Jump to content

Recommended Posts

Nobeidzās iepriekšējam rūterim kaut kas - wi-fi bija, bet nekādi nevarēja vairs dabūt savienojumu ar torni.

Tad nu aizgāju uz LMT klinetu centru, un tur man bez vārda runas samainīja rūteri, iedeva svaigāko Huawei B715.

Noliku to turpat kur bija vecais. Bet tagad ir problēma mājas nomalēs, ja tā var teikt. Telefonā parāda, ka wi-fi tā kā ir, bet interneta neesot. t.i. pie wi-fi simbola parādās arī izsaukuma zīme. Ar iepriekšējo modeli tur arī zona, protams, bija vājāka, bet nebija šādas muļķības.

Nez, varbūt es kādu iestatījumu esmu aizmirsis rūteri, vai šis vienkārši ir mēsls? Jo telefons jau nav mainīts, tas pats.

Jāiet izdīkt Mikrotiku, laikam. 

e = d

Jauno rūteri piejoinoji telefonam? 

Protams. Tuvumā viss strādā, aizeju uz blakus istabu, rāda divas strīpas un to izsaukuma zīmi klāt. Kad ieeju iestatījumos, tad tā arī apmēram raksta - wifi ir, bet interneta nav. Aizeju tuvāk rūterim, viss kārtībā atkal.

Nez, varbūt androids pa kluso kādu atjauninājumu - "uzlabojumu" uzlicis? Vismaz kopš rūtera nomaiņas atjauninājumi nav bijuši.

jema
pirms 2 stundām , ju teica:

Jāiet izdīkt Mikrotiku, laikam. 

Dot tikai juridiskajiem, pārējiem par naudiņu

B715 ir labs aparāts, man jau kādi 2 gadi rukā, bez problēmām

Racer
pirms 2 stundām , ju teica:

wifi ir, bet interneta nav

Es vasarā 715 testēju, kad tās antenas mērīju. Jamajam ir wifi uzstādījumos 2 varianti 1) viens tīkls, kurš pats slēgājas starp 2 un 5GHz diapazoniem un otrs - 2 atsevişķi tīkli. Pēc noklusējuma ir pirmais un man bij līdzīgi pigori, nokonfigurēju atsevišķus tīklus uz 2 un 5GHz un gļuki pazuda. Pamēğini.

CosmosDC
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Jamajam ir wifi uzstādījumos 2 varianti

Skatos šobrīd ar programmatūras versiju 11.197.01.03.418 (tīmekļa UI versija: 21.100.45.00.03, abas uzrāda kā jaunākās) un neko tādu nevaru atrast iekš sava B715, būtu interesanti paspēlēties ar to. Neatceries, kā to funkciju sauca iekš tā Huawei Web GUI?

Par autora sāpi - un ja tu tajā tālākajā istabā izslēdz/ieslēdz wifi telefonā, viņš joprojām pieslēdzas tīklam un rāda "no internet"? Tas ir gan uz 2.4 GHz, gan uz 5 GHz?

pirms 1 stundas , CosmosDC teica:

un ja tu tajā tālākajā istabā izslēdz/ieslēdz wifi telefonā, viņš joprojām pieslēdzas tīklam un rāda "no internet"?

Jā.

pirms 1 stundas , CosmosDC teica:

5 GHz

To viņš vispār tur neredz.

Un man ir koka māja, pie tam ļoti maza.

Racer
1 stundu atpakaļ, CosmosDC teica:

Neatceries, kā to funkciju sauca iekš tā Huawei Web GUI?

Neatceros gan, bet varu savākt no čoma un apskatīties. Tur bij tā, ka iekš wifi uzstādījumiem bij izvēle - viens tīkls, vai divi. 

P.S. Vispār jocīgi - te neredz tādu opciju, @ju, Tev ir?

jema

Tīkli abi un reizē, gribi saukt savādāk, viss ir tavās rokās!

Izdomāju paspēlēties ar kanāliem un tml. Palaidu prorgrammiņu WfiInfoView. 

Pie valsts koda man rāda DE. Vai tik tur nebūs vaina, jo, cik man zināms, viņu tur pamatīgi piegriež jaudas.

Moš kāds zina, kā nesāpīgi pašam to valsi nomainīt rūterim?

uldii12345

Vispār jau jauno mikrotik ar cat18 dod arī fiziskām, tik jāpačīkst, ka viss slikti ar huawei. Apmēram pirms mēneša, dabūju senčiem. Bet drīzākais, iepriekšējais huawei taisīja mājā mikroviļņu krāsni un raidīja ar lielāku jaudu nekā atļauts. Jebkurā gadījumā uz privātmāju iet 2 routeri, tad var labi noklāt un jaudu likt atļauto vai zemāku. 

e = d

Man vecais B315 nosedz visu māju. Uz terases dažām iekārtām reizēm uz robežas, tur gan pusmetrīgs mūris.

CosmosDC
pirms 1 stundas , ju teica:

Pie valsts koda man rāda DE. Vai tik tur nebūs vaina, jo, cik man zināms, viņu tur pamatīgi piegriež jaudas.

Gan Latvijā, gan Vācijā EIRP nosaka ETSI, abās valstīs 2.4 GHz diapazonā tas ir 20 dBm.

pirms 17 stundām , ju teica:

Un man ir koka māja, pie tam ļoti maza.

Laikam tas ir plašs jēdziens, ar šo pašu B715 standarta līvānu mājā bezvadu tīkls pietiek visām istabām un vēl ārā no mājas kādus 10 metrus. Un es divstāvu līvānu māju par ļoti mazu negribētu saukt.

Tad, kad esi tajā vietā (otrā istabā), kur nav savienojuma, ar to programmu (WfiInfoView) apskaties RSSI tam bezvadu tīklam.

Racer

Ui, es te bezjēgā sarakstīju, čoms no kā biju aizņēmies, atsūtīja bildi, tas bija B535, ko Tele iedeva. Atvainojos.