Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

@kreizā Kāja, nu tos "pieaugušos" notestēja ļoooooti maz, dažus tūkstošus (gada pirmajā pusē 5678 vecumā no 2 līdz 96, tagad 5751). Pat nav aprakstīts, kā tika izvēlēti respondenti. Kaut kādu ainu, protams, var sazīmēt, bet IMHO ne tik precīzu kā ar masveida testēšanu. Nu un tur testēja antivielu esamību, nevis šā brīža stāvokli.

Link to comment
Share on other sites

image.png.7472264a771cdfab54e42738ec1a7827.png

:good:pareizs piegājiens... jāizmanto pandēmija savu slēpto vēlmju realizācijai... :mrgreen:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pag, nu tas kovids tak ir RNS vīruss, vai tad ne. Tāpat kā gripas un visi citi tie elpceļu dibenzeļļi, kuru mīļākā nodarbe ir taisīt mutācijas. Atšķirībā no baku, kurš ir DNS vīruss un līdz ar to pietiek ar vienu reizi. Nu i vakcinēsimies regulāri tāpat kā pret gripu vakcinējas. Es personīgi pret gripu nevakcinējos, jo nekad uz savas ādas neesmu izbaudījis visādus komplikāciju jaukumus. Ja būtu, tad iespējams vakcinētos.

Viss iepriekšteiktais gan nenozīmē to, ka kovidārprāts netiek pasaules mērogā kultivēts un izmantots (vismaz mēģināts) pavisam citu problēmu risināšanā. Jā, jā, sazvērestību teorijas. 😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 29 minūtēm , Jurkins teica:

citu problēmu risināšanā

Ir vairākas vai viena problēma? Nopietni interesē!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , superKrona teica:

viena problēma

Būtībā viena. Staigājoša uz divām kājām un savā stulbumā un alkatībā iedomājusies sevi par pasaules valdnieku. Bet tā ir nerisināma.😁 Vajag krietni jaudīgāku verķi par kovidu.

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 44 minūtēm , Jurkins teica:

Vajag krietni jaudīgāku verķi par kovidu

Domā, visvarenais vairs nav tik visvarens, kā divkājainie sev stāsta (neradīja gana jaudīgu verķi?)

Link to comment
Share on other sites

Tā jau saka, ziniet vēl nav vakars

Bet man liekas, viss uz sliktu vien

Šodien negribas ne ēst, ne dziedāt

Gribas tur kur upēs ledus iet.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

dibenzeļļi, kuru mīļākā nodarbe ir taisīt mutācijas

Pirmais SARS no esošā atšķiroties par ~20-30% (atkarībā no avota). Pirmo SARS izslimojušajiem ir imūnreakcija arī pret SARS2. No pirmā SARS imūnreakcija ilgst gadiem. Bet nu te ir šaubas par Vienīgā Risinājuma nodrošināto imūnreakciju uz variantiem, kas katrs atšķiras par ~10-20 mutācijām (tas ir ~0.05% no visa genoma). :sarkasms:

 

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Es personīgi pret gripu nevakcinējos

Ahā! Apdraudēji citus?! :lol:

 

Runājot par gripu, tad tās mutācijas temps esot krietni augstāks kā covidam.

Link to comment
Share on other sites

Citēt

"Noteikti esam paredzējuši revakcināciju, un, iespējams, nebūs pagājuši ne pāris mēneši, kad jau runāsim arī par ceturto un piekto devu," izteikusies viceministre.

Kā tur bija ar to atkārtotu viena un tā paša darīšanu, bet cita iznākuma gaidīšanu? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , marrtins teica:

Kā tur bija ar to atkārtotu viena un tā paša darīšanu, bet cita iznākuma gaidīšanu?

Tāpēc Tu mums te 186.reizi atkārto vienus un to pašus nepamatotos argumentus?

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , marrtins teica:

Ahā! Apdraudēji citus?!

Ko Tu vari muģīties. 😁

Atkārtoju īpaši attapīgajiem. Man pilnīgi poh... , ko un kur es apdraudu. Es vakcinējos pret kovidu tāpēc, lai, ja gadījumā atkal saķeru to zarazu (varētu tā kā Tu atrast un ielikt kādus 68 linkus 🤣), izpaliktu nogurdinoša gulēšana gultā. Mani tuvinieki arī ir vakcinējušies tā paša iemesla dēļ. A par pārējiem man ir dziļi nospļauties. Nu takš nevakcinējieties! Tāpēc visi antivakseri un citi dibenzeļļi variet iet irst pa šķidro 😁.

Pirms 34 minūtēm , kreizā Kāja teica:

leiši nu gan kārtīgi ieskrējušies

  1. Nākamais solis gan jau būs miniatūra sistēma krūšu kabatā. Atkarībā no sociālā reitinga varēs īpašos punktos papildināt vai nu ar vakcīnu pret nākamo štammu vai fizioloģisko šķīdumu vai ciānkālija šķīdumu dihidrogēnmonoksīdā.
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Man pilnīgi poh... , ko un kur es apdraudu.

