Jump to content

Diski cepās :( .


raiviic
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , uldise teica:

 Nu tam jau pašam sava diezgan nopietna dzesēšana, bet ja tas NVMe uz mātesplates un, nez kāda suņa pēc tieši zem videokartes, kur kādu biezāku radiatoru neuzlikt ? GPU karlsons, protams griežas kā traks, bet šķiet, ka tas piedevām tā NVMe uzkarsēto gaisu vēl dzen caur videokarti.

 

Uz MB man ADATA ar kaut kādu dzesēšanas parodiju/uzlīmi, neko biezāku zem videokartes nevar pabāzt, kūleris traucē.N.jpg.7d0431a28409d299a298483c74a9aa72.jpg

 

Samsungs iekš šitāda - bet neteiktu ka baigi dzesē.

p.jpg.37a7edc89d65d8bcdc802de936c15be7.jpg

 


Pirms 4 minūtēm , oxygen teica:

parasti pretī diskiem ir ventilators

Jā, SSD man tā ir, bet ne jau NVME :( .

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 22 minūtēm , oxygen teica:

Depo pa lēto tipa šitāds.

Šis labs, protams, ja nav citu variantu. Labāk tā nekā nekā :D Pāris nepatīkamu problēmu - pa nakti jau tāpat dzesē tikai vienu sānu, kamēr otrs svīst palagā. Nepareizi novietojot var arī labi sapūst to vienu sānu.

Vakar, kad ārā nokritās uz "aci" mērot uz kādiem 20 grādiem varbūt pat mazāk, tad paeksperimentēju un pieliku ventilatoru pie loga tā, lai rauj iekšā vēso gaisu. Un zin - sanāca baisi labi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , raiviic teica:

Uz MB man ADATA ar kaut kādu dzesēšanas parodiju/uzlīmi, neko biezāku zem videokartes nevar pabāzt, kūleris traucē

te izskatās, ka bez kāda nopietnāka setupa izmaiņas neko daudz labāk nepanāks.. tā jau nekas, ka tas NVME ir tuvu platei, siltums jau uz augšu ceļas, ja vien tam nav video karte no blakus slota priekšā..

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ir plates, kam nvme slots ir novietots uzreiz zem vai virs pcie x16 slota, lai gpu ziema nelautu diskam sasalt. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

A uz kastes vāka nav ventilatora caurums? Dažām ir tāds, tad var mēģināt papildus gaisa pieplūdi. Svarīgi lai visi kastes ventilatori pūstu pareizā virzienā. Man priekšā un aizmugurē , pretī procesoram pūš uz iekšu, bet velk ārā lielais 12cm kas augšā baroklim. Savādāk var sanākt ka visi salikti lai velk uz ārpusi, bet aukstajam gaisam, kam jāplūst iekšā, nav ne viena. Un beigās tauta brīnās kāpēc visi griežas uz max, bet kā karsti iekša tā karsti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , oxygen teica:

Ja vajag vēsumu priekš tehnikas, tad ... vai nu īsts vai ''bomžu'' kondicionieris. Pats priekš sevis, karstās telpās, esmu atradis gana labu risinājumu: Depo pa lēto tipa šitāds.

Man šie ventilatori ne visai - diezgan liels troksnis un kaut kā ilgstoši acīm nepatīk, ka pūš virsū.

Es gadu atpakaļ pieliku šādu: Faro ventiltors . Lēti nebija, bet ir kluss un parasti pietiek ar 1 vai max 2 ātrumu no sešiem :)

Link to comment
Share on other sites

Tas jau normāls risinājums ja normāla augstuma griesti.Bet ja hrušcovkas dzīvoklis ar 2,40m griestiem, tad riskanti tādu- nošķērēs vēl rokas kad velc kreklu un rokas jāpaceļ uz augšu. Bet ir redzēti tādi , ko ieštepselē USB. Nu maziņš, bet patīkami kad strādā pie datora telpā.Tipa šitāds.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , oxygen teica:

Tas jau normāls risinājums ja normāla augstuma griesti.Bet ja hrušcovkas dzīvoklis ar 2,40m griestiem, tad riskanti tādu- nošķērēs vēl rokas kad velc kreklu un rokas jāpaceļ uz augšu. Bet ir redzēti tādi , ko ieštepselē USB. Nu maziņš, bet patīkami kad strādā pie datora telpā.Tipa šitāds.

