ārsti ir daudz, daudz īpašāki... arī psihiatri... :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Oho! Tātad no paša cilvēka nav atkarīgs, ja šis savu guļamistabu izliek publiski. 🤣

 

Tak jebkurš izliek savu guļamistabu publiski, neviens tak tevi neapsmej vai neapspriež ka tev ir sieva.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Tikai tāpēc, ka «anonīms», nemazina vērtību.

Satīra un personiski uzbraucieni ir divas kardināli dažādas lietas.
Es arī orkus twitterī par mēsliem saucu ar savu bildi, vārdu un uzvārdu blakus.

Tāpat kā anonīmos naciķu atbalstītājus, kas ir tādi paši putina ideoloģijas (sk.augstāk) piekritēji kā tie, kas tagad aicina bumbot natovcus Ukrainā.
Arī te man profilā ir mana bilde.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

neviens tak tevi neapsmej vai neapspriež ka tev ir sieva.

Žēl ka Tu viens... :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pa lielam jau tie pareizajos/nepareizajos dalītāji īpaši neatšķiras no visiem putinistiem un vatēm utt. Tik putinisti citus ēd nost, dalītāji itkā savējos. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Satīra un personiski uzbraucieni ir divas kardināli dažādas lietas.

putinam un citiem velliem brauc virsū, ka prieks

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, Regisss teica:

Žēl ka Tu viens... :D 

Un tu nu zini vai es viens vai neviens.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Un tu nu zini vai es viens vai neviens.

Andrītis nav viens, viņš kaut kad te rakstīja, ka dzīvo ar draudzeni.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, vvv teica:

Andrītis nav viens, viņš kaut kad te rakstīja, ka dzīvo ar draudzeni.

Tad jau labi... ;) savādāk vēl netīšām iznāktu no skapja visā eiforijā... :D

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Un tu nu zini vai es viens vai neviens.

Par šitiem "svešu guļamistabu eksponētāju" nīdējiem ir viena veca, laba anekdote.
Babulis izsauc mentus, sak, pagalmā publiskā pirts, pa logu tāaadas neķītrības redz, šausmas, nevar tak tā, ka visi redz.

Atbrauc policis, skatās pa logu - neredz.

Babuis saka, nu jā, neredz. Bet jūs uzlieniet uz skapja, izbāziet galvu pa fortočku, un skatieties pretējās mājas trešā stāva logā, tur atspīd!

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Par šitiem "svešu guļamistabu eksponētāju" nīdējiem ir viena veca, laba anekdote.
Babulis izsauc mentus, sak, pagalmā publiskā pirts, pa logu tāaadas neķītrības redz, šausmas, nevar tak tā, ka visi redz.

Atbrauc policis, skatās pa logu - neredz.

Babuis saka, nu jā, neredz. Bet jūs uzlieniet uz skapja, izbāziet galvu pa fortočku, un skatieties pretējās mājas trešā stāva logā, tur atspīd!

pietrūkt tekstā ķīķīzera :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Regisss teica:

pietrūkt tekstā ķīķīzera :D

Precīzi. Jo es šo bildi pirmo reizi ieraudzīju te, bootā. Kāpēc? Jo nelasu dzelteno presi un dziļi do lampočki, ko kāds dara ārpus saviem pienākumiem, ja tos veic labi - sevišķi mūsu valsti šai sarežģītajā laikā pārstāvot.
A tie, kam ķīķīzeris kabatā... Nu, ko lai saka, nenopišaties no tā skapja, ka galva fortočkā nepaliek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, versatile teica:

Par šitiem "svešu guļamistabu eksponētāju" nīdējiem

Nīdēji te ir tikai Tavā slimajā galvā. 😉

Bet nekdote man patika. Paldies par padomu🤣. Nevērt tak to internātu vaļā...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Tad jau labi... ;) savādāk vēl netīšām iznāktu no skapja visā eiforijā... :D

Vienkārši tracina tā cilvēku aprobežotība

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Nevērt tak to internātu vaļā

Patīk

Just now, AndrisBB teica:

Vienkārši tracina tā cilvēku aprobežotība

Tracina, tas ir maigi teikts

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Vienkārši tracina tā cilvēku aprobežotība

tev skapja durvis jau vaļā, tik jāizkāpj ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...