Jump to content

Vai šo iekārtu var izmantot kā parastu bezvad rūteri/ripiteri?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Manos nagos ir nonācis  galīgi jauns  šāds verķis   !  Gribētos šo izmantot mājās kā pagarinātāju,bet pieslēdzoties pie ETHERNET1 vai ETHERNET2 man dos tādu iespēju?BROADBAND paredzēts DSL. Caur to  ir iespējams iebarot iekš šīs kastes internetu no parastā  rūtera LAN porta?

 

Labots - Chocoton
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Jā. Bet ne kā rūteri.

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 9 minūtēm , Stepselis teica:

Jā. Bet ne kā rūteri.

 

Šī iekārta nav kautkas līdzīgs ko TET izmanto DSL internet sniegšanai,ķipa divas IP.. pie kura portiem vēl  piekabin rūteri  vai pa taisno  kompī?

Man šo vaidzētu vairāk kā ripiteri - no esoša rūteri LAN porta ar vadu uzvilkt šo kasti otrā stāvā lai tur ir pietiekams wifi! A kā pareizi to izdarīt ,nezinu?

Labots - Chocoton
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tolkam nekas tur nestrādās, man tādas vairākas mētājas, gan jaunākas, gan vecākas paaudzes, plus vēl pāris no BT. Kautkam līdzīgam gribēju imantot vienu no viņām. Kā switchu ganjau ka izmantot var, bet nejau kā rūteri.

Nopērc rūteri un miers.

Labots - AndrisBB
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 12 minūtēm , Chocoton teica:

no esoša rūteri LAN porta ar vadu uzvilkt šo kasti otrā stāvā lai tur ir pietiekams wifi!

 

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Nopērc rūteri un miers.

Autoram nevajag rūteri!


Pirms 13 minūtēm , Chocoton teica:

A kā pareizi to izdarīt ,nezinu?

Sarunā tepat kādu, kurš uz vietas var palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Tolkam nekas tur nestrādās, man tādas vairākas mētājas, gan jaunākas, gan vecākas paaudzes, plus vēl pāris no BT. Kautkam līdzīgam gribēju imantot vienu no viņām. Kā switchu ganjau ka izmantot var, bet nejau kā rūteri.

Nopērc rūteri un miers.

Man vajag šo kā wifi pagarinātāju...Tak  tur  minēts ka šis ir  hubs,bet vairāk  orentets uz DSL...

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Derēs Tev, tikai pareizi jāsakonfigurē.

Ja jau LMT rūteri var izmantot tādā veidā, kā Tev vajadzīgs, tad šis pēc savas būtības ne ar ko neatšķiras.

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
Pirms 3 minūtēm , Stepselis teica:

 

Autoram nevajag rūteri!

 

 

Sarunā tepat kādu, kurš uz vietas var palīdzēt.

 

Man ir DSL kabelis ar 4 dzīslām un viens  gals ir jau uzkniebts,doma ir otrā galā uzkniebt rj45 a  kā pareizi   :)  japēt kā  katram  galam ko katrs kontakts nozīmē!?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Just now, Chocoton teica:

Man ir DSL kabelis ar 4 dzīslām un viens  gals ir jau uzkniebts,doma ir otrā galā uzkniebt rj45 a  kā pareizi   :)  japēt kā  katram  galam ko katrs kontakts nozīmē!?

Nepareizi. Sameklē palīgu, kas kaut ko no tā saprot.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vari jau mēģināt, bet cik atceros tur nekādas iespējas konfigurācijas mainīt nav.

Labākais ko tu vari no viņa izspiest ir likt darboties kā switcham/hubam. Clients var piekonektēties pie Wifi, dabūt IP (va lieliec statisku). Otrs klients kuram ir pieeja internetam piekonektējas pie viņa caur Ethernetu. Pirmajā klientā vari mēģināt norādīt otro klientu kā gatewayu. Varētu strādāt. Bet tad katram klientam visulaiku manuāli jāmaina settingus.

Bet te jau tīkla sisadminus jāmeklē.

Man apnika čakarēties jau pēc 15 minūtem, nopirku to ko vajag un miers.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 10 minūtēm , Stepselis teica:

Nepareizi. Sameklē palīgu, kas kaut ko no tā saprot.

A ka jums liekās ko es tagat daru!!!Varbūt kāds pametīs kādu shēmu ka ko ar ko ieteicams saslēgt  !!!Domājams kā šo kasti  pa gaisu  diezvai var sapārot!

 

 

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

plus vēl pāris no BT.

Klausies baigā sakritība  man arī ir vins BT ruteris,tam  gan ir iespējas  i ar DSL i kā parasto ruteri izmantot"šos dabūju kopā vienā vietā" !!! Kur tu tās kastes  sadabīji....? :)  Vienīgais  nebija barošanas  bloki,ar tiem  iekritu,nestandarta  gali!!! Pasūtīju pārejas nu tadā veidā  darbinu !!!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

darboties kā switchs/hubs.

Neko vairāk  ar nevaig!Tas jau ir ka pagarinātājs ....

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ku sadabūju kastes? Katru reizi kā nomaini internetu tā kaste vietā. Ar gadiem sakrājas. Kādreiz bij doma ka varētu kautkur noderēt, bet reāli ne, tapēc lielākā daļa izmestas un tik svaigākās palikušas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Ku sadabūju kastes? Katru reizi kā nomaini internetu tā kaste vietā. Ar gadiem sakrājas. Kādreiz bij doma ka varētu kautkur noderēt, bet reāli ne, tapēc lielākā daļa izmestas un tik svaigākās palikušas.

Pag vai tad TET liek šadas kastes?Mums  tet liek kautkadas tehnicalor kastes

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tu taču pats redzi ka tur ir Sky rakstīts uz vāka, vari izdarīt secinājumus no kurienes tās kastes naķ un kapēc tur mazs sakars ar TET.

Anglijā taču ja nemaldos  skay!!! A es tepat LV vinas dabuju un ta sky pilnigi jauna -ka jau minēju bez barošanas blokiem ...tie noteikt UK bija! A tad jau nav ko brīnīties-es  šis kastes dabūju no viena privādā  kurjera kas parasti no Vācijas  vai UK  vedā uz LV tautiešu mantas!

derydery.jpg

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kapēc lai LV nevarētu atrast to kasti? Kads atveda no UK, kāds tur brīnums.

Ebayā pa 5 - 10 GBP vari čupām viņus nopirkt

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kapēc lai LV nevarētu atrast to kasti? Kads atveda no UK, kāds tur brīnums.

Ebayā pa 5 - 10 GBP vari čupām viņus nopirkt

Nu ja es no pazīstama  kurjera dabūju,tad nav ko brīnīties!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Kapēc lai LV nevarētu atrast to kasti?

Lupatu un krāmu no UK veikalos arī kaudzēm mētājas.


Varbūt ne tieši šīs, bet visādi UK provaideru rūteri modēmi dekoderi utjpr 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Tu pie sava SKY ER115 setingiem tiec?  (Tas arī nezinātājam var izrādīties šķērslis!)

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 7 minūtēm , Stepselis teica:

Tu pie sava SKY ER115 setingiem tiec?  (Tas arī nezinātājam var izrādīties šķērslis!)

Uz doto momnetu nē,esmu darbā....A kautkur  yotubā  bija demonstrējums kas ka jadara....Mani tas DSL ports mudinaja  uztaisīt šo tēmu!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...