Jump to content

Price/performance 5 GHz rūteris

Recommended Posts

M@R$$

Nu es sāku ar, tjipa, vienkāršoto versiju. Lai nokonfigurētu wifi. Bez gugles tur ir pieejamas opcijas CAP, CPE... un ej un saproti, kas tie pa dzīvniekiem. Murgs ne interfeiss.

Advanced mode nācās līst jo uzlikt paroli uz ieejas rūterī ir obligāta sākuma procedūra.

Nu es sapratu vienu svarīgu lietu, ja nav kazai piena, tad arī nebūs. 

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ieleja

9

• INTRASERVERNET

8

• Vasarnieks

7

• Anonīms Alkoholiķis

7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tu tak esi iesprūdis 1998. gadā, ne? Piedāvā mājas lietotājam mācīties CLI? Kas tālāk, lai dabūtu vadītāja apliecību, vajadzēs pārlasīt dzinēju?      

Nu tad tā. Gribu izkliegt sāpi. Bija skaists sestdienas rīts. Nekas neliecināja par nelaimi. Izņēmu no kastītes jaunu MikroTik hAP ac2 rūteri. Saspraudu vadus...ieliku barošanu...un šov

Esi pārliecināts, ka tavs tp link netaisa mājā mikroviļņu krāsni, lai nodrošinātu pārklājumu. Ac2, cap ac diezgan daudz likti, nav tādu problēmu ar pārklājumu. Katrā stāvā pa ap ac2, bet pat no 1st.,

Posted Images

Vasarnieks
Pirms 42 minūtēm , M@R$$ teica:

Nu es sāku ar, tjipa, vienkāršoto versiju. Lai nokonfigurētu wifi. Bez gugles tur ir pieejamas opcijas CAP, CPE... un ej un saproti, kas tie pa dzīvniekiem. Murgs ne interfeiss.

Advanced mode nācās līst jo uzlikt paroli uz ieejas rūterī ir obligāta sākuma procedūra.

Apsveicu ar pirkumu! 😃 Microtik vienīgā labā lieta ir winbox, pārējais tur ir max neloģiski. Bet nu kad iebrauc visādus s... var uztaisīt, bet nu to pašu ar openwrt var izdarīt loģiskā interfeisā. 

Anonīms Alkoholiķis

Tuvākais kas mikrotik instrukcijai ir CCNA training books vai Comptia network+. Ko izmanto, lai atšifrētu mikrotik wiki.

uldii12345
pirms 3 stundām , M@R$$ teica:

Tad jau neesi nemaz tik advancēts lietotājs. Next, next visi māk. Interfeis ar daudz funkcijām nevar būt vienkārš. Ir taču n tie video par mikrotik konfigu no nulles youtube. Var taču iegoglēt ko CAP, CPE nozīmē. Skaidrs, ka ja nekad nav mt lietots, ir jāpatērē laiks, bet nav jau standarta lietas nekāda raķešu zinātne. 

Racer
pirms 7 stundām , AVilks teica:

man strādā gan liktie MikroTik, gan Asus, TP-Link

Man kā pamatrūteris ir Mikrotika lētais Lite, tad tālāk kā swičs Tplinks un otrajā stāvā Asus kā repīters un ar vadu uz bērna datoru. Viss griežās. Jāpiezīmē gan, ka Asus un Tplinks reizi pāris mēnešos nu neteiksim, ka uzkarās, bet sāk bremzēt, tad pārstartēju, Microtikam to vajag reiz 6 mēnešos. Mikrotikam web GUI ir prasts kā zābaks - visu var sadarīt ātri, VPN man neizdevās, piesaistīju kolēģi, jamais uztaisīja. Šodien atcerē'jos, ka gadu apdeiti nav taisīti, palūdzu kolēģi, jamais attālināti visu izdarīja. Problēma ir iekš tā, ka apdeitam nepietiek vietas :D Jamais māk patīrīt un uzlikt to ko vajag. Uz Ziemassvētkiem laikam uzdāvināšu sev to to AC pa 50+ eirām.