Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Kaut kur bija raksts ar viedokli, ka Latvijā špricētās pneimokoka vakcīnas neesot pēc pēdējām modēm. Esot efektīvākas vakcīnas. Tie pneimokoki laikam ir vairāki paveidi.

 

Atradu to viedokli. Slinkums kopēt adresi.

Jauna vakcīna pret pneimokoku – augstāka aizsardzība
Kopš 2022. gada Latvijā pieejamas jaunākās vakcīnas pret pneimokoku, kas nodrošina vēl augstāku aizsardzības līmeni. Līdzīgi kā jebkurai citai baktērijai, arī pneimokokam ir daudzi serotipi jeb veidi. Jaunākās vakcīnas pasargā pret lielāku serotipu skaitu.

Labots - ggg97
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ir,bet galīgi nav vairs tās dukas kā agrāk. vienkārši imunologi nostaļģē par saviem "treknajiem gadiem",kad viņos visi klausījās vaļā mutēm un finansējums bija tik cik prasīja un vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, bet tad tas ieteikums neiet ciemos ar COVID simptomiem un neaplaist to radu vai draugu ar COVID ir loģisks ieteikums, vai kas? Kāda cita loģika?

Link to comment
Share on other sites

Neviens ar veselo saprātu apveltīts neietu ciemos pat ar iesnām, nerunājot par gripu vai covidu. Ja slimnīcā esošas smagi slims, jebkura papildus "dāvana" no ciemiņa var būt pat letāla.  Un tagad jau ir sācies gripas laiks, tā kā slimnīcās, kā bija  jau sen pirms covid vispār uzradās, ir jānosaka karantīna.

  Tas ka neapzinīgie klepojošie, škaudošie, ar temperatūru u.t.t. apkārt vazājas (neslēpšu, pats arī ar 38 un pat plaušu karsoni uz darbu esmu vilcies), laikam nav izskaužams.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man maska kabatā - katram gadījumam , pavasarī bez viņas poliklīnikā netikt .

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, bet ja ir tāda loģīka, tad ko?

1 stundu atpakaļ, dainis61 teica:

ir,bet galīgi nav vairs tās dukas kā agrāk. vienkārši imunologi nostaļģē par saviem "treknajiem gadiem",kad viņos visi klausījās vaļā mutēm un finansējums bija tik cik prasīja un vēl vairāk.

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kādā veidā minūti ilgs TV sižets par to, ka radi un draugi slimnīcā esošus pilsoņus aplipina ar infekciju, kādā veidā tas ir spiešana tikai uz COVID?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu taču saproti,runa nav tikai par šo tv sižetu,tā ir tikai viena maza daļiņa no covid tēmas izplatītāju naratīva,augstāk es norādīju kam,kādēļ. protams ir arī citas ieinteresētās grupas kas labprāt aktualizētu covid,vai tam ko līdzīgu lai vēl "pasildītu nosalušās roķeles". Tu taču nebūsi viens no viņiem? 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Jurkins teica:

Ja pareizi saprotu, tad paveida nosaukums "pī(zģec)" pagaidām tiek pietaupīts.

Tieši tā ,prognooze ir nākamgad ap septembri jo digitalizācija beidzās decembrī!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Tuubijs teica:

Tadā!

 

IMG_6402.png

Tādu šeit nav!Cik aceros no pašiem sākumiem CCCP laikos,kā tu ātnesies šajā stropā,tā pirmais ir ka saņam poti,pēctam seko būsteri!Kā šodien aceros ,87ja nemaldos,uz skolu atpērās,ne vīri mellnā,bet dāmas baltos halātos!Kā ievandīja plecā...Pusceļa uz mājām,kā ceļmalā apsēdos,domāju  ka pēdejo reiz!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Jurkins teica:

Bet ja vēl pārosies.

Pakaļos vietējos,tākā jamanās,ja kautko ņem tad tikai no augstajiem plauktiem!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , kojots66 teica:

Kā ievandīja plecā

Viss nav tik viennozīmīgi. Ja Tu nebūtu bērnībā dabūjis vakcīnu pret bakām, poliomelītu vai stinguma krampjiem, iespējams, nepiesārņotu 🤣 šeit publisko telpu ar muļķībām, bet jau sen būtu dabiskajā vielu apritē dabā.😉

Lai gan jā! Aizvien biežāk iedomājos, ka videi būtu labāk, ja to vakcīnu nebūtu bijis. Zeme būtu daudz skaistāka.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkin, a kāpēc tev ir bērni? 🤔

Pēc tavas loģikas sanāk, ka bez viņiem pasaulē tak arī būtu daudz skaistāka..