Man arī ir daudzdzīvokļu māja, bet griesti ir kaut kas 2.65m, tā kā nav tik traki. Tas USB arī būs skaļš - jo mazāks izmērs, jo ātrāk jāgriežas, lai kaut kādu vēja plūsmu radītu.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Starp citu kā ir ar routeriem, man vienam MT bēniņos uzrāda 50 grādus, tas ir ok vai jādomā par papildus dzesēšanu? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , uldii12345 teica:

man vienam MT bēniņos uzrāda 50 grādus

cik atceros, tad 50 grādi jau ir maz.. bet jāskatās specenē.

Link to comment
Share on other sites

2020.06.28. , 02:12, jema teica:

Bija laiks ka pročiem 90 bija darba temperatūra:biggrin:, tagad pie 50 panika, vēl tagad ir WD grupa kas līdz 70 strādā

"Bija laiks"... Man laptopā CPU un GPU joprojām bez bēdām pacieš 90 grādus.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 44 minūtēm , uldii12345 teica:

uzrāda 50 grādus,

 

Man rāda 55 MT. Arī zīlēju.

Bet man bēniņos stāv divi CAPi, kam nav temperatūras devēja. Tur 60 grādi pats gaiss karstajās dienās bija. Diez kā šamiem tur iet... Bet WiFi bija un laikam pat negļukoja...

Link to comment
Share on other sites

2020.06.28. , 07:23, oxygen teica:

Tas der kādā tuksnesi, kur gaisa mitrums mazs. Ūdens iztvaikojot patērē nevāju siltumu , bet ja gaiss mitrs (siltais) tad maz kas iztvaikos un paliks tik mitrs ka īsti nedarbosies mūsu ''kondicionieris'', kas darbojās tieši pēc tādas paša bļodas/dvieļa prncipa- svīšana. Lielā gaisa mitrumā , iztvaikošana paliek vāja.

Kādās robežās ir gaisa mitrums Latvijā tad, kad ir ap 30°C?

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , energys teica:

šādu: Faro ventiltors . Lēti nebija

Ne tik smukie ir lētāki. Varu samelot, bet vai nebija ap 50 EUR sarkanbaltajā angārveikalu tīklā, gan jau arī melnsarkandzeltenzilajos utjpr.

Link to comment
Share on other sites

Nu lētie  ir sākot ar kādiem 60EUR. Bet, ja grib ar DC motoru, tad maksā jau daži simti EUR.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man mikrotiks jau n-to gadu strada ar 90+ gradu temperaturu.

[admin@MikroTik] > /system health print
      voltage: 24.4V
  temperature: 102C

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kādos vilnas džemperos tu esi viņu satinis? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

ja es pareizi atceros, man senāk bija viens Mtik, kas normālā istabas temp strādāja ar ~70 grādiem. toreiz jautāju supportam, teica, ka tas ir ok.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Mans būcenītī virs durvīm, ar ierobežotu gaisa plūsmu - 49C

Link to comment
Share on other sites

kā jau te rakstija, tad agrāk karsa vairāk, tagad man arī būcenī, kur plūsma ir nekāda, Mtik 4011 42 grādi.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tas gan jau ka ir tas pats modelis - RB450G. Man vini visi ir ka tadas mazas pannas - uzviniem varet cept olas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tas gan jau ka ir tas pats modelis - RB450G

jā bija tieši šis :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...