Jump to content

Kroņvīruss

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

To rakstu vispār izlasījāt?!

Citāts: Vienlaikus viņš pauda, ka pagaidām netiek plānots darba vietās šos testus pārbaudīt, tas būs katra godaprāta jautājums.

https://www.delfi.lv/news/national/politics/darbs-klatiene-ar-covid-19-testu-un-svetki-bez-saluta-valdiba-precize-ierobezojumus.d?id=53782905

Edited by Stepselis

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Nu ar laiku jau nāksies. Vai nu brīvprātīgi visiem kā tas briest Austrijā no februāra vai brīvprātīgi kā jau patlaban - var jau neiet uz darbu, utml. 

Loģiski. Tiesības atņem/ierobežo, pamazām. Tieši tādu pašu pieeju izmanto paceļot nodokļus un veidojot jaunus. Interesanti, ka ASV vakcīnu mandātam uzlika ķepu un tiem valsts sektorā strādājošiem, kas vēl nav vakcinēti, būs speciāli jābrauc testēties apmaksātā darba laikā par valsts līdzekļiem. Prezidenta Baidena apelācija par uzlikto ķepu arī pagaidām noraidīta.

• Slikti! 1

Pirms 20 minūtēm , CAP teica:

tajā pašā rakstā par to ir rakstīts, valdība vēl loģistiku domās, iesaistīts pašvaldības, (..)

Nu nezinu, vai tajā rakstā par to ir rakstīts. Rakstīts, ka domās par to, kā nodrošināt testus tiem, kas strādā klātienē, nevis tiem, kas strādā neklātienē, bet var rasties nepieciešamība ierasties ofisā - par tādiem var aizmirst, bet var arī neaizmirst. Jācer jau, ka neaizmirsīs.

Kaut kas reiz minēja, ka UK reizi nedēļā katrs varot tos testus aptiekās bez maksas dabūt… Nez, mūsējie tā nevar?

Pirms 24 minūtēm , marrtins teica:

Iepērc čupiņu, lai stāv katram gadījumam.

Te jau runa ir par tiem, ko apmaksā no nodokļiem, nevis katrs pats pērk.

Edited by binary

Pirms 17 minūtēm , Stepselis teica:

Izlasījām, izlasījām. Tikai nevis delfi, bet lsm. Tur par godaprātu bija citādāk rakstīts. Delfos pasniegts tā, ka darba devējs nepārbaudīs, būs katra darbienieka godaprāta jautājums. LSM minēts, ka pašus darba devējus nepārbaudīs, bet testu pārbaude būs katra darba devēja (nevis darbinieka) godaprāta jautājums.

Pirms 56 minūtēm , Stepselis teica:

Raksti tiek rediģēti, Žēl ka screenšotu neuztaisīju - LSM bij versija, ka visiem klātesošajiem būs jāveic... :D 

Pirms 11 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Kreisajās nav čipu un embrija šūnu.

Embriju šūnas medikamentu izstrādē izmanto jau gadu desmitiem, bet ne ražošanā. Visinteresantāk tomēr ir palasīt par HeLa šūnām. Par čipiem visrēcīgākais - vakcinēto un nevakcinēto aptauja, kurā uzrādījās niecīga daļa cilvēku, kuri tic, ka vakcīnā ir čipi, bet tik un tā izvēlējās to saņemt. Bezmaksas čips? 😄

Edited by Faustit

Lūdzu pasakiet, kā mēs saucam imunizācijas preparātus pret gripu? Pote pret gripu vai vakcīna pret gripu?

Citēt

"The European Commission aims to harmonise the duration of the validity of the COVID-19 vaccination certificate, including the effects of booster shots, Health Commissioner Stella Kyriakides said on Monday (22 November), amid record infection numbers in some EU states."

"Eiropas Komisija tēmē harmonizēt Covid-19 vakcinācijas sertifikātu derīguma termiņu, tostarp būsterīšus, pirmdien sacīja Veselības Komisārs Stella Kyrakides."

https://www.euractiv.com/section/health-consumers/news/eu-wants-to-harmonize-validity-period-of-vaccination-certificate/

♫ Tā daļa šīzes,
Tā daļa manas šīzes,
Sarežģītas, līdz galam nepazītas. ♫

pote = vakcīna.. oficiāli lieto vakcīna/vakcinēšanās, bet.. dokumentu sauc par "Potēšanās pasi", tāpēc tautā lieto abus.

https://likumi.lv/ta/id/11215-vakcinacijas-noteikumi

https://termini.gov.lv/atrast/pote (med.)/lv

uzskatāmākam piemēram iz likuma:

https://likumi.lv/ta/id/52951-epidemiologiskas-drosibas-likums

Citēt

30) vakcinācija (potēšana) — specifisks profilakses pasākums, lai, ievadot vakcīnu, ierosinātu vai uzturētu organisma neuzņēmību pret kādu infekcijas slimību;

Edited by CAP
  • Patīk 1

Nu ko.. darīts, pēc nedēļas pēc tās šprices :D

ZOC gan būtu ticis jau šodien, bet būs nedēļa nobriest.. dabūšu tepat poliklīnikā, teica, ka mani Modern`izēs...

