Jump to content

Kā uzlabot kvalitāti ar 3.5mm pagarinātājiem?!!(#coronastradanomajam)


Lameriz
 Share

Recommended Posts

OK no 1dienas jasāk darbs no mājām un ļoti, ļoti daudz iemeslu dēļ kā nācās pārcelt kompi no manas istabas uz garāžu 5 metri talak, kas ir pilnīgi citā laika zonā ar citiem fiziskiem interneta kontaktiem.

Problēma ir tā, ka manā profesijā vislaik ir jarunā pa telefonu un šovakar atklāju, ka caur 5 metru 3.5mm pagarinātāju vairs nav nekādu bassu manā datora skaņas sistemā, kas ir neliela, 2.1 subufersistema, kas man aizvakar logus vēl kratija. Es īsti nezinu, cik ļoti ietekmēs tas manu tiešsaistes runāšanu?? Tas sūda 3.5mm pagarinajuma vads maksāja 5euri (cita tēma, bet kā??? 5m HDMI vads maksā 2euri), man jau tā bankrots. Man ir ar otrs mikrafonam 3metri garš ar to tas pats - sūdigi bassi. Esmu arī cilvēks, kas ļoti ļoti necieš mūziku, bez basiem. Ja parasti uz savas sistēmas nevarēju uzgriezt pat līdz pusei max basus uz pastiprinātaja, tagad fiziskais kloķis ir uz max, skaņa uz max un tā kā tramvajā, nu ir tie basi, kau kādi, bet pakaļā. Fiziska vaina, mana lameriskā vaina? Googlē saka, 3.5mm pagarinātāji itkā neko sliktu nedarot pagarinot??

Labots - Lameriz
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1. bērni uz garažu nenāks?

2. "visu laiku jārunā pa telefonu" ok, "DARBS" - ok, "GARĀŽA", nenosaldējies, bet ok - kur tieši šeit vajadzīgi basi? 

Link to comment
Share on other sites

Es tikai vienu nesapratu - tu ar kompi sēdi strādā garāžā, bet skaņas sistēma stāv kur, 5m no tevis, istabā? ??‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Bet ja par tēmu - cik man zināms, tie lētie (kvalitātē, ne vienmēr cenā; rimikā vai veļasmašīnu un ledusskapju veikalā tas štrunts var arī piecīti vai vairāk maksāt) štruntīgie vadi mēdz fonēt, bet ka bass pazūd, pirmo reizi dzirdu.

Enīvei, nopērc normālu vadu ap dešuku kādā skaņas/dj veikalā (tava skaņa, discomania, realaudio utjpr), varbūt problēma pazudīs. Vēlams vadu tētis-tētis vienā gabalā no datora līdz aparātam, nevis pagarinātāju tētis-mamma. Vai varbūt tev tām tumbiņām neatvienojams vads ar tēti galā un tāpēc pirki pagarinātāju nevis vienu garu tētis-tētis vadu?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev tur vajadzēja to vadu pagarināt?

Kur stāv tās skandas, kur skaņas avots? 

 

Bet nebūtu arī brīnums, ka vienkārši tas "sabvūfers" nespēj piepumpēt garāžu.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
pirms 2 stundām , ju teica:

Kur stāv tās skandas, kur skaņas avots?

 

Nu tak pats kompis tikai garāžā aukstumā stāv, viss pārējais ir ar 5 metru pagarinātājiem citā istabā, vga vads, hdmi vads, elektrība, usb pagarinātājs un divi 3.5 mm vadi, kas šobrīd ir galvenā problēma.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Var palsist kādu testa audio signālu no paša kompja vai telefona un ar kādu softu..paskatīties kāda ir frekvenču josla izejā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Lameriz teica:

pats kompis tikai garāžā aukstumā stāv

 

pirms 12 stundām , Lameriz teica:

kas ir pilnīgi citā laika zonā ar citiem fiziskiem interneta kontaktiem.

 

Vai tiešām risinājums ko izvēlējies bija vienkāršāk nekā civilizēti atrisināt dzesēšanu un 5m tīkla vadu atvilkt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lameriz teica:

Nu tak pats kompis tikai garāžā aukstumā stāv,

kāpēc?!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

kāpēc, kāpēc, tāpec, ka normālā istabā AMD cpu +50 grādi, ventilatori uz 100% griežas, ka pat pats sevi nedzirdu, kur nu strādāt, tādā troksnī. Garāžā tagad normāli uz 28 grādi dzīvo un istabā kapa klusums.

hmm.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tev vajag palaist testu un tad paskatīties tabulā fr līkni


un līmeni pacel, kā prasa


bet kaut kā tev baigais fons tajā bildē- tā nevajadzētu būt.


50hz

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , osscar teica:

tev baigais fons

50hz

 

A kas lētam vadam ko 50Hz nesaķert?

Link to comment
Share on other sites

Mierīgi...man savulaik aktīvas subs negāja "gulēt" jo fona dēļ bija nomodā..nopirku normālu vadu- viss bumbās...3m vads bija..bet nu maksāja latos ap 20.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Kā man tas līmenis jaceļ?

dfsdfsdfs.jpg

drhrdhrthj.jpg

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

paskaties vai tev visi input output devaisi pareizi norādīti - ja viss ok - jābūt pirms testa ok uzrakstam.

 

manam j5005 var uz puņķiem salodētu 1,5m vadu :

 

 

Capturej5005.JPG


man tas tā izskatās - ieejas signāla līmeni var win settingos pamainīt

 

 

Capturetest.JPG


pirms sākt testu - tā jābūt

Link to comment
Share on other sites

un atķeksē tikai FR - lai nav lieki jāgaida.

