Jump to content

Priecīgus saulgriežus un ziemīšus 2020


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Priecīgus visiem 🙈 

Traki gan  - garas brīvdienas (Lolita Neimane  klusi noelšas stūrī + sporta zāles ciet kovida dēļ ) ...viss kas tika pirkts zsv un jaunajam gadam jau tiek ēsts, labi, ka vakar līdaku ar ikriem noķēru - vismaz varēšu apēsto kompensēt 😁

Pierīga slapjš, nav tik smuki..vakar vietām Baltezerā 3-4cm ledus - izlauzām un pacopējām...vismaz slidošanas/ziemas copes sezonu atklājām, cerams pēc pāris dienām sals atkal aizraus visu ciet.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Priecīgus!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar speciālajiem apstākļiem, bet arī citus gadus ir dzirdēts - ai, kaut kā šogad galīgi nav svētku sajūtas. Nu tad - Kas Tev rada 'svētku sajūtu'?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , ImissimI teica:

Sakarā ar speciālajiem apstākļiem, bet arī citus gadus ir dzirdēts - ai, kaut kā šogad galīgi nav svētku sajūtas. Nu tad - Kas Tev rada 'svētku sajūtu'?

Eu, nu?

Link to comment
Share on other sites

Es kā nepārāk tusiņu cienītājs..man tas pats kas parasti😀 kāti mašīnā ..rīt uz copi...paēdu, padzēru..senčus bik apciemoju..2m..ut...nekāda tusiņa...man vispār tas kovids nekādus ierobežojumus nerada..tikai plusi..mazāk birojā jābūt....vairāk copēt varu...vienīgi sporta klubi ciet..tas biku kremt..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man gribas īstenībā tās vēdzeles paprovēt pakacināt. Savulaik viens onkulis esot man gandrīz blakus pirtij sēdējis un vilcis vienu pēc otras. Gan pirms gadiem 25 apmēram. Bet raut pirtī zolīti un klausīties gruntenes zvaniņu nemaz nebūtu sūdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Po - ja upe tuvu samet kaut lazdaa kātu vai saivu gruntenes..no rīta nočeko. Man bijis ka vēdzeles jau pa dienu ņem..un vakarā klusums. Viņas salīdzinoši glupas..ir bijis ka viena visu grunteņu ēsmas uzlasa..tur nav baigi jāgaida vai jāpiecērt..ok..nav humāni..bet fakts

 

Vēdzele nekur baigi prom neskrien un ūdenī kātus neievilks

Biju ventā pirms ned.i copi neredzēju...pirms tram čoms 1.5kg dabūja..uz karūsiņu un smuku sapalu  uz sliekas

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Mēs ar kaimiņu Jāni spriežam vai aplis ir daudzstūris ar bezgalīgi daudz stūriem, vai arī tomēr jāņem vērā planka garums.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nu šis man atgādina vienu pasniedzēja uzdevumu - vai var nolikt kluci stūrī apaļā telpā ? Jā - jo telpai ir durvis un tās atverot veidojas stūris 😄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Brekxits 1,3 kg + 1kg + 2,5 kg līdakas...psc psc atkal jāēd - ikrus un akniņas jau sacepu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...