Jā, ir ļoti daudz deģenerātu, bet nu nevaram mēs pēc vecā Ādolfa plāna veidot tīro rasi, lai škiet, ka tu būtu viens no tā atbalstītājiem un ievešanas palīdzētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 11 stundām , dainis61 teica:

Tu taču saproti,runa nav tikai par šo tv sižetu,tā ir tikai viena maza daļiņa no covid tēmas izplatītāju naratīva,augstāk es norādīju kam,kādēļ. protams ir arī citas ieinteresētās grupas kas labprāt aktualizētu covid,vai tam ko līdzīgu lai vēl "pasildītu nosalušās roķeles". Tu taču nebūsi viens no viņiem? 

Kāpēc gan šo nevar uztvert kā vienkārši praktisku atgādinājumu, ka esiet vismaz tik atbildīgi, ka nenesiet to savu COVID uz slimnīcu? Praktiska informācija.

pirms 9 stundām , Jurkins teica:

Ja Tu nebūtu bērnībā dabūjis vakcīnu pret bakām, poliomelītu vai stinguma krampjiem, iespējams, nepiesārņotu 🤣 šeit publisko telpu ar muļķībām, bet jau sen būtu dabiskajā vielu apritē dabā.😉

Lai gan jā! Aizvien biežāk iedomājos, ka videi būtu labāk, ja to vakcīnu nebūtu bijis. Zeme būtu daudz skaistāka.

Vajadzētu apkopot statistiku par citām personiskām īpašībām, kas piemīt ar vakcīnām vai medikamentiem izglābtajiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AVilks teica:

Jurkin, a kāpēc tev ir bērni?

Tāpēc, ka toreiz domāšana bija nedaudz savādāka un pasaule izskatījās cerīgāka.😉 Nedomāju, ka tagad apzināti taisītu bērnus. Nekas labs viņus negaida. Civilizāciju attīstība ir cikliska. Ne mēs pirmie ne pēdējie. Nē, nē, bez sazvērestību teorijām par lemuriešiem u.t.t. Runāju par tām, kas aprakstītas oficiālās vēstures  grāmatās. Mūsu gadījumā atšķirība ir tāda, ka mēs neesam uz kaut kādas salas vai pat kontinenta ietvaros bet esam globāla.

Par tīru rasi un Ādolfu. Nē. Tīru rasi tā nevar izveidot. Īstenībā nekā nevar izveidot. Un noteikti nepalīdzētu. Jā, ja dzīvotu tolaik, ļoti iespējams, ka ietu līdzi baram tanī trendā. Tu esi pārliecināts, ka neietu?😉 Bet uz migrantu laivām Vidusjūrā gan būtu ar mieru šaut bez sirdsapziņas pārmetumiem. Tāpēc, ka negribu savu atlikušo dzīves daļu dzīvot kopā ar dvieļugalvām multikulturālā pasaulē.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

☝️☝️☝️

Kā pateikt, ka esi vecs, īgns onkulis, kam pusmūža krīze jau garām, jaunībā zāle likās zaļāka un visi apkārt ir stulbeņi un tie jaunie jau neko nesaprot un visu ved postā....

 

Atgādina to īgno to Otto čali no filmas

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu @Zin... (kas visu vienmēr zin😉) varu Tev pateikt tikai to, ka "tie jaunie visu ved postā..." uzrakstīji Tu (jo Tu domā, ka es tā domāju) nevis es. Vēl atgādini, ka līdzīgi esot teicis vēl Senajā Grieķijā kaut kas tur 🤣 uz ko varu atbildēt - kur ir Senā Grieķija? Kapenēs un drupās 🤣. Un nē, ne jau jaunie tur bija vainīgi, bet tie viedie vecie, kuri ielika tādus pamatus.

 

Vispār tas acīmredzot ir normāls, dabīgs process. Tieši tāpat kā korona, par ko ir šī tēma.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Tu te jau sen ņem virsroku šim visam.

Paldies par viedokli 😉.

Redzi, es rakstu to, ko domāju es par (vienalga kādu) tēmu, bet viņš to, ko domā par mani tāpēc, ka es domāju par to tēmu savādāk kā viņš (neapšaubāmi, viņa viedoklis ir pareizais), un to, ko viņš iedomājas, ko es domāju 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Jurkins teica:

Mūsu gadījumā atšķirība ir tāda, ka mēs neesam uz kaut kādas salas vai pat kontinenta ietvaros bet esam globāla.

Cik nu globāla. Necik daudz tālāk par atmosfēras apakšējiem slāņiem neesam tikuši un nemaz nezinām, kas ir "otrpus vakuumam".

 

Pirms 43 minūtēm , Jurkins teica:

Tāpēc, ka toreiz domāšana bija nedaudz savādāka un pasaule izskatījās cerīgāka.😉 Nedomāju, ka tagad apzināti taisītu bērnus. Nekas labs viņus negaida.