Vaimaindieniņ... mūsdienās šitā pateikt... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Jainit teica:

....saka cilvēks, kurš tēmā sarakstījis 1919 ierakstus.

Protams. Man ir daudz ko teikt.

 

Pirms 14 minūtēm , e = d teica:

Tāpēc Tu mums te 186.reizi atkārto vienus un to pašus nepamatotos argumentus?

Man visi argumenti ir pamatoti :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Man visi argumenti ir pamatoti :sarkasms:

Klau spameri... kas Tev par izglītību?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , marrtins teica:

Man ir daudz ko teikt.

Tad saki. Neturi sāpi sevī. Atceries, runāšana palīdz dvēselei kļūt tīrākai.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

Tad saki. Neturi sāpi sevī

Re, kādam par daudz, bet kādam vēl par maz :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , kreizā Kāja teica:

man ir vesels saraksts ar cilvēkiem no kuriem viegli saķeru pat garāmejot un cits sarakstiņš no kuriem nesaķeru pat to veicinošās situācijās. Grūti pateikt kā tieši tas strādā. Kā pamanu tendenci, cenšos izvairīties no tā cilvēka.

Tur speciālistiem psihes jomā būtu ko teikt. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu jau Tu velc uz Roni, tam visur zinātnieki bija vajadzīgi. Ir ļaudis ar putna smadzenēm, un ar dinozaura. Jaunākie pētījumi saka, ka tas esot viens un tas pats, linku nav :D

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nu es tak teicu ka Bonis ir čuğiks. Aizņemts cilvēks, poņimaješ. A ja nu samovaru kāds fiksi nopērk - jāpaspēj! :D

Link to comment
Share on other sites

@kreizā Kājatu gan esi ļoti aizņemts cilvēks. Vienā skriešanā dzīve paiet. Būtu uz vecumdienām labāk laiku atlicinājis mazbērniem. Citādi viņi opi tikai no vecāku nostāstiem pazīst. 

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos aizliegto paņēmienu (LTV1) par vakcināciju/antivakseriem.

Šādi tādi agrāk nezināmi fakti, bet kopējā bilde ir nemainīga un skaidra.

Rudenī/ziemā slimnīcās būs aizpildījums... Delta uzņem apgriezienus. Diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , M@R$$ teica:

Rudenī/ziemā slimnīcās būs aizpildījums... Delta uzņem apgriezienus. Diemžēl.

Nu, ja 40% jau vakcinētu, daudzi izslimojuši, Delta ir švakāks par oriģinālo vai Alfa, tad jau slimnīcās vajadzētu būt mazāk pacientu, kā pagājušogad?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

Delta ir švakāks par oriģinālo vai Alfa

???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antivaxeri bauro, ka vakcīna ir slikta, bet nekādu alternatīvu jau šie piedāvāt nevar. Balamutes, vienvārdsakot.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Nu, ja 40% jau vakcinētu, daudzi izslimojuši, Delta ir švakāks par oriģinālo vai Alfa, tad jau slimnīcās vajadzētu būt mazāk pacientu, kā pagājušogad?

Cik forši ir dzīvot savā mazajā pasaulītē, un ne s*da nezināt kas notiek apkārt. Iedvesmojoši. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Kas notiek apkārt tavai pasaulītei?

Kā vēsta kādā sena leģenda:

Nestrīdies ar idiotu, no sākuma viņš tevi novedīs līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi.

Pie šī arī pieturēšos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Kārtējais balto lāču glābējs

Par tavām izpratnes spējām nekad neesmu šaubījies. :) 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Nu, ja 40% jau vakcinētu, daudzi izslimojuši, Delta ir švakāks par oriģinālo vai Alfa, tad jau slimnīcās vajadzētu būt mazāk pacientu, kā pagājušogad?

Par pirmo daļu - jā, ir zināms, cik liela daļa riska grupā esošo ir vakcinēta, un nē, nav zināms, cik liela daļa ir izslimojuši. Var vien minēt, ka pāris reizes vairāk par oficiāli izslimojušajiem, savu minējumu pamatojot ar pirmajā pusgadā veiktā "pētījuma" rezultātiem, kur analizēti daži tūkstoši respondentu, kuri tādu vai citādu iemeslu dēļ apmeklēja ģimenes ārstu un tika iekļauti pētījumā. Papildus vēl skolniekus plāno testēt katru nedēļu, tas varētu samazināt izplatību skolās, varbūt arī sabiedrībā.

 

Par otro daļu - it kā tak ir krietni lipīgāks, par riskiem arī raksta, ka "patients infected with the Delta variant were more likely to be hospitalized than patients infected with Alpha or the original virus that causes COVID-19."

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

???

Nu,vispār dabīgas izcelsmes vīrusam būtu jāpaliek ar laiku švakākam.Vīrusa uzdevums ir iedzīvoties nesējā,nevis iznīcināt.

 

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Nu, ja 40% jau vakcinētu, daudzi izslimojuši, Delta ir švakāks par oriģinālo vai Alfa, tad jau slimnīcās vajadzētu būt mazāk pacientu, kā pagājušogad?

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...