Jump to content

Leach AMP v4.5 vai kas cits

Recommended Posts

spameris

nu nē es tor neko neplānoju ķunot tas chipamps iet uz krāmu kasti, tā tīri uz ausi nu balītei kalbasņikam der. Lai pierādītu ka neeju neceļos reku atnāca šodien radiatori, laikam jau vispirms pamēģināšu Aleph A3, plates droši vien kādas 2ned nāks no lielās austrumu zemes. Droši vien saskrūvēšu paklausīšos kā skan un domāšu ko darīt tālāk.

radioatori.thumb.jpg.ca7aa54548fd59b133da5bb84bb31e1a.jpg

• Patīk 1
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• spameris

37

• osscar

27

• RudeWolf

7

• itanium

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu tā piešķilts ir, vadi vēl jāpiekārto smukumam, jāpārvelk skrūves un nāksies laikam tomēr locīt no metāla plāksnes pāri tiem barokļiem kādu shield, jo esot skaļumam aptuveni no 60-80% ņem kautkādu t

Jāsāk kautkas darīt  

Leach amp ir klasika. Protams tagad ja būvētu -  uz jaunām komponentēm. Oriģinālajā rakstā minētās dažas vairs nesameklēsi. Uzticams pastūzis, ar iebūvētu VI  aizsardzību un ja pazūd plus vai mīnuss -

Posted Images

osscar

Cik lieli radiatori izmēros ?

Vajadzēja ko citu pamēģināt - F5 vai ko tādu - Aleph  tomēr ar augstāku THD un līdzīgu spektru JLH - 2.harmonika dominē // biju pēc ilgiem laikiem izvilcis F5 klonu no galdapakšas - psc ku karsts :D

Edited by osscar
osscar

varētu būt ok uz "aci", bet nu būs ap 50 grādi tāpat ilgtermiņā, kas ir ok..

bet nu JLH ir tāds audiofīla sākuma variants - nav sarežģīts, baigi nekarst un skan labi ( ja pielasa izejas traņus)

Es savam uzlodēju vēl pa 4x4700 uf katram kanālam.

Tagad man apm. 25 000uf 1R 25 000uf katrā kanālā - tas samazināja izejas trokšņus no 200uV līdz 120uV  - tas ir līmenis ko vairs ar ausi 93db tumbā nedzirdu.

Edited by osscar
spameris

man plāns iesākumā pamēģināt ar šādu te switcheri, redzēs kas tur nāk ārā no viņa un papildus jāfiltrē , un vai nebūs atkal jāloka no metāla pāri vāks, kā tas bija ar tiem meanwell switcheriem.

https://www.aliexpress.com/item/32948381172.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2b6c4c4daxHTLD

Bet ja godīgi es tā īsti neesmu sapratis, kādēļ 90% gadījumu cik te paskatās apkārt DIY A klasi taisa ar tiem lineārajiem power supply un gigantiskiem kondensatoriem. Vaitad tādam switcherim A klase nav pat piemērotāka, jo currents taču ir daudz vienmērīgāks, switchera čipam nev visu laiku jāadaptējas ?

Edited by spameris
RudeWolf
pirms 15 stundām , spameris teica:

Man būtu mīzīgi tos Aļika svičerus izmantot. Viņiem jauda ir vai nu masīvi pārspīlēta un/vai reāli izpildās tikai īsam laikam. Tu pareizi saki, ka A-klasei svičeris galīgi nav slikts variants, bet jāskatās, kāda ir ilgstošā jauda nepieciešama.

pirms 15 stundām , spameris teica:

Vaitad tādam switcherim A klase nav pat piemērotāka, jo currents taču ir daudz vienmērīgāks, switchera čipam nev visu laiku jāadaptējas ?

Tie, kas taisa A-klasi, parasti netic svičeriem.

osscar

Uztaisīt normālu switcheri nemaz nav tik viegli/lēti  ..tādu kurs neizstaro drazu ( piem. ieslēdzot TV vienā rozešu grupā ar pastūzi ar ocsili redz ka parādās "pīķi" izejā - tātad caur tīklu viņi tur nonāk...tas pats no LCD monitoriem..par lētajiem alika prīnumiem nemaz nerunājot).Otra lieta - ilgmūžība...skaidrs, ka switcheris ir bumba ar laika degli...te pat biedrs rakstīja kuram pio kaut kāds strīmeris vai kas tas bija izbeidzies...lienārie nosprāgst daudz retāk ja ir uztaisīti pareizi....un iztur īslaicīgi  lielas slodzes, nu A klasē varbūt tas nav aktuāli...un A klases parasti ir salīdzinoši vienkārši pēc uzbūves - tur pēc fenšu nebūs pareizi, ka baroklis sarežģītāks par pastūzi :D Ok switchers protams nav tik prasīgs uz pareizu montāžu...kā trafs ar visām zem;em, kas neparezas montāžas gadījumā rezultējas ar fonu :D

• Patīk 1
Artanis

@spameris   Vai normāla brenda (aļa Mean Well) impulsnieks ir tik daudz dārgāks, lai riskētu ar iekārtas nodegšanu (labākajā gadījumā) vai mājas nodegšanu (sliktākajā gadījumā)? Man zosāda uzmetās redzot ķīniešu "500W" kombinācijā ar to mikroskopisko trafiņu un miniatūro radiatoriņu.

spameris

tikai FYI, tieši šo switcheru izvēlējos, jo tādu izmantoja v-mire.net tajos youtube video, un teica, ka ar šo esot viss OK. Pastūzis gan bija ncore klons, kur tika izmantots. Izskatās ka papidus radiatoru pielikt tīri mehāniski ar nevajadzētu būt problēmai.

RudeWolf
Pirms 1 minūtes , spameris teica:

Pastūzis gan bija ncore klons, kur tika izmantots.

Nu bet tu tak saproti, kā D klasei un A klasei atšķirsies strāvas vajadzības?

spameris
Pirms 1 minūtes , RudeWolf teica:

Nu bet tu tak saproti, kā D klasei un A klasei atšķirsies strāvas vajadzības?

Jap saprotu, tad jau redzēs kā viņš uzvedas. Visvairāk šaubas ir par pārkaršanu jo visu laiku liels patēriņš.

osscar

papētīju to aleph 3 ( kaut kad esmu oriģinālo klucīti klausījies) - ui psc ku viņš tev būs karsts///tie radiatori būs par mazu ar garantiju...tur 2A miera strāva ....apm 100W uz kanālu...

Par cik mājsēde ( un mūzika vismaz 14h dienā)  -izvilku savu pirmo 12 gadus veco darinājumu Leach amp 4.5 ..ok daudz ko būtu darījis savādāk, bet miera strāva stabila un skan labi...beidzot pieskrūvēju normālas gumijas kājiņas ...jo atnāca pastā..tā bija pielīmētās :D

DSC01081.sized.jpg

• Patīk 1
spameris

par radiatoru izmēru pagaidām esmu optimistisks, jo salīdzinājumā tieši tāds pats korpus kādu izmantoju JLH ar 1.1A.

rad1.thumb.jpg.ea422b458707128f4b7a73a650327595.jpg