Jump to content

Cik Jūs maksājat par LMT internetu un pieslēgumu?


edzha90
 Share

Recommended Posts

Cik jūs ik mēnesi maksājat par pieslēgumiem un internetu (mājas)?

 

Esmu dzirdējis, ka cilvēki zvana uz LMT pieprasa pāriešanas kodus un tad LMT piedāvājot zemākas cenas. Kādam ir ar to pieredze?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tā ir ar jebkuru operatoru, un ne tikai par internetu.

Un -50% tāpat nedabūsi, ja nu vienīgi uz pusgadu, gadu.

Tāpat, reizēm ir labāk atteikties un pieslēgt pa jaunu, to, kas uz akciju tiek dots.

Pats internets ar PVN man sanāk 10, bet man vēl ir TV.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, cik tad tur aiziet...

LMT Internets mājai (FIX)       23.04,-

Tas ar (Fiksētā IP adrese)

Link to comment
Share on other sites

Mājas internets: Bija 15,98 eur/mēn, pārgāju pie Tele2 par 15,97 eur/mēn :D Pārgāju, jo vakaros bija praktiski nelietojams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Damn teica:

vakaros bija praktiski nelietojams

Specifiski 4G tīklā? Es atradu tādu "risinājumu" kā... viekārši pārslēgties uz 3G. :D Vismaz vakaros tas iet labāk.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari aiziet pie cita operātora, piem. tele2, tur pateikt ka gribi pāriet pie viņiem. Viņi jau uzreiz tev piedāvās savu variantu (ar atlaidi), kas paļubom būs lētāk nekā tu pašreiz maksā lmt. Tad viņi saka, ka 2 nedēļu laikā viss būs nokārtots. pa to laiku tev kādu dienu zvanīs no lmt un prasīs kāpēc, kas nepatīk utt.. Tad arī tu saki ka cena, bla bla bla. Tad arī viņi tev piedāvās max atlaidi ko var dot parastiem klientiem...

Lūk tā tas darās. Tā panācu atlaidi TET internetam un mobīlā tarifam BITē.

Link to comment
Share on other sites

Man laikam LMT standarts - 15.98... vienīgais LMT labums bija, ka piedāvāja man uz jumta liekamo antenu par brīvu... to tad arī izmantoju. un izdevās Valmierā noķert pareizo raidītāju... Vakaros ir ap 3-7mbit, pa dienu ap 20mbit/s. Tele varētu būt labāk (raidītāji vienā vietā), bet nu nepiedāvā viņi antenu pa brīvu. 

Link to comment
Share on other sites

Tā līdz galam neesmu sapratis to LMT mājas internetu pa to cenu. Nu paņemam pieslēgumu mini pa 2eur + interneta tarifu Brīvība pa 11,99 un izmantojam kādu telefonu mājās caur WiFi vai rūteri kam var ielikt sim karti . Summāri sanāks pat bez atlaidēm krietni lētāk kā ''Mājas internets''.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Es paņemu lmt karti un nedēļā kad vajag internetu ielādēju 3e un lietoju bez ierobezojumiem vai ja vajag tikai dienai, tad pietiek ar 50centiem.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ext-hdd kurjerserviss

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

Man laikam LMT standarts - 15.98... vienīgais LMT labums bija, ka piedāvāja man uz jumta liekamo antenu par brīvu... to tad arī izmantoju. un izdevās Valmierā noķert pareizo raidītāju... Vakaros ir ap 3-7mbit, pa dienu ap 20mbit/s. Tele varētu būt labāk (raidītāji vienā vietā), bet nu nepiedāvā viņi antenu pa brīvu. 

Man ar LMT bija beidzies 2gadu līgums kura ietvaros antena un modems bija par brīvu -> pārgāju pie Tele2 un turpinu lietot :D

Modems un antena gan prasītos labāki, bet pagaidām var iztikt.

 

Par nākotni domājot - nevaru saņemties, izšķirties par MikroTik LHG LTE6 kit / Huawei Outdoor CPE B2368

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Damn teica:

Man ar LMT bija beidzies 2gadu līgums kura ietvaros antena un modems bija par brīvu -> pārgāju pie Tele2 un turpinu lietot :D

Par brīvu ir tikai siers slazdā.. Jau sen esi atmaksājis un pārmaksājis to loriņu vērtību.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Damn teica:

izšķirties par MikroTik LHG LTE6 kit / Huawei Outdoor CPE B2368

principā nesalīdzināmas lietas.

ja Tev apkārt ir tikai viena/divas frekvences, tad iespējams, ka tas Mikrotik viņas spēs vienlaicīgi lietot, Huawei šādā ziņā ir galvas tiesu pārāks(modēms). vienīgais, ka tam Huawei vajag labu zonu, lai tas spētu to savu potenciālu parādīt.

Ja esi laukos, kur ir standarta Band3+Band20 un esi tālu no torņa, tad Mikrotik būs labāka izvēle.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
2020.04.29. , 12:35, Stasss teica:

Par brīvu ir tikai siers slazdā.. Jau sen esi atmaksājis un pārmaksājis to loriņu vērtību.

 

Citas alternatīvas TET 2mbps DSL'am nebija. Antenu varēja ņemt vai neņemt - pieslēguma cena no tā nemainījās. Tā, ka par slazdu un sieru šajā gadījumā nepiekrītu.

Arī šobrīd labākais (cena/ātrums) variants ir 4G pagaidām no tele2.

 

Ādažu novads, bet pēc cellmapper datiem apkārt tikai Band3+Band20

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...