Edited by CAP
  • Patīk 1

43f20865a3c98e73c46be7eeba315b880c0e77fabdb919578a8c55654e4176a5.png.616018be5282bba750f3af87c00ed08e.png

Mums arī vajadzētu. Rīgas zoo ciet, varētu vismaz paskatīties uz savādākiem dzivniekiem.

Intresanti vai ļaus barot arī.

^

Varētu beigt māžoties ar eiropas tur likumiem un vienkārši pie katra nevakcinētā pielikt webkameru un streamot kā tie sprāgst nost. butu jautri lasīt komentārus par viņiem

• Kādas šausmas! 1

1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

Ehh, Bulgāri un Rumāņi ir daudz labāki par Latviju. nožēlojami

Viņi gandrīz visā ir labāki par LV.

Edited by AndrisBB

Varat lojālie apsveikt, arī pēc otrās potes nekādu blakņu, acīmredzot organisms rūdīts, zina, kad plosīties, un kad nē :)

Andri, esi bijis Bulgārijā vai Rumānijā? Es esmu. Bulgārijā krievu laikos, Rumānijā 2000-to sākumā, tur ir pilnīgs čau, naturālā saimniecība, līdz ar to vīniņš lēts :D

Edited by aoma
  • Atbalstu 1

Tas gan skumji, manuprāt, Latvijas izcilāko mūziķu četriniekā  🙁

• Patīk 2

Jāgaida vai antivakseru svīta sāks pīt iekšā potes vai Bilu Geitsu viņa nāvē. Šiem tagad topā tā darīt ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. 

Hmm... šķiet ja es lūgtu pieturēties pie tēmas, būt konstruktīviem - tas nozīmētu klopēt tēmu ciet 🤔

• Patīk 2
  • Haha 1

Pirms 57 minūtēm , aoma teica:

Andri, esi bijis Bulgārijā vai Rumānijā?

Nē, tur nav gadījies pabūt. Fiziski tuvākais ko esu bijis, ir Grieķijā - Thessaloniki, kalnos, Bulgārijas virzienā. Labprāt aizbrauktu atkal.

Vai tad covids? Viņam jau pirms tam bija veselības problēmas. Tikai 14 gadus vecāks par mani, tas nozīmē, nomaini tabakas ražotāju, wiskija bodi un dzīvo, bet varbūt arī neko nemaini :)

Just now, AndrisBB teica:

Fiziski tuvākais ko esu bijis, ir Grieķijā

Arī Grieķijā esmu bijis, aplauzos ar negatavām vīģēm :)

Doma jau bij tāda, ka nevajag uzticēties ko visādi bbs un reiteri ziņās stāsta, bet aizbraukt un apskatīties.

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Vai tad covids? Viņam jau pirms tam bija veselības problēmas.

Viņam šogad esot bijušas jau vairākas operācijas, un finišā vēl infarkts, no kura attopjoties slimnīcā, noķēris tur Covidu.

Bet deģenerātiem tas neliedz safabricēt savu dezinfo par labu sev.

Sukas

• Patīk 2
  • Bēdīgs 4

Takš neticiet, ko mūsu lapeles raksta, cerot piesaistīt vairāk klikšķus, tāpat neticiet, ko jums stāsta rads/draugs/paziņa/kaimiņš.

Ticiet savam veselajam saprātam, ja tāds ir, un dzīvojiet pēc savām iespējām, vēlmes un vajadzībām.

Varbūt izdosies apšmaukt likteni, un nodzīvot nedaudz ilgāk, kas gan ir mazticams :)

P.S Bija man paziņa, visu jaunību dzēris, pīpējis, arī ko sliktāku lietojis, n-reizes cietumā. Tad nu tur baznīckungs izskaloja smadzenes, un šis atmeta visu slikto, no rītiem sāka pat skriet. Vienā jaukā rītā bij piemirsis atstarotāju, labāk būtu tai laikā uzpīpējis...

Edited by aoma
  • Bēdīgs 1

pirms 4 stundām , rubb teica:

Hmm... šķiet ja es lūgtu pieturēties pie tēmas, būt konstruktīviem - tas nozīmētu klopēt tēmu ciet 🤔

Esmu atmetis ar roku un tikai bikiņ piesekoju - piegriezās. Lai nu šīs tēmas moderēšana paliek tavās rokās. Turies! ;)

19 hours ago, Laxe said:

Ehh, Bulgāri un Rumāņi ir daudz labāki par Latviju. nožēlojami

Kādā ziņā? 

