Jump to content

Ko jūs domājat par elektromobiļiem?

Recommended Posts

UK nobraucu diezgan daudz, šogad laikam sanāk 40tk km (uz darbu vien ir 100km diena līdz pat 250km)

Divas mašīnas tikusas lietotas, VW CC ar briesmīgo DSG (mehāniķi met krustu un plēš matus) un BMW, abi dīzelji. 

VW tagad nobraukums ir jau 230tk km. Tak tur pēc mūsdienu teorijām sen kārbai bija jābūt metamai, motoram kirdik, logiem jaatek utt utjp. 

Jā, pēdējā laikā sāka kajaki līst ārā, bet nekas saistībā ar ārprātīgo kaukshanu, ka motors un kārbu tagad ražo priekš 200tk km. 

Kas reāli bija noticis pēdējā gada laikā un godīgi sakot praktiski visas mašīnas lietošanas laiku - parkingi sāka nikjoties, bet tā ir vw slimība, lēti novēršama. Tad man klimata motors atteicās. Tad atslēga nikjoites sāka. Vairāk nekas cits nenāk prātā. 

Pārējais viss ir standarts - zobene, bremžu diski un kluči, priekšā gultņi kaut kādi. Bet ne reizi kas saistīts ar kārbu vai dzinēju. 

Bembi triecu, burtiski triecu šogad, būs jau drīz 140tk km nobraukti. Un pirmo reizi tai mašīnai priekšā kkada bukse sākusi klabet. Tas ir arī viss ieguldījums. Atkal - eļļas, kolotkas, filtrus neskaitu. Ak jā, vēl vienu riepu spiediena sensoru ko viens kolja pamaniiijaas sačakarēt. 

Tad bija viens rūpnīcas atsaukums ko dīleris atrisināja pus dienas laikā, bet tas bija pa visu pasauli. 

Ja man būtu jāpērk tagad un tie paši gabali jābrauc - dīzeli joprojām. Būtu pilsētas variants - benzīnu. Jauniem dīzeļiem ļoti šitie īsie gabali nepatīk. Salons man uzsilst pāris minūtēs bembim. CC aukstā laikā gan bija diezgan jāpagaida. 

Edited by Zin...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AndrisBB

19

• Mezavecis

15

• osscar

12

• ivo

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzīvokli jau noīrēji? Pārdodu, tev iesākumam būs must have..

Viens trollis ar lustru, tagad otrs ar Jaguar, nečakarē biedriem prātu, ņem uzreiz elektrisko Taycan!

Ja mēs ņemam argumentu, ka vajag izvākt izmešus no daudzmiljonu pilsētām, tad tas nav arguments. Vajag izvākt nepieciešamību nepārtraukti kaut kur braukt. Bet tas nav iespējams, jo visām nozarēm ir jā

Posted Images

AndrisBB
Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

Arteon shooting brake? 

Es jau pirmstam domāju ka tu pieminēsi.

Bet man viņš kaukā vēl vairāk nepatīk kā liftbaks, kautkad senāk jau par šo runājām. Plus pārāk liels un arī ārpus budžeta ko vēlētos iztērēt. Budžets kautkur starp 16 - 18k, atkarībā no tā cik dabūšu par esošo, plus cik līdz pirkšanas brīdim būšu iekrājis, mēnesī atlieku auto budžetā £300, pa apmēram 4 gadiem jau būs iekrājies, krītu negribās ņemt.

Pirmstam bij doma par liftbaku, bet tagad jau kautkā esu nobriedis par Shooting Brake, varbūt jau vēlāk būšu ar mieru par "pilnu" universāli. Gribās lai var normāli ielikt vismaz 2 velo un vēl visādus pričendāļus brīvdienām. Pagaidām vedāju uz jumta, bet nu kad brauc virs 70mph, tad ir kā ir, pilnīgi velk uz vienu pusi, kā arī nekur auto atstāt nevar, ja nebribas palikt bez velo utt.  

Tik tā arī neesu neko nopircis, braucu arī tik maz ar visu Covidu, ka laikam nav jēgas vispār kautko pirkt. Pa šo gadu knapi 3k sanāk.

Nu tad īsti citu variantu vairs nav, pārāk specifiska auto forma 😁

BMW 3 gt vai varbūt kāds audi a5 sportback. 

Varbut kāda mazda vēl ko līdzīgu ražo 

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Pārējais viss ir standarts - zobene, bremžu diski un kluči

Tos es arī kautkad vararas vidū monainiju, kad servisi bij vaļā, jo kā reiz 5 gadi un 44k, domāju ka drošāk nomainīt. Pa zobeni + ūdens pumpi vien £550. Bet nobraukts no nomaiņas brīža knapi 1k, žel pārdot :D

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Nu tad īsti citu variantu vairs nav, pārāk specifiska auto forma 😁

Nu citi varianti ir Oktāvija vai Leons universāļi. Tik abi pavisam jauni, manā cenu diapazonā sāks ganjau parādīties tik pēc kāda gada.