Bet mazbērni tak ir, vai ne? Viņos jau iepotēji domu, ka viss-ir-slikti un ka nākotnē viņiem nekā laba nebūs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Cik nu globāla. Necik daudz tālāk par atmosfēras apakšējiem slāņiem neesam tikuši un nemaz nezinām, kas ir "otrpus vakuumam".

Gudriniek, vispirms tiec otrpus vakuumam 🤣.

Neesi ievērojis, ka mūsu eksistencei piemērota vide ir tikai "atmosfēras apakšējos slāņos".

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Viņos jau iepotēji domu

Nepotēju. Tā ir bērnu pašu darīšana. Mana attieksme ir pilnīgi neitrāla.

Link to comment
Share on other sites

Es nesen skatījos vienu video par sifilisa vēsturi. Droši vien, ka bija sabiezinātas krāsas, bet izklausījās diezgan dramatiski. Eiropā parūkas nāca modā, lai slēptu izkritušos matus.

Starp citu filma par veco īgņu Otto ir ļoti laba, kaut gan skatoties brīžiem krita uz nerviem viņa kasīšanās. Skatoties otro un trešo reizi jau varēja izbaudīt traģikomismu. Es arī esmu vecs īgņa, bet pēc seniem laikiem neilgojos. Tajos laikos nebija tādu datoru, Google un tādu krutu telefonu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins, es nedomāju, ka visu zinu. Ja zinātu, tad neatrastos šeit. 

Bet es arī visur necenšas saskatīt sazvērestības, efektīvo peļņu un vēl 100 iemeslus kādēļ olas traucē. Ir atšķirība starp atšķirīgiem viedokļiem un mūžīgo iideeshanu, ka jebkura pārmaiņa ir kaut kāda sazvērestība.

 

Paskaties uz dzīvi pozitīvāk, pēkšņi arī dzīve liksies daudz skaistāka. Nevis - man pie mājas uzcēla bērnu rotaļu laukumu, tātad efektīvie apgūst budžetu, tur noteikti spēlēsies dvieļu galvas, kam vispār rotaļu laukumu tiem, kas tagad aug, vissslikti.lv

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

jebkura pārmaiņa ir kaut kāda sazvērestība

Redzi, Tu atkal pieraksti savu izpratni citiem. 😉

 

Es ļoti pozitīvi skatos uz dzīvi līmenī "jauns bērnu rotaļu laukums pie manas mājas vai jauns asfalts uz manas ielas vai skaistas, ērtas autostāvvietas u.t.t." un ceru, ka to laiciņu, kas man piešķirts, varēšu veikt ikvakara peldi Daugavā, pastaigāt pa mežu nevis koku plantciju un vazāties pa savu sādžu apkārt bez maskas un kaitināt efektīvos un lietderīgos forumā🤣 u.t.t.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Gudriniek, vispirms tiec otrpus vakuumam 🤣.

Neesi ievērojis, ka mūsu eksistencei piemērota vide ir tikai "atmosfēras apakšējos slāņos".

Ļoti iespējams, ka tieši to pašu domāja mūsu priekšteči pirms nieka 2000-5000 gadiem - "mūsu eksistencei piemērota vide ir tikai uz šīs salas". Iespējams, stipri līdzīgās domās bija tie, kas atradās uz blakus esošās salas. Ja ne visi, tad vismaz "pelēkā masa" (nu tā ļaužu masa, kas tajos laikos kasītos forumos, ja forumi būtu bijuši pieejami).

 

Kas attiecas uz mūsu eksistenci - nē, es to nudien neesmu ievērojis. Es esmu ievērojis, ka "atmosfēras apakšējos slāņos" ir mūsu eksistencei piemērota vide, bet es neesmu ievērojis, ka "otrpus vakuumam" nav mūsu eksistencei piemērotas vides.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau atslēgas vārds te ir "tiec".  Tas ka bezgalīgajā (Einšteins gan šaubījās) visumā pilnīgi noteikti ir planētas, kuras der mūsu eksistencei un uz daudzām pat ir "saprāta brāļi", ļoti iespējams daudz attīstītāki par mums, ir skaidrs. Taču ir viens BET - kamēr neuzradīsies jauns Einšteins, kurš atrisinās laika un telpas problēmu - kā pārvietoties miljoniem gaismas gadu attālumā nepatērējot daudz laika, tālāk par Marsu jau, vismaz kā dzīvas būtnes, netiksim.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Šī būtu ļoti interesanta (nopietni, pat nedomāju ņirgāties) tēma pieGdienas/sestdienas vakaram, ja nekas cits nav ieplānots. 😉

 

pirms 1 stundas , binary teica:

"otrpus vakuumam"

tas ir tur aiz cietās debesu sfēras?🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

tas ir tur aiz cietās debesu sfēras?🤣

tak sen jau zināms, ziloņi uz bruņurupuča muguras tur pasauli! Tā ir ka skolā nav gājis :dance3:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...