Jā, nomira čupa ar 85+ g.v pacientiem, kuriem, sorry, blakusslimību pietiek. 

Kas attiecas uz datoriķiem,  atkal maza sāpīte: nu nav viņi ne labāki kā sliktāki kā LU un RTU produkti.

Tas pats attiecas uz Baltkrievijas datoriķi vidējo Minskā. 

Starp citu, outsourcei  amīši un co sacepa padauz kantoru, tie arī paši ofisus ASV, Kanādā un pat Austrālijā uzcepa. 

Ukrainai jau ar apm tas pats.  Polītiski pareizie un dolāra kurss augsts. Tur baigi populārs bizness ir kursi ķipa vajķi v IT  .    

Klondaikā visstabilāk pelnīja tie, kuri tirgoja zeltračiem lāpstas un ekipējumu. 

On 11/23/2021 at 12:11 PM, binary said:

Es neiedomājos, ka visiem darbs ir tāds, ko var darīt no mājām. Pat ne tuvu tam. Bet nu tak ieviesa "mājsēdi". Rezultāts ir? It kā ir. Neticu, ka es vienīgais sēdēju mājās tās dažas nedēļas. Neticu, ka es vienīgais strādāju no mājām. Neticu, ka es vienīgais pēc darba nedzēru bārā aliņu ar čomiem.

Redz, tie bāri arī ir ekonomikas sastāvdaļa. Viesnīcas, aviokompānijas utml.

Tas viss dod savu daļu darba datoriķiem.  Programmētājam vajag pasūtītāju, kurš maksā. 

Bez noieta tirgus programmētājs ir bezspēcīgs. Kādam par to darbu ir jāmaksā un maksā tie, kuri pēc datoriķu ieskata ir " nekas ".  

Nu nav nekas tik unikāls LV IT, sorry. 

skype no 2 mēs neuzcepām utt. 

Lielākā daļa darbu ir CRUD darbi ( es neapšaubāmi piekrītu, ka lai taisītu labu CRUD ātri un kvalitatīvi, pieredze ir ļoti svarīga ). 

>90% programmētāju or CRUD tipa programmētāji,  tas nav nekāds kauns. Ko pieprasa, to programmē. 

• Atbalstu 1

https://www.delfi.lv/news/arzemes/ek-rosina-noteikt-balstvakcinacijas-prasibu-covid-19-sertifikata-pagarinasanai.d?id=53808709

:DDD

Neticās ka mūsu lūzeru valdība varēs parliecināt cilvēkus drātēt sevi katrus 6 menešus.

Tā kā gaidam vairāk totalitārismu un moš beidzot pielietos armiju lai potētu.

Smieklīgi cik ātri aizmirsa ko pirms 6 menešiem solija ar vakcīnu un cik tā laba. bet rezultāts kā vienmēr. apstāstiies kur tikai ražots naudas iegūšanai

Edited by Laxe
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 5

Kāds ir pamats domāt savādāk? Vai biji iedomājies, ka vakcinācija būs vienreizēja - iepotējies un aizmirsi?

Kārtējais antivakseru deģenerātu domugrauds..

• Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Kāds ir pamats domāt savādāk? Vai biji iedomājies, ka vakcinācija būs vienreizēja - iepotējies un aizmirsi?

Kārtējais antivakseru deģenerātu domugrauds..

Kartejais naivais gudrītis ar buyers remorse.  kas selektīvi aizmirst visu ko solija pirms deva.

Pat lockdownu uzbāza mums visiem kaut menesi iepriekš vel dziedāja ka vakcinētajiem nedos.

Recīgākais ka potēs ar deriguma termiņa beigušos sūdus ar kuru tā pat dabujam covidu, jo arī aizmirsa jau kā lielija ka mRNA varēs modificēt un pielāgot. bet kautkā arī to vairs nedara.

Paskaties ko pirms gada rakstija būs pūļa imunitāte, būs ilgstoša aizsardzība. būs man aizsardzība no covida.

Paies 6 meneši un atkal jau būs kas mainijies un vakcīnu moš jau laiks būs pardēvēt ar terapisku uztura bagātinātāju.

Cik smieklīgi kā cilvēki baidās atdzīties ka ir kļudijušies, un turpinās delūzijās dzivot pat lasot katru dienu ar vien vairāk un vairāk informāciju no oficialiem avotiem kas ataino sliktu izvēli.

Edited by Laxe
  • Slikti! 2

Share

• Create New...