Link to comment
Share on other sites

tāda sajūta ka mēri no skaļruņa caur mikrofonu nevis - line - line out

Link to comment
Share on other sites

un kabeļi tev jāsavieno "tālajā" galā , ne pie kompja.


ja caur line out viss ok, tad vaina tumbās, 2.1 etc

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Nu ta beidzot sapratu, itka ok ta linija, bet kapēc RIGHT kanāls tukš un kas tas pa limeni win setingos jaceļ ta ar nesapratu. ?

egrger.jpg

444.jpg

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Nu tad kompja galā viss ok..meklē vainu skalruņos vai to pastiprinātājā.


Bass no kompja ārā nākn?


Vienā kanālā tev nav signāla ve nkontakts vai balanss sagriezts

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

ar balansu itkā viss kārtībā. Ierakstiju tikko pāris testus ar dažādām ausīm un pilnīgā pakaļā. Fonā balsij ir nenormāls elektrisks troksnis un šņākoņa. Bāc! Pieslēdzu ausis pa taisno pie kompja tad nav tā elektriskā trokšņa, ir mazliet bet nemanāmi un arī ieraksts atskaņojas abās ausīs, ja ierakstu caur pagarinātāja vadiem, tad tas ieraksts atskaņojas tikai kreisajā ausī.

Značit jānes kompis atpakaļ, kamēr nenopērku USB ausis? bljiiiiin

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav jaņes atpakaļ, nopērc normālu USB ārejo karti ,būs Tev visi gali istabā un laime pilnībā. Es neesmu vēl dzīvē redzējis kvalitatīvu minidžeku pagarinātāju. Tas tad jātaisa pašam ar kvalitatīviem galiem un labi ekranētu vadu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Didzis teica:

Es neesmu vēl dzīvē redzējis kvalitatīvu minidžeku pagarinātāju. Tas tad jātaisa pašam ar kvalitatīviem galiem un labi ekranētu vadu

Palika neatbildēts jautājums - kāpēc viņam vajag pagarinātāju, kuru spraust klāt pie kaut kāda esoša vada, nevis tētis-tētis vadu vienā gabalā. Es arī neesmu redzējis labus pagarinātājus (bet ar to vien vēl nevaru apgalvot, ka tādu nav), bet gluži labus tētis-tētis vadus var redzēt apmēram visos pro vai hifi skaņas/gaismas/dj veikalos.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
2020.03.22. , 18:32, Didzis teica:

Nekas nav jaņes atpakaļ, nopērc normālu USB ārejo karti ,būs Tev visi gali istabā un laime pilnībā. Es neesmu vēl dzīvē redzējis kvalitatīvu minidžeku pagarinātāju. Tas tad jātaisa pašam ar kvalitatīviem galiem un labi ekranētu vadu

 

Par laimi viss caur darba zvanīšanas programmu aizgāja ideāli, teica skaņa normāla, kaut arī kad es pats uz kompja ierakstu ir nenormālie trokšņi elektrības un šņākoņas fonā. Tā zvanīšanas programma laikam likvidē tos fona trokšņus. Un labi, ka USB ausis nenopirku, man tak 5 metri usb pagarinātājs ar ko bezvadu pele un tastatūra nenormāli gļuko un pat telefons nelādējās, jo par garu vads.. par maz elektrības. USB ausis un usb ārējā karte vienkārši nestrādātu visdrīzāk?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 7 minūtēm , Lameriz teica:

man tak 5 metri usb pagarinātājs ar ko bezvadu pele un tastatūra nenormāli gļuko

Tātad pagarinātājs mēsls! Man ar 5m strādā normāli.

Man arī printeris strādā ar 7m.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Principā viss ir atrisināts. Pie usb pagarinataja pieslegtas usb klaviere un pele, ja kāds vēl nepiefikseja man NAV naudas pirkt powered usb pagarinatajus. Izdzīvoju kā ir..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Lameriz teica:

Principā viss ir atrisināts.

Vads palika kā bija, tikai

pirms 3 stundām , Lameriz teica:

viss caur darba zvanīšanas programmu aizgāja ideāli, teica skaņa normāla, kaut arī kad es pats uz kompja ierakstu ir nenormālie trokšņi elektrības un šņākoņas fonā. Tā zvanīšanas programma laikam likvidē tos fona trokšņus.

?

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

ne gluži, pieslēdzu usb klavieri un peli ar vadu, tagad negļuko, bet skaņa tā pati caur pagarinātāju vadiem. Pats uz pāris citu firmu iestādēm šodien zvaniju un uzreiz var pateikt, ka visi no mājām strādā dēļ lielās fona šņākšanas. Man bail, ka manu elektrisko fonu citi dzird, bet liekas, ka nē. Neviens vēl nav sūdzējies.

Darbs man ausis pirks, es domāju par šitām  4 metri vads un galā usb, kaut arī dīvaini tas vads ar principā ir kā pagarinātājs. Tādām tak fona trokšņi nevajadzetu būt?

Pie tam labi ka pārnesu datoru uz garāžu, šodien zvanīšanas programmas no pasaules pārslodzes uzkārās, bet ja neizlogojos no viņas tad varu zvanīt, ja izlogojos atpakaļ vairs netikšu. Karoče nedrīkstu izslēgt datoru un izlogoties ?

 

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Padjoms

kauta kaada veca teema...

Taa kaa viens kanaaals  tur iet kjiiseelii un zudis ir bass, tad visdriizaak taaa nabaga 2.1 sisteema basu njem no viena kanaala un no taa sajaataa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...