Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 6 minūtēm , jacobs teica:

Tie praktiski visi, gan dzīvo mierīgi tālāk, bez liekas bļaustīšanās, ar sajūtu, ka darījuši visu, lai vīrusu attālinātu.

Tā sajūta gan tāda "feika" ;)

Tak redz, kur @ArnisR jau kārtējo reizi iepostēja tabulu, kur skaidri redzams, ka "vaccine effectiveness vs infections" ir tāda-nekāda.

Tas, kas ar vakcīnu tiek efektīvi attālināts - smagi simptomi, nāves, pārsvarā riska grupās esošajiem. Bet nu lai to attālinātu, jāvakcinējas pašiem riska grupā esošajiem, nevis svešiem mazbērniem.

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Anekdote iepatikās, pie krieviņiem.

Precīzi neatceros, saviem vārdiem, apmēram tā - cik tālu no realitātes ir tās filmas vai izdzīvošanas datorspēles, kurās cīnās pret vīrusiem, visās tajās galvenais ir paspēt izgudrot vakcīnu, kā tiek pie vakcīnas, tā cilvēce tiek glābta no apokalipses... :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Kaut ātrāk pienāktu 6G, būs atkal forumā karsta tēma.

Dīvaini, it kā tak pērnā gada novembrī Ķīna jau palaida satelītu, bet topika kā nav, tā nav…

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

pērnā gada novembrī Ķīna jau palaida satelītu, bet topika kā nav, tā nav…

Biedri labi neprot ķīniešu valodu.

:D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , vvv teica:

Kā spāņu gripa beidzās?

Nosprāga tie, kam bija jānosprāgsts, pārējie ieguva imunitāti. Tas bija WWI laiks, ko kas kā nav precīzi saglabājies, jo ja tevi nopļāva MG-08 tu netiki pieskaitīts pie gripas upuriem... Atšķirībā no mūsdienām, kad niggeri pēc ielu apšaudēm mirst no Covid.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

kārtējo reizi iepostēja tabulu, kur skaidri redzams, ka "vaccine effectiveness vs infections" ir tāda-nekāda.


Tavas zināšanas par ģeometrisko progresiju un/vai eksponentfunkciju  ir tādas-nekādas.

 

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

nevis svešiem mazbērniem


Es biju devis arī linku, kur VE tieši jauno cilvēku grupā ir afigenna augsta. Arī pret Deltu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms Jūs vispār turpinat šo diskusiju visiem vajadzētu iziet šo:

https://www.clinical-partners.co.uk/for-adults/autism-and-aspergers/adult-autism-test

 

No malas ir smieklīgi:

- vieni saka: "Gaiss ir jāelpo"

- otri saka "Gaisi ir caurspīdīgs"

Kašķis uz līdzenas vietas. Un tad vēl atnāk:

-trešie: "Gaiss sastāv no 20% skābekļa un 78% slāpekļa un kaut kādi % vēl kaut kā."

-vieni: "Gaiss ir jāelpo!!!!!"

-otri: "Gaiss ir caurspīdīgāks par tavu māti, stulbeni!"

 

Nē, viss kārtībā, ir jautri. 

  • Patīk 1
  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

Tie, kas ir iestājušies pret to poti nevar atļauties tagad teikt, ka nē, tomēr viss ok

Tu joprojām neesi pamanījis, ka nav binārs, divas opcijas, par:pret. Varbūt iesākumam iznāc pats no sava master-ego?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , marrtins teica:

Tu joprojām neesi pamanījis, ka nav binārs, divas opcijas, par:pret

Nav gan, bet tu kā kaut kas par labu potei tiek pateikts uzrodies zirgā ar savām tabulām un stāsti, ka gan jau nav iespējams tā nav vai "argumentu trūkums" . Kā kāds uzrodas pret potēm, tā tu sēdi klusu. Nu zini kā, atbalsti balto nevis melno. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pa, man nav nekādas vēlmes atreferēt masu mēdiju un valdību propagandu - to jau dzirdēt var ik dienas un visur. Tāpēc, ja mani kāds apvaino, ka es viņu kaut kādā viedā apdraudu vai pastāv tikai Vienīgais Risinājums - tad, protams, gāžos virsū ar tabulām un linkiem. Es lieliski saprotu, ka var nepatikt argumenti vai apgāztas aplami pieņemtās premises, jo daudz vienkāršāk ir saprotami "argumenti" un Pēru apstiprinājumi no sērijas - tas tak pašsaprotams; tur saule lec; to tak 5. klasē māca; visiem sen zināms; kas-tu-stulbs-i?; muļķis; utml.

 

"Argumentu trūkums" ieslēdzas pats saproti kuros brīžos. Pēdējā laikā tam gan vairs nepievēršu uzmanību un speciāli vairs neizceļu.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nē - tie man ir galīgi neinteresanti, tie nekādus lēmumus nepieņem un katra balamuta daiļpļūtu nav arī nepieciešams "atspēkot". Vai tad ir? Vai katram daiļpļūtītājam internetā maz ir iespējams izsekot un visu faktčekot? Man tiešām nav interesanti ne tie sīkie daiļpļūtītāji ne viņu atbalstītāju liktenis, arī īpaši nesekoju līdz. Par šiem tevis konkrēti minētajiem, starp citu, es uzzināju šeit - boot forumā. Es vēl neesmu paskatījies ar ko tieši nodarbojas kaut kāds Vasiļevskis, jo neinteresē. Ja tev interesē mans viedoklis par kāda konkrēta daiļpļūtītāja konkrētiem izteikumiem, iedod linku - varu paskatīties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Ja tev interesē mans viedoklis par kāda konkrēta daiļpļūtītāja konkrētiem izteikumiem, iedod linku - varu paskatīties.

Par Laineri pastāsti, savu viedokli... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

Nē - tie man ir galīgi neinteresanti, tie nekādus lēmumus nepieņem un katra balamuta daiļpļūtu nav arī nepieciešams "atspēkot". Vai tad ir?

Bet foruma cilvēkus, ko tikai dzird maza auditorija, ir? 

 

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

Man tiešām nav interesanti ne tie sīkie daiļpļūtītāji ne viņu atbalstītāju liktenis, arī īpaši nesekoju līdz. Par šiem tevis konkrēti minētajiem, starp citu, es uzzināju šeit - boot forumā.

Tā, nez kāpēc, kā ar jums visiem, zin katru sīkāko interneta linku, bet lielākos antivakserus Latvijā nezin... Nu nezinu, sagadīšanās 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

Man ir aizdomas. Lainere, iespējams, ir Godzemes ķoniņiene. Kādadu laiku te nav manīta, jo taisa naudu-sprungulīšus.

Gan jau beidzot štucers ir atradies, nepotētais (varbūt pat boot biedrs), nav laika vairs forumam.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Da ko Tu pūlies skaidrot... Loģika ir šāda:

Ja 1.3% slimnīcā nonākušo ir vakcinēti, tātad, vakcinētie var nonākt slimnīcā, tādat, vakcīna nepalīdz, tātad, vakcinēties ir bīstamāk nekā nevakcinēties, jo starp tiem 1.3% visi bija vakcinēti un neviens nevakcinētais! Loģikas ķēdīte pārliecinoša, cilvēks šo izsecinājis pats (vai viņam tas prātīgi un palēnām iebarots, lai domā, ka izsecinājis pats), kļūdas tajā neredz, attiecīgi, jebkurus iebildumus uzskata par nepamatotiem.

Also, ja runājam par naktsmājām, Ziemupes muiža baigā vilšanās. Ambīcija liela, bet viss feiks un lēts uz tausti.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 26 minūtēm , Zin... teica:
Pirms 41 minūtēm , marrtins teica:

Nē - tie man ir galīgi neinteresanti, tie nekādus lēmumus nepieņem un katra balamuta daiļpļūtu nav arī nepieciešams "atspēkot". Vai tad ir?

Bet foruma cilvēkus, ko tikai dzird maza auditorija, ir? 

Jā. Un "kāpēc" jau iepriekš uzrakstīju. Vai tev būs kāda atšķirība, ja es šai pašai mazajai auditorijai ķidātu [arī] tieši tevis pieminētās personas?

 

Pirms 28 minūtēm , Zin... teica:

Tā, nez kāpēc, kā ar jums visiem, zin katru sīkāko interneta linku, bet lielākos antivakserus Latvijā nezin... Nu nezinu, sagadīšanās 

Acīmredzot, ārzemēs ir interesantāki anti-vaxxeri :sarkasms:Nebūtu jūs - nezinātu par vietējiem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Šī ir tā pati tante, kas uz pavasari solīja 3000 hospitalizēto:sarkasms:

Pirms 27 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Hmm, tātad tagad tomēr inficēts != slims? Kad es to pirms laiciņa teicu - mani izsmēja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

solīja

 

Aptaurēts?
"...ja nesaglabāsim pašlaik esošos ierobežojumus... ...sagaidāms, ka slimnīcās būs 3000 un, iespējams, vēl vairāk Covid-19 slimnieku."

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 50 minūtēm , vvv teica:

Par Laineri pastāsti, savu viedokli... :D

Nez... nav viedokļa :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Nez... nav viedokļa :D

 

Ne jau par viņu kā sievieti prasīju. Par viņas apgalvojumiem. Nu tur «no kovid vakcīnām mirst vairāk kā no kovida» vai «nevienu kovid slimnieku neesmu redzējusi», par Kariņa miljardu biznesu nerunāsim...

Piekrīti viņai? Jā/nē? Tik pat vienkārši kā «sieviete ir stāvoklī / sieviete nav stāvoklī», tur ir tikai «balts/melns»...

Nevis nav viedokļa

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Nu tur «no kovid vakcīnām mirst vairāk kā no kovida»

Par šo jau izteicos šeit. BS, protams.

 

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

«nevienu kovid slimnieku neesmu redzējusi»

Nu mazums nav redzējusi. Kā es vai tu zini? :D

 

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Kariņa miljardu biznesu nerunāsim

To jau kāds uz karstām pēdām atspēkoja, šķiet @AndrisBB varbūt vēl kāds.

 

Nu tiešām nav nekāds viedoklis par viņu izveidojies, neesmu tik daudz domājis.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 16 minūtēm , martinno teica:
Pirms 18 minūtēm , marrtins teica:

solīja

Aptaurēts?
"...ja nesaglabāsim pašlaik esošos ierobežojumus... ...sagaidāms, ka slimnīcās būs 3000 un, iespējams, vēl vairāk Covid-19 slimnieku."

Nav aptaurēts. Bet ko tu gribēji pateikt?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Šodienas tvnetā bija publikācija, ka ASV izlūkdienesti vēl nav nonākuši pie vienota slēdziena, kas tad visu šo izraisīja. Starp visu blablabla, cita starpā ir pāris interesanti teikumi.

Baidens jau martā lūdza ziņojumu par Covid-19 izcelsmi, tostarp vai tas izplatījies no cilvēka kontakta ar inficētu dzīvnieku vai no laboratorijas.

Teorija par vīrusa transmisiju no dzīvniekiem uz cilvēkiem tika plaši akceptēta pandēmijas sākumā, bet, laikam ritot, zinātnieki nav atraduši nedz sikspārņos, nedz citos dzīvniekos vīrusu, kas atbilstu SARS-CoV-2 ģenētiskajam raksturam.

Līdzīga situācija nebija gadījumos ar koronavīrusiem SARS un MERS, kas diezgan ātri tika izsekoti atpakaļ līdz civetām un kamieļiem./

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , x_rays teica:

Līdzīga situācija nebija gadījumos ar koronavīrusiem SARS un MERS, kas diezgan ātri tika izsekoti atpakaļ līdz civetām un kamieļiem./

Ne par velti tāds nepieredzēts šuhers dēļ «kārtējā vīrusa»...

Link to comment
Share on other sites

Es jau biju ielicis agrāk.  No 3.56 minūtes krievu televīzija stāsta par netipiskās pneimonijas masveida gadījumiem Krievijā 2019. gada novembrī. Simptomi precīzi atbilst kovidam.

 

Link to comment
Share on other sites

Vai ir statistika, cik vispār Latvijā ir miruši no covid, pa vecuma un sociālajām grupām? Nupat ziņās teica, ja nenopotēs visus sociālos darbiniekus un bomžus, būs atkal simtiem mirušo.

Man kādreiz viens pazīstams ārsts, profiņš, pie konjaciņa glāzes noteica, ka savā praksē nav piedzīvojis gadījumu, kad aknu cirozi būtu noķēris kāds bez noteiktas dzīvesvietas esošais, tā vairāk tāda bagāto slimība, labs alkohols un bagātīga, trekna zacene - aknas vienkārši netiek galā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kreizā Kāja teica:

pofig ko, visu ķīnisko!

Ja būtu rūpīgāk palasījies, tad tā laboratorija tika finansēta no ASV puses. Līdz ar to, ja tiešām atklājas, ka ir no turienes noplūdis, tas nostāda stipri neveiklā pozīcijā tieši ASV. Un tagad PR mahūberiem nāksies stipri pacīnīties lai noklusētu nepatīkamas lietas.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , x_rays teica:

Ja būtu rūpīgāk palasījies, tad tā laboratorija tika finansēta no ASV puses.  Un tagad PR mahūberiem nāksies stipri pacīnīties lai noklusētu nepatīkamas lietas.

Aizsūtīs uz turieni "The Pašnāvnieku Vienību" , savāks visus HDD ar informāciju un būs gali ūdenī. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Uhaņā izstrādātais vīruss tikai par 85% atbilst kovidam. Tie bija legāli pētījumi.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , martinno teica:

To, ka Tu izlasīji tikai to, ko gribēji un uztvēri tā, kā Tev labpatikās.

Es tur izlasīju atklātu dir$anu, masu mēdijos. Nu varbūt tas bija viedoklis, ej nu sazini...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Vai ir statistika, cik vispār Latvijā ir miruši no covid, pa vecuma un sociālajām grupām? Nupat ziņās teica, ja nenopotēs visus sociālos darbiniekus un bomžus, būs atkal simtiem mirušo.

Pa sociālajām grupām nav laikam nav, pa svara kategorijām laikam arī nav, bet pa vecumiem ir gan. No turienes man arī secinājums, ka "agrīns vecums" ir efektīvāks par vakcīnu…

https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika

image.png.09495302924344857742118c75aa2475.png

Es gan nezinu, cik daudzi no šiem mira citu iemeslu dēļ. Varbūt ir tādi, kas mira, piemēram, pēc auto avārijas, tik sagadīšanās pēc bija arī inficējušies ar koronavīrusu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...