Jump to content

Pērk portatīvo 140-170 eur robežās


constrig
 Share

Recommended Posts

14"' gan, bet varbūt variants:

 

 

Un gaģušņikā Laptop4You ir T440p par EUR 199, kurš ir jēdzīgākais thinkpads līdz 200 eseskā šobrīd, kaut ar 320GB HDD un 4GB, bet jāskatās uz vietas stāvoklis, eseskas bildēs izskatās ok bet bildes viņiem mēdz neatbilst konkrētā aparāta par konkrēto cenu stāvoklim.

 

Ja čista vaig 15", tad visticamāk neko citu kā kaut ko no plastmasas neatradīsi.

 

Vēl, Banknotē Čierī (un veikals.banknote.lv) ir plastmasas 14" thinkpads - E450 (500GB HDD, 8GB) par EUR 180.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tur baigajam ekspertam jābūt, lai zinātu kādi laptopi ir pieejami, katrā Rīgas lamboardā un pa cik. Jāpārbauda krājumi katru dienu, lai būtu lietas kursā :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tad kapēc atlasiji visādus krāmus, tai banknotē pilns ar OK laptopiem cenu kategorijā līdz 200 EUR

 

Var redzēt ka tavus ieteikumus nav jēgas ņemt par pilnu un būtībā ir izdzēšami, jo vienkārši ieciklējies uz kautkādu fanbojismu.

Kur autors minēja ka laptopam jābūt Lenovo un vēljovairāk kautādam Thnikpadu pakaļdarinājumam?

 

Ja nespēj objektīvi ieteikt, tad nekomentē.

Labots - AndrisBB
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Neesmu drošs, kādā mērā manis iepriekš teiktais klasificējas kā ieteikums un kā fanobojisms, bet nu jā, es uzskatu, ka, pērkot lietotu laptopu, ja par līdzīgu cenu un līdzīgiem parametriem var dabūt consumer plastmasnieku, un var dabūt executive laptopu ar magnēzija sakausējuma korpusu (E7440, T440p) un nepielodētu RAMu(T440p), tad labāk ņemt to executive.

 

@AndrisBB, lai nav tukša runa no tavas puses, vari nosaukt kādu no tiem tavuprāt "ok laptopiem līdz 200 EUR"?

 

@snukurins, tu nopietni?

 

Citēt

 

Dell Latitude 3550

Preces kods: 03748   (nol)

 - Ražotājs: DELL

 - Paaudze: i-Series Gen.4

 - CPU tips: Intel Core i3

 - CPU modelis: Core i3-4005U

 - CPU frekvence: 1.7GHz

 - CPU Turbo frekvence: Nav pieejama

 - CPU kodolu/plūsmu skaits: 2/4

 - RAM apjoms: 4GB

 - RAM tips: DDR3

 - Diska apjoms: 256GB SSD

 - Diska tips: SATAIII

 - Ekrāna izmērs: 15.6"

 - Ekrāna izšķirtspēja: 1366x768

 - Video adapteris: Intel HD Graphics 4400

 - CD/DVD: Nav

 - LAN: Gigabit

 - Wi-Fi: Ir

 - 3G/4G modems: Nav

 - Bluetooth: Ir

 - Kamera: Ir

 - USB 2.0: 1

 - USB 3.0: 2

 - USB 😄 Nav

 - Video izejas: D-Sub;HDMI

 - Docking port: Nav

 - Baterijas tips: Li-Pol 3-Cell

 - Baterijas jauda: 43WHr

 - Svars: 2.2kg

 - OS: Windows 10 Professional

 

286.00€

 

 

Tas tur ir vienīgais laptops no 100 līdz 300 EUR (starp citu, neaizmirstam, kāds ir autora norādītais budžets), kurš nav ar Celeron.

286 EUR par latitude trešo, tas ir, lētāko sēriju ar ceturtās paaudzes U proci?

Jā, jauns ssd, bet ja tas ir lētākais kingston, tas maksā 40.

 

Man eseska un lombardi, tici vai nē, nemaksā. Par tevi un teh.lv neesmu drošs :dry:

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es neko neieteikšu, jo nezinu kas ir labāks tanī cenu kategorijā.

Bet ja ieteiktu kautkādu konkrētu modeli, tad ieteiktu kas labāks un ar ko konkrēta pieredze, nevis tapēc ka esu safanojies par kautkādu brendu, neatkarīgi no tā ir vai nav tas labākais value/price ieguvums.

 

Tākā jā no tavas puses es redzu tikai fanbojismu un autoram neiesaku ņemt par pilnus tavus ieteikumus.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Es neko neieteikšu, jo nezinu kas ir labāks tanī cenu kategorijā.

Nu ta kādi ir tavi argumenti tam, ka mani, kā tu saki, ieteikumi (kas turklāt nebija "ņem šo, labākais dīls par to naudu simtpunkt" bet gan "hei, varbūt variants?") un ir sūc un mans "fanbojisms" nav labākais price/value?

 

Labi, es pats paskatījos - banknotē jaunākais no lapšiem ar i5 līdz 200 EUR ir šis. Jā, tas atkal ir Dell, bet sorī, tā ir sagadījies, nav neviena Acer vai Asus vai dajebkā cita līdz 200 EUR ar >= i5 piekto paaudzi. Varbūt eseskā ir kaut kas jaunāks??? Man slinkums meklēt, bet tu, ja vēlies, vari sameklēt un piegādāt kā argumentu tam, ka mans fanbojisms sūkā :)

 

Citēt

 

    Dell Latitude E5250

    Kategorija:

    Portatīvais dators


    Procesors(Cpu): Intel Core i5-5300U
    Operatīvā atmiņa(RAM): 8GB
    Atmiņa: 128GB HDD [īpatnēja ietilpība priekš HDD ;) ]
    Videokarte(GPU): Intel HD Graphics 5500
    Operētājsistēma(OS): Windows 10 Professional

    Lādētājs

    Artikula Nr.: 26007

    Statuss: pieejams

    Atrašanās vieta: Talsi, Krišjāņa Valdemāra iela 8 [tā nav problēma, viņi vienmēr var pārsūtīt uz jebkuru citu filiāli]

    Telefona numurs: 37125484942

 

 

Latitude 5tā sērija - tādi plastmasas midrange ofisa laptopi, bāžami vienā maisā ar Thinkpad "pakaļdarinājumu"' E sēriju. Tīri neko sērija, cik redzēti un cik dzirdēts, kaut nevaru droši apgalvot, ka ir sanācis pieskarties tieši šim modelim.

Tam 5010U ir par dažiem papagaiļiem mazāk nekā 4300M iekš T440p, bet ekonomiskāks, nujā.

Un šis E5250 arī atbilst prasībai "15 collas".

Un, iespējams, iespējams, viņam ir labāka izšķirtspēja par biedra E7440 (kuram ir 1366 x 768) un gaģušņika T440p (kuram eksistē varianti 1366 x 768, 1600 x 900 un IPS FHD). E5250 mēdz būt gan 1366 x 768, gan FHD.

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

man pavisam cita

Jā.

Citēt

Cena PVN maksātājiem 236.00

Un kā tas palīdz topika autoram?

 

Un pat tie 236 EUR, cik tas izmaksā tev,

pirms 1 stundas , 138 teica:

par latitude trešo, tas ir, lētāko sēriju ar ceturtās paaudzes U proci?

- tas tev liekas baigi labais dīls?

Man ne pārāk.

 

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

lombardā pirkt neskatoties?

Kur es tā teicu?

 

 

Ehh. Labs topiks sanācis.

popcorn-reaction-gifs.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

tā ir cena ja pērc Tu,man pavisam cita

Skaidrs, tātad tur nogrūd savus nojātos dzelžus un saņem attiecīgu atlaidi. Esmu ar šiem saskāries 1x, kad palīdzēju paziņai ar mazu budžetu, pie reizes aizstiepu tādu kaudzīti ar nevajadzīgiem RAM un pāris mātesplates. Šie paņēma un diezgan smuku ciparu no pirkuma nometa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

pierēķini vēl klāt 300km braucienu uz lambardu

Kurā vietā topika autors ir teicis, ka viņš ir Zilupē?

Link to comment
Share on other sites

Turklāt,

Pirms 54 minūtēm , 138 teica:

viņi vienmēr var pārsūtīt uz jebkuru citu filiāli

tai skaitā uz Rēzekni, piemēram - ja tev vajadzētu. Jā, es zinu, ka tagad jūs vairs neviens neticat, ka Banknote man nemaksā :D

 

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Esmu ar šiem saskāries 1x

Kāda tā bode vispār ir, adekvāta? Runā latviski? Netirgo kaut ko ļoti brutālā vai skečīgā veidā "refurbišētu"?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , 138 teica:
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

viņi vienmēr var pārsūtīt uz jebkuru citu filiāli

tai skaitā uz Rēzekni, piemēram - ja tev vajadzētu. Jā, es zinu, ka tagad jūs vairs neviens neticat, ka Banknote man nemaksā

Tas ir tavs pieņēmums jeb oficiāls Banknotes bezmaksas pakalpojums?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , Jainit teica:

Tas ir tavs pieņēmums

ATceroies ka tu runā ar lombardu expertu, tur vairs nav ko apšaubīt :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, viņi to var, man filiāļu darbinieki to ir teikuši, un tas tev kā potenciālam pircējam neuzliek nekādas saistības. Neesmu gan nekad izmantojis.

Nedaudz mans pieņēmums ir, ka "vienmēr" - teiksim, ja tu Daugavpilī lūgsi pārsūtīt zālespļāvēju vai bmw disku komplektu no Liepājas, tad varbūt nepiekritīs :D

Viņi mēdz lietas pārsūtīt starp filiālēm ne tikai pēc pircēju lūguma, bet arī tad, ja tā ir kāda dārgāka vai specifiskāka lieta, tā no klusākas perifēras filiāles nonāks uz apmeklētāku filiāli, vai arī ja kaut kas ejošs, piemēram, urbjmašīnas, kādā filiālē būs izpirkts, tad atsūtīs kādu no citas filiāles, kur ir par daudz.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 138 teica:

Kāda tā bode vispār ir, adekvāta?

Cik man bijis darīšanas - 1x palīdzēju pirkt, vienreiz pats meklēju MB vecam datoram - nekādu pretenziju nebija, protams, ar lietotiem dzelžiem jau 100% garantiju dot nevar neviens, bet cik sapratu, ja kas, problēmu var risināt. Ir man paziņa, kurš ņemas ar datoru remontiem, regulāri pie viņiem ko ņem un nav sūdzējies (tāpat kā šnukuram atlaides, jo regulārs klients).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...