Jump to content

LMT palicis mēsls,kam vēl tā?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

LMT speciāli ierobežojis internetu un tēlo ka neko nezin!Šiem mājas lapā,vēl  jo projām betonē ka viņi nodrošin 20 Mbps!Reāli ir tā kam ir viņu TV  tiem ir normāls ātrums pat 40megi,bet kam nav tiem kanapi 5megi vai pat 1!

Kā jums ja kādam ir LMT!?

Ir domā to rūteri izmantot Tele2 ,bet  priekša izlec šis 

LMT.png

Ruteris jau no 17gada oktobra,vai man nebūtu tiesības šiem prasīt lai gaņī  to  kodu!?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 11 minūtēm , Chocoton teica:

bet kam nav tiem kanapi 5megi vai pat 1!

Šobrīd ap 15M. Lietošanai pietiek.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Fonā griežas tutruba un lejupielāde no Amazon mākoņa - spītests rāda 17mbits. Pa dienu līdz 40, jā. Nekas izcils par to naudu, bet tā kā optika nav pieejama...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stepselis teica:

Šobrīd ap 15M. Lietošanai pietiek.

Man bračkam 45megi a es ar  tadu pašu ruteri kanapi 5megi....pamainot kartes vietām arī tas pats mans abonoments ar īpašo maksu  5megi a bračkam 45!!!Tak rūteri vainas  nav!Klupot  siem virsu- šie tik  atbild  rindas kartība tiks izskatīts,man vienkāršak ateikt ..un izmantot tele 2 jo ar to  ir pa dienu 20  pa nakti 70megi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Chocoton teica:

Ruteris jau no 17gada oktobra,vai man nebūtu tiesības šiem prasīt lai gaņī  to  kodu!?

Nē, pazvani uz LMT, saki, ka tev vajag jaunu rūteri, jo gribi lietot ar šo Tele2 netu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , jacobs teica:
14ms
52.79Mbps
32.02Mbps

Man līdz 30matrtam arī šāds bija.....iēkš rūteri  ir šāds rādītājs!Kad šiem klūp virsū LMT tik murgo varbūt sliktā vietā,varbūt pārāk tālu no rutera,Aizsūtu šo bildi un  PC ar vadu-kas tur slikts,izņemot viņu pakalpojumu!

lmt  e.jpg

 

 

pirms 14 stundām , Stasss teica:

Nē, pazvani uz LMT, saki, ka tev vajag jaunu rūteri, jo gribi lietot ar šo Tele2 netu!

:)  jā jā ,bet kur kāds  teica ka tas  kods ir kautkur apakša uz pašas ierīces,Tas nebūtu tas pats IMIE jebka   pareiz?!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , versatile teica:

Fonā griežas tutruba un lejupielāde no Amazon mākoņa - spītests rāda 17mbits. Pa dienu līdz 40, jā. Nekas izcils par to naudu, bet tā kā optika nav pieejama...

Jā jā,rudenī  ar šiem vēl pārslēdzu līgumu uz 13,90ero .Tagat par šādu pat 5 negribētu maksāt!!!

Link to comment
Share on other sites

Ātrums jau stipri atkarīgs no tavas atrašanās vietas un diennakts laika. Man pēc pusnakts un no rītiem arī download ap 30, vakarā, kad visi savu pr0n kačā, nereti zem 10, bet nu 5 gan nav manīts.

Un nē, nav man viņu TV :D .

 

 

T.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , raiviic teica:

Ātrums jau stipri atkarīgs no tavas atrašanās vietas un diennakts laika. Man pēc pusnakts un no rītiem arī download ap 30,

Nē nē man bija pa dienu  20-30 megiem pa nakti pat  90 megi,nu nejau visu laiku,bet bija...Ar so nolapīto  karantīni....marta beigas kautkā pazuda.....Es saku,man bračka 3km. tālāk un internet45megi...! 

UN tiko atkniedēju to rūteri,iemacu iekšā zelta šproti,atiecīgi palaidu tarifu par kuru nedēļā prasa2,45ero." bezlimitnieku "...

Pa cik ir 3G rūteris ,no12 gada vēl aizķēries LMT 3G.modēmiņš,tad nu pie reizes arī to atpirdīju -Ar to gan gāja svakāk....gandrīz nolaid līdz bloķēšanai, uz astoto x trāpīju!

 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Pirms visas šitās pandēmijas vakaros LMT telefonā bija nelietojams, bieži vien zem 1Mbps pilsētā. Šobrīd tieši pretēji - ir uzlabojies tā, ka pāris dienas nepamanīju, ka datus lietoju nevis WiFi. Vakaros Pat 70Mbps down un 30-40 Up.

Link to comment
Share on other sites

Nu vakaros ir sliktāk 

9284607596.png

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

image.jpeg.59058c3df414b11c9c5633f692e39aeb.jpeg

Mums darbā piemēro disciplinārsodus - kurš slikti strādā, tam darba pienākumi jāveic ar kabeļmodemu attālināti ar ātrumu 40 KBps.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Mielestapa teica:

image.jpeg.59058c3df414b11c9c5633f692e39aeb.jpeg

Mums darbā piemēro disciplinārsodus - kurš slikti strādā, tam darba pienākumi jāveic ar kabeļmodemu attālināti ar ātrumu 40 KBps.

Mums pretēji,jo tev ērtāk jo labāk apkartējiem :)-nu jā,kas tad tā par sēdešanu internetā ja pašām būs auksti,galvenais negulēt,tākā tagat-ja nāk miegs ienāku šeit un uzmundrinos :D , tas i tas pats kā iešņaukt !!!!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , jema teica:

Nu vakaros ir sliktāk 

9284607596.png

Man pa naktīm šāds  bija 70-100...Tagat nāni....Nu nekas to lmt pļerkatu Unlockoju un nu laižu tele 2!!!Tik tā bēda ka  par to xreņu jamaksā,bet tas tā-tagat vismaz 4 cilvēki vienlaikus var lietot!Lai šie tagat  tur īkšķus -lai līdz līgum beigām būtu vis super-Tele 2. uzslējis  5km atalumā torni,nu ir konkurents!!! :) 

 

 

pirms 3 stundām , MacDickend teica:

Vieglāk nolimitēt VPN savienojumu, un likt logoties RDP.

Vai tad kas mainīsies,jam man no lmt puses nav ātrums kāda jēga man  vēl maksāt 30 par VPN-Tas takš vairāk ja gribi slēpt pakaļu vai piekļūt pie citu valsts IP ierobežojumiem